Oferta

e-Wprost z ofertami Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 marca 2011
e-Wprost z ofertami Orange

Elektroniczne wydania gazet znajdują coraz więcej fanów. Osobiście jeszcze wolę papier, ale znam takich co "Politykę" lub "Wprost" mają już tylko w tablecie czy laptopie. Dlatego zdecydowaliśmy się na ciekawą promocję, może nawet pierwszą tego typu wśród operatorów. Od dziś, kto kupi dowolną opcję Pantery albo Orange Free/Business Everywhere z tabletem i laptopem przy umowie na 12 miesięcy lub dłuższej, może dostać gratis półroczną prenumeratę "Wprost" w wersji elektronicznej tzw. e-Wprost. Na promocję trzeba zdecydować się do 30 dni od daty podpisania umowy, rejestrując się na stronie www.ewydanie.wprost.pl/orange Prenumerat mamy sporo, ale obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy, aż do wyczerpania limitu. Stąd przesadnie nie popędzam, a raczej zachęcam do skorzystania. Zwłaszcza, że tygodnik ostatnio wyraźnie się poprawił.

e-wprost z Orange


Odpowiedzialny biznes

Szpital nie musi być smutny

Liliana Kulesza Liliana Kulesza
28 lutego 2011
Szpital nie musi być smutny

Choć szpitale są potrzebne, to nikt nie chce do nich trafić. Kojarzą się z cierpieniem, niepewnością i tęsknotą za rodziną. Najbardziej brakuje w nich radości. By wnieść jej choć trochę Fundacja Orange zorganizowała dla dzieci w szpitalach konkurs.

Chcąc oderwać małych pacjentów od chorób poprosiliśmy by przygotowały pracę (pisemną lub plastyczną) dlaczego "Telefon do Mamy jest ważny dla mnie i dla moich bliskich”. W konkursie wzięło udział 1500 dzieci przebywających w 380 szpitalach lub placówkach opieki.

Autorem najlepszej pracy pisemnej jest 14-letni Mateusz Woźniak, który opisał jakie znaczenie miał dla niego kontakt telefoniczny z bliskimi podczas pobytu w gdańskim szpitalu. Pracę nazwał „Telefoniczne SOS”. A Monika Zawadzka, Łukasz Pokrak i Adam Zając razem stworzyli najlepszą pracę plastyczną.

Zwycięscy dostali fajne nagrody, ale znacznie ważniejszy był uśmiech na twarzach dzieciaków i zaangażowanie z jakim brali udział w konkursie. Dajcie znać co sądzicie o o takich akcjach i czy mamy Was o nich informować.


Odpowiedzialny biznes

Patologia

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
28 lutego 2011
Patologia

Dziś można pisać o wielu weekendowych zdarzeniach - srebrnym medalu justyny Kowalczyk , brązowym  - Małysza i jak zwykle wytrwałej walce o podium w skokach drużynowych, jak zwykle w Mistrzostwach Świata  - zakończonej porażką. Można pisać o Polakach z Borusii Dortmund i samym meczu z Bayernem, który okazał się na miarę szlagieru w Bundeslidze. Można też o pechu młodego Szczęsnego, który czasem wygrywał mecze , a teraz "sam" przegrał spotkanie derbowe. takie rzeczy zdarzają się każdemu bramkarzowi, że kiedyś w mega-ważnym meczu, puści mega-babola. Teraz musi się podnieść i Wojtek raczej się szybko podniesie.

To powyżej są piękne sportowe chwile, dla których kochamy pilkę nożną, skoki, etc. A poniżej link do opowieści, która pokazuje tą drugą, mroczną stronę, nie ty tyle może sportu (choć ze sportem jest ścisle związana), co patologii związaną z zarabianiem na sporcie i kibicach. O tym co od miesięcy, a nawet od lat dzieje się na stadionie Lecha Poznań, gdzie nie rządzi klub, nie rządzi miasto, ale tak naprawdę rządza inni, poczytajcie sami... Naprawdę warto.

http://wyborcza.pl/1,75478,9174638,Poznan_ceni_nadkibola.html.

Scroll to Top