Oferta

FunTab – test użytkownika

Marek Wajda Marek Wajda
04 grudnia 2012
FunTab – test użytkownika

Po dużym teście FunTaba oraz dodatkowym miniteście aplikacji dzisiaj kończymy prezentacją kilku wymagających gier sprawdzonych przez użytkownika  marcinek7410. Na początek wziął na tapetę: Need for Speed™ Most Wanted a także Grand Theft Auto III (w komenatarzach były spory czy da się w to grać na FunTabie) i benchmark Quadrant.

Marcinek7410 pracuje już nad kolejnymi testami, już zapowiedział test Asphalt 7 i innych aplikacji. Jestem pewny, że na youtube pojawi się coraz więcej Waszych testów. Wszystkim "funtabowiczom" życzę zadowolenia i bezawaryjnego użytkowania oraz odpalenia wszystkich aplikacji ;).


Oferta

Kody w butach

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
04 grudnia 2012
Kody w butach

Zapraszam Was do kolejnej zabawy na profilu Orange na Facebook`u, gdzie udostępniliśmy aplikację "Kod w butach". Dzięki niej możecie otrzymać pakiety minut, SMS-ów i złotówki na usługi. Zdobywanie ich jest proste. Wystarczy uruchomić aplikację, wybrać interesujący bonus i być spostrzegawczym. Komu się nie uda za pierwszym razem, może zrobić powtórkę. Z kodowej promocji mogą korzystać wszyscy klienci ofert na kartę i Mix. Aplikacja będzie dostępna do 10 grudnia, a kody możecie aktywować do 14 grudnia. Powodzenia.

c3b098cbac7a60d2ecca8d94e56c869b3a2


Odpowiedzialny biznes

Narty bez smaru, stawy zastane – wyniki z ery dinozaurów

Bartosz Nowakowski Bartosz Nowakowski
04 grudnia 2012
Narty bez smaru, stawy zastane – wyniki z ery dinozaurów

Zimą troszkę powiało za polskim oknem, więc pomyślałem, że w sporcie czas na "podbiegunowe" dyscypliny. "Pstryk" na pilocie i dzięki telewizornii w moment znalazłem się w Kuusamo i w Oestersund. Tam śledziłem poczynania polskich reprezentantów zimy. Mróz, mróz. Wyniki jak z epoki lodowcowej, zahaczające o erę dinozaurów.

Pierwsze zawody Justyna Kowalczyk bardziej przeszła niż przebiegła. Ale to są początki, one są zawsze trudne, a sezon długi i cele inne. Trener Wierietielny przyznaje się do pewnych błędów związanych z początkiem terminarzu. W ostatni weekend Kowalczyk zaczęła truchtać i do podium dotruchtała.

88e45f03f7b3204b43dfdfe9092b30e56cd

Adam Małysz skończył 35. lat i założę się, że po przejechanym rajdzie Dakar mógłby wskoczyć w narty i skoczyć (podkreślam mocno to słowo) w granicach przyzwoitości. Do reprezentacji już nie wskoczy, ale może wskoczy jego mocne wsparcie do kadry, choć ono zawsze było, jest i będzie. Kamil Stoch załamuje ręce. Ja też. W lato się skakało, na treningach się skacze. O co chodzi? "Chyba kombinezony" - mówił po pierwszym Pucharze Świata. Po drugim weekendzie rzecz chyba już nie rozchodzi się o kombinezony. Za chwilę próba generalna w Soczi przed przyszłorocznymi igrzyskami olimpijskimi.  Niech chociaż pojadą i obiekt sobie zobaczą.

Za to na trasach biatlonowych lepiej strzelają. Tylko z biegiem słabo. Nawet bardzo. Cieszy fakt, że trzy Polki w "dwudziestce". Zawsze zastanawiał mnie fenomen tej dyscypliny. Sport, w gruncie rzeczy, niskonakładowy, a mimo to nie mogący przebić się w Polsce. Cóż to, przecież miejsc do biegania u nas dostatek. Biegać można cały rok, w zimę na "deskach", w lato ćwiczyć na rolkach. I to strzelanie - też nie problem. A jakie emocje. Wszystko, choćby na strzelnicy, może zmienić się w kilka sekund. Już ja widzę takiego biathlonowego Adama Małysza. I rzesze kibiców, jeżdżące za nim, które liczą każdy celny strzał. Szkoda, że Tomek Sikora nie był tak doceniany.

karykatura Justyny Kowalczyk, autor: H.Cebula

Scroll to Top