Oferta

Fun Pack na święta z telewizorem

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
19 listopada 2012
Fun Pack na święta z telewizorem

Ruszyliśmy ze świąteczną promocją FunPack-a. Jeśli zdecydujecie się go teraz kupić lub przedłużyć umowę na 24 miesiące, dostaniecie 32-calowy telewizor Samsung Full HD 3D za złotówkę oraz dekoder z nagrywarką za darmo. Przypomnę, że w pakiecie macie szybki internet w czterech opcjach: do 10, 20, 40 lub 80 Mb/s, telefon domowy z nielimitowanymi rozmowami na numery stacjonarne w Polsce, krajach Unii Europejskiej, USA i Kanadzie, prawie 80 kanałami TV, w tym 16 HD oraz telewizję na życzenie. Ceny najtańszych opcji abonamentu znajdziecie w tabeli, a pełną ofertę i regulamin tutaj.  Promocję wspierają oczywiście Serce i Rozum.

2849c58f8c89d192590c3450470b1b95949


Rozrywka

Jak wywołać świąteczną radość?

Tomasz Owsianko Tomasz Owsianko
19 listopada 2012
Jak wywołać świąteczną radość?

Mi święta kojarzą się z prezentami, pierogami dziadka i prezentami. W związku z tym w Orange dajemy Wam na święta całkiem długą listę prezentów za 1 zł. Jest telewizor za 1zł, są smartfony za 1zł, tablety za 1zł i dużo więcej niespodzianek - wszystkie tanie jak barszcz.

Serce wykazał się wyjątkową przedsiębiorczością w te święta, oddał butelkę do skupu i udało mu się zarobić złotówkę na telewizor, niestety, w butelce był barszczyk...

I pamiętajcie, żeby nie lepić uszek kopytkami! Wiem, że jest wcześnie, ale Wesołych Świąt! Youpila! :)


Odpowiedzialny biznes

Lech-Legia w europejskiej oprawie

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
19 listopada 2012
Lech-Legia w europejskiej oprawie

"Widziałem wiele tych meczów Legii z Lechem i ten klasyk dla mnie już trochę wyblakł. Brakuje w tych spotkaniach poziomu, jak to mówił Leo Bennhakker, international level " mówił przed niedzielnym meczem Czesław Michniewicz, niegdyś nazywany polskim Mourinho. Tym razem opinia panu Czesławowi nie wyszła. Ponad 40 tysięcy widzów na trybunach, cztery bramki i choć mecz od początku ułożył się warszawskiej Legii, to trudno narzekać na brak dramatyzmu i emocji.

Stołeczni przez 9 lat nie potrafili wygrać w Poznaniu stąd ciśnienie na wynik i niedzielną fiestę w stolicy wielkopolski było olbrzymie. Chyba nikt nie przypuszczał, że mecz w ten sposób ułoży się dla gości. Nic dziwnego, że trener Urban najchętniej przed meczem widział wynik 3:3 po emocjonującej walce.

Dziś wygląda na to, że już tylko katastrofa może spowodować, że Legia nie będzie mistrzem jesieni (zostały tylko 3 kolejki), choć pamiętajmy, że niedalej jak pół roku temu tylko katastrofa mogła odebrać Legii tytuł mistrza.

 

Scroll to Top