Oferta

Ekologiczne torby w świątecznym konkursie!

Monika Kulik Monika Kulik
19 grudnia 2016
Ekologiczne torby w świątecznym konkursie!

Święta, Święta – kolorowe światełka, choinki, kolędy, zakupy i reklamy, które zachęcają nas, aby kupić więcej, lepiej, koniecznie...

Ale są też wyjątki - reklamy, które wywołują wspomnienia, uśmiech na twarzy, a nawet łzy wzruszenia, pobudzają do refleksji,  zatrzymania się i pomyślenia, co tak naprawdę jest ważne podczas tych Świąt i nie tylko.

Moją uwagę zwrócił cykl świątecznych reklam niemieckiej firmy Edeka. Czy przygotowania do idealnych Świąt są ważniejsze, niż relacje z bliskimi, czy naprawdę tak trudno znaleźć czas, aby w Święta być razem z rodziną i potrzebne jest tak drastyczne przebudzenie? A może wystarczy odpowiednia motywacja i determinacja, aby być razem – tak jak w spocie firmy Allegro?

Natomiast Święta w reklamie Sainsbury’s zaczynają się od niewinnego incydentu, który stopniowo zmienia się w katastrofę. Jednak dzięki bliskim i sąsiadom, Święta odzyskują swój urok.

I na koniec Ikea, która pyta o prawdziwe życzenia dzieci. Jaki prezent jest dla nich najważniejszy? Jak myślicie?

To moje inspiracje. A jakie są Wasze? Która reklama świąteczna przemawia do Was i dlaczego?

3 najlepsze odpowiedzi nagrodzimy ekologicznymi torbami. Na odpowiedzi czekamy do 21 grudnia.

blog_wpis


Oferta

Rejestracja numeru prepaid teraz też u listonosza

Piotr Domański Piotr Domański
16 grudnia 2016
Rejestracja numeru prepaid teraz też u listonosza

Cały czas staramy się  zwiększać liczbę miejsc, w których możecie zarejestrować numer na kartę. Do blisko 20 000 punktów rozsianych po Polsce dołączyły teraz także… Wasze domy. Jako pierwszy operator, wprowadziliśmy rejestrację kart prepaid za pośrednictwem listonoszy. Dokładnie rzecz ujmując  e-listonoszy, wyposażonych w odpowiednie urządzenia.  Jak się domyślacie, nie byłoby to możliwe bez współpracy z Pocztą Polską.

Przy każdym tekście dotyczącym rejestracji prepaid pytaliście, czy wprowadzimy rejestrację bez konieczności wychodzenia z domu, zwracając uwagę na potrzeby osób z niepełnosprawnościami czy ograniczoną mobilnością. To właśnie z myślą o nich wdrożyliśmy tę możliwość, jednak nie ograniczamy jej wyłącznie do tej grupy.

Listonosze, otrzymali  teraz specjalne tablety oraz instrukcję w jaki sposób przeprowadzić rejestrację, dlatego nie ma obawy o bezpieczeństwo danych osobowych. Zresztą stykają się z nimi na co dzień, dostarczając nam wszystkim listy. Aby się zarejestrować wystarczy poprosić o to swojego listonosza. Rejestracja odbywa się on-line. W zasięgu e-listonoszy posiadających niezbędne wyposażenie jest nieco ponad 75 proc. rejonów kodów pocztowych w kraju. Na stronie zarejestrujnuimer.pl można sprawdzić czy do nas również dociera e-listonosz. Wkrótce usługa będzie dostępna na terenie całego kraju.

Co ważne – klienci Orange nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów za rejestrację.

P.S.

Nie wiem czy widzieliście, ale teraz możecie polecić Waszym znajomym rejestrację numeru prepaid w Orange. Na bardzo fajnych warunkach. Pisał o tym Wojtek na Twitterze:

https://twitter.com/RzecznikOrange/status/809082413615816704


Rozrywka

Justice na Orange Warsaw Festival 2017

Kasia Barys Kasia Barys
15 grudnia 2016
Justice na Orange Warsaw Festival 2017

Duet Justice znany ze swoich porywających koncertów wystąpi podczas przyszłorocznej edycji Orange Warsaw Festival. Będzie to pierwszy występ Justice w Warszawie. Zespół podobnie jak Imagine Dragons zagra na Służewcu 3 czerwca.  Czekam z niecierpliwością na to, co przy Justice kochamy najbardziej: live show! Rok temu Orange Warsaw Festival 2016 zamykaliśmy  Skrillexem, tym razem nie damy wam odejść bez tańca do utworów Justice. Przy okazji przypominam, że karnety Early Bird są dostępne dzisiaj tylko do północy. Od piątku 16 grudnia w sprzedaży będą dostępne karnety i bilety jednodniowe z puli Regular Tickets w cenach: karnet 379 zł; karnet z 15% rabatem dla klientów Orange 322 zł; bilet jednodniowy 219 zł oraz bilet jednodniowy z 15% rabatem dla klientów Orange 186 zł. Zapraszam po bieżące informacje na www.orangewarsawfestival.pl

Scroll to Top