Oferta

Facebook za darmo w Orange SMART

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
04 sierpnia 2014
Facebook za darmo w Orange SMART

Kilka dni temu wpadły mi do ręki badania Facebooka, z których wynika, że  w Polsce korzysta z niego dziennie 8,4 mln ludzi, w tym przez smartfony 4,1 mln. Te liczby robią duże wrażenie. Zatem dla miłośników dzielenia się informacjami i zdjęciami ze swoimi znajomymi mam dobrą wiadomość. W taryfie Orange SMART mamy darmowy dostęp do Facebooka. Pakiet transmisji danych aktywuje sms o treści OW wysłany na numer 351. Można to zronić także po zalogowaniu się na www.orange.pl/online. Pamiętajcie, że po każdym doładowaniu konta otrzymacie darmowy bonus na połączenia z Internetem nawet 3 GB. Dzięki temu, nawet jeśli w całości wykorzystcie środki z doładowania na rozmowy i SMS-y, nadal możecie łączyć się z Internetem korzystając z pakietu bonusowego. Dodatkowo możecie obniżyć koszty połączeń w ramach sieci dzięki pakietowi 600 minut do Orange za 9 zł, dodatkowy pakiet 900 SMS-ów dostępny jest również za 9 zł. Pakiety są ważne 25 dni. Użytkownikiem Orange Smart można stać się przez dowolny starter lub dzięki aktywnej karcie SIM w jednej z taryf Orange na Kartę. Aktywacji taryfy możecie dokonać SMS-em o treści SMART wysłanym pod numer 1212. W taryfie Orange SMART macie  możliwość korzystania bezpłatnie z pakietu Orange World. Pakiet oferuje nieograniczone surfowanie po portalu Orange World na m.orange.pl oraz darmowy dostęp do wielu serwisów i portali.

 


Oferta

Wygraj klocki LEGO

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
04 sierpnia 2014
Wygraj klocki LEGO

Od zawsze kiedy pamiętam klocki zapewniały mojej rodzinie i przyjaciołom fajną zabawę. Ta forma rozrywki daje możliwość spędzania miło czasu, w każdym wieku. Dlatego mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jeden z zestawów klocków w ramach akcji „sierpień z filmami LEGO”. Zasady zabawy są proste: wejdźcie na stronę konkurs.orange.pl, odpowiedzcie na jedno pytanie dotyczące bajek „Lego Friends”, „Lego Chima” lub „Lego Ninjago” oraz napiszcie, dlaczego właśnie Wy macie wygrać. W każdym tygodniu przyznane zostaną dwie nagrody główne (duże zestawy LEGO®) oraz pięć wyróżnień (mniejsze zestawy LEGO®). Jeśli w danym tygodniu nie zdobędziecie żadnej nagrody, możesz spróbować w kolejnym. W ramach akcji „sierpień z filmami LEGO” w Telewizji Tu i Tam na orange.pl oraz Orange TV możesz obejrzeć na komputerze, tablecie czy smartfonie kilkadziesiąt odcinków animacji z bohaterami popularnych serii zabawek LEGO® w rolach głównych. W „Lego Friends” sprawdzisz, co słychać u piątki przyjaciółek z Heartlake City, z „Lego Chima” przeniesiesz się do fantastycznego królestwa zwierząt, a „Lego Ninjago” uchyli Ci rąbka tajemnic Spinjitzu. Orange TV jest dostępna w pakiecie usług FunPack HD, zawierającym także szybki domowy internet Neostrada i telefon z nielimitowanymi rozmowami. Cały pakiet można kupić już od 69,99 zł miesięcznie.

0d16882fd56c4aa34323e73e172f11fcaf3


Rozrywka

Wystawa zdjęć z „Miasta 44” podczas Orange Kino Letnie

Kasia Barys Kasia Barys
04 sierpnia 2014
Wystawa zdjęć z „Miasta 44” podczas Orange Kino Letnie

Do końca sierpnia turyści i mieszkańcy Sopotu będą mieli okazję obejrzeć wystawę zdjęć z filmu "Miasto 44" w reżyserii Jana Komasy. O filmie było głośno w piątek, kiedy obchodziliśmy 70 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Bo właśnie o tych wydarzeniach opowiada film, którego koproducentem jest Orange. Impreza towarzyszy festiwalowi filmowemu Orange Kino Letnie. Na wystawie można obejrzeć zdjęcia z planu oraz  kadry z filmu  wraz z komentarzami o kulisach jego powstawania.

Ekspozycję można zobaczyć na sopockim molo, w kawiarni festiwalowej Let’s Art, tuż obok słynnej  fontanny na Placu Zdrojowym. Zapraszam.

ac9ed714120ecb40ad2f211da6afc745c0e

Scroll to Top