Rozrywka

Filmowe propozycje Orange

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
17 grudnia 2014
Filmowe propozycje Orange

To, że film Bogowie jest najlepiej oglądaną polską produkcją nie jest dla mnie zaskoczeniem :-) Zresztą, potwierdzają to kinowe statystyki. Od premiery, która odbyła się w październiku tego roku, film zgromadził 2 077 305 widzów!  Czy wśród Was jest jeszcze ktoś, kto nie widział fantastycznej kreacji Tomasza Kota w roli profesora Zbigniewa Religi?

c191f050be71afde3687ea6cb630ba16593

Jeśli tak, to zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. Środa to przecież idealny dzień by wygrać podwójne bilety do Multikina;)

Wymień trzy inne koprodukcje Orange, które w tym roku pojawiły się w kinach. Na Wasze odpowiedzi, udzielane w komentarzach, czekam do piątku, do 19 grudnia. Do rozdania mam 5 podwójnych zaproszeń.


Odpowiedzialny biznes

Zaskakująca moc prezentów

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
17 grudnia 2014
Zaskakująca moc prezentów

„Czy wiecie, że magia jest tuż obok Was najlepiej to widać w ten niezwykły czas, kiedy każdy człowiek a nie tylko święty, chce sprawić radość pakując prezenty”. Tak rozpoczyna się nowe bajkowe video, a w magicznej maszynie, którą ustawiliśmy w jednym z warszawskich centrów handlowych klienci pakujący kupione prezenty zostali obdarowani niespodziankami od Orange. Zobaczcie jak fajnie wyszło :-)

 


Oferta

Testujemy Orange Sego

Michał Rosiak Michał Rosiak
17 grudnia 2014
Testujemy Orange Sego

Zastanawiacie się nad tym, co wpisać w liście do Mikołaja? Jeśli tak, to oznacza, że idealnie trafiłem z dzisiejszym testem wideo. Orange Sego to pierwszy tablet pod naszą marką zdecydowanie godny uwagi szczególnie przed przyjściem miłego pana w czerwonym stroju z siwą brodą. Grałem na nim, chodziłem po internecie, wysyłałem SMSy... A zresztą sami zobaczcie!

Scroll to Top