;

Oferta

Gadżety na Święta w nju mobile (12)

Wojtek Jabczyński

17 listopada 2017

Gadżety na Święta w nju mobile
12

Połowa listopada za pasem więc chyba już nikogo nie dziwi, że myślimy o świątecznych atrakcjach, prezentach i okazjach jakich przed świętami dużo. Tak jest też u żółtego Mikołaja w nju. Już od dziś w promocji „Zgarnij gadżet na Święta od nju mobile” – na wszystkich, którzy zamówią nju z rachunkiem na telefon lub internet czeka upominek  do wyboru. Może nim być powerbank MC5, ładowarka samochodowa CC2 lub unikatowy głośnik bluetooth – SP608.

Aby dostać gadżety na Święta wystarczy złożyć zamówienie przez www.njumobile.pl wybierając  plan taryfowy nju buzz lub nju internetowy, zarejestrować zamówienie na stronie promocji i oczywiście zawrzeć umowę, która zostanie dostarczona przez kuriera. Wybrany sprzęt zostanie wysłany na adres podany w zamówieniu, po upływie pierwszego okresu rozliczeniowego – czyli po wystawieniu pierwszego rachunku miesięcznego.

Do Świąt pozostało trochę ponad miesiąc. Jeśli więc nie będziecie za długo zwlekać, jest duża szansa, że uwiniecie się z zamówieniem i pierwszy okres rozliczeniowy zaliczycie  przed świętami, a tym samym wybrany gadżet, też trafi do Was na święta. Nasza promocja potrwa do 30 listopada 2017.

 

 

Szczegóły regulaminu promocji znajdziecie na http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/gadzety-na-swieta.pdf

Gadżety na święta nju

Udostępnij: Gadżety na Święta w nju mobile
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Cup. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Pan Pikuś 18:20 17-11-2017
  Ciekawe czy macie pomysły w rozwijaniu nju z rachunkiem.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 19:38 18-11-2017
  NJU to Wam robotę zrobił - chodzi o liczbę aktywnych kart SIM. Dzięki NJU jest wyższa liczba abonentów. @Pan Pikuś bardzo dobrze napisane :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   mike278 07:08 20-11-2017
   Ron w Nju Orange ma małe pole manewru w mojej ocenie. Taryfa tak skonstruowana a biorąc pod uwagę straty na RLAH nie mogą obniżać cen.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Ron 10:15 20-11-2017
    Obniżka cen odpada, właśnie ze względu na Roaming EU i ogólna tendencja na rynku cen w Polsce jest wzrostowa. W nowych planach taryfowych Play ceny są o wiele większe i mało kto wie, że Orange w głównej marce ma tańsze abonamenty. Ale ludzie się dalej nabierają. Pole manewru w NJU jest duże, dlatego powstała jako osobna tańsza marka. :)
    Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 13:09 21-11-2017
  Przyszłość GSM (2G) w Orange France - "Zapytany przez Next Inpact o przyszłość swojej sieci GSM, Orange France niedawno stwierdził, że nie ma planu zamknięcia go w perspektywie krótko- lub średnioterminowej". Przetłumaczone w Translatorze :) Mam nadzieję, że w Polsce identyczne - brak planów co do zmiany w 2G. :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  111 11:47 22-11-2017
  Zbyszek lepiej podpowiedz mi jak mam strzelic podmianke z nr glownego na dodatkowy i odwrotnie. bok mi podpowiada aby wypowiedziec umowy i na nowo podpisac. tylko ze w takim przypadku trace staz. trace czas i korzysci ktore wywalczylem ;) a szkoda mi nerwow aby na nowo to przechodzic. masz jakas podpowiedz? bede wdzieczny
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 15:09 22-11-2017
  Gadżety fajne, ale wole jakoś bardziej te pomarańczowe :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  klient1 08:46 24-11-2017
  Czy w ogole udalo sie cos komus kupic ?
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_oset 08:57 24-11-2017
   Widzę tylko taki napis: Obecnie prowadzimy prace na naszej stronie Zadzwoń pod numer 801 234 567 i poznaj ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie i nic poza tym...
   Odpowiedz
 • komentarz
  Krzych 14:54 24-11-2017
  Sprawa powinna trafić UOKiK
  Odpowiedz
 • komentarz
  Daniel 22:34 28-11-2017
  Pytanko z innej beczki czy pakiet multipakiet 100 działa po zablokowaniu połączeń wychodzących? Jestem nowym użytkownikiem Orange ale słyszałem , ze pakiety chodzą po zablokowaniu. Pozdrawiam serdecznie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 11:09 04-12-2017
  Cały rok te same gadżety.... to juz lepsze były te za 50 zł na kartę.... :/
  Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

26 marzeń do spełnienia (0)

Bartosz Rymkiewicz

17 listopada 2017

26 marzeń do spełnienia
0

Efektem zakończonego kilka tygodni temu naboru do 3 edycji Pracowni Orange jest wybranie 26 lokalizacji w których powstaną nowe, multimedialne świetlice. Każda z nich to inna, unikalna historia ludzi, którzy skutecznie przeforsowali swój projekt na rzecz lokalnej społeczności.

Jedną z tych najbardziej szczególnych jest Siedlisko. Licząca sobie 1900 mieszkańców wieś w internetowym plebiscycie uzyskała aż 10879. Imponujące.

Aby z sukcesem dobrnąć do mety, grupa inicjatywa stojąca za – obecnie przygotowująca się do otwarcia – Pracownią Orange w Siedlisku musiała wpierw stworzyć pomysł na tętniące życiem multimedialne miejsce w swojej miejscowości (co nie jest łatwe w miejscu zamieszkałym przez mniej niż 2 tys. ludzi), a następnie – z pozytywnym skutkiem sprzedać swoją ideę w otwartym głosowaniu.

Aby zrozumieć ten fenomen, postanowiłem przepytać członków grupy inicjatywnej z Siedliska.

* * *

Skąd się znacie? Pracowaliście razem wcześniej?

Jako członkowie Grupy Inicjatywnej znamy się bardzo dobrze ze Stowarzyszeniem Kraina Lasów i Jezior (LGD), ponieważ wspólnie bierzemy udział we wspieraniu oddolnych inicjatyw społecznych. Organizujemy różnego rodzaju przedsięwzięcia, które przyczyniają się między innymi do promocji obszaru gminy Siedlisko. Znamy się wszyscy z mieszkańcami, dlatego jest nam bardzo łatwo angażować społeczność lokalną w różnego rodzaju działania.

Skąd dowiedzieliście się o naborze do Pracowni Orange?

Stowarzyszenie Kraina Lasów i Jezior wystąpiło z propozycją wzięcia udziału w 3 edycji Programu Pracownie Orange. Informację o konkursie zobaczyliśmy na specjalnej stronie. Stąd pomysł!

Nabór do Pracowni to bardzo duże wyzwanie, zarówno czasowe i logistyczne, w dodatku obarczone ryzykiem, że się nie powiedzie. Skąd pomysł, aby podjąć rękawicę?

Pracownia Orange wydała nam się wspaniałą możliwością na stworzenie miejsca spotkań, rozwoju pasji, kursów, warsztatów, tradycji lokalnych – otwarte dla wszystkich mieszkańców. Oferowane granty na realizację projektów społecznych i edukacyjnych to duża szansa na rozwój lokalny, lepszego dostępu do technologii, wzmocnienie cyfrowych kompetencji i stworzenie przestrzeni wspólnych działań. Uważaliśmy, że jest wspaniałym pomysłem na stworzenie przyjaznego centrum informacyjnego, kulturalnego i rozrywkowego, które jest każdemu „po drodze” i które tętni życiem przez cały rok. Dzięki niej chcielibyśmy zapewnić mieszkańcom dostęp do technologii, informacji i kultury. Dodatkowo, czujemy się po prostu odpowiedzialni za miejsce z którym się identyfikujemy.

Udzielacie się społecznie? Jeśli tak – jak?

Cała nasza Grupa Inicjatywna udziela się społecznie, ponieważ jest to nasza praca, którą wykonujemy i która daje nam wiele satysfakcji. Aktywizujemy mieszkańców podczas dożynek, jarmarków, konkursów, wyjazdów studyjnych itp. Warto działać, aby zobaczyć uśmiech na ustach osób. Daje to energię i pozytywnie nastawia do dalszego funkcjonowania. Naszym mottem są słowa Jana Pawła II: Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Nic dodać, nic ująć. Trzymamy kciuki.

* * *

Nowe Pracownie Orange będą dostępne na przełomie grudnia i stycznia, więcej informacji o programie zdobędziecie TUTAJ.

Udostępnij: 26 marzeń do spełnienia
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Heart. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

;

Inne

Ostatnia szansa by wygrać Samsunga Galaxy Note 8! (586)

Wojtek Jabczyński

17 listopada 2017

Ostatnia szansa by wygrać Samsunga Galaxy Note 8!
586

Za nami dwie odsłony MEGA konkursu, ponad 800 odpowiedzi i masa świetnych pomysłów. Dziękuję za Waszą aktywność. Czas na trzecią i ostatnią szansę na zdobycie Samsunga Galaxy Note 8. Podobnie jak w drugiej odsłonie konkursu limit odpowiedzi to 140 znaków plus dodatkowo grafiki lub wideo. Proszę trzymajcie się tego limitu, bo jury będzie konsekwentnie odrzucać dłuższe prace.

Do sedna. W ostatniej odsłonie mierzycie się z zadaniem fotograficznym: „Aparat  Samsung  Galaxy Note 8 z podwójnym obiektywem i zoomem optycznym pozwala zrobić świetne zdjęcie nawet przy słabym oświetleniu. Czy jest coś,  co  zawsze  chcieliście  sfotografować  nocą, lecz  możliwości  Waszego dotychczasowego aparatu Wam na to nie pozwalały?”

Powodzenia! Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Aktualizacja 17.11.2017 godzina 12:20

Gratulacje dla shark3000, który został zwycięzcą ostatniej odsłony naszego konkursu z Samsungiem. Kolejny raz jury miało dużo pracy! Ponad 500 odpowiedzi i to bardzo dobrych. Niestety wiele z nich, również tych ciekawszych nie spełniało wymagań. Restrykcyjnie traktowaliśmy limit 140 znaków, wykorzystywanie cudzych utworów, logotypów, muzyki i obrazów.

Dzięki Wam wiemy, że Samsung Galaxy Note 8 można wykorzystać do fotografowania ciał niebieskich, zjawisk atmosferycznych, eksperymentów fizycznych oraz pracy. Wielu z Was chciało także wykorzystać aparat do łapania na gorącym uczynku złodziei m.in. Nutellii, warzyw czy krasnali ogrodowych. Kilkoro chciało nawet sprawdzić czy Amerykanie faktycznie stanęli na księżycu. Doceniamy i szanujemy Waszą kreatywność.

To już koniec konkursu, ale… jeszcze w tym roku będziemy mieli dla Was kolejny! Nagrody będą równie atrakcyjne. Bądźcie czujni i zaglądajcie na blog.

 

Udostępnij: Ostatnia szansa by wygrać Samsunga Galaxy Note 8!
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the House. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Krzysiek 11:28 10-11-2017
  literówki brak. ,,l konkurs Samsung Samsung Galaxy Note 8 urządzeniaecz możliwości Waszego dotychczasowego aparatu Wam na to nie pozwalały?"
  Odpowiedz
  • komentarz
   mrpigaming 15:30 13-11-2017
   Zawsze chciałem sfotografować cmentarz nocą, ale stary aparat nie przyszedł z pomocą. Muszę go pochować, zamiast jakością się denerwować.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Wixawr 21:20 15-11-2017
    Nocą zawsze chciałam sfotografować mojego narzeczonego wypuszczahacego lampion na górce nad jeziorem.
    Odpowiedz
  • komentarz
   Gosiasamosia 17:22 13-11-2017
   Jako zapalona biologiczka zawsze marzyłam o tym, aby zrobić profesjonalne zdjęcie Albicji. To z niczym niekojarzące się słowo to nazwa rośliny, która potrafi świecić w ciemności. Moim celem jest zarażanie innych pasją do biologii, właśnie dzięki wykonywaniu zdjęć takich cudów natury.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Nikola&Piotr 23:42 13-11-2017
   Zawsze z moją dziewczyną Nikolą chcieliśmy sobie zrobić nocną sesje ale żaden z aparatów nie ujmuje tego czego oczekujemy
   Odpowiedz
  • komentarz
   Justi8 23:51 13-11-2017
   ON siedzący w niezwykle srebrzystą noc na ganku naszego domu z dzieckiem trzymanym na rękach. Cóż więcej do szczęścia trzeba :)
   Odpowiedz
  • komentarz
   e.rider 16:30 15-11-2017
   "...Motyl z rożna, przyprawiony gęstym cieniem z lasku,..." fr. Spóźniony słowik/ Julian Tuwim -czytam córce tą bajkę, teraz mógłbym zrobić zdjęcie i jej pokazać, Ponieważ ciągle się pyta: "Jak to?"...
   Odpowiedz
  • komentarz
   Dusix 16:47 15-11-2017
   Nocą zawsze chciałam fotografować gwiazdy oraz piękny na niebie księżyc, jak i również nocne życie miasta. Dobrą fotografią byłoby również jezioro, w którym odbijałby się księżyc.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Marcin 12:03 16-11-2017
   Nocą sfotografowałbym moje śpiące bliźniaki. Układają się w komiczne pozycje, a nie mogę ich sfotografować, bo mocne światło ich wybudza.
   Odpowiedz
 • komentarz
  paaablooo 11:31 10-11-2017
  Zawsze chciałem fotografować smartfonem gwiazdy na niebie, myślę że dzięki Galaxy Note 8 będzie to już możliwe.
  Odpowiedz
 • komentarz
  domowe przedszkole 12:44 10-11-2017
  Od najmłodszych lat interesuje mnie, dokąd tupta nocą jeż i właśnie jego wędrówkę udokumentowałbym na fotografiach.
  Odpowiedz
 • komentarz
  rainbow 12:59 10-11-2017
  Podwójny aparat i zoom - druga opcja latarki. Za pomocą zdjęć, można znaleźć wyjście z ciemnego labiryntu. Rewelacja!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Tukan1986 14:08 10-11-2017
  "W naj­ciem­niej­szą noc gwiaz­dy świecą najjaśniej" Gwiazdą jest Note8 który świeci swym wyswietlaczem ciekawe czy zrobi zdjęcie gwiazdom?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Niepełnosprawność 14:10 10-11-2017
  Gwiazdy + Księżyc + Wnętrze jak w dupie u Murzyna Ciemne = Wreszcie sfotografować nocą z możliwościami aparatu fotograficznego w Samsung Galaxy Note 8 mogę.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 20:40 15-11-2017
   "Dupa" nie jest najbardziej eleganckim słowem występującym w języku polskim i mamy olbrzymią prośbę, by nie blogu nie było wykorzystywane.
   Odpowiedz
 • komentarz
  lucy97 14:26 10-11-2017
  Marzy mi się sfotografowanie olbrzymiego jeziora w górach z odbitym blaskiem księżyca na tafli wody, a w tle mała drewniana chatka ♥
  Odpowiedz
 • komentarz
  Czerwo5 14:35 10-11-2017
  Dzięki aparatowi Samsung Galaxy Note 8 wujek nie okłamie już ciotki. https://www.fotosik.pl/zdjecie/3b4165e49617c444
  Odpowiedz
 • komentarz
  MAURYCY 14:57 10-11-2017
  Ja zawsze chciałem sfotografować słońce nocą, ale dotychczasowy sprzęt mi na to nie pozwalał ;-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  JakNieTyToKto 15:43 10-11-2017
  Zawsze chciałem zrobić zdjęcie czarnego wilka w ciemnym, gęstym Bieszczadzkim lesie w czasie długiej, ciemnej, zimnej, głuchej nocy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Piotrl 18:31 10-11-2017
  Koty sąsiadów nocą niszczą mi ogród! Gdy skierowałem obiektyw Galaxy S5 ku dźwiękom, wyszła czarna plama. Może Note 8 uka(ż)rze winowajcę?
  Odpowiedz
 • komentarz
  ErB 22:32 10-11-2017
  Własnoręcznie przygotowana mapa nieba w świetle pełnego Księżyca. Przeze Mnie wykreślona towarzyszyłaby Mi i była zaraz tuż obok.
  Odpowiedz
 • komentarz
  TechnicalGuest 23:05 10-11-2017
  Dzięki rewelacyjnemu zoomowi wreszcie mogłabym sfotografować największych nocnych drapieżników i zaskoczyć ich swoją przebiegłością. http://www.tinypic.pl/0f21kyh8i1qx
  Odpowiedz
 • komentarz
  robin 23:31 10-11-2017
  Wreszcie nocne niebo zrobi sobie widzialne selfie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pietruhad 03:08 11-11-2017
  Co chciałbym sfotografować nocą? Niechaj ten filmik służy pomocą: https://youtu.be/HRSvL41RPII Czego nie mogłem sfotografować, To spróbowałem Wam narysować Oraz przyozdobiłem w słowa.
  Odpowiedz
 • komentarz
  jack be 08:38 11-11-2017
  W nocy marzy mi się świetne ujęcie puszczyka lub puchacza zaglądającego w moje oczy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krzychu 10:04 11-11-2017
  Chcialem sfotografowac jak kolega w nocy wyciaga pilke do nogi, ktora mu wpadla do rzeki, ale nawet z wlaczona dioda nie bylo to mozliwe, widac tylko dwie biale plamki.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Beata 10:07 11-11-2017
  Miasto nocą z pojedynczymi światełkami , we mgle , nigdy nie jestem zadowolona z efektu może Aparat  Samsung  Galaxy Note 8 będzie przyjazny ???
  Odpowiedz
  • komentarz
   Kaśka 15:00 16-11-2017
   Jest wiele rzeczy, które chciałabym sfotografować nocą, jednak od pewnego czasu na jednym obiekcie zależy mi najbardziej. Pisząc to mam na myśli wielki, stary i trochę zaniedbany dom w wiktoriańskim stylu, który znajduje się w małej wiosce na odludziu. Owy dom od kilkunastu lat stoi niezamieszkały, a historie z nim związane krążą po sąsiednich wioskach. Całokształt roztacza wokół siebie niesamowitą aurę, a jego widok nocą przyprawia o dreszcze. Przechodzę obok tego domu za każdym razem, kiedy mam szansę przebywać u moich dziadków mieszkających nieopodal i za każdym razem staram się uchwycić osobliwe piękno tego obiektu, jednak nigdy mi się to nie udało. Z ogromną chęcią sfotografowałabym ten dom w nocy, jednak w tej chwili, z możliwościami mojego aparatu w telefonie, graniczy to z cudem.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Eleven 11:58 11-11-2017
  Do miasteczka Hawkins ponownie zawitało niebezpieczeństwo… https://youtu.be/3PkhW94XxP4
  Odpowiedz
 • komentarz
  nikkadong 12:10 11-11-2017
  Chciałabym uchwycić nocą to, co chowa się za skupiającym całą uwagę księżycem, żeby przestał być przykrywką dla ciekawych istot. przykład: https://imagizer.imageshack.us/v2/945x709q90/923/qL6qw3.jpg
  Odpowiedz
  • komentarz
   horus33 21:10 13-11-2017
   Mówiąc o nocnych zdjęciach nie można nie wspomnieć o gwiazdach. Do tego typu fotografii potrzebujemy już poważniejszego sprzętu. Myślę że Samsung Galaxy Note 8 poradziłby sobie znakomicie.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Muzykawobrazkach 12:12 11-11-2017
  Mając superzoom chciałbym dostrzec zalety innych smartfonów, bo gołym okiem ich nie widać w porównaniu z Notem 8
  Odpowiedz
 • komentarz
  Lasander13 12:23 11-11-2017
  Chciałbym uciec za miasto w którąś z bezchmurnych nocy zaszyć się zdala od zgiełku i uchwycić zorzę polarną na niebie tak aby była w tym momencie i na zawsze tylko moja.
  Odpowiedz
 • komentarz
  jvc.6 12:29 11-11-2017
  Jakby tak uchwycić w noc świętojańską las wypełniony latającymi świetlikami..
  Odpowiedz
 • komentarz
  XOneMoreTimeX 14:48 11-11-2017
  Uwielbiam miejsca gdzie w nocy jest pełno świateł a jeszcze bardziej uwielbiam zdjęcia takich miejsc. Czy ten aparat mi na to pozwoli?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zed 15:37 11-11-2017
  Zawsze chciałem sfotografować zjawisko "halo" naszego księżyca. Przy podwójnym aparacie i przesłonie 1.7 wyszłoby świetne zdjęcie ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  tata 15:41 11-11-2017
  Marzę o sfotografowaniu śpiącego jak aniołek synka (w dzień niestety nie sypia). Fotkę wydrukuję w fotolabie i powieszę w ramce na ścianie.
  Odpowiedz
  • komentarz
   tata 20:14 11-11-2017
   A oto wspomniany aniołek do sfotografowania podczas snu: https://goo.gl/np3Zma
   Odpowiedz
 • komentarz
  Panna 15:52 11-11-2017
  Ja chciałabym wziąć ślub nocą i sfotografować go samodzielnie. Bo blask miłości i Samsung Galaxy Note 8- ujarzmią największą ciemność:)
  Odpowiedz
 • komentarz
  firefly 16:45 11-11-2017
  W końcu można pokazać fenomen nocy. Noc Kupały, Halloween, Sylwestrowa Noc. Bo chwile są bezcenne.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Buba 16:49 11-11-2017
  Podczas nocnego koncertu w plenerze gdy stoję daleko od sceny wykorzystam zoom Nota 8 i stworzę mały telebim dla przyjaciół by czuć się dokładnie jak pod sceną.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Lasander13 18:50 17-11-2017
   Chyba coś jest jednak nie tak bo jednak zawsze inwencja w postaci napisania i wykazania sie kreatywnoscią przegrywa z filmikami sorry ale jak dla mnie to powinniście zorganizować tak jak ktoś to już napisał wcześniej 3 konkursy ale z podziałem na kategorie żeby jednak filmy mogły z sobą konkurować a wypowiedzi z sobą... poprzednia edycje też wygrała animacja tylko przez prawa licencyjne potem została zabrane nagroda... na filmie 4 pomysły jak wykorzystać telefon a w odpowiedzi pisemnej 140 znaków żeby się zmieścić z jednym... coś tu jednak nie gra...
   Odpowiedz
 • komentarz
  KM 16:56 11-11-2017
  Chciałbym sprawdzić czy Note8 potrafi malować w nocy światłem jak Huawei. I czy ewentualnie będzie od niego lepszy? Podejmujecie wyzwanie?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zigzag 17:20 11-11-2017
  Chciałabym sfotografować zespół na koncercie bez zamazanego tła. Dzięki Live Focus mogłabym nie tylko ująć muzyków, ale i także uczestników.
  Odpowiedz
 • komentarz
  karolina 20:44 11-11-2017
  Czy Note8 pomoże zajrzeć za kurtynę ciemności? https://youtu.be/fg5Ubc-fUss
  Odpowiedz
 • komentarz
  karolina 21:50 11-11-2017
  Czy Galaxy Note 8 pozwoliłby zajrzeć w ciemność Zaświatów...? https://youtu.be/fg5Ubc-fUss
  Odpowiedz
 • komentarz
  Lila 00:04 12-11-2017
  Aparatem Samsung Galaxy 8 zrobię w nocy zdjęcie czarnym dymom,które pod osłoną nocy unoszą się z kominów sąsiadów na moim osiedlu.Udowodnię im.
  Odpowiedz
 • komentarz
  nonexis12 00:36 12-11-2017
  S - https://m.youtube.com/watch?v=GuDExPAvsPw
  Odpowiedz
 • komentarz
  Domin0 01:22 12-11-2017
  Wspomnienia są jak świeca, mogą zgasnąć, zdjęcia są jak zapach świecy, który nam je przypomina. http://tnij.at/FotoKonkursNote8
  Odpowiedz
 • komentarz
  sraka 10:08 12-11-2017
  Orange nie dość że złodzieje to i bezguście, sądząc po poprzednich wygranych, mam gdzieś waszego samsunga.
  Odpowiedz
  • komentarz
   ktos 14:30 12-11-2017
   Oj tak bardzo zabolało, że nie wygrałeś? Ale masz przykre życie.
   Odpowiedz
  • komentarz
   dracomm 19:59 13-11-2017
   Ja zawsze chciałem uwiecznić słodki sen mego synka; uśmiechy przez sen i z ciała śmieszne figury. Nigdy się to nie udało - nie miałem Note8.
   Odpowiedz
  • komentarz
   dracomm 20:46 13-11-2017
   To nie jest zgłoszenie konkursowe, słow tylko kilka dla właściela niku "sraka" - odpowiedź moja na Twój komentarz jest taka: Kiedy z ukrycia kogoś obrażasz, Brak swej kultury wówczs obnażasz. Zamiest więc pisać w postach knoty, Weź się Człowieku do roboty. Ci co w poprzednich edycjach wygrali, Troszkę się jednak napracowali. Gratulacje dla Zwycięzców ?.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Danpe 11:01 12-11-2017
  Dzięki doskonałemu aparatowi Samsunga Galaxy Note 8 będę mógł robić selfie podczas wieczornego spaceru parkową aleją usłaną liśćmi!
  Odpowiedz
 • komentarz
  rememberme 11:09 12-11-2017
  Niezawodny aparat. Zrobię zdjęcie złodziejowi, który w nocy okrada mój ogródek z krasnoludków. I już jego tożsamość zidentyfikowana. Haha!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Lena 12:25 12-11-2017
  Zawsze w noc spadających gwiazd pragnełam uchwycić taki spadający meteoryt. Niestety mój aparat jest za słaby do robienia zdjęć nocą, a z aparatem Samsung Galaxy Note 8 jestem pewna, że by się to udało.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Anna 13:34 12-11-2017
  Wychodząc do parku nocą często chce sfotografować naturę w ciemności oraz zwierzęta , które ukazują się wieczorami .
  Odpowiedz
 • komentarz
  Oliwka 13:36 12-11-2017
  Zawsze chciałam fotografować księżyc ale mój smartfon mi na to nie pozwalał myśle że dzienki Galaxy Note8 będze to możliwe.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Emilia 14:15 12-11-2017
  Zbliża się zima, a moim marzeniem jest sfotograwować płatki śniegu padające w nocy przy świetle księżyca przy pomocy dobrego aparatu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Robert 14:16 12-11-2017
  Dzięki Note8 pejzaż ciemnej nocy pozostanie bez szumu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kubsztyl 16:07 12-11-2017
  Kiedy w sierpniu podejmowałem decyzję o przewróceniu swojego życia do góry nogami i przeprowadzce ze stolicy na Podhale, patrzyłem nocą na nasze majestatyczne Tatry i myślałem: "kurza twarz, ale by można było zrobić piękne zdjęcie...". I próbowałem. Próbowałem w sierpniu, próbowałem we wrześniu i w październiku - tak dla odmiany - też próbowałem. Niby nie byle czym, bo telezłomem z aparatem "Leica", ale cóż... Wrzucałem te próby na FB gotów na cięgi w postaci komentarzy typu: "Czym to robiłeś? Tosterem?", albo "Komórkom to se nie pofikasz". A ja wiem, że lustrzanką to każdy gupi i niegupi by dał radę, tylko żeby zrobić takie pro-fotosy, brakuje mi jednego - lustrzanki! :) No, więc tak, Tatry nocą. Majestatyczne, okryte śniegiem, w świetle gwiazd i księżyca... To jest to, na co bym polował razem z Note 8. :) Ewentualnie Yeti, czy inna Wielka Stopa. Ale to bym wolał z daleka, bardzo daleka, teleobiektywem, z helikoptera - na przykład. Bo mam w miarę udane życie i szkoda by było... ;) Pozdrowionka! :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Klaudiaaa 17:48 12-11-2017
  Bardzo bym chciała zrobić zdjęcie gwiazd, które lśnią na nocnym niebie. Dotychczas z urządzeń z których korzystałam, nie byłam zadowolona z efektu zdjęcia. Bardzo lubię dokładność.
  Odpowiedz
 • komentarz
  LILIJKA 21:01 12-11-2017
  Samsung + podwójny aparat = nocne wypady i selfie ze znajomymi, bo nocą nie da się zrobić zwykłym aparatem + nocne niebo.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Majka&theFox 21:03 12-11-2017
  Myślę, że Mr Fox wytłumaczy to lepiej niż ja.. https://youtu.be/s44qlvz9uFE
  Odpowiedz
 • komentarz
  MarcinMM 21:12 12-11-2017
  Zawsze marzyłem o tym aby zrobić zdjęcie wielkiego księżyca w pełni. Do dzisiaj pamiętam jak kiedyś obudziłem się w środku nocy i przez okno widziałem wielki pomarańczowy księżyc. Może kiedyś się uda. W końcu jestem w pomarańczowej sieci and all you need is Note.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Promentoa 22:53 12-11-2017
  Latające switliki na skraju lasu połączonego z jeziorem przy pełni księżyca, krótko zwięźle i na temat :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  BananowyJanek 23:09 12-11-2017
  Zawsze chciałem sfotografować swój ogródek po zmierzchu. Często słyszę kocie walki za oknem, rechot żab, czy też po prostu szum liści. Ciekawi mnie jak bardzo różni się moje najbliższe otoczenie po zmroku, czy jest bardziej urokliwe niż za dnia? Może niedługo się dowiem :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  Czarymary 23:37 12-11-2017
  Oczywiście że pokaz połykania ognia! Jak na coś tak efektywnego i ogniście jasnego nigdy nie udało mi się zrobić ostrego zdjęcia :(
  Odpowiedz
 • komentarz
  Linczus 00:07 13-11-2017
  Tatry- góry, które w dzień zachwycają, a w nocy groźnie budują się nad okolicą. I tą grozę, potęgę i blask w świetle Księżyca chcę uchwycić.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Interstellar 01:14 13-11-2017
  W jaki sposób uchwycić nocny ruch na nieruchomym zdjęciu? Nawet ten bajkowy... https://youtu.be/xOhQhdrtcUM
  Odpowiedz
 • komentarz
  Smartel 07:43 13-11-2017
  Chciałabym użyć telefonu, jako dodatkowy element teleskopu i przechwycać z niego obraz.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Anikacy 07:51 13-11-2017
  Chciałabym uchwycić karnawał brazylijski, zjawiska paranormalne podczas eksploatacji miejskiej lub pokaz fontann.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Chopin 08:03 13-11-2017
  Marzy mi się dobre zdjęcie wykonane przy ognisku, razem z gitarą i znajomymi. Ewentualnie nocny pokaz lotnictwa lub balonów.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dżem 08:18 13-11-2017
  Z Samsungiem chcę zrobić fotorelację z zimowego kuligu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Lucyfer 08:52 13-11-2017
  Pstryknęłabym szybko fotkę przystojniakowi, który leży obok.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Czeskowy 09:42 13-11-2017
  Moim marzeniem jest robić idealne zdjęcia pojazdów komunikacji miejskiej w nocnej scenerii. Podwójny aparat pozwoli uwydatnić ich piękno!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Fryderyk 85 09:51 13-11-2017
  Zrobić fajne zdjęcie pałacu kultury nocą tak aby było szczegółowe bez przysłowiowego ziarna? fotki gwieździstego nieba zostawił bym zawodowcom
  Odpowiedz
 • komentarz
  tymonello 09:56 13-11-2017
  Najpiękniejszą rzeczą do fotografowania nocą są odbicia kolorowych neonów i świateł w kałużach i mokrych ulicach starych, brukowych ulic. Ale zwykłe aparaty nie uchwycą tego co widać gołym okiem...
  Odpowiedz
 • komentarz
  azulrojo11 10:06 13-11-2017
  Jak większość kobiet, często wystroimy się na wieczór, a ze względu na słaby aparat nie można tego uwiecznić na fotografii.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Agulka 10:12 13-11-2017
  Ja najchętniej uwieczniłabym pokazy fajerwerków w wieczór sylwestrowy. Z mojego blokowego okna na wzgórzu mam doskonały widok z jednej strony na miasto z drugiej zaś na Zatokę Gdańską,w której odbijają się bajecznie kolorowe wstęgi pióropuszy sztucznych ogni. zdjęcia wysłałabym potem mojej siostrze i jej maluchom,którzy mieszkają - nie będę owijać w bawełnę - na wsi i takie cuda omijają ich niestety z daleka.
  Odpowiedz
 • komentarz
  maniag 10:16 13-11-2017
  Ponieważ mieszkam nad morzem zawsze chciałam zrobić zdjęcie statku płynącego po ścieżce wyznaczonej przez łunę księżyca.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Martyneczka1111 10:18 13-11-2017
  Kurczę, zawsze chciałam sfotografować zwierzaki leśne które pojawiają sie o zmierzchu w pobliżu mojego ogrodzenia. Niestety mij tymczasowy telefon ukazuje jelenia jako dziwną czarną kluskę.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Asia1177 10:19 13-11-2017
  Fajerwerki w pełnej okazałości kształtów i kolorów na tle śnieżnych gór w czasie Sylwestra na stoku narciarskim.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Paweł 10:33 13-11-2017
  Dzięki SGN8 uwiecznianie nocnego życia miasta nabierze sensu! Nocny świat już nie będzie czarną plamą! Nareszcie! Kraków, witaj nocą!
  Odpowiedz
 • komentarz
  sylwia4695 10:35 13-11-2017
  Ja,plaża, ciemna noc, morze, rozgwieżdżone niebo i niesamowity blask księżyca odbijający się w wodzie. Czyż to nie idealna sytuacja na zrobienie genialnego zdjęcia na obraz do sypialni :)? Myślę że Galaxy Note 8 na pewno by mi to ułatwił i sprawił że każdy dzień i każda noc z idealnym zdjęciem będzie niesamowita :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Awkward666 10:41 13-11-2017
  Zawsze chciałam zatrzymać na zdjęciach śpiącą, wtuloną w siebie rodzinę. Pamiątka na zawsze.
  Odpowiedz
 • komentarz
  BRAGA 10:44 13-11-2017
  Wysoki budynek w centrum dużego miasta i panorama jaka wtedy powstaje, oddać to na fotografii prawie niemożliwe
  Odpowiedz
 • komentarz
  kur24 10:54 13-11-2017
  Aparatem Samsung Galaxy Note 8 mógłbym sfotografować odcisk buta Neila Armstronga na księżycu ( historyczny, pierwszy krok Człowieka ).
  Odpowiedz
 • komentarz
  Katarzyna D. 11:02 13-11-2017
  Moim marzeniem jest uwiecznienie chwili, kiedy Wenus spotyka się w kosmosie z Jowiszem. Z Samsungiem Galaxy Note 8 mogłabym je spełnić.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dorota 11:06 13-11-2017
  Taaak...Chcę zobaczyć czy jest tak aż brudno za szafkami w kuchni! Pstryk - i wiem!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Milu 11:09 13-11-2017
  A ja chciałabym stanąć na kole podbiegunowym i zrobić zdjęcie tańczącej nad moją głową zorzy polarnej.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Izabela 11:41 13-11-2017
  Jako żeglarz marzę o uchwyceniu widoku nocnego morza i skromnie rozpromienionego światłem brzegu. Dotychczas tylko w mojej pamięci..
  Odpowiedz
 • komentarz
  rafalimis 11:44 13-11-2017
  Najchętniej to życie lasu nocą i kwiat paproci.
  Odpowiedz
 • komentarz
  bart00 11:54 13-11-2017
  Uwielbiam patrzeć w niebo, podziwiać jego błękit i chmury, a nocą księżyc i gwiazdy. Niestety nigdy nie zrobiłem fajnego zdjęcia naszemu satelicie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kasia 11:55 13-11-2017
  Mama pilnie potrzebuje dowodu, że tata z synkiem kręcąc się w czasie snu nie zostawiają już dla niej w łóżku miejsca do spania.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kacha K-a 11:56 13-11-2017
  Nocą zawsze chciałam sfotografoać polarną zorzę - mam nadzieję, że podówjny obiektyw i zoom optyczny w prawdziwej ciemności mi pomoże!
  Odpowiedz
 • komentarz
  vandaniel 11:57 13-11-2017
  Moja odpowiedz w formie multimedialnej: https://youtu.be/9f9VwftATk4
  Odpowiedz
  • komentarz
   Velouria 01:55 14-11-2017
   Wieczorna pora w dzielnicy blokowisk, to idealny moment na fotografię z cyklu "Co się dzieje w ukryciu". Nocna magma żyje nie tylko w świetle.
   Odpowiedz
 • komentarz
  matsal 11:59 13-11-2017
  Witam Sfotografowałbym Katowice nocą z aparatu mocą, z Samsunga pomocą - z nim dam radę dziś. Jest zoom optyczny, prawie że kosmiczny, dziewczyny gotowe, no to wszystkie: "cheese". :) Do piosenki: Spiżowi Mocni - "Katowice nocą"
  Odpowiedz
 • komentarz
  Lucky Luke 12:31 13-11-2017
  Sfotografowałbym dwóch kulturalnych złodziei, którzy regularnie nocami w sezonie letnim podbierali mi warzywa z ogródka ;-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Juda 12:38 13-11-2017
  Cóż może być piękniejszego od gwiazd na niebie, przyrody nas otaczające poczas nocy. To chciałabym sfotografować.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Agent007 21:41 15-11-2017
   Dzięki temu aparatowi będę mogła przekazać piękno nocnego życia oraz klimat który tworzy się dzięki ciemnej aurze.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysztof R. 12:43 13-11-2017
  Samsung Galaxy Note 8 robiłbym nocą zdjęcia swojej dziewczynie, gdy śpi. Ma komiczne pozy, w co mi nie wierzy. Mógłbym jej to udowodnić.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Baloo13 12:47 13-11-2017
  Pod osłoną nocy, chciałabym spojrzeć Panu Bobrowi w oczy! Ujrzeć błysk w jego oku, gdy przy podgryzaniu kręci się wokół. A wiem, że niedaleko mojego domu, na spacery wychodzą, nie wodząc nikomu. Płochliwe, wystraszone, zaraz uciekają, mimo że ku temu powodów nie mają. Jednak dla mnie to tak piękne zwierzę, że ma złotą duszę - szczerze w to wierzę! I na pamiątkę takiego spotkania, właśnie w półmroku, chciałabym zdjęcie z bobrem i błyskiem w jego oku. A że mój aparat słaby, do zdjęć nocnych się nie nadaje, Samsungowi Galaxy Note 8 zadanie to zostaje!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zakochana 12:53 13-11-2017
  Zawsze chciałam zrobić zdjęcie mojemu ukochanemu stojacemu w morzu w blasku księżyca, jednak mój obecny telefon nie podołał temu zadaniu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  FantoX 13:01 13-11-2017
  Próbowałem sfotografować jeża mknącego nocą po plaży, lecz zawsze mi uciekał. Z optycznym zoomem Galaxy Note 8 nareszcie byłoby to możliwe!
  Odpowiedz
 • komentarz
  kakarotto1987 13:10 13-11-2017
  Chciałbym nagrać UFO w wysokiej rozdzielczości, a nie w 240p. Jak dotąd nikomu się to nie udało. Chcę być pierwszy, Galaxy Note 8 na pewno mi w tym pomoże.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Monika 13:11 13-11-2017
  Od zawsze marzyłam, by sfotografować noca najpiekniejszy usmiech na swiecie - mojego dziecka i narzeczonego w momencie, gdy ogladaja gwiazdy...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Blog Kulturystyczny 13:23 13-11-2017
  Uwielbiam robić timelapsy w pochmurne dni przy pełni księżyca, niestety pomimo, że mam Iphone 7, który szczyci się swoim aparatem jakość tych zdjęć wychodzi niezbyt dobrze... Jeżeli ktoś chce zobaczyć ostatnią pełnie z mojego obiektywu niech pisze, bo tutaj nie mogę dodać załącznika...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marek 13:28 13-11-2017
  Aparatem Samsung Galaxy Note 8 zrobię zdjęcie Mikołajowi nocą 6 grudnia. Zdekonspiruję go. Obiegnie świat i rozsławi Orange. ;-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Midnight 13:35 13-11-2017
  Sfotografować uczucie kryjące się pod osłoną nocy. Romantyczny spacer o północy alejkami parku z ukochaną, dłonie żarliwie splecione... http://www.tinypic.pl/pmtj59enj0hf
  Odpowiedz
 • komentarz
  Klimat 13:36 13-11-2017
  Chcę udokumentować nocne życie mrówek - ich "undergoundowy" social-life, w klubach i barach dla owadzich milenialsów, w domach i poza nimi.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Skali 13:49 13-11-2017
  Leśne tereny, które potrzebują specjalnego sprzętu a można trafić na wyjątkowe perełki....
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ninefoto 13:51 13-11-2017
  Chciałbym sfotografować kalorie. Wszyscy o nich mówią a nikt ich nie widział. Słyszałem, że zajmują się one w nocy zwężaniem ubrań w szafie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krystian 13:53 13-11-2017
  Nocą - może zabrzmi nieskromnie ale chciałbym sfotografować siebie razem ze swoją ukochaną, w blasku gwiazd na plaży. Moje marzenie to właśnie tak oświadczyć się mojej lubej, może posiadanie Samsunga Galaxy Note 8 przyśpieszyłoby ten krok bo mógłbym to uwiecznić! p.s Zdjęcie/grafika z tego wydarzenia będzie jak się dokona ; ) pozdrawiam
  Odpowiedz
 • komentarz
  jack be 13:58 13-11-2017
  Widział ktoś Mikołaja wchodzącego w nocy z prezentami przez komin?pstryk :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  tata.frania 14:02 13-11-2017
  Zawsze chciałem posiadać smarfon który umożliwi mi robienie zdjęć kasetonów reklamowych. Pracuje w firmie która montuje kasetony podświetlane. Aby uwiecznić efekt końcowy zawsze muszę wykonać zdjęcie w dzień i w nocy. Teraz muszę zabierać ze sobą aparat, a przecież mógłbym robić takie zdjęcia smartfonem aby nie nosić dodatkowego sprzętu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  PeteyPee 14:07 13-11-2017
  W kosmos wprawdzie nie dam rady wzbić się i pstryknąć piękne zdjęcie oświetlonego miasta ale przynajmniej miasto nad ranem ze wzniesienia...jeszcze oświetlone ale powoli budzące się ze snu w białym zimowym puchu. Oby w tym roku piękna zima nadeszła:)
  Odpowiedz
 • komentarz
  CeBe 14:07 13-11-2017
  Marzy mi się taki obrazek: w noc Kupały wznoszące się w niebo setki lampionów, a na pierwszym planie tysiące robaczków świętojańskich...
  Odpowiedz
 • komentarz
  tytus 14:08 13-11-2017
  Jest taka jedna dziewczyna, sąsiadka z przeciwka, która me myśli wypełnia. Wprowadziła się niedawno. Przyglądam się jej czasem z mojego balkonu bo wraca wieczorami a pora już taka, że wokoło ciemno. Nie wiem za bardzo jak wygląda, wzrok już nie ten a mój telefon tego nie ogarnia. Żyję w niepewności! Czy dacie szansę na sprawdzenie, czy obiekt westchnień jest wart próby złamania nieśmiałości i osobistego spotkania?
  Odpowiedz
 • komentarz
  KrzysieCK 14:14 13-11-2017
  Kiedyś chciałem uwieczniać na zdjęciach tzw. Czerwony Superksiężyc. Niestety mój aparat uchwycił tylko pomarańczową kropkę na czarnym tle...
  Odpowiedz
 • komentarz
  hawranek6007 14:17 13-11-2017
  Myślę że wreszcie można będzie utrwalić nasze spacery późnym wieczorem gdzie wszystko będzie wyraźne i widoczne nie tak jak na dotychczasowych zdjęciach.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Alus94 14:20 13-11-2017
  w podrózy nocą zdjecia są najpiekniejsze! Pozdrawianie
  Odpowiedz
 • komentarz
  Harmony 14:23 13-11-2017
  Chciałabym sfotografować miłosne życie wiewiórek nocą, bo w nocy wszystko lepiej wygląda :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ewelina 14:25 13-11-2017
  W mojej szopie na drewno mieszka sowa. Myślę, że ten galaxy idealnie nadawałby się na fotografowanie jej nocą.
  Odpowiedz
 • komentarz
  AgusiaMajusia 14:25 13-11-2017
  Na koncertach,po cichu i pojedynczo kruche dusze drżały wypełnione poruszeniem, uśmiechy i łzy,w ciemnościach chciałabym to sfotografować.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dariusz 14:49 13-11-2017
  Najbardziej lubię robić fotki żonie po kąpieli wieczorem ale aparat nie jest poręczny a moja wysłużona nokia robi zdjęcia jak by chodziło o foto nieba nocą więc nic na nich nie widać a ważne są przecież szczegóły - a to zmarszczka żony a to cycuszek i dalej już nie powiem co będzie widać na tych zdjęciach z Samsungiem - domyślcie się sami
  Odpowiedz
 • komentarz
  diablica 15:06 13-11-2017
  Lubię spacerować wieczorami, nieraz zdarzyło mi się iść przy pełni księżyca. Wszystko wygląda wtedy inaczej... Jest tak pięknie, że ciężko opisać to słowami, jedynie na zdjęciu można upamiętnić charakter tej chwili. Zawsze chciałam uchwycić też moment w którym jest bardzo silne wyładowanie elektrostatyczne... Burze z piorunami są dla mnie fascynujące - zawsze lubię siedzieć wtedy przy oknie z kubkiem gorącej herbatki i po prostu obserwować co się dzieję. Takie małe rzeczy a cieszą :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  morelka 15:07 13-11-2017
  Zawsze marzyłam, aby sfotografować zjawisko nocy polarnej i gwiazdy migoczące na niebie w mroźną grudniową noc, podziwiając padający śnieg
  Odpowiedz
 • komentarz
  Klaudia79 15:12 13-11-2017
  Nocą chciałabym sfotografować w odpowiednim momencie spadające komety lub zjawiska atmosferyczne np. grzmoty piorunów. Chciałabym również zrobić zdjęcie tęczy a na jej tle ująć promienie słoneczne. Bardzo taki telefon przydał by mi się, ponieważ lubię robić zdjęcia z z takim telefonem jeszcze lepsze to będzie ;) !
  Odpowiedz
 • komentarz
  Lucky7 15:30 13-11-2017
  Największą satysfakcję sprawiłaby mi możliwość wiernego oddania atmosfery zadumy panującej na cmentarzu po zmroku w dniu 1 listopada.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Klaudia285 15:33 13-11-2017
  Piękno natury ciężko jest uwzględnić na fotografii. Jest tyle walorów, które nie jedna osoba chciałaby ukazać zdjęciem. Osobiście chciałabym uwiecznić świetliki, ich urodę i to jak cudownie wyglądają w nocy, a może mi to ułatwić Samsung Galaxy Note 8.
  Odpowiedz
 • komentarz
  martus5 15:38 13-11-2017
  Chciałabym sfotografować bażanta, który upierdliwie spaceruje nocą po mojej budowie domu i już nieraz mnie nastraszył jak przyjechałam wieczorem sprawdzić stan robót.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Magdalena Mroczek 15:44 13-11-2017
  Zawsze marzyłam o sfotografowaniu wieży Eiffla nocą,najlepiej w sylwester,przy pokazie sztucznych ogni.Mam nadzieję że Samsung Galaxy Note 8 w tym marzeniu mi pomoże.Dotychczas nigdy nie udało mi się w sylwester uchwycić tego pięknego widoku. Tak bardzo bym chciała być autorem chociaż podobnych zdjęć file:///C:/Users/Admin/Desktop/paris_pin.jpg file:///C:/Users/Admin/Desktop/170333_wieza_eiffla_paryz_noc_faj.jpg
  Odpowiedz
 • komentarz
  Nikola 15:55 13-11-2017
  Księżyc zawsze chciałam fotografować, lecz nigdy nie mogłam. Note 8 mi na to pozwoli i zawsze zdjęciem zadowoli. Ten telefon to jest bajer!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Shaman 16:00 13-11-2017
  Od dziecka interesowała mnie dzika natura. Moim marzeniem jest wybrać się do lasu w ciemną noc i obserwować nocne życie lasu przy okazji fotografując wszystko dookoła. Dzięki aparatowi w Galaxy Note 8 było by to możliwe.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Peter 16:04 13-11-2017
  Chciałbym sfotografować zbłąkany odłamek skalny, który przypieczętuje swój los spalając się w ziemskiej atmosferze.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Powerkowa 16:14 13-11-2017
  Zawsze marzyłam by sfotografować Miasto Nocą,te wszystkie budynki oświetlone to jest po prostu coś pięknego i nie do opisania.http://www.tapeciarnia.pl/edycja,89203 Dzięki aparatowi "Samsung Galaxy Note 8" moje marzenie mogło by się w końcu spełnić.
  Odpowiedz
 • komentarz
  robi 16:22 13-11-2017
  Oczywiście spadające gwiazdy, kto ich nie obserwował w dzieciństwie wypowiadając życzenie "chciałbym wygrać Samsunga Galaxy Note 8".
  Odpowiedz
 • komentarz
  monix900 16:37 13-11-2017
  Wybiła właśnie ta chwila.. zorza polarna na Islandii swój pierwszy taniec zatańczyła. Mieni się kolorami i ciemne niebo zachwyca swymi rozbłyskami. Choć jasnozielony kolor dominuje to zaraz za nim niebieski i różowy emanuje. Pod osłoną nocy księżyc do tańca zachęca ah.. jest ona taka dziewczęca. Droga Auroro Borealis- bogini o tęczowym odzieniu jesteś mym marzeniem i chcę Cię mieć na każde skinienie. Każdy Twój odblask mój aparat Samsung Galaxy Note 8 uwieczni. Będziemy razem teraz już bezpieczni. W galaktyce moich zdjęć dominuje brak wyrazistości. Mam nadzieję, że wszystko to zmieni aparat Galaxy Note 8.
  Odpowiedz
 • komentarz
  BerMu 16:40 13-11-2017
  Zawsze chciałem zrobić zdjęcie Baszty Kazimierzowskiej w mojej miejscowości jednak nigdy nie udało mi się zrobić zadowalającego zdjęcia przez zaszumienia.
  Odpowiedz
 • komentarz
  lossa 16:42 13-11-2017
  Zawsze chciałam sfotografować migający ogień chociaż jednego z ognisk organizowanych wspólnie z moimi przyjaciółmi podczas letnich nocy, kiedy razem siedzimy i bawimy się, mimo że na co dzień nie mamy dla siebie za dużo czasu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  jagonia 16:56 13-11-2017
  Na świecie istnieje siedem cudów świata. Myślę, że Samsung stworzył ósmy. To świetne urządzenie potrafi bardzo wiele, jednak tak jak wskazuje jego nazwa "GALAXY", jest stworzone do kosmicznych rzeczy. Jedną z nich jest robienie perfekcyjnych zdjęć. Mogłabym sfotografować tą wspomnianą wcześniej galaktykę. Chociaż drobny jej ułamek. A następnie zanotować w Samsungu Galaxy Note 8 wszystko o tym kawałku nieba.
  Odpowiedz
 • komentarz
  gvntle 17:16 13-11-2017
  Zawsze chciałam sfotografować nocą gwiazdy, ale zdjęcia zrobione moim aparatem nie oddawały ich piękna w nawet najmniejszym stopniu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Paula 17:23 13-11-2017
  Noc, plaża, morze, piękny księżyc w pełni, nisko nad wodą, który oświetla morze i plażę - kiedyś zrobię takie zdjęcie!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Anna 17:24 13-11-2017
  Sowa która co wieczór przelatuje koło mojego okna polując na myszki w sąsiadującym polu zboża ...:)Dzieki Samsung Note8 jest to możliwe!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Szymek 17:24 13-11-2017
  Ja zawsze chciałem wieczorem zrobić wiele zdjęć jednymi z nich są : Zdjęcia znajomych, różnego rodzaju piękne drzewa które nabierają charakter nocą i wiele innych. Z pewnością jest to dobry aparat ponieważ jestem wiernym klientem firmy samsung i nigdy ich produkty nie przyniosła mi problemów
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zuzia 17:43 13-11-2017
  Kto nie marzy o sprzęcie, który pozwoli mu ukazać zakodowaną przez niego rzeczywistość w 100%, łącznie z tym co dzieje się po zachodzie słońca? Marzę o tym bym mogła pokazywać swoje wspomnienia. By bliscy mi ludzie zrozumieli moje myśli i emocje. Mam wrażenie, że dzięki niesamowitym zdjęciom i filmom zrobionym aparatem Samsung Galaxy Note 8 byłoby to możliwe.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kuba 17:48 13-11-2017
  Zawszę chciałem sfotografować swoje miasto rodzinne nocą ponieważ jest tu dużo ciekawych obiektów.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Wioletta 17:52 13-11-2017
  Zawsze chciałam zrobić zdjęcie wilkołakowi wyjącemu do pełni księżyca na szczycie Rys. Mój aparat tego nie uchwyci, ale ten w Samsungu Galaxy Note 8 na pewno :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  CzyToWażne 18:00 13-11-2017
  Konkurs: Zdjęcie samego siebie, śpiącego w nocy i śniącego o niesamowitych przygodach, które uwiecznię dzięki aparatowi w Galaxy Note 8.
  Odpowiedz
 • komentarz
  zuzanna 18:03 13-11-2017
  Bardzo bym chciała uwiecznić wieczorne wypady ze znajomymi. Zamiast posiadać pamiątkę w postaci zdjęć, jakie bardzo bym chciała mieć , posiadam tylko uwiecznione rozmazane postacie. W końcu mogłabym uwiecznić również krajobrazy, które wyglądają najpiękniej wieczorną porą i przy zachodzie słońca jak i gwiazdy:)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zuzanna 18:05 13-11-2017
  Zawsze lubiłam robić zdjęcia, jednak raczej były bardziej amatorskie, że względu na brak dobrego aparatu. Nie raz próbowałam uchwycić motyle nocą, niestety kończyło się to jedynie czarnym, niewyraźnym zdjęciem lub nienaturalnym białym poblaskiem. Ze względu na to, że mój dziadek od zawsze kolekcjonuje motyle, chciałam zrobić naprawdę piękny zestaw zdjęć z nimi, mam nadzieję, że uda mi się i sprawię mu tą przyjemność:)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zuzanna 18:11 13-11-2017
  Prawie każdego wieczoru jest moment który bym chciała uwiecznić lecz obecny telefon mi na to nie pozwala. Wypady z przyjaciółmi, wycieczki z rodziną, spacery, a wszystko to chciałabym uwiecznić i mieć pamiątkę na całe życie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ciastko 18:16 13-11-2017
  Chciałabym uwiecznić nocą otwarte oczy i wywinięte fafle mojej piesi podczas snu – rano bym jej pokazała, że damy tak nie śpią ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jakub N. 18:23 13-11-2017
  Uchwycenie blasku księżyca w nowiu, padającego na krawędź lasu. Poruszające się gałęzie, muskane przez delikatny wiatr. To jest to!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dama 18:30 13-11-2017
  A czy Ty obudzisz w sobie łowcę elektryzujących przygód? https://youtu.be/zkmc-PuVc8k
  Odpowiedz
 • komentarz
  Śmiałek 18:41 13-11-2017
  Zdjęcie brata śpiącego z otwartą buzią lub koleżanki, która podczas warty wyjada obozowe zapasy. Dzięki takim fotkom mój świat byłby prostszy! :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  RUDY 18:44 13-11-2017
  Samsung uchwycił by zdjęcie gdy zobaczę spadające gwiazde czy spełni moje życzenie żeby nie być już rudym... czy będzie tak dobre żeby mi uświadomić "jesteś rudy nic tego nie zmien"
  Odpowiedz
 • komentarz
  Wojtas 18:55 13-11-2017
  Mam jeden wymarzony moment, który chcę uchwycić aparatem, a wciąż nie udało mi się tego dokonać - gwieździsta noc w tle i światła miasta. Chcę mieć równie dobry kontrast i światło na obu "obiektach". Bardzo proszę mi udowodnić, że dam radę to zrobić Samsungiem Galaxy Note 8! Od zawsze wierzę w możliwości tej firmy! :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  KOKO 19:01 13-11-2017
  Błyskawice, burze nocne zdjęcie zrobię super mocne. Uwiecznię każdą błyskawice oraz urokliwe Bolesławice.
  Odpowiedz
 • komentarz
  szramixxx 19:12 13-11-2017
  Jedną z najważniejszych rzeczy, którą chciałabym sfotografować nocą, a mój obecny aparat na to nie pozwala, jest moment, kiedy Święty Mikołaj szóstego grudnia zostawia prezenty pod choinką i zjada ciastka.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Extermis 19:21 13-11-2017
  Chciałbym polecieć do Japonii do zatoki Toyama na wiosnę gdy ośmiorniczki spływają tam na tarło i barwią wodę swoim "lśnieniem", które ma wabić inne ośmiorniczki. Zabarwiona ich pigmentem woda lśni i błyszczy niczym pełna świetlików. Chciałbym zrobić temu zdjęcie na pamiątkę i móc wracać do tego widoku za każdym razem gdy staję przed wyborem "czy warto zaryzykować i zrobić krok w nieznane, czy zostać w domu wygodnie?"
  Odpowiedz
 • komentarz
  Paweł 19:26 13-11-2017
  Fotografowanie ruchliwych ulic po zmroku z efektem dłuższego naświetlania np auta staną się tylko liniami
  Odpowiedz
 • komentarz
  Patsy 19:40 13-11-2017
  Odpowiednio zamontowany, odporny na pył i wodę, Samsung mógłby służyć jako całodobowy monitoring. Żaden włamywacz by się nie odważył.
  Odpowiedz
 • komentarz
  loozik89 19:44 13-11-2017
  Polskie Morze ! Kocham polskie morze i za każdym razem jak mogę być nad polskim wybrzeżem robię zdjęcia zachodzącego słońca. Samsung Galaxy Note 8 pozwoliłby mi na uchwycenie najpiękniejszych zachodów słońca nad naszym kochanym Polskim Morzem :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pantera 19:46 13-11-2017
  Lecąc samolotem robiłabym zdjęcia niebu oraz ziemi z lotu ptaka. Ciekawe czy Samsung by uchwycił z wysokości szczegóły.
  Odpowiedz
 • komentarz
  fish 19:47 13-11-2017
  Będąc w Paryżu fotografowałam wieżę Eiffla nocą, gdy jest pięknie oświetlona imponującą iluminacją. Niestety mój telefon robi beznadziejne zdjęcia. Marzę aby podczas kolejnego pobytu w Paryżu zrobić zdjęcie wieży nocą, które odda jej piękno i mój zachwyt tą budowlą.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Extermis 19:52 13-11-2017
  Sfotografowałbym tarło ośmiorniczek w zatoce Toyama. Niesamowite widowisko gdy cała zatoka błyszczy nocą niczym wypełniona świetlikami.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Tarta 19:53 13-11-2017
  Chciałabym mieć pamiątkę w super jakości z Nocy Muzeów. Nigdy mi się nie udało wtedy zrobić przyzwoitych zdjęć.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Anna P. 19:56 13-11-2017
  Chcę sfotografować zorzę polarną. Różnorodne, mieniące się kolory o innej intensywności. To niesamowite móc uwiecznić spełnione marzenie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Nowaq99 19:56 13-11-2017
  Mam przepiękny widok tuż za domem. Chciałbym go uwiecznić przy zachodzie słońca lub w blasku księżyca, lecz nie pozwala mi na to mój sprzęt.
  Odpowiedz
 • komentarz
  joker08 19:58 13-11-2017
  Może nie koniecznie jest to fotografia nocna, ale bardzo chciałbym zrobić szczegółowe zdjęcia w kopalni Wieliczka, ponieważ mój dotychczasowy smartfon poległ na tym polu, czego bardzo żałuje gdyż było wiele ciekawych rzeźb i pomieszczeń które chciałem sfotografować, ale zdjęcia wychodziły kiepskie i bardzo ciemne, może Samsung Galaxy Note 8 dałby radę ;) a zrobienie sobie selfie w takich warunkach graniczyło z cudem.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kasia 20:02 13-11-2017
  Jest jedna rzecz, którą chciałabym sfotografować nocą a mianowicie widok ze wzgórza na Rio de Janeiro i Copacabanę Beach.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Aleksander 20:04 13-11-2017
  Zrobić zdjęcie prawdziwemu Świętemu Mikołajowi. Jest tak szybki, że zawsze wychodzi tylko czerwona plama, ale tym razem to ja będę górą.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Boogie 20:06 13-11-2017
  Fotografowałabym pod wodą fluorescencyjne meduzy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mimi94 20:10 13-11-2017
  Tydzień na Mazurach. Co noc chodziłam nad jezioro, by znaleźć raki. Udało się..., ale przez ciemność nie mogłam uwiecznić tej istotki. :(
  Odpowiedz
 • komentarz
  sara 20:15 13-11-2017
  Moze uda mi sie sfotografowac jak gadaja w Wigilje w nocy.Cielaczki,prosiaczki,krowy ktore na codzien dogladam w moim gospodarstwie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  ika863 20:19 13-11-2017
  Gdy jest mi smutno i źle przeglądam zdjęcia z festiwali i koncertów. Samo wspomnienie daje mi olbrzymiego, pozytywnego kopa. Zazwyczaj robię zdjęcia telefonem, w pośpiechu co odbija się na jakości. Efekt łatwo przewidzieć - czarna pikseloza. Z chęcią bym się jej pozbyła z moich wspomnień :).
  Odpowiedz
 • komentarz
  aankkaa 20:33 13-11-2017
  Nocne zdjęcia mają w sobie coś magicznego. Coś, co sprawia, że czasem nie sposób oderwać od nich wzroku. Zawsze chciałam zobaczyć gwiazdy, które spadają z nieba podczas, gdy siedzę samotnie na łódce w środku samego jeziora w piękny, ciepły wieczór lata lub planety, które spotykają się po zachodzie słońca, czy najpiękniejsze góry pokryte warstwą śniegu w zimowy poranek. Może jest to nie realne, albo mało możliwe do zrealizowania, ale myślę że z samsungiem note5 mogłoby się to udać i spełniłabym marzenia, które dotychczas były tylko w mojej głowie jako plany na daleką przyszłość.
  Odpowiedz
 • komentarz
  ika863 20:33 13-11-2017
  Gdy mi źle przeglądam swoje zdjęcia z koncertów.Robię je w ciemności-co skutkuje pikselozą. Z chęcią stworzyłabym wspomnienia bez zakłóceń.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Lola 20:38 13-11-2017
  Moje wszystkie zdjęcia nocne robione do tej pory wyglądają mniej więcej tak: https://www.google.pl/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fwww.howtogeek.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F12%2FPlain-Black-Wallpaper.png&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.howtogeek.com%2F131823%2Fhtg-explains-does-black-wallpaper-save-battery-on-your-mobile-devices%2F&docid=sNgDvXvNO0Py6M&tbnid=nD_uebALXGKfLM%3A&vet=10ahUKEwi5g4uvpbzXAhWC-6QKHZ_mATAQMwgpKAMwAw..i&w=1920&h=1080&client=opera&bih=933&biw=1908&q=plain%20black%20photo&ved=0ahUKEwi5g4uvpbzXAhWC-6QKHZ_mATAQMwgpKAMwAw&iact=mrc&uact=8 Przepraszam za siebie i za google - taka ilość kodu linkowego... Czasami jeszcze są tam jakieś świetlikowate rozmazane kształty. Co bym chciała sfotografować? Absolutnie wszystko, chodziłabym z tym aparatem od nocy do rana (czy jak Rodriguez od zmierzchu do świtu;))), miasto czy wieś, nieważne - noc jest piękna. Ostatnio chciałam uchwycić moment magicznej nocy i tlących się latarni na zdjęciach. Wyszło jak w opisie powyżej :)))) czarne ziarno a na nim jakieś żółte plamy. I jak tu żyć i kochać noc?
  Odpowiedz
 • komentarz
  magik 20:40 13-11-2017
  Aparat Galaxy Note 8 pozwoli na wspólne fotografie z najbliższymi mi osobami w świetle gwiazd na tle okrąglutkiego księżyca. :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Makota 20:47 13-11-2017
  Zrobiłabym zdjęcia podczas pochodu z pochodniami na Bryjarkę w Szczawnicy lub podczas góralskiej Pasterki, najważniejsze są emocje.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Czasomierz 20:51 13-11-2017
  Zapewniłabym moim dzieciom niezapomniane pamiątki z Balu Studniówkowego. Kto wie na czym mogłabym ich tam nakryć? :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  dracomm 20:53 13-11-2017
  Ja zawsze chciałem uwiecznić słodki sen mego synka; uśmiechy przez sen i z ciała śmieszne figury. Nigdy się to nie udało - nie miałem Note8.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sycylia 20:55 13-11-2017
  Podczas nocnego dyżuru lekarskiego bym uchwyciła spokój szpitala i zapowiedź nadziei dla pacjentów na kolejny dzień.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Karollo 20:59 13-11-2017
  Każdy choć raz chciał zrobić zdjęcie księżyca. I każdy przeszedł ten zawód, gdy w galerii widział tylko mały, biały punkcik na czarnym tle.
  Odpowiedz
 • komentarz
  spiro 21:00 13-11-2017
  A ja bym sfotografował nocną próbę defilady tuź przed 15/08 - światła lamp często są mało wystarczające
  Odpowiedz
 • komentarz
  werska 21:01 13-11-2017
  Ostatnio mąż pokazywał mi Pas Oriona, miło byłoby go sfotografować :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Weronka 21:04 13-11-2017
  Chciałam zrobić zdjęcie romantycznego miejsca oświetlonego tylko blaskiem świec, by pochwalić się koleżankom. Nie udało się.
  Odpowiedz
 • komentarz
  zozza 21:06 13-11-2017
  Podczas imprezy bym cykała fotki osobom w stanie upojenia. Dzięki ich super jakości będą się musieli przyznać do winy następnego dnia.
  Odpowiedz
 • komentarz
  sprytnyzbys 21:06 13-11-2017
  Gdy połączyć to: https://imgur.com/oQVRnb7 i to: https://imgur.com/a/8Fyqb i to: https://imgur.com/a/uyNOb - wtedy fajne rzeczy można fotografować Samsungiem Galaxy Note 8 nocą.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Nyczu 21:11 13-11-2017
  Chciałem sfotografować żyrafę z Harnasiem w ręce :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  panbroda 21:21 13-11-2017
  Okolice koła podbiegunowego,zorza polarna,chcę zrobić epickie selfie. Taaaa, słaby sprzęt i miejsce w albumie puste, są jedynie wspomnienia.
  Odpowiedz
 • komentarz
  AduSc 21:22 13-11-2017
  Zawsze chciałem sfotografować zaćmienie księżyca późną nocą. Zdjęcia wykonane moim obecnym starszym smartfonem Samsunga (S2) po ustawieniu trybu nocnego i zmianie czułości na jak najmniejszą wychodzą zielonkawe i nieostre (bardziej jako pamiątka dla mnie że to widziałem a nie fotografia dla innych osób). Dlatego chciałbym przetestować możliwości fotograficzne a zwłaszcza zoom optyczny Galaxy Note 8 w tak wymagającej scenerii jaką jest nocne niebo na dodatek nieoświetlone a fotografowany obiekt w oddali. Byłby to dowód, jaki postęp dokonał się w aparatach w smartfonach na przykładzie dwóch dalekich generacji Samsungów. Jestem ciekaw jak wychodzą takie zdjęcia, ponieważ nie wiem czy ktoś już próbował je robić smartfonem i nie został wyśmiany lub doceniony (zależy od wyników) przez fanatyków fotografii lustrzankami.
  Odpowiedz
  • komentarz
   AduSc 21:34 13-11-2017
   O ja głupi zamiast znaków przeczytałem wyrazy i się rozpisałem w odpowiedzi (wieczorne zmęczenie). Nie mogę edytować poniższego komentarza, więc niżej wstawię skróconą odpowiedź konkursową, nawet jeśli już nie będzie brana pod uwagę.
   Odpowiedz
  • komentarz
   AduSc 21:35 13-11-2017
   Zawsze chciałem sfotografować zaćmienie księżyca, testując możliwości zoomu optycznego Note 8 w tak wymagającej scenerii jaką jest nocne nieoświetlone niebo.
   Odpowiedz
 • komentarz
  PaulaPaula 21:23 13-11-2017
  Od dziecka intrygowały mnie burze. Od lat podczas każdej burzy z zachwytem stoję w oknie i podziwiam to zjawisko. Wiele razy próbowałam zrobić zdjęcie różnobarwnych piorunów na niebie, niestety żaden aparat sobie z tym nie poradził. Chciałabym mieć burzę możliwą do obejrzenia, nie tylko podczas letnich przesileń pogodowych, ale również w zasięgu ręki, czyli na zdjęciach w telefonie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  RAGNAROK 21:25 13-11-2017
  Chciałbym robić dobre zdjęcia mojemu pieskowi podczas nocnych spacerów, A także dobre i ostre zdjęcia w trakcie podróży
  Odpowiedz
 • komentarz
  PolkiTolkk 21:27 13-11-2017
  Odkąd jestem mamą, powodów do fotografowania mam mnóstwo. Zna to każda mama. Moje córeczki sprawiły, że uwielbiam bawić się w rodzinnego fotografa i biegać za nimi podczas codziennych czynności. Zabawa, czytanie książek, jedzenie, oglądanie bajek, spacer, plaża, jazda na hulajnodze i można tak wymieniać w nieskończoność. Wszystko jest warte zatrzymania tego na zawsze na fotografii. Jedyne, czego nie mogę pięknie uchwycić, to moje córeczki podczas snu, w nocy. Jest to magiczny moment, chciałabym go uchwycić na pamiątkę, jak oddają się w ramiona Morfeusza, beztrosko, czekając kolejnego dnia, a niestety, jeszcze mi się to nie udało. Z Samsungiem Galaxy Note 8 byłoby to możliwe ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Agata 21:33 13-11-2017
  Mojego synka, jak śpi, bo to najpiękniejszy widok świata, cudny dla oczu i serca. Chcę sfotografować miłość.
  Odpowiedz
 • komentarz
  servitor 21:37 13-11-2017
  Zawsze kiedy wracam nocnym lotem chcę zrobić zdjęcie rozświetlonego miasta, niestety efekt nie jest zadowalający. Zdjęcia, które wtedy wykonuję nie oddają piękna tego widoku.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Bj3124 21:40 13-11-2017
  Zaszwe chcialem sfotografować zaćmienie księżyca. Niestety kiedy było ostatnio to m9j telefon zrobił tylko zdjęcie czerwonej kropy. Marzę o nowym telefonie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pocahontas 21:42 13-11-2017
  Uwiecznić chcę wiele Księżyc, gwiazdy i marzenia To jak świat wokół mnie się zmienia Ludzi, miłość i wspomnienia A także mrok, który nocą miasto odmienia
  Odpowiedz
 • komentarz
  bnrroom 21:43 13-11-2017
  Uwiecznić spokojne rodzinne chwile chce, nocą córki wtulone słodko w ramionach swych śpią, lecz aparat mój śnieżne tylko zdjęcia robić chce.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kattharos 21:44 13-11-2017
  Bardzo lubię spacery z moim psem, późnym wieczorem. Bardzo lubię go fotografować i nagrywać, gdy na chodniku sam zaczyna wykonywać sztuczki, których się nauczył. Niestety wieczorem ledwo go widać. Często siadamy razem na ławce oglądając niebo. Kochamy gwiazdy, lecz obecnym telefonem nie możemy ich uwiecznić.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marzycielka 21:45 13-11-2017
  Zawsze chciałam sfotografować nocą księżyc i gwiazdy. A dlaczego? Odpowiedz jest prosta piękne jest niebo nocą, a mój dotychczasowy aparat nie jest w stanie uchwycić tej niesamowitej chwili, kiedy księżyc i gwiazdy ukazują się na niebie. A dzięki Samsungowi Galaxy Note 8 będzie to możliwe.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Shreku 21:45 13-11-2017
  Nie nocą ale potrzebny taki samsung by robić fotki z zajęć dla młodszych studentów, lecz mój nie daje rady przy słabym oświetleniu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Nulek 21:46 13-11-2017
  Nikt mi nie wierzy, gdy opowiadam, w jak zwariowanych pozycjach śpi na łóżku Aksa, nasz pies. Mogłabym zdobyć dowody, nie budząc bestii! :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  Anita 21:47 13-11-2017
  Marzy mi się pamiątka ze swoim słodko śpiącym synkiem we własnym łóżeczku. Niestety moje obecne możliwości pozwalają tylko na zdjęcia z użyciem lampy błyskowej. Użycie jej grozi rozbudzeniem małego potworka. Poza tym nikt nie ma takiej odwagi. Myślę że Samsung Galaxy Note 8 jest w stanie tego dokonać bez wykorzystania drastycznych środków i sposobów.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Alamakota 21:50 13-11-2017
  Widok moich śpiących córeczek, to coś, co chciałabym zatrzymać na zawsze. Magiczna chwila, chwytająca za serce, sprawiająca, że ważne jest to co tu i teraz.
  Odpowiedz
 • komentarz
  tawyda 21:53 13-11-2017
  Na moich zdjęciach zawsze noc jest za ciemna. Chcę by odsłoniła twarz! :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  WojtekMarsz 21:54 13-11-2017
  Ja natomiast chciałbym fotografować piękne zachody Słońca oraz Księżyc. Może nie jest to zbyt oryginalne ale warto rozwijać pasję:)
  Odpowiedz
 • komentarz
  MatkaWariatka 21:57 13-11-2017
  Moje serce śpi tak słodko - upragniona córcia. Patrząc się tak godzinami w tą malutką buźkę mam ochotę robić ciągle na pamiątkę mnóstwo fotek. Lecz gdy biorę swój telefon.. Ciemno, głucho - nic nie widać. A jak włączyć lampę, gdy to cudeńko lula? Mama płacze bo ma parę tylko uchwyconych chwil. A co potem, za lat kilka? Kto przypomni mi? Samsung Galaxy Note 8 - czy mi się to śni?
  Odpowiedz
 • komentarz
  WW2222 21:58 13-11-2017
  Chciałabym zrobić zdjęcie mojej wsi nocą, co by sąsiedzi w końcu uwierzyli, że każdej nocy mój ogródek napastuje stado szopów praczów i nie jestem taka imprezowa.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Krzysiek_Zet 22:04 13-11-2017
  Moim wielkim marzeniem foto, Jest robienie zdjęcia nocą, Księżyca w pełni wręcz lśniącego, I samolotu przed nim przelatującego.
  Odpowiedz
 • komentarz
  monikaagr 22:05 13-11-2017
  Widoki, których wieczorne zdjęcia udać się mogą, dzięki użyciu doskonałego sprzętu. Góry – jeszcze miejscami nie dotknięte cywilizacją.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dropsbox 22:05 13-11-2017
  Dzięki Samsungowi Galaxy Note 8 mogłabym sfotografować ruch uliczny nocą albo ciemną panoramę miasta przecinaną błyskawicami.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zosienka 22:14 13-11-2017
  Zawsze pragnęłam sfotografować gwiazdy. Są takie śliczne ale niegdy mi się to nie udało. ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  piter71 22:19 13-11-2017
  W nocy mój synek kręci się jakby tańczył podczas dożynek. Śmieszne to pozy i uwiecznić bym je chciał, ale przez lampę błyskową szybką pobudkę młodego bym miał. Galaxy zaś ma takie moce, że zrobi super fotki i zapewni przespane noce.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Diabelek 22:23 13-11-2017
  Pozycje seksualne
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ladyginna 22:23 13-11-2017
  Uchwyciłabym piękno nieba, które ma niezwykły różowy kolor gdy pada śnieg, ale ruch i noc to moc, którą ciężko uchwycić
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jimbuch 22:24 13-11-2017
  Marzę o zdjęciu w trybie black&white bladego kominiarza spacerującego w zimie nocą po białostockich piwnicach, popijającego kawę z mlekiem. https://images83.fotosik.pl/900/62ed52ac57d6c457med.png
  Odpowiedz
 • komentarz
  ikowalska24 22:26 13-11-2017
  Sfotografowałabym mojego czarnego kota nocą,ponieważ za dnia nie jest fotogeniczny.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Teresa 22:26 13-11-2017
  Chciałabym w nocy sfotografować polujące na myszy koty, bo stary telefon robił takie zdjęcia, że patrzeć nie miałam na nie ochoty. Dzięki Samsung Galaxy Note 8 i jego podwójnemu obiektywowi oraz zoomowi optycznemu, zrobię piękne zdjęcie, a kotek złapie myszkę w oka mgnieniu. Zdjęcia będą wyraźne i piękne, że aż z zachwytu pęknę!
  Odpowiedz
 • komentarz
  aromato 22:27 13-11-2017
  Wymyślając imiona gwiazdom nad Monument Valley zamarzyłam o zatrzymaniu tego widoku na zawsze. Zrobiłabym właśnie takie zdjęcie tylko nocą: https://www.instagram.com/p/Bbc0tHTDb7e/?hl=pl&taken-by=aromatoo
  Odpowiedz
 • komentarz
  PaulinaSięWspina 22:29 13-11-2017
  Fotografia nocna i sportowa to dopiero wyczyn! Wspinanie z czołówka - mój aparat nie stanął na wysokości zadania
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marcelina99 22:31 13-11-2017
  Mój ukochany pies jest cały czarny. Jak na złość jego ulubionym zakątkiem jest ciemne miejsce pod fotelem. Uwielbiam patrzeć, jak uroczo ucina sobie tam drzemki, lecz nigdy nie udało mi się tego uwiecznić na zdjęciu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  KKamil95 22:33 13-11-2017
  Noc sama w sobie jest cudownym zjawiskiem i o ile nie jest to ciemny las, a ogród lub pole to fajnie będzie w końcu mieć możliwość poznania świata przyrody a szczególnie tych głośnych świerszczy w ciepłe letnie wieczory
  Odpowiedz
 • komentarz
  Fisiuu 22:38 13-11-2017
  Zrobic zdjecie,ktore uchwyci mine mojego meza kiedy podziwia ksiezyc w pelni zafascynowany jak dziecko:bezcenne,lecz chwilowo nieosoagalne
  Odpowiedz
 • komentarz
  Karolina020 22:39 13-11-2017
  Hmmm...od zawsze uwielbiałam robić zdjęcia rodzinie i innym osobom. Myślę że chciałabym sfotografować właśnie taki motyw. Rodzinne ognisko! Nocne pływanie w jeziorze z przyjaciółmi! Pokaz fajerwerków na zbliżającym się ślubie mojej siostry! To jest właśnie to, co chcę uwiecznić, a ten telefon pozwoliłby mi zrobić to perfekcyjnie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  mihal 22:41 13-11-2017
  Całe życie marzyłem by sfotografować tęczę w nocy ale od kiedy mam kwiatuszka marzę by sfotografować jego nocny przyrost :) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=296252840870508&set=pb.100014573830159.-2207520000.1510609119.&type=3&theater
  Odpowiedz
 • komentarz
  xxcara98 22:42 13-11-2017
  Od zawsze marzyła mi się sesja podczas pełni księżyca. Ja, jezioro i gwieździste niebo. Chwytanie chwil z Samsungiem to byłby sztos.
  Odpowiedz
 • komentarz
  FotoJunior 22:44 13-11-2017
  W końcu udałoby mi się zrobić późnym wieczorem ładne zdjęcie mojej dziewczynie i nie byłaby to moja wina że nie umiem robić zdjęć, bo tłumaczenie że jest słabe światło to i tak dalej moja wina haha ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  bialaaa 22:53 13-11-2017
  Uwielbiam fotografować detale zazwyczaj mój traf pada na stare budynki i zachód słońca lub późny wieczór lecz nie zawsze mam ze sobą aparat wiec staram się uchwycić coś spotkanego przypadkiem telefonem co wychodzi z marnym skutkiem rozmazane niewyraźne kształty. Chciała bym wypróbować możliwości aparatu w telefonie Samsung Galaxy Note 8. Było by wspaniale złapać wszystkie wspomnienia i piękne miejsca bez narzekania na jakość :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Basia 23:02 13-11-2017
  Zawsze chciałam zrobić zdjęcie płatków śniegu, spadających pod latarnią nocą. Może niedługo będzie mi to dane...
  Odpowiedz
 • komentarz
  wybraniec231 23:17 13-11-2017
  Ciemna noc, księżyc w pełni i jego odbicie w tafli spokojnego jeziora. Sceneria wprost idealna do serii zdjęciowej, której bohaterką byłaby młoda dama pozbawiona wierzchniego okrycia, dzielnie krok po kroku wstępująca w głębię mazurskiego jeziora. Pełnia już wkrótce, niewiasta jest, jedynie sprzętu z podwójnym obiektywem i zoomem optycznym brakuje ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Tomek 23:28 13-11-2017
  Gdy mi smutno, lubię patrzeć w niebo. Chciałbym zawsze móc je fotografować, bez noszenia lustrzanki, a mimo to móc osiągać cudowne efekty: https://imgur.com/i4QYoy2
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zamia 23:55 13-11-2017
  Gwiazdy, ćmy w niezliczonej ilości gatunków, ropuchy, które czekają na pocałunek i wreszcie moje marzenie: tajna fotografia NIETOPERZA!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kamil 00:02 14-11-2017
  Glinianki koło mego domu wyglądają cudnie, gdy zachodzi nad nimi księżyc, a wszędzie unosi się mgła. Może Note 8 wiernie uchwyci to piękno?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Paulina 00:02 14-11-2017
  Nocą zawsze chciałam sfotografować mój ogród. W dzień jest piękny i kolorowy, ale w nocy przybiera aurę tajemniczości, jakby dostał nowego życia.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Fresh 00:11 14-11-2017
  Od zawsze interesowałam się fotografią. Na moim zdjęciu pragnęłabym uwiecznić kwitnące drzewo na tle księżyca będącego w pełni.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marian 00:13 14-11-2017
  Sfotografowałbym sąsiadkę Grażynę z bloku 13 B, jak się przebiera późnym wieczorem. To byłby interesujący początek burzliwej znajomości.
  Odpowiedz
 • komentarz
  bawop 00:52 14-11-2017
  Jaskinia Niedźwiedzia! Jest tam słabe światło i zdjęcia nie wychodzą. Z technologią Note8 będą świetne! Zoom optyczny uchwyci nieuchwytne :) link: https://youtu.be/LbVCYvUQGdo
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kalunia 01:50 14-11-2017
  W niedalekiej przyszłości planuję podróż do Islandii, by zobaczyć występującą tam Zorzę Polarną. Aparat Samsunga z pewnością pozwoli mi uwiecznić ten niezapomniany widok na zdjęciu, a wspomnienia z tego miejsca zostaną ze mną na całe życie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Maciek 02:07 14-11-2017
  Zawsze chciałem sfotografować sylwestrowe fajerwerki ,lecz zdjęcia robione moim iPhone 6 a nawet 7 nie odzwierciedlają tego pięknego widoku
  Odpowiedz
 • komentarz
  Orson 02:16 14-11-2017
  Często wyjeżdżam do Norwegii... tam jest ciągle ciemno. Nawet jak jest dzień to jest noc :( Aby robić zdjęcia w zimnej i ciemnej Norwegii potrzebuję telefonu do zadań specjalnych! Mam nadzieję na sfotografowane zorzy polarnej. Pomożecie?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Justyneczka 03:56 14-11-2017
  Jako że zbliża się Sylwester, bardzo chciałabym uchwycić kolorowe fajerwerki na niebie. Chociaż raz można by było zauważyć coś więcej niż kropki na ciemnym tle.
  Odpowiedz
 • komentarz
  MonikaA 04:13 14-11-2017
  Fajnie by było ująć nocny rajd samochodowy. Ogólnie miasto nocą jest przepięknie fotografować gdy ma się do tego odpowiedni sprzęt ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Buba 04:16 14-11-2017
  Z zawodu jestem fotografem a z pasji podróżniczka. Bardzo trudno ująć w nocy zwierzęta, które polują w gąszczu. Chciałabym uchwycić moment jak pantera biegnie do swej ofiary i już prawie ją ma..
  Odpowiedz
 • komentarz
  Salander 04:19 14-11-2017
  A ja chciałabym sfotografować krople deszczu padająca na moją skórę, po czym istotne byłoby tutaj ujęcie tej chwili - "zetknięcie się kropli ze skórą".
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jazzu 06:14 14-11-2017
  Fotografia miasta nocą daje pełnię możliwości skorzystania z aparatu Note 8. Malowanie światłem, szeroki kadr dzięki szerszemu polu widzenia, fotografia czarno-biała, wysycenie kolorów. Myślę że temu wszystkiemu sprostałby Samsung Galaxy Note 8. Chciałbym odkrywać zakamarki miasta z tym telefonem w ręku.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ola Ola 07:04 14-11-2017
  Zawsze chcialam sfotografować gwiazdziste niebo, różne konstatacje, księżyc. Ale mój dotychczasowy aparat na to nie pozwala.
  Odpowiedz
 • komentarz
  AgataWoj 07:10 14-11-2017
  Mój brat jest myśliwym, w nocy siedząc na ambonie lubi fotografować zwierzynę. Samsung Galaxy Note 8 na pewno dałby radę ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  boguswojciech 07:27 14-11-2017
  Na dalekiej północy. Na Svalbardzie. Zimą. Co godzinę dokumentowałbym nieustępującą noc. I spacerujące nieopodal niedźwiedzie polarne.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jacek GO! 07:34 14-11-2017
  Robaczek świętojański jest bardzo rzadkim obiektem do zobaczenia, a zrobić mu zdjęcie to nie lada wyczyn, z nowy NOTE 8 jest to możliwe.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dwst 07:53 14-11-2017
  O, proszę bardzo. Tego delikwenta bym chętnie sfotografował: http://pics.tinypic.pl/i/00946/vbhfbeunoio5.jpg Motyla noga! Może z Samsungiem by się udało...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Magda 08:01 14-11-2017
  A ja tak bardziej sluzbowo bym go wykorzystala by uwietrzniac nocne akcje porodowe u moich krow, zawsze chcialam zalozyc blog o rolniczce, hodowcy bydla i tem telefon moglby pomoc spelnic to marzenie
  Odpowiedz
 • komentarz
  Wojtek1993 08:55 14-11-2017
  Nocą kiedy gwiazdy sobie zgadną, Fotografować bym mógł liście co o ziemie trzasnął, Śniegu zima mało cowidac w nocy, Samsung przyjdzie i udzieli pomocy, Nocne podboje miasta, A nawet pieczenie w ciemności świątecznego ciasta :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  timparty 09:12 14-11-2017
  Zawsze chciałem sfotografować uśmiech teściowej, gdy wracam w nocy z imprezy. Zawsze jednak, wychodzi jakiś taki niewyraźny...
  Odpowiedz
 • komentarz
  romek1132 09:30 14-11-2017
  Chyba każdy chciał zrobić zdjęcie pięknej pełni księżyca, lecz ciężko uchwycić tą chwilę zwykłym aparatem. Jestem pewien, że z pomocą nowego Samsunga takie zdjęcie wyszło by przepięknie i mam nadzieję, że uda mi się uchwycić piękno naszego nocnego słońca :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Natasza 09:31 14-11-2017
  Mieszkam poza dużym miastem. Tam w piękne, letnie i ciepłe wieczory możesz dostrzec gwieździste niebo. Tylko tam. Gdy zapowiada się noc spadających gwiazd, uwiecznienie tego na zdjęciu było dotąd tylko marzeniem. Może czas to zmienić i obrazem tym podzielić się z innymi?
  Odpowiedz
 • komentarz
  neru 09:42 14-11-2017
  Zawsze chciałem sfotografować piękny zachód słońca lecz mój telefon nie ukazuje tego klimatu ten zachód słońca jest tylko pary razy w roku.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jola 09:56 14-11-2017
  Nocą sfotografowałabym las pobliski bo dochodzą z niego przerażające piski. Ciekawa jestem co tam żyje, a dzięki Galaxy Note 8 to odkryje.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sebastian 10:05 14-11-2017
  Prowadzę PubQuizy i robię graczom zdjęcia żeby mogli się potem odnaleźć na FB oświetlenie w pubach jest prawie żadne także Note 8 do dzieła
  Odpowiedz
 • komentarz
  Brewczak 10:15 14-11-2017
  Zawsze chciałem fotografować Warszawę nocą, jednak nie ma nic bardziej denerwującego niż ziarno na zdjęciach :p
  Odpowiedz
 • komentarz
  katarzynatnowak 10:24 14-11-2017
  Zawsze chciałam sfoografować sowe siedzącą nocą na drzewie
  Odpowiedz
 • komentarz
  Bartłomiej Pokorski 10:27 14-11-2017
  Moim marzeniem zawsze było sfotografowanie pięknego zachodu słońca,ale niestety mój aparat jest trochę stary,ma słabe parametry i mi nie pozwala.
  Odpowiedz
 • komentarz
  natalalala 10:30 14-11-2017
  samolot, noc, lądowanie – widok za oknem przypomina mi jakiś tajemniczy labirynt, rodem z filmów Si-Fi, chciałabym to uwiecznić
  Odpowiedz
 • komentarz
  ewa198 10:44 14-11-2017
  Zawsze chciałam sfotografować mojego męża, który w nocy śpi przytulając kota. W ciągu dnia utrzymuje, że nie lubi sierściucha :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Barbara 10:46 14-11-2017
  Łąka w nocy wygląda niesamowicie, wśród latających świetlików biegają zające i sarny. Uwielbiam wyglądać wtedy przez okno ale nigdy nie mogłam zrobić dobrego zdjęcia.
  Odpowiedz
 • komentarz
  patkawariatka 10:53 14-11-2017
  Zdjęcie nocą? Ciężka sprawa Nie pomoże tutaj nawet wprawa fotografa Nocne wyprawy to jest cos co lubię i fotografować krajobrazy i zwierzęta nocą także bardzo lubię lecz mam mały problem mój telefon jest totalnym bublem potrzeba mi czegos lepszego czegoś zdecydowanie porządniejszego Jestem trochę wybrednisiem ale myśle że idealnie się tu sprawdzi Samsung Galaxy Note 8 Robi świetne zdjęcia, jest poręczny i ładny Nie da się ukryć do zdjęć nocą jest po prostu idealny
  Odpowiedz
 • komentarz
  marczysko1974 11:01 14-11-2017
  Droga Mleczna widziana z Połoniny Wetlińskiej w Bieszczadach... :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  katrollina 11:12 14-11-2017
  Moim marzeniem od dzieciństwa było sfotografowanie księżyca gdy było zaćmienie, nie mogłam przeboleć tego, ze gołym okiem widzę tak piękne zjawisko, a gdy patrzę na niego przez telefon chcąc zrobić zdjęcie, widzę małą białą plamę na niebie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  naraznadwa 11:17 14-11-2017
  Sfotografowałabym najciemniejsze korytarze swojej duszy. Oświetliła każdy kąt i odkryła nieznane drogi.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Daniel 11:21 14-11-2017
  Ciemna zimowa noc w centrum zaśnieżonego miasta,tysiące świetlnych dekoracji i Galaxy Note 8 to przepis na idealne świąteczne zdjęcie
  Odpowiedz
 • komentarz
  Magdalenneee 11:34 14-11-2017
  Jestem osobą bardzo kontaktową, jedną z najważniejszych wartości w moim życiu są moi przyjaciele. Często wybieramy się na wspólne spotkania nad Wisłą, na działce przy ognisku czy w innych miejscach gdzie skupiamy się na sobie :) W takich miejscach często oświetlenie nie sprzyja zdjęciom, a my uwielbiamy uwieczniać nasze spotkania by móc w każdej chwili wrócić do wspólnych wspomnień.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Agnieszka 11:39 14-11-2017
  Wychodząc po zmroku z psem na puste pole kukurydzy chciałabym uwiecznić co mnie ewentualnie zeżre :D opcji jest wiele bo las nie daleko! https://drive.google.com/file/d/1Z5XKLMEMN5EOXW6JYpQfX2sErmd40LeFRw/view?usp=sharing
  Odpowiedz
 • komentarz
  kal 11:59 14-11-2017
  Największym wyzwaniem dla mnie jest sfotografowanie robaczków świętojańskich - mikroowadów świecących w ciemności. Nigdy mi się to nie udało i byłoby to spełnieniem moich marzeń z dzieciństwa. Nie sądzę, by Samsung GN8 też to potrafił, ale chętnie bym spróbował.
  Odpowiedz
 • komentarz
  absolw 11:59 14-11-2017
  Moja babcia uważa, że w jej domu nocą straszy. Zapoluję aparatem Samsung Galaxy Note 8 na ducha kryjącego się w ciemnościach. ;-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  MichalX 12:01 14-11-2017
  Po prostu zawsze brakowało mi lepszej matrycy niż ta aktualna. W praktyce zdjęcia nocno/wieczorne nie przynosiły mi takich efektów jak chciałem :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  aniena 12:12 14-11-2017
  Uwielbiam gdy zapada zmrok. Za dnia wszystko jest takie znajome, w nocy wydaje się takie obce. Marzę o uchwyceniu wyładowań atmosferycznych.
  Odpowiedz
 • komentarz
  piter71 12:30 14-11-2017
  Wygibasy synka w nocy uwiecznić chciałem,ale przez flesz pobudkę miałem. Galaxy zaś ma moc,że robi super foty i pozwola przespać noc.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Apis 12:35 14-11-2017
  Gdynia Orłowo klif, piękne miejsce, ale gdy pierwszy raz byłem tam nocą zobaczyłem prawdziwe piękno tego miejsca i widoku na rozświetlone Trójmiasto, myślę że S8 w pełni odzwierciedli piękno tego widoku
  Odpowiedz
 • komentarz
  ZX 12:37 14-11-2017
  Koncerty to część mojego życia. Zdarzają się momenty gdy miedzy artystą a publicznością wytwarza się specjalna chwila, którą trudno uchwycić.
  Odpowiedz
 • komentarz
  mana78 12:52 14-11-2017
  Zawsze marzyłam o sfotografowaniu zakochanej pary, wtulonej w siebie na tle pięknego, niewyobrażalnie przejrzystego księżyca i odblasku wody. Coś niesamowitego. Czar magii :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  patrycja 13:10 14-11-2017
  zawsze chcialam zrobić zdjęcie w ciemności lecz zawsze ekran brzydko podswiatlal mi twarz a jesli będę miała ten telefon to mam nadzieje ze o każdej porze dnia będę wyglądać świetnie
  Odpowiedz
 • komentarz
  Koomix 13:11 14-11-2017
  Pomysłów milion! Od gwiazd,słońca,księżyca,przez przyrodę,lasy,imprezy przy ognisku,noce pod namiotami,po koncerty,ciekawe pomieszczenia po zmroku
  Odpowiedz
 • komentarz
  camillaart 13:15 14-11-2017
  Zawsze chciałam zrobić zdjęcie świecących się światełek na dworze w czasie świąt Bożonarodzeniowych. Pięknie wyglądają gdy oplatają cały dom bądź drzewka. Niestety brak dobrego aparatu mi to uniemożliwił :/ Chciałabym w końcu kiedyś takie zdjęcie zrobić :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Waldi 13:26 14-11-2017
  Winnego dziur na działce.W gronie podejrzanych pies mój albo sąsiada i kret. Powtarza się to co roku, a mój telefon nakręcił jedynie cienie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kamil 13:34 14-11-2017
  Zawsze chciałem zrobić zdjęcie Tower bridge nocą.
  Odpowiedz
 • komentarz
  ania8041 13:38 14-11-2017
  Posiadanie samsunga galaxy da mi możliwość sfotografowania tego o czym nawet przez chwile nie marzyłam. Obiektyw pozwoli na ujęcie zjawisk, które można dostrzec tylko za pomocą wyjątkowego samsunga note 8! To będzie wielkie odkrycie, z którym podzielę się z Wami!
  Odpowiedz
 • komentarz
  WALORSKI99 13:39 14-11-2017
  Od zawsze marzyłem i chciałem zrobić zdjęcie miasta nocą z góry ale żaden aparat w telefonie nie ujmuje tego co wzrok
  Odpowiedz
 • komentarz
  agataaa 13:40 14-11-2017
  Moją przyjaciółkę: śliczną suczkę o czarnej sierści i oczach, w jej ukochanym miejscu i porze, mianowicie pod wieczór w lesie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  agawa 13:48 14-11-2017
  Chciałabym zabrać wygranego Samsunga do Królewskiego Ogrodu Światła w Wilanowie.To piękne miejsce zasługuje na zdjęcia w najwyższej jakości!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Michał 13:56 14-11-2017
  Obserwuję nieustannie. Fotografuję przy użyciu telefonu. Nowy Samsung pozwoliłby mi na fotografowanie ludzi wieczorami i w nocą, w ruchu, bez martwienia się o światło i ostrość obrazu. https://www.instagram.com/notatkifotograficzne/
  Odpowiedz
 • komentarz
  Roksi 14:00 14-11-2017
  Idealnym obiektem do sfotografowania nocą jest księżyc, zapierający dech w piersiach na żywo i niewielka, rozmazana plamka w obiektywie mojego aparatu, być może Samsung Galaxy note 8 potrafiłby oddać piękno księżyca równiez na fotografii
  Odpowiedz
 • komentarz
  danielw 14:10 14-11-2017
  Takim sprzętem chciałbym sfotografować, czarną dziurę, ciemną materię, ciemną masę i ciemna strona księżyca i wakacje w Czarnogórze :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dreamer 14:17 14-11-2017
  Zawsze chciałem sfotografować sny, więc teraz byłoby to możliwe. A może i nie? Marzyłem również o złapaniu marzeń w obiektywie. Może i jeszcze marzę? Lubię pomagać innym, więc może mógłbym łapać demony i inne złe duchy, które chowają się w ciemnych zakamarkach nawiedzonych domostw... Może mógłbym też sfotografować morze i Afrodytę wyłaniającą się z morskiej piany... Może?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Monika 14:24 14-11-2017
  Piękne, rozgwieżdżone nocą niebo i pełnia księżyca! Ewentualnie (choć teraz nie występują) niebo rozcięte błyskawicą podczas burzy!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Małgorzata 1991r 14:36 14-11-2017
  Kocham podwodny świat zawsze chciałabym móc nagrywać i robić zdjęcia w morzu Czerwonym pływając między kolorowymi rybkami :-) ale mój dotychaczasowy sprzęt niestety nie pozwala spełnić moje marzenie...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Bartas93 14:44 14-11-2017
  Gdybym note 8 wygrał to mógłbym w nocy rozwinąć skrzydła. Zdjęcia robić faunie, florze, czy to w górach czy nad morzem!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Michau 14:45 14-11-2017
  Nocne wygibasy synka sfotografować chciałem, lecz posiadanym apraratem nigdy nie umiałem. Sądzę, że Samsung wyrwie mnie z opresji i przy okazji poduczy fotografa profesji.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 14:50 14-11-2017
  Mieszkam na 11 pietrze w mieście. Przepiękny widok ale nigdy nie mogłem uchwycić tego na zdjęciu :( może nowy samsung galaxy note pomoże :) jeżeli chcecie zobaczyć przepiękne widoki muszę go wygrać :) pozdrawiam :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Finezzio 14:55 14-11-2017
  Mrówki! Chciałem fotografować mrówki ale one są małe i się ruszają. Ostrość w MyPhone nie ogarnia. Jak wygram będę fotografował mrówki! :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Anastazjaa 14:57 14-11-2017
  Zawsze chciałam zrobić sesje zdjęciową mojej 4miesięcznej córeczce i mojemu mężowi łez żaden aparat nie mógł zaoferować mi piękna tych chwil mam nadzieje ze samsung galaxy note 8 dał by sobie rade ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  T.Best 15:03 14-11-2017
  Chcialbym móc uchwycic piekno pierwszego promienia słońca, przebijającego się przez poranną mgiełke. Gdy mgła zaczyna opadać, pojawia się rosa na trawie a promień dodaje temu obrazowi jeszcze więcej uroku.
  Odpowiedz
 • komentarz
  woj_b74 15:27 14-11-2017
  Chciałbym uchwycić wszystkie ulotne chwile, przedmioty wspomnień, nieuchwytne sny i te obrazy, których nie da się uchwycic innymi aparatami.
  Odpowiedz
 • komentarz
  caronarra 15:55 14-11-2017
  Nocne światła wielkich miast. Krzyczące z daleka kolorowe neony, podświetlone drapacze chmur, nieustanny zgiełk i wszechobecna dynamika.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Diff3 16:05 14-11-2017
  Zawsze, podczas wakacji, chciałam sfotografować morze nocą. Niestety, za każdym razem kończyło się to czarnym tłem zamiast pięknego zdjęcia.
  Odpowiedz
 • komentarz
  nakrapianie 16:36 14-11-2017
  Planuję uchwycić krótkie momenty zjednoczenia ludzi - kiedy stoją razem, obok siebie, a nie naprzeciw jako antagoniści bez wspólnego języka. https://www.instagram.com/p/Bbexe5-loDx/?taken-by=nakrapianie
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kasia 16:48 14-11-2017
  Fotografowałabym moją miłość jak śpi. Mój piesek śpi jak zombie z łapami wyciągniętymi w górę.
  Odpowiedz
 • komentarz
  wanted_boy 16:56 14-11-2017
  W dzień pokraką w nocy zaś królem disco. Tak wyglądają wypady z kuzynem, żal tego nie uwiecznić ale imprezowe warunki są zbyt wymagające...
  Odpowiedz
 • komentarz
  jacbydg 17:01 14-11-2017
  Jako że jestem karpiarzem i największe karpie łowie nocą to potrzebuję do ich sfotografowania aparatu wyższej jakości bo zwykła cyfrówka to za mało.Szkoda że nie mogę wkleić swoich zdjęć tutaj a bym pokazał jak kiepskiej jakości wychodzą w nocy.A że swoje ryby wypuszcam,więc jest niemożliwością przechowanie ich do czasu aż wyjdzie słońce bo mogą tego nie dożyć.
  Odpowiedz
 • komentarz
  JestMoc 17:14 14-11-2017
  Własny cień w nocy, przy pełni księżyca.
  Odpowiedz
 • komentarz
  NUTEK 17:14 14-11-2017
  Ja wraz z moim tatą jeździmy na noc na ryby i gdy takowy okaz się trafi musimy czekać do rana, aż będziemy mogli ją sfotografować.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Katarzyna36 17:27 14-11-2017
  Od kilku lat marzę o wieczorowym selfie, jak najbardziej korzystnym. Moim obecnym telefonem nie moge zrobic sama selfie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  kasia 17:44 14-11-2017
  Za pomocą aparatu Samsunga Galaxy Note 8 Sfotografowałabym mojego sąsiada, który każdego dnia, siedząc na krześle, wpatruje się w gwiazdy
  Odpowiedz
 • komentarz
  mrb 17:51 14-11-2017
  Byliśmy z żona w Grecji i bardzo chcieliśmy sobie zrobić zdjęcie w nocy na tle podświetlonego Akropolu. Niestety nasze telefony nie uchwyciły tego momentu w wystarczająco dobrej jakości. Myślę, że posiadanie nowego Samsunga szybko by nas zmotywowało by wrócić tam jeszcze raz i zrobić zdjęcia, które zostaną z nami na zawsze
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marta 17:58 14-11-2017
  Zawsze chciałam sfotografować nocą Wrocławski Ostrów Tumski. Niestety z dotychczasowym sprzętem nie wychodzi to tak, jakbym chciała.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Hamster 17:58 14-11-2017
  Fotografia chomika, co sobie po pokoju w nocy pomyka z Orange marchewką w pyszczku. Złapany i sfotografowany na gorącym uczynku ;) Swoją drogą, ciekawe czy poznałby się na zdjęciu he he he ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  kacpirach 18:07 14-11-2017
  Wszyscy imprezujemy i wszyscy lubimy dobre fotki. Te drugie da się robić tylko za dnia. A imprezy.. wolimy je oglądać, niż o nich słuchać.
  Odpowiedz
 • komentarz
  cisek 18:22 14-11-2017
  Zawsze chciałem sfotografować panoramę miasta nocą, jak mgła osiada, widać wieżowce i światła zapalone w mieszkaniach, lampy uliczne oraz ruch uliczny, niestety mój obecny telefon jak robi zdjęcia nocą to widać tylko kwadraciki. Pomóżcie mi
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kinga_agata 18:23 14-11-2017
  Mieszkając na Karaibach próbowałam uwiecznić nocą wynurzający się zza oceanu wschód słońca, jednak obraz nie oddawał realizmu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Milena 18:25 14-11-2017
  Chciałabym móc wykonywać tak piękne zdjęcia jak te https://youtu.be/n7G9MGAahjY
  Odpowiedz
 • komentarz
  natulisssss 18:30 14-11-2017
  :) Zawsze chciałam zrobić zdjęcie jak spaceruje wieczorami z chłopakiem,ale mój stary telefon nie dawał rady:) i w koncu czas na nowy telefon :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kamillo 18:51 14-11-2017
  Nocą chciałbym sfotografować swojego niedawno urodzonego syna podczas snu, aby zachować ten na dłużej w pamięci.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Daria 18:55 14-11-2017
  Chcę sfotografować jesienne miasto, które słodko śni gdy w jego żyłach- szarych ulic, tętni krew- rozbłysk świateł pędzących aut.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Piotrzynka 18:56 14-11-2017
  W zwiazku, iż od kilku miesięcy zajmuję się obserwacją nieba przez teleskop, wykorzystałbym Note 8 do fotografowania obrazu widzianego w okularze.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Madmada 18:59 14-11-2017
  Chciałabym wreszcie mieć taką moc,by uchwycić na zdjęciu gwieździstą noc.Aparat słaby rady nie daje,więc obraz z pamięci malować zostaje. http://uploadfile.pl/pokaz/1268501---ur1e.html
  Odpowiedz
 • komentarz
  Podglądacz 19:09 14-11-2017
  Muszę zgłosić zakłócanie ciszy nocnej przez niejakiego kwiczoła, a bez wyraźnego dowodu(foto) ptaszek ów pozostanie wobec prawa bezkarny.
  Odpowiedz
 • komentarz
  lukaaaa 19:15 14-11-2017
  Nagram nim wyjazd z remizy w nocy od środka
  Odpowiedz
 • komentarz
  Smartfon 19:16 14-11-2017
  Naprawde można wygrać smartfona galaxy8
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ania 19:25 14-11-2017
  Moim marzeniem od zawsze jest romantyczna sesja z moim ukochanym pod wodą przy zachodzie słońca. Jednak ani mój telefon ani mojego chłopaka nie ma takiej jakości, żebyśmy byli zadowoleni. Ponad to nasze telefony nie są wodoodporne, wiec póki co sesja jest jedynie naszym marzeniem. Myśle, ze warto jest mieć tak cudowne wspomnienia, które będą nam towarzyszyć długie lata ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  MAAR 19:35 14-11-2017
  Galaktyki :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  GreenAvocado 19:36 14-11-2017
  Ja to najbardziej chciałbym zdrobić zdjęcie mojej lubej w Nowy Rok by wyszło jak w dizień! :D https://drive.google.com/file/d/1QZhLCkGv3Uw3mC1RxcMtWBU2BuDpX9Qt/view?usp=sharing
  Odpowiedz
 • komentarz
  longliverocknroll 19:40 14-11-2017
  Miasto nocą jest dla mnie ciekawym zjawiskiem, które chętnie bym uwieczniła na zdjęciach. Pięknie oświetlone budynki, pustki na ulicach, które za dnia są pełne ludzi, całkowicie inny klimat tych samych miejsc, a do tego jeszcze ozdoby świąteczne, które zapewne niedługo pojawią się na lampach i witrynach sklepów... magia, która sprawia, że nocne spacery są najlepsze. A z Samsungiem Galaxy Note 8 można byłoby podzielić się tą magią z innymi.
  Odpowiedz
 • komentarz
  methos 19:40 14-11-2017
  Noc otwiera przed nami te same miejsca, te same przedmioty i sytuacje w zupełnie nowej odsłonie. To, że brak jest żywych kolorów, brak detali widocznych tylko w pełnym świetle sprawia paradoksalnie, że nawet dobrze znane rzeczy, wydają się inne, tajemnicze i na swój sposób bardziej dostrzegalne - a to właśnie przez kontrast. Choćby zwykły róg ulicy. Przy kamiennej posadzce. Oświetlony skąpo przez uliczną lampę stojącą kilka metrów obok. I jedyne co widać prócz konturu budynku to delikatne granice okrągłych kamieni tworzących drogę... Widząc tylko drobne echo oddalonego światła na powierzchni każdego z nich widoczna staje się ich chropowata powierzchnia... Szczegół, którego do tej pory nie sposób było ujrzeć... Ujęcie czegoś tak zwiewnego na fotografii, czegoś takiego co dostrzec może jedynie skupione i czułe oko... To jest dopiero coś.
  Odpowiedz
 • komentarz
  kamgaw 19:52 14-11-2017
  Chciałabym taki super telefon na Mistrzostwa Świata w czerwcu. Oglądamy mecze z sąsiadami na rzutniku przy domu. TVP chce transmitować wszystkie mecze, ostatnie będą się kończyć o 22.00 wiec będzie ciemno. Istnieje możliwość że nasza wspaniała reprezentacja ( nie licząc ostatnich dwóch meczy ) będzie grała wieczorem to zdjęcia będę musiała robić po zmroku. No i jka będziemy wygrywać to imprezka się przedłuży, trzeba to uwiecznić :-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Katarzyna 19:53 14-11-2017
  Mistrzostwem sprytu i gracji jest mój kot polujący nocą na pobliskiej łące - błysk kocich oczu w blasku księżyca jest jednak do tej pory nieuchwytny na zdjęciach. Czy Samsung Galaxy Note 8 pomoże mi to zmienić?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kamil 19:55 14-11-2017
  Nocą chciałbym zrobić zdjęcie z rodziną, będąc na wakacjach na tle morza (szum fal/coś wspaniałego). PS. Warto mieć wspólne zdjęcia, wykonane najlepszym aparatem.
  Odpowiedz
 • komentarz
  pao1 19:57 14-11-2017
  W moim sadzie często odbywają się rytuały godowe nietoperzy.Chciałabym uchwycić ten moment i podzielić się tym niezwykłym widokiem.
  Odpowiedz
 • komentarz
  lexygraphie 19:58 14-11-2017
  zawsze chciałam sfotografować twarze przyjaciół w świetle księżyca, ciekawe, czy Samsung Note 8 sobie z tym poradzi?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dominiiiik 20:02 14-11-2017
  Moim odwiecznym marzeniem jest móc uwiecznić tajemniczą magię świateł miejskich nocą w najróżniejszych zakamarkach świata, gdzie los mnie prowadzi.
  Odpowiedz
 • komentarz
  BB 20:06 14-11-2017
  W moim życiu sa dwie pasje – fotografia i świeżaki. Note 8 pozwoliłby mi spełnić marzenie o doskonałej jakości sesji maskotek bez lustrzanki nocą bez oświetlenia. https://zapodaj.net/d642c3d015a1a.jpg.html
  Odpowiedz
 • komentarz
  olafiorix 20:06 14-11-2017
  Nocą, pod moim domem dzieją się niesamowite rzeczy, które od dawien dawna chętny byłem udokumentować. Zdjęcie rodzinki dzików przechadzającej się po ulicy byłoby niczego sobie...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sos 20:07 14-11-2017
  Pragnę uchwycić radość swoją i innych po przebiegnięciu nocnego maratonu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  delrio 20:11 14-11-2017
  A może Samsung Galaxy Note 8 pozwoliłby ostatecznie zakończyć kwestię sfingowanego lądowania na Księżycu w 1969? https://imgur.com/a/8MNmf
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pompom 20:18 14-11-2017
  Gdybym mogła zrobić zdjęcia podczas nocnego festiwalu w Singapurze, byłabym naprawdę szczęśliwa.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Vicky 20:19 14-11-2017
  Najbardziej lubię jeździć wieczorami na nartach. Pięknie wyglądają z góry te wszystkie lampy uliczne, niestety mój stary telefon fotografuje to w taki sposób, że widać tylko żółte rozmazane plamy i nic więcej, a z tym telefonem było by inaczej.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Grzegorz Ósmy 20:20 14-11-2017
  Przebiegle zainstalowałbym telefon w lodówce, by wreszcie móc sfotografować, co tam się dzieje nocą przy zgaszonym świetle.
  Odpowiedz
 • komentarz
  KG 20:30 14-11-2017
  Mając czuły sprzęt obalil bym stary mit, "że jak chłop śpi to mu nie tylko zboże rośnie " , a tak dzięki Note 8 zdobędę dowód na dobrą nocną zmianę.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Patka 20:34 14-11-2017
  Uchwycenie kształtów dużych płatków delikatnie spadających z nieba śnieżynek, których to postać ciężko jest uchwycić w dzień, a co dopiero nocą.
  Odpowiedz
 • komentarz
  M@rtyn@ 20:34 14-11-2017
  W daleką wyprawę udać się pragnę i zorze polarną w stop-klatce zamknę, szeroki kąt w „Galaktyce” złapię, a zoomem podwójnym na „Polarną” natrafię.
  Odpowiedz
 • komentarz
  wifimikiku 20:35 14-11-2017
  Będąc na Islandii zorzę zobaczyłem Jednak bez foty do domu wróciłem Z nowym Samsungiem jest to możliwe Bo to urządzenie wyśmienite Note 8 przyda się Bo w nocy nie śpię.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dżony 20:38 14-11-2017
  Gotowa do zamieszkania dziupla w lipie rosnącej blisko mojego domu - wygląda jak "Kraków" z "Pustyni i w puszczy"... Marzę o nocnym zdjęciu!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Szxmen 20:46 14-11-2017
  Chciałbym się wybrać na północ, do Norwegii i moim marzeniem jest sfotografować zorzę polarną która nocami zakrywa tam całe niebo niestety ciężko jest tego dokonać bez specjalistycznego sprzętu między innymi takiego jak samsung galaxy note 8.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Velde 20:52 14-11-2017
  Zawsze chciałam cyknąć zdjęcie Św.Mikołajowi ale za szybki jest i na zdjeciach mam tylko rozmazane plamy. Ciekawe czy Galaxy Note 8 dałby radę?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Buburina 20:56 14-11-2017
  Odp.: WSZYSTKO! Nocne życie zwierząt, niepokój wody, miłość, urok architektury… Biorę telefon, pstryk, prześwietlona plama, znów nie dziś.
  Odpowiedz
 • komentarz
  ezio167 20:57 14-11-2017
  The city never sleeps. Miasto nocą jest zupełnie inne niż za dnia - magiczne. Mój obecny telefon niestety nie daje mi możliwości uchwycenia tego ukrytego piękna.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sylwia 21:11 14-11-2017
  Uwielbiam spacerować wieczorami, a moim hobby jest fotografia. Czasami nie mam chęci zabierać całego sprzętu, a wiem, że najlepsze momenty na zdjęcie przychodzą nagle.
  Odpowiedz
 • komentarz
  czarlix 21:15 14-11-2017
  Zawsze chciałem w mrocznym odcieniu nocy Księżyc sfotografować lśniący niczym Słońce nocy, lecz różnorakie szumy obraz szpeciły zanadto...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Bertas 21:22 14-11-2017
  Sfotografowałbym nocną przechadzkę z narzeczoną po Paryżu aby lepiej zobrazować to co piękne, ale nie zawsze dostrzegalne dla oczu :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Arturoo90 21:27 14-11-2017
  Zawsze chciałem sfotografować spadającą gwiazdę na tle drogi mlecznej, a to max wyciśnięty z S5 http://s1.fotowrzut.pl/8AXOZUCA0B/1.jpg
  Odpowiedz
 • komentarz
  Tomasz 21:35 14-11-2017
  No cóż, czasy się zmieniają, ludzie też i technologia także. Kiedyś podrywało się dziewczyny na znajomość gwiazdozbiorów... Mały Wóz, Duży Wóz:-) Niektórzy wchodzili głębiej w temat, ja na przykład "używałem" Kasjopei. Tak, stosunkowo łatwo tę konstelację gwiazd odnaleźć na niebie, ale koleżanki przyzwyczajone do wozów i niedźwiedzic, mniejszych bądź większych, reagowały bardzo żywiołowo na tajemniczo brzmiącą i szalenie intrygującą nazwę... Kasjopeja:-) Nocą, przy pomocy aparatu z podwójnym obiektywem, pracującego w Samsungu Galaxy Note 8 wykorzystującego funkcję zoomu optycznego nie dość, że mógłbym koleżance przybliżyć i sfotografować tę miłosną konstelację gwiazd, to dodatkowo przy pomocy opcji przechodzenia pomiędzy aplikacjami, mógłbym jednocześnie zapoznać ją z mityczną historią pięknej królowej Etiopii, o tym samym imieniu, która naraziła się Posejdonowi, a ten zaplanował okrutną zemstę nad jej królestwem... Najnowsza technologia zamknięta i pracująca w obudowie Samsunga Galaxy Note 8 w służbie miłości... Czyż nie jest to zaskakująca możliwość wykorzystania tego urządzenia? Myślę, że zdecydowanie TAK:-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  UnKnowN 21:45 14-11-2017
  Dzięki note 8 będę mógł robić zdjęcia sobie z moją dziewczyną podczas następnej nocy spadających gwiazd lub pięknej pełni co będzie wymarzoną pamiątką
  Odpowiedz
 • komentarz
  Bruno 22:01 14-11-2017
  Zawsze marzyłem, aby w nocy nagrać ciekawy filmik o moim życiu, ale niestety mój obecny telefon nie ma takich możliwości, więc potrzebuję nowego telefonu :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Amelka123 22:08 14-11-2017
  Mam nadzije ze moje marzenie sie spełni i w końcu będę mogła spełniac swoje pragnienie o robieni zdjeć nocą.Uwielbiam robić zdjęcia i bardzo mi to przeszkadza ze gdy jest wieczor i nic nie widać oprócz czarnej plamy... Chcialabym robić zdjęcia z przyjaciólmi ,selfi i miasta noca.Kocham życie nocą i bardzo bym chciala utrwalać te chwile na dlużej.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Paulina 22:10 14-11-2017
  Co chciałabym fotografować? Gwiazdy, niebo, drzewa i otaczającą nas nocną, spokojną naturę, której tak bardzo mi brakuje w rozswietlonym jasnymi światłami mieście.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ada 22:13 14-11-2017
  Ponad wszystko na świecie, najcenniejszy dla mnie mój czternastomiesięczny synek. To właśnie jego bym sfotografowała śpiącego nocą w swoim łóżeczku, a raczej fotografowałabyma bez końca...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Radosław 22:14 14-11-2017
  Nocą jedyna rzeczą którą zawsze chcialem uwietrznić na zdjeciu jest uśmiech mojej wspaniałej kobiety w scenerii "miasta Nocą". Której zbyt wiele zawdzięczam.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mountainer 22:15 14-11-2017
  Aparat pozwoliłby mi on na upamiętnienie magicznych ognisk w Bieszczadach podczas letnich nocy, a podwójny obiektyw uwydatni detale piękna górskiej atmosfery. https://zapodaj.net/5e09499c09e25.jpg.html
  Odpowiedz
 • komentarz
  Alime 22:21 14-11-2017
  Mam ciemnoskórego kolegę z Francji, kiedy robiliśmy grupowe zdjęcie Dan niestety był niewidoczny, a nawet jeszcze grzej - był zlany z tłem. Z lepszym telefonem, żaden przyjaciel na zdjęciu nie zostałby pominięty ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Paulina 22:27 14-11-2017
  Zawsze chciałam zrobić zdjecie zimowej nocnej przyrody , pieknego błyszczącego jak brokat śniegu, ozdabiającego nagie drzewa . Oczywiście jak juz śnieg spadnie:)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Evela 22:27 14-11-2017
  Po kilkugodzinnej nocnej batalii z usypianiem niemowlaka kiedy już zaśnie w swoim łóżku, aż strach świecić światło a zrobić zdjęcie trzeba!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Marlenka325 22:27 14-11-2017
  Zawsze marzyłam by móc sfotografować nocą księżyc i gwiazdy, wielokrotnie widok ten przyprawial mnie o ciarki na rękach a nigdy nie miałam owej możliwości przez brak odpowiedniego sprzętu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Adam 22:30 14-11-2017
  Użyję aparatu Note 8 do zbadania zjawiska TRYBOLUMINESCENCJI i próby ustalenia substancji na podstawie spektrum odpowiadających jej błysków.
  Odpowiedz
 • komentarz
  AlanToJa 22:33 14-11-2017
  Zawsze wracając wieczorem do domu księżyc patrzy na mnie z góry i prosi się o zdjęcie na tle pięknego nieba, ale niestety nie moge nigdy dobrze go ująć:(
  Odpowiedz
 • komentarz
  Urbaner 22:35 14-11-2017
  Aparat Note’a 8 w odróżnieniu od jego konkurencji pozwoliłby mi na szczegółowe uchwycenie piękna nocnego życia metropolii, bez drażniących szumów i zniekształceń https://zapodaj.net/3c7cda0dbe9c6.jpg.html
  Odpowiedz
 • komentarz
  TheUltimatePhotographer 22:40 14-11-2017
  Od zawsze marzyłem o uchwyceniu nocnego życia ptaków miejskich. Mało kto zdaje sobie sprawę co się z nimi dzieje kiedy zapada zmrok, a Note 8 rozwiałby wątpliwości.
  Odpowiedz
 • komentarz
  j7262 22:42 14-11-2017
  Zawsze nocą chciałam sfotografować księżyc! Zamiast księżyca na zdjęciu była mała jasna plamka :( help!
  Odpowiedz
 • komentarz
  MELLER 22:47 14-11-2017
  Moim największym marzeniem było sfotografowanie nieba w czasie pełni z gwiazdami w tle, szkoda że mój aparat na to nie pozwala. A to jest najpiękniejsze co może być- pelnia na tle gwiazdów ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Capu 22:54 14-11-2017
  Chciałabym sfotografować nocą mojego czteromiesięcznego synka, który jest dla mnie całym moim światem. Moja gwiazdką na niebie. Niema nic piękniejszego jak widok szczęśliwego, zdrowego maleństwa. Czas bardzo szybko płynie i wiem że wtedy zostaną mi tylko wspomnienia i fotografie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  SamsungFanboy 23:05 14-11-2017
  Note 8 z podwójnym obiektywem i zoomem optycznym umożliwiłby mi uwiecznienie Wenecji nocą i pokazanie znajomym jak blado wypada iPhone X przy moim nowym urządzeniu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Danost 23:09 14-11-2017
  To samotna latarnia za moim oknem której światło napaja mnie optymizmem.Dzięki zoomowi mógłbym uchwycić płatki śniegu które opadają na jej klosz.
  Odpowiedz
 • komentarz
  MoonikaM 23:10 14-11-2017
  Moim największym marzeniem było sfotografowanie pełnego nieba w pełni nocą w tle z gwiazdami ?. Naprawdę ubolewam nad moim aparatem, szkoda że nie potrafi takich cudów jak Note8 ?.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Chemik 23:22 14-11-2017
  Note 8 spełniłby moje chemiczne marzenie o idealnym sfotografowaniu eksperymentu chemicznego z „ognistą trąbą powierzną” w szklanej butli podczas nocnej sesji.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sonia 23:27 14-11-2017
  Udam się w końcu do Arabii Saudyjskiej, aby zrobić zdjęcie na pustyni, gdzie ścigają się konie arabskie pod rozgwieżdżonym niebem.
  Odpowiedz
 • komentarz
  NocnyFotografman 23:29 14-11-2017
  Późnym wieczorem chciałbym sfotografować sąsiadkę z naprzeciwka ^^
  Odpowiedz
 • komentarz
  grushka 23:29 14-11-2017
  Perseidy nad Wrocławiem, letnia noc, Neon Side na Ruskiej, rude włosy we fleszu, złote piwo rozkołysane w plastiku, rozmazany gest, zamaszysty, nieskończony.
  Odpowiedz
 • komentarz
  NocnyMarek 23:31 14-11-2017
  Chciałbym sfotografować ten smartfon i ustawić sobie jego zdjęcie na tapecie, żeby zawsze widzieć jaki jest super :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  akinia 23:32 14-11-2017
  Piękna para zakochana, gwiazda z nieba spadająca . Kotka pod auto schowana, lampka w oknie migocząca. Wszystkie te chwile - nieuchwytne aparatem zwykłym. Samsung Galaxy Note 8 dałby sobię radę- on jest sprytny!
  Odpowiedz
 • komentarz
  PIOTR 23:38 14-11-2017
  Zawsze chciałem sfotografować niebo oraz jadące auta ale aparat nie daje rady lub zdjęcie jest ciemne i niewyraźne. Liczę na Note8
  Odpowiedz
 • komentarz
  malina91 23:42 14-11-2017
  Marzę o sfotografowaniu swojego chłopaka nocą, który zabiera mi kołdrę. Najmocniejsze dowody zbrodni muszą być zrobione najlepszym sprzętem!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Edyta 23:46 14-11-2017
  Spadające gwiazdy w blasku księżyca.
  Odpowiedz
 • komentarz
  BarbarKa 23:50 14-11-2017
  W ciemności ukryta jest zawsze tajemniczość i bezgraniczna wyobraźnia. Zagłębiając się w głąb niej możemy znaleźć tysiące pomysłów i inspiracji które są pozornie nie dostrzegalne dla oczu. Ale co by było gdyby aparat Note 8 rejestrował mój zmysł wzroku? Nie dostrzegalne stało by się płonącą rzeczywistością. Mój zmysł uchwycił by każdy ulotny wiatr kołyszący liście drzew w mroku, wzburzone morze w blasku latarni morskiej, czy też tętniącą życiem metropolie z najbliższego osamotnionego wzgórza. Taki wzrok odkrył by, niewidoczne pozornie ludzkim okiem, emocje zaklęte w ludziach o każdej porze nocy. Uśmiech kochanego śpiącego dziecka czy też pośpiech wyrysowany na twarzy przypadkowego przechodnia. Marzeniem było by dostrzegać to wszystko w mroku bez żadnych wątpliwości niczym Note 8, udokumentować to za pomocą zdjęć i juz zawsze cieszyć się niewidocznym dla oczu. Pozdrawiam serdecznie :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  50 Cent 00:04 15-11-2017
  2 dni temu wracałem nocą i zauważyłem zwierzynę. Na 99% był to wilk, ale 1% zostaje przy niewiedzy, gdyż Nokia 8210 nie robi zdjęć. Zwierzakom.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Boruch 00:16 15-11-2017
  Od zawsze kocham wieczory, ponadto ostatnio bardzo często zdarza mi się przesiadywać do późna. Kocham nocne niebo, dlatego zapewne pierwszą rzeczą, którą chciałabym sfotografować byłyby gwiazdy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Anna 00:56 15-11-2017
  Od najmlodszych lat fascynują mnie gwiazdy. Nie raz próbowałam zrobić zdjecie lecz skutek był smutny. Chciałabym pokazać mojej małej czworeczce gwiazdy z bliska i przekazać tym samym miłość do gwiaz dzięki którym żyjemy. Pewnie jestem ostatnią osobą . Cóż. Postawię na szczęście i Państwa przychylność.
  Odpowiedz
 • komentarz
  adhdek 01:03 15-11-2017
  Interesuję się motoryzacją i marzę o wykonaniu nocnego, ostrego zdjęcia Ferrari w ruchu. Te refleksy świateł na karoserii... Marzenie...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Martka 01:23 15-11-2017
  Piękne senne zdjęcie mojego synka, który od światła się budzi, nie wspominając o flaszu. Cudownie wygląda gdy śpi a do tego jest grzeczny i się nie wierci. ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  siw 02:32 15-11-2017
  Śpiące zwierzęta i pozy, które przybierają są niesamowite, ale niestety przy zapalaniu światła zdjęcia wychodzą brzydkie, a po ciemku nic nie widać. Myślę, ze może najnowszy Samsung poradziłby sobie z wyzwaniem!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Maciejka 06:33 15-11-2017
  Ciężkie do zrobienia normalnym aparatem zdjęcie w domu strachów ( ciemno , strasznie ,oraz migające gdzieniegdzie światła )
  Odpowiedz
 • komentarz
  Maciek 06:45 15-11-2017
  Morskie fale nocą , piękne lecz dostępne tylko dla ludzkiego oka , moze note 8 da radę ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mateusz 09:06 15-11-2017
  Nocą zawsze chciałem sfotografować piękną fontannę w moim mieście. Oczywiście niejedno zdjęcie zrobiłem - tylko brakowało im świetności.
  Odpowiedz
 • komentarz
  hicks 09:50 15-11-2017
  Zawsze chciałem zrobić zdjęcie mojej rocznej córki jak w nocy śpi ze swoją mamą i się do niej przytula.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Bercik 09:55 15-11-2017
  Sfotografować nocny wypad na snow park z kolegami. Szczególnie chciałbym uchwycić moment wykonywania ewolucji, czego nie udało się osiągnąć dotychczasowym aparatem.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Beata 10:02 15-11-2017
  Chciałabym zrobić zdjęcie mojego dziecku, które pierwszą noc śpi spokojnie ;-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Wojtek 10:04 15-11-2017
  Dzięki świetnym aparatom Samsunga Galaxy Note 8 wreszcie będę mógł zrobić zdjęcie potworom spod łóżka! :D
  Odpowiedz
 • komentarz
  MVEeP 10:17 15-11-2017
  Chciałbym zatrzymać w czasie ulotny moment słodkiego snu moich berbeci. Zamiast niewyraźnej plamy chciałbym pokazać im ich dziecięce buzie jak już dorosną.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Isia89 10:31 15-11-2017
  Złowione ryby w nocy!:D Profesjonalny wędkarz potrzebuje takiego sprzętu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Arek 11:00 15-11-2017
  Jedynym z miejsc, które chciałem sfotografować nocą jest moje miasto. Cudowne nocne zdjęcia to coś co od zawsze chciałem zrobić, lecz z moim telefonem wychodziły pełne szumu zdjęcia na które nie dało się patrzeć.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dawid 11:07 15-11-2017
  Jako fotograf chciałem sfotografować nocny portret w Krakowie z ulicznym oświetleniem. Niestety mój telefon nie spełnił oczekiwań.
  Odpowiedz
 • komentarz
  B.Stachera 11:14 15-11-2017
  Jestem fanem fotografii smartphonem, kocham robić robić zdjęcia ludziom i potem je obrabiać a dobry aparat to przepustka do dobrych zdjęć.
  Odpowiedz
 • komentarz
  B.Stachera 11:24 15-11-2017
  Jestem fanem fotografii smatphonem, kocham robić robić zdjęcia ludziom i potem je obrabiać a dobry aparat to przepustka do dobrych zdjęć.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Agnieszka 11:24 15-11-2017
  Żyjątka które za dnia śpią a wychodzą nocą, trudne do sfotografowania, przez mrok, ich mały rozmiar, gwałtowny ruch oraz kamuflowanie się.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Escargot 11:42 15-11-2017
  Ja chciałbym sfotografować siebie i moją rodzinę na plaży w Benidormie w blasku księżyca, miejscu które uwielbiam.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Nika 11:59 15-11-2017
  Od 13 roku życia zajmuję się malarstwem. Aparat służy mi jako szkicownik. Pragnę móc uchwycić piękno neonów ulicznych i świateł nocy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Oliwia 12:00 15-11-2017
  Zawsze marzyłem o tym aby zobaczyć spadającą gwiazdę, odkąd mi się to udało jedyne o czym marzę to móc ją sfotografować i mieć przy sobie ten widok już zawsze ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sylwia 12:18 15-11-2017
  Kochacie pioruny w nocnej burzy? Wyobraźcie sobie widok z samolotu lecącego nad burzą. Tego nie da się opisać. To muszę pokazać na zdjęciu.
  Odpowiedz
 • komentarz
  EmKa 12:20 15-11-2017
  Od zawsze pragnęłam mieć wielce romantyczne zdjęcia nocą. Galaxy Note 8 pozwoliłby mi sfotografować wóz... wielki wóz i może wielką miłość ;)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Szymon 12:34 15-11-2017
  Bardzo często nocą w moim ogrodzie pojawiają się nieproszeni goście a mianowicie jeże które zawsze chciałem uwiecznić na fotografi.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Arkadiusz 12:46 15-11-2017
  Sfotografować gwiazdy na niebie. Niby proste, a jednak bardzo trudne :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Seurella 12:49 15-11-2017
  Moim marzeniem jest sfotografować zorze polarną. A dobry telefon, który jest godny polecenia musi się wyróżniać świetnym aparatem.
  Odpowiedz
 • komentarz
  PaWWel 12:54 15-11-2017
  A ja bym chciał sfotografować konińskiego tytanica (https://goo.gl/msRHsK).Moje obecne zdjęcia to porażka. Może z SG Note 8 mi się uda?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Crusher 12:58 15-11-2017
  Nurkować z telefonem chciałem wszedzie, Lecz zadano mi pytanie - co to będzie? Moj ajfonik zalał sie od razu, Wiec do sklepu dalem gazu! Zobaczyłem nota, me nowe Marzenie, Nurkowac z note'cikiem - to moje pragnienie!
  Odpowiedz
 • komentarz
  lepomije 13:11 15-11-2017
  Złapię w kadr aparatu Samsung Galaxy Note 8 spadającą gwiazdkę i podaruję fotkę bliskiej osobie, by narodziło się w niej nowe Marzenie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  czemusiedem 13:16 15-11-2017
  Moim marzeniem jest sfotografowanie zjawiska Aurora borealis czyli zorzy polarnej. Samsung Galaxy Note 8 oddałby jej czarodziejski wygląd.
  Odpowiedz
 • komentarz
  pricam 13:21 15-11-2017
  Często nie śpię w nocy. Z Samsungiem Galaxy Note 8 stanę na warcie Ziemi i będę wypatrywać Inwazji Obcych. Pierwszą fotkę dostanie Orange!
  Odpowiedz
 • komentarz
  BartekP 13:48 15-11-2017
  Zrobienie ostrych zdjęć z opróżniania Wielkiego Pieca z surówki. Środek kadru bardzo jasny, a w cieniu tyle istotnych i pięknych detali.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mario_29 14:11 15-11-2017
  Co roku jeżdżę do Chorwacji gdzie robię mnóstwo pięknych zdjęć, zawsze są to jednak zdjęcia robione za dnia. Może udałoby mi się w końcu zrobić fantastyczne zdjęcia klimatycznych miejsc nocą.
  Odpowiedz
 • komentarz
  NocnyŁowcaZdjęć 14:13 15-11-2017
  Kiedyś mama, teraz narzeczona powtarzają, że grzeczny jestem tylko kiedy śpię. Chciałbym to wreszcie zobaczyć
  Odpowiedz
 • komentarz
  tojaanna 14:15 15-11-2017
  Zjawiskiem, które od dawna chciałam uwiecznić na fotografii jest deszcz meteorytów i dzięki Note 8 miałabym już na to okazję 22 grudnia!
  Odpowiedz
 • komentarz
  martabiniek 14:25 15-11-2017
  Zatrzymam w kadrze tajemniczy las pod osłoną nocy, skąpany w płatkach śniegu, w których przeglądałby się srebrny księżyc...
  Odpowiedz
 • komentarz
  iuventas 14:30 15-11-2017
  Chciałabym oddać zdjęciem ciszę zimowej nocy w środku wielkiego miasta – ten magiczny czas, gdy światło latarni maluje świat na złoto.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kocendoska 14:32 15-11-2017
  Marzy mi się sfotografowanie mojego chłopaka z gitarą z wykorzystaniem światełek led w starym, zniszczonym podwórku we Wrocławiu! Nocą trudno o ostrość: https://www.instagram.com/p/BbNN60dj0Wc/?taken-by=kocendoska
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jose 14:45 15-11-2017
  Chciałbym uwiecznić swoje sny, ale niestety się nie da. Wieczorne wypady z przyjaciółmi aby mieć idealne wspomnienia na lata...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Maestro 14:48 15-11-2017
  Zawsze chciałem sfotografować słynny obraz Alphonse Allais'a "Bitwa Murzynów w jaskini późną nocą" tak, żeby wreszcie coś tam zobaczyć. Teraz jest okazja:) https://www.wikiart.org/en/alphonse-allais/negroes-fighting-in-a-tunnel-by-night
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sandra 14:56 15-11-2017
  Zawsze chciałam sfotografować piękną, ciemną nocą ducha - niektórym się udało. Jednak żadne urządzenie do tej pory mi tego nie umożliwiło. Może z Samsungiem Galaxy Note 8 "polowanie" będzie miało sens!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dante 15:12 15-11-2017
  Ja chciałbym zobaczyć jak mój kotek, Dante http://files.tinypic.pl/i/00947/uyke2df15ko7.jpeg prezentuje się w ciemności. Niestety mój telefon nie pozwala zrobić zdjęcia nocnego?... widać zaledwie jego obrys?: http://files.tinypic.pl/i/00947/gy9pfllcb1pm.jpg Bardzo chciałbym zrobić mu zdjęcie po zmroku ?.
  Odpowiedz
 • komentarz
  VeganFriendly 15:36 15-11-2017
  Od zawsze marzyłem o uwiecznieniu nocnych festiwali streetfoodowych. Panuje na nich zgiełk i mrok, a Note 8 nie miałby z nimi problemu. https://zapodaj.net/9a4ff652cbc10.jpg.html
  Odpowiedz
 • komentarz
  Gentleman 16:11 15-11-2017
  Zawsze marzyłem o sfotografowaniu monumentalnych budynków leżących nad Odrą. Jak dotąd, mimo wszelkich starań, wyniki nie były perfekcyjne. https://zapodaj.net/2928e5b867616.jpg.html
  Odpowiedz
 • komentarz
  e.rider 16:39 15-11-2017
  ...Motyl z rożna, przyprawiony gęstym cieniem z lasku... chciałbym pokazać córce jak wygląda potrawa z jej ulubionej bajki...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Nitala 16:54 15-11-2017
  Nocą zawsze chciałam sfotografować mojego sąsiada jak kradnie mi drewno z ogródka ale niestety mój aparat nie ogarnia. Samsung pomóż!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Oczka4 17:03 15-11-2017
  U pracującego na czarno kominiarza na dachu papowym,po zmroku uchwycić guzik.Czy note jest na to gotowy?Jeśli spełni tę rolę w ciemno biorę
  Odpowiedz
 • komentarz
  piotrek20 17:05 15-11-2017
  Razem z Samsungiem Galaxy Note 8 mogę uwieczniać spotkania z idolami na koncertach w postaci zdjęcia, nawet w całkowitych ciemnościach!
  Odpowiedz
 • komentarz
  olkaolki2005 17:32 15-11-2017
  Zawsze chciałam sfotografować niebo i księżyc. Oczywiście nocą. :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Jarek 17:54 15-11-2017
   Nocą chciałbym sfotografować: Siebie A Może Saturna Uran Niebo Gwiazdy Galaktyki Asteroidy Lub Avatara Xmena Yeti Nieziemskie Osobniki Trzy Ewentualnie 8!
   Odpowiedz
 • komentarz
  Emillo 17:50 15-11-2017
  A ja chciałbym zrobić wirtualny spacer po starym mieście warszawy nocą w okresie świątecznym, gdy wszystko jest oświetlone i stoją ozdoby świąteczne.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Skoti 18:02 15-11-2017
  Pracownika stacji benzynowej na przeciwko mojego okna, który na nocnej zmianie zawsze wychodzi na papierosa i zagryza go hot dogiem.
  Odpowiedz
 • komentarz
  SD 18:05 15-11-2017
  Zrobiłabym zdjęcie amerykańskiej flagi na księżycu i udowodniła, że lądowanie nie było mistyfikacją.
  Odpowiedz
 • komentarz
  mati17 18:09 15-11-2017
  "Nocne" wyraźne zdjęcia z podróży? Tylko z Galaxy Note8... https://www.youtube.com/watch?v=0jhaSnDLdz4
  Odpowiedz
 • komentarz
  Bielak 18:15 15-11-2017
  Rozpoczynająca się noc,przed mym oknem, feerią barw zachody słońca maluje,a ja chcę tę doskonałą sztukę na fotografiach uwieczniać. http://ifotos.pl/zobacz/Obraz-006_qxhawpe.jpg
  Odpowiedz
 • komentarz
  Isatusia 18:24 15-11-2017
  Chciałabym podczas zimowej nocy sfotografować migocące delikatne płatki śniegu na tle rozświetlonego lampkami choinkowymi miasta.
  Odpowiedz
 • komentarz
  zingo 18:30 15-11-2017
  Może nie nocą ale przy słabszym oświetleniu. Chciałem sfotografować notatki na wykładach w szkole z rzutnika ale przy możliwościach mojego obecnego aparatu wyszło białe zdj ekranu rzutnika i musiałem przepisywać.
  Odpowiedz
 • komentarz
  ToJestemJa 18:39 15-11-2017
  Odpowiedź: Pierwsze pół nocy, aż do północy, a po północy drugie pół nocy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  SzalonyDaniel 18:39 15-11-2017
  Nigdy nie widziałem mojej dziewczyny bez makijażu. Dzięki Note 8 będzie to możliwe. W nocy jest za ciemno, a ona maluje się zanim wstanę. http://pics.tinypic.pl/i/00947/2d0lphxkbjbj.jpg (autorskie)
  Odpowiedz
 • komentarz
  kuab_27 18:39 15-11-2017
  Zawsze chciałem sfotografować księżyc w pełni i później wstawić to na instagrama, ale jakość zdjęć ma wpływ na ilość serduszek. ZDJĘCIE : https://plus.google.com/u/0/photos/photo/107824805533160927870/6488696980437034498?icm=false&iso=true
  Odpowiedz
 • komentarz
  SamSynSunga 18:43 15-11-2017
  Nazywam się Sam, jestem superbohaterem i kocham miasto nocą. Nie wszystko jest jednak jak być powinno...:( https://youtu.be/3zOjF7S1fqM
  Odpowiedz
 • komentarz
  Wojkla85 19:09 15-11-2017
  Magiczny świat dziecka... https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1072364362789192.1073741828.100000469148201&type=1&l=eec23959c3
  Odpowiedz
 • komentarz
  avenea 19:20 15-11-2017
  Jako że jestem osobą prowadzącą nocny tryb życia, bardzo dużo chwil i obrazów którymi chciałabym podzielić się z bliskimi mi ucieka. Odbicie gwiazd w jeziorze, spotkanie dzikie zwierzę w ciemnym lesie, lekka łuna zza ciemnej sylwetki gór, twarz ukochanego przy blasku świecy, padający w nocy pierwszy śnieg, rozbłysk błyskawicy na ciemnym niebie, wszystko, co można doświadczyć jedynie w krótkiej, umykającej chwili, nie da się tego opisać słowami a jedynie obrazem.
  Odpowiedz
 • komentarz
  AniaŁ 19:33 15-11-2017
  Sprawa jest dość poważna. Mam syna i męża. Któryś z nich podjada cukierasy pod osłoną nocy, na pewno złapie winnego przy "Nołcika" pomocy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  monikajastrze 19:34 15-11-2017
  Gwiazdy-absolut i ja. Spoglądam na nie i nabieram dystansu, doceniam chwile, które mam i to że jestem. Chcę zrobić zdjęcia gwiazdom nocą.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dave 19:41 15-11-2017
  Sfotografowałbym kota wpatrzonego w gwiazdy, którego widzę właśnie przez okno. Pośpieszcie się, proszę, bo zaraz sobie pójdzie!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jacek GO! 19:41 15-11-2017
  W dalekiej Norwegii w Tromso istnieje piękny latem północny ogród botaniczny, obecnie jest w zupełnych ciemnościach, czeka na pogromcę nieudanych nocnych zdjęć.
  Odpowiedz
 • komentarz
  majowyRomantyk 19:49 15-11-2017
  Majowej nocy nad Budapesztem spytałem, czy być ze mną do końca zechce. Uwiecznić tej chwili nie było jak. Najważniejsze, że powiedziała TAK!
  Odpowiedz
 • komentarz
  gchmielewska 19:50 15-11-2017
  Jest takie miejsce, które nocą zamienia się w świecące punkty. Te punkty wypełnione są spokojem, że wszyscy już są. To miejsce to dom, który chcę sfotografować nocą.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Majka 19:53 15-11-2017
  Chyba nie ma nic bardziej magicznego niż blask księżyca w ciepłą noc. Mój dotychczasowy telefon sprawia, że cały blask ginie w odmętach wszechświata - zamiast okazałości księżyca, mam nieostry punkt, który mógłby być wszystkim. Ilekroć próbowałam podczas pełni, zawsze się poddawałam. Jestem pewna, że Samsung Galaxy Note 8 jest galaktycznie o niebo lepszy!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Edyta19 19:55 15-11-2017
  Wyjezdzamy czasem z przyjaciolkami w rozne miejsca i niestety jak dotad nie udalo nam sie zrobic wspolnych zdjec noca. Niestety nasze aparaty nie ogarniaja tematu i na zdjeciach prawie nic nie widac. Z tego co slyszalam Galaxy Note 8 da rade w kazdej sytuacji, wiec bardzo chetnie go przetestuje :-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ola Salamończyk 19:57 15-11-2017
  Jako że koncertowiczką jestem, Publiczność sfotografować zechce! Ważne chwile uwiecznić wypada, Ale z moim aparatem to niełatwa sprawa! Link: https://www.instagram.com/p/BSUBvYFB6xT/
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jusko 20:15 15-11-2017
  Zawsze marzyłam o tym, żeby sfotografować zamek w mieście w którym mieszkam. To zamek w Harburgu, zamek który zachwyca wszystkich. Podobno sam Michael Jackson chciał go kupić. Z samej góry widać cale miasto ale i całą naturę. Marze o tym żeby wejść do góry i sfotografować miasto ale i również stanąć na starówce i uchwycić ten widok starego stojącego na skale zamku.. Podobno marzenia są po to żeby je spełniać więc jestem pełna nadziei, że mi się uda :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Werkunia 20:23 15-11-2017
  Był to widok Warszawy z ostatniego piętra Pałacu Kultury, jednak słaby aparat w telefonie i oświetlenie na to nie pozwalały :(
  Odpowiedz
 • komentarz
  MrBadGuy 20:38 15-11-2017
  Za mistrzem Sztaudyngerem: Zdjęcie zrobię w mieście Łodzi, Tam gdzie słońce nie dochodzi... Fraszka dzięki super zaletom najnowszego aparatu w Samsungu galaxy Note 8 miała szansę powstać, znacie takie miejsce?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Eli 20:50 15-11-2017
  Zawsze chciałam zrobić zdjecie nonemu niebu tak aby gwiazdy oddawały swój blask na foto, mam nadzieję, że Samsung Galaxy 8 da radę.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Pomarancza 20:55 15-11-2017
  Chciałbym uchwycić moment gdy córka wykopuje się z pod kołdry.... czy przypadkiem to żona nie zabiera jej kołdry. Pozdrawiam!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zozool 21:00 15-11-2017
  Myślę noc - widzę gwiazdy. Myślę gwiazdy - widzę światło. Myślę światło - widzę miasto. Myślę miasto - widzę ludzi. Myślę ludzie - widzę JĄ. Tę jedyną, pełną życia, roztańczoną w światłach miasta na tle rozgwieżdżonego nieba. Chcę oglądać ją już tak zawsze. Chcę uwiecznić tę chwilę i zachować ją na wieki.
  Odpowiedz
 • komentarz
  konkursowa23 21:04 15-11-2017
  Z Samsung Galaxy Note 8 każda gwiazda świeci jaśniej na zdjęciu. Noc staje się mniej straszna a bardziej jasna.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Misislipy 21:05 15-11-2017
  Mieszkam na przeciwko jeziora. Jezioro to jest na zachód, czyli słońce codziennie zachodzi za jeziorem. Cudowne! Ja zakochuję się codziennie w tym widoku na nowo! Zdjęcia mogę mu robić kilka razy dziennie, bo każdego dnia, z minuty na minutę widok jest trochę inny. Niestety aparat we wszystkich moich dotychczasowych telefonach nie pozwalał na zrobienie zdjęcia gdy słońce świeciło już za drzewami, odbijając swoje promienie od tafli wody. Prócz jasnych plam na plamie wody nie było widać tego cudownego widoku. Wiele razy próbowałam i każdym razem zostawałam z niczym.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Zuzkej 21:07 15-11-2017
  Istnieje zjawisko, które od zawsze mnie intryguje. Jest niesamowicie niebezpieczne, ale także widowiskowe i efektowne. Mowa o burzy. Pioruny przecinające niebo budzą we mnie niepokój, wprowadzają mnie w specyficzny, tajemniczy nastrój, którego nie jestem w stanie nazwać. To właśnie taki piorun chciałabym sfotografować.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jachim 21:09 15-11-2017
  Marzę o zrobieniu nocnego zdjęcia nietoperza w locie. Nigdy mi się to jeszcze nie udało. Ciekawe czy Note8 poradziłby sobie z tym wyzwaniem.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Fan Nocy nie Wielkiej 21:18 15-11-2017
  Dzięki Samsungowi Dż Nołt Ejt wreszcie moja tablica na instagramie wyglądałaby lepiej niż ta którą mam teraz: @nocne_zycie_fotografia ....Warto sprawdzić, zawartość ukazuje przemyślany geniusz i umiejętność kompozycji fotografa.
  Odpowiedz
 • komentarz
  em_podróżniczka 21:28 15-11-2017
  Architektura nabiera nowego znaczenia nocą. W podróży po Europie, Samsung idealnie sprawdzi się w uchwyceniu jej magii przy księżycu. https://www.instagram.com/p/Bbh2nW0Hxhk/?taken-by=em_podrozniczka
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dawid 21:31 15-11-2017
  https://images81.fotosik.pl/903/1fd40c6a6613a981.png lub https://www.dropbox.com/s/ttajwv4qpw5umk9/galaxy%20note%208%20i%20rupert.png?dl=0
  Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 21:55 15-11-2017
  By rozjaśnić niewyjaśnione https://youtu.be/zIFRX1xOj5A
  Odpowiedz
  • komentarz
   Judge 19:30 16-11-2017
   No takie 2/10. Taka kopia poprzedników w innej formie xD
   Odpowiedz
 • komentarz
  wuser 22:07 15-11-2017
  Pioruny na tle nocnego nieba. Piękna, ale trudna to sztuka. Nie dla nowego Note 8! https://youtu.be/8O-Isre_K9U
  Odpowiedz
 • komentarz
  MirkaWu 22:11 15-11-2017
  Mieszkam na skraju miasta. Często go widuję, ale nie mogę utrwalić aparatem. Mój ukochany... KSIĘŻYC! Pomóżcie zakochanej w nim lunatyczce!
  Odpowiedz
 • komentarz
  EpicDreamer 22:12 15-11-2017
  Już będąc dzieckiem miałem marzenie o zrobieniu zdjęcia Św. Mikołajowi. Jak wiadomo, przychodzi on zawsze nocą, kiedy inne aparaty zawodzą.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Karmel 22:20 15-11-2017
  Koło mojego domu znalazłam w nocy pisklaka. Zrobiłam z dystansu zdjęcie i użyłam Bixby, aby wiedzieć co to za gatunek i jak się nim zająć.
  Odpowiedz
 • komentarz
  aldan5 22:21 15-11-2017
  Owszem, jest coś takiego Mam kota czarnego Nocą jedynie oczy się świecą Jakby dwie piłeczki gdzieś lecą A aparat ująć tego nie potrafi Chyba że jakiś superowy przytrafi
  Odpowiedz
 • komentarz
  FlameON 22:23 15-11-2017
  Postanowiłem że jak kiedyś będę bogaty (hahaha) to pojadę w miejsce, wykonania zdjęcia do tej tapety. Oczywiście zrobiłbym to nocą by mieć nocną odmianę oryginału. https://drive.google.com/file/d/1faBVr1pMrIHaGgqLhJpzuHU4jMGxtuP0/view?usp=sharing
  Odpowiedz
 • komentarz
  KACZKA 22:37 15-11-2017
  Była piękna zimowa noc. Poszłam na spacer z moim psem-Łatkiem. Śnieg pięknie otulał drzewa i park. Wszystko wyglądało magicznie. Moja mała czarna pchła biegała po śniegu jak szalona. Sceneria zapierała dech w piersiach. Była to jedna z tych chwil w życiu, kiedy wszystko jest idealne. Niestety, mój aparat zrobił zdjęcie czarnej kropki na białym tle.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Tasia993 22:42 15-11-2017
  Wiem, że będę tandetna, ale jestem pewna, że tak jak zakłada wiele naukowców, znajduję się w szczęśliwej grupie 27 % populacji, która odczuwa i doświadcza prawdziwej miłości w swoim życiu. Moim marzeniem od dawna jest fotografowanie mojego wybranka jak śpi. Ja nie umiem spać więcej niż 4-5 godzin jednak on, potrafi spać nawet 12. Czasem wstaję wczesnym rankiem i nie mogę się na niego napatrzeć. Nawet jak już jestem po porannej jodze to widzę, że on dopiero przewraca się na następny bok. Marzę, aby fotografować go, moją miłość, kiedy tylko zechcę.
  Odpowiedz
 • komentarz
  JarKen 22:44 15-11-2017
  Third times the charm - Nocą nie robię zdjęć, bo potem wstyd i hańba - nie nauczyliście się tego jeszcze? :P Zgłoszenie: https://youtu.be/yPqHbUqJCbQ
  Odpowiedz
 • komentarz
  Lorena6 22:46 15-11-2017
  Zaledwie wiek temu, nikt nie szczędził wrażliwości i zbyt "dużych" wzruszeń. Romantyczność kwitła, w okół młodych ludzi i była jedynym wyznacznikiem miłości. Przygody towarzyszyły nam nawet po zachodzie słońca. Małe grzeszki pod postacią ulotnego dymu z papierosa, unosiły nasze marzenia, ponad otaczającą ciemność. Natura która była wtedy, naszym najlepszym przyjacielem. Wzburzone morze w blasku księżyca, Gwiazdy ponad nami które chcieliśmy uchwycić wbrew wszelkim zasadom. Wyobraźnia która czaiła się w mroku, była wtedy naszym największym atutem. Wspaniale było by znów uchwycić w mroku to co, zaledwie wiek temu, sprawiało, że byliśmy ludźmi tak naprawdę.
  Odpowiedz
 • komentarz
  OkładkowyCzytelnik 22:57 15-11-2017
  Pociąg ,rozmiar: max długości. Chcę go mieć w HD jakości. Przetestujmy Galaxy'ego czy podoła zdjęcia tego. Oczywiście z odległości...START
  Odpowiedz
 • komentarz
  rremik777 22:59 15-11-2017
  Zawsze chciałem zrobić sobie zdjęcie w świetle choinki, która stoi co roku u mnie w miasteczku razem z moją dziewczyną. Teraz mam dwa dodatkowe powody pierwszy to mały synek mojej siostry który urodził się w marcu. Chciałbym aby mały Gabryś jego mama, tata oraz moja dziewczyna i ja zrobić wspólne zdjęcie przed świętami a później wydrukować oraz pokazać na komputerze w święta to zdjęcie. Drugi powód to właśnie ten konkurs z wspaniałym Samsungiem którego można wygrać, mój stary 5 letni telefon w ostatnią niedzielę (12.11.2017) zbiłem wyświetlacz i nie działa. Dzięki temu Samsungowi wymarzone zdjęcie będzie można zrobić, dodatkowo będę miała świetny telefon, jeśli tylko komisja konkursowa posłucha mojego wołanie o nagrodę :). Ostatnia sprawa, marzę o tym Samsungu od kiedy przeczytałem i obejrzałem jego test, jego wyświetlacz jest bajeczny i ten aparat, a nie ukrywam że lubię robić zdjęcia i słyszę opinię że "mam to tego rękę". Bardzo proszę o miłe zakończenie tej sprawy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  anna.wr 23:00 15-11-2017
  Pragnę uwiecznić noc nad Zatoką Pucką. Za dnia tętni ona życiem, na wodzie szaleją kitesurferzy, natomiast nocą zamienia się w oazę spokoju.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Rozowakulka 23:03 15-11-2017
  Chciałabym sfotografować mojego męża, gdy pod osłoną nocy dobiera się do szafki ze słodyczami syna. Przedstawiając mu taki dowód, musiałby się wreszcie przyznać do winy.☺
  Odpowiedz
 • komentarz
  retardbutton 23:07 15-11-2017
  Mam pewien problem... Ostatnio mój telefon mnie zawiódł i możliwe, że straciłem życiową szansę. Gdybym tylko miał lepszy aparat w telefonie ... Filmik: https://youtu.be/D3oe272xVwE
  Odpowiedz
 • komentarz
  Agnieszka Winkowska 23:14 15-11-2017
  https://www.youtube.com/watch?v=R2uFsaVJ4kI "Odlotowa" przygoda Kasi... Czy uda jej się spełnić swoje marzenie o sfotografowaniu podniebnej maszyny nocą? Przekonaj się sam... https://www.youtube.com/watch?v=R2uFsaVJ4kI
  Odpowiedz
  • komentarz
   Agnieszka Winkowska 19:32 16-11-2017
   Dużo czasu i pracy w ten konkurs włożyłam, na kartkach papieru wszystko stworzyłam. Teraz na wyniki z niecierpliwością czekam. *Praca stworzona w celach humorystycznych
   Odpowiedz
 • komentarz
  odd3 23:15 15-11-2017
  Nocą można trafić na ciekawe przygody i sfotografować. Jak w moim komiksie: https://imgur.com/a/7OjS6
  Odpowiedz
 • komentarz
  Animusmaggie 23:17 15-11-2017
  W tym roku mamy w domu ciekawego gościa - dziką, łowną kotkę wyglądająca niczym jak gepard. Próbowałam uchwycić ją w nocy, gdy poluje w naszym ogródku na jeże czy na nornice. Ma wtedy takie ogromne zielone oczy - skupione i wytężone. Właśnie to chciałabym uchwycić nowym aparatem Samsunga - tą dzikość i charakter tego pozornie udomowionego zwierzęcia.
  Odpowiedz
 • komentarz
  paulinowaty 23:23 15-11-2017
  Gwiazdy i księżyc to mogę oglądać kiedy chce, ale wspomnienie w postaci zdjęcia z koncertu już nie! Z Note 8 wspomnienia byłyby jak żywe! https://www.fotosik.pl/zdjecie/a9d81689d149de39
  Odpowiedz
 • komentarz
  Michal.90 23:27 15-11-2017
  Czas przetestować nocną wizję Galaxy Note 8 przy prędkości przelotowej Boeinga 787 :) https://vimeo.com/202832591
  Odpowiedz
 • komentarz
  Konrad 23:31 15-11-2017
  Chciałbym w tym roku piękniej uchwycić magię świąt nocą w magicznym Krakowie oraz Zamościu !:) http://pl.tinypic.com/view.php?pic=23vyo43&s=9
  Odpowiedz
 • komentarz
  VaendX 23:40 15-11-2017
  Mając taki aparat jak w Galaxy Note8, chciałbym wybrać się z moją cudowną Partnerką w podróż dookoła świata i uwiecznić na zdjęciach piękno dzikiej natury, nowo poznanych kultur, obejrzanych zabytków i wszystkie piękne, wspólnie spędzone chwile. Ach gdyby tak spełnić te marzenia...
  Odpowiedz
 • komentarz
  AgentOH 23:46 15-11-2017
  Marzę o upamiętnianiu Nocy Muzeów. Panuje tam niesamowita, mroczna atmosfera sztuki i artyzmu, a gra i motyw cienia odgrywają kluczową rolę. https://zapodaj.net/63f6076589ed4.jpg.html
  Odpowiedz
 • komentarz
  ferrari812superfast 23:47 15-11-2017
  Podróż życia odbyłam, Islandię zwiedziłam Kilometry pokonane, zorza nocą ujrzana Lecz obraz w pamięci tylko został Samsunga brak, a sprzęt zadaniu nie sprostał Pod linkiem autentyczny film z Islandii pt. "Dla Mamy, żeby wiedziała, gdzie córka była". https://www.youtube.com/watch?v=2ls6Aspy9K8&feature=youtu.be
  Odpowiedz
 • komentarz
  Shark3000 23:48 15-11-2017
  Jest wiele rzeczy które zawsze chciałem sfotografować nocą, te najważniejsze przedstawiam w poniższej animacji;D https://www.youtube.com/watch?v=CGMa6ctO80A
  Odpowiedz
  • komentarz
   barte33 01:32 16-11-2017
   mega animacja, bardzo kreatywna;D pozdrawiam
   Odpowiedz
   • komentarz
    amator 12:00 16-11-2017
    Zgadza się, ale jest ogromna przepaść między potencjałem amatorów i profesjonalistów. Myślę, że w tego typu konkursie prace profesjonalne powinny zostać odrzucone, ew. wyróżnione w inny sposób. No bo to jednak konkurs dla "zwykłych" ludzi. Taka jest moja opinia. Może Autorzy Bloga powinni w przyszłości rozważyć nagradzanie wg kategorii: osobna nagroda za wpis (tekst), osobna za video/animację i osobna za audio.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Shark3000 12:28 16-11-2017
     z całym szacunkiem, ale nie jestem profesjonalistą i nie rozumiem, dlaczego mój film, mój trud, który włożyłem w produkcję powinien zostać odrzucony? Grafika jest moją pasją, ale nie pracą i lubię po prostu w wolnym czasie sobie coś stworzyć, a to, że trafił się taki konkurs spowodowało, że wziąłem się do pracy i przez 6 dni po kilkanaście godzin sklejałem grafiki w jedną całość. Konkurs skierowany jest do wszystkich, zarówno do tych, co potrafią obsłużyć program jak i do tych co potrafią świetnie pisać, idąc twoim tokiem rozumowania to osoby, które składnie i kreatywnie napisały również nie powinny brać udziału? bo napisały to zbyt inteligentnie i kreatywnie? Szanujmy się, pozdrawiam.
     Odpowiedz
     • komentarz
      amator 15:40 16-11-2017
      Kolego, szanuję zarówno Ciebie jak i Twoją (wspaniałą!!!) pracę. Wyraziłem swój pogląd, uzasadniłem go, ale nie miałem zamiaru Cię urazić. Wręcz przeciwnie - napisałem, że Twoje dzieło wygląda bardzo profesjonalnie, więc to raczej komplement :-) Oczywiście masz rację co do mojego postulatu ODRZUCANIA prac "profesjonalnych" (ale dotyczącego PRZYSZŁYCH konkursów, bo ten przecież ma obowiązujący regulamin!!!) - zapędziłem się z tym, pozostanę przy propozycji dzielenia prac na kategorie. OK, to napiszę jeszcze inaczej, nieco ogólniej: uważam, że jeśli nie dojdzie do podzielenia zwycięzców wg kategorii pracy to w 95% konkursów laureat zostanie wyłoniony spośród autorów przygotowujących filmy/animacje/prezentacje. Czyli będzie np. 600 zgłoszeń, 575 będzie "tekstowa", a w konkursie faktycznie będzie liczyło się 25 prac. Niestety (albo "stety"), siła przebicia filmu/animacji/prezentacji jest wielokrotnie wyższa niż 140 znaków tekstu. Efektem tego może być - w następnych konkursach - wysyp kompletnych GNIOTÓW w formie filmu/animacji, bo uczestnicy zobaczą, że taka forma gwarantuje bonus na starcie - czy o to chodzi? Dlatego jeszcze raz zgłaszam pod rozwagę Autorów Bloga pomysł wyłaniania zwycięzców w kilku kategoriach. Problemem jest to, że trzeba by zwiększyć liczbę nagród, ale myślę, że Orange dałby sobie z tym radę :-) A przed Tobą i Twoją pracą chylę czoła!
      Odpowiedz
      • komentarz
       RichBoy1998 16:06 16-11-2017
       Ja myślę, że najważniejszy jest i tak pomysł, już nie raz brałem udział w konkursach, gdzie zgłoszenie tekstowe było kreatywniej przedstawione od filmu/prezentacji i takie zgłoszenie wygrywało, ale fakt w większości konkursów forma wizualna wygrywa, coś za coś, jeżeli ktoś pisze tekst w 15 minut a kto inny tworzy film który mu zajmuje kilka tygodni musi liczyć sie z tym, że ten, co poświęcił więcej czasu może mieć dużo większe szanse, wiem zaraz napisze ktoś, że nie wszyscy potrafią obsługiwać programy edytorskie czy graficzne... ale nie każdy też potrafi trafnie przedstawić temat w postaci dobrze napisanego tekstu jak niektórzy to robią. Co do kategorii to tak, zgadzam się, mogliby zrobić następny konkurs z większą liczbą nagród i podzielić je na poszczególne kategorie, fajne w obecnym konkursie jest to, że komisja rozdzieliła sobie procentowo, na co patrzą przy ocenie zgłoszenia. a. 40% - kreatywność zaproponowanego rozwiązania i jego użyteczność, b. 30% - ciekawa forma odpowiedzi, c. 20% - poprawności językowej odpowiedzi, d. 10% - subiektywna ocena członka Komisji.
       Odpowiedz
       • komentarz
        Shark3000 18:21 16-11-2017
        Faktycznie, moja praca powinna zostać usunięta. Przepraszam za niedociągłości
        Odpowiedz
        • komentarz
         Shark3000 18:45 16-11-2017
         Nie ma to jak się podszywać pod czyjąś osobę, mam nadzieję, że oceniający widzi mojego maila którego używam pod każdym swoim prawdziwmy komentarzem!
         Odpowiedz
         • komentarz
          BeRnArDX5 19:04 16-11-2017
          ktoś Ci chyba fest zazdrości tej animacji i poczuł strach skoro postanowił zrobić Ci taki psikus podpisując się pod Twój nick. Drogi autorze, napisz mi proszę w jakim programie idzie stworzyć tak fajny film?
          Odpowiedz
         • komentarz
          amator 19:10 16-11-2017
          Aaa, wszystko jasne. Bo ten komentarz z 18:21 był taki... dziwny. Brudne chwyty w konkursie-zabawie?! Ehhh...
          Odpowiedz
  • komentarz
   Krzys 10:47 16-11-2017
   Ilu tu pracy wykonanej, świeta robota, końcówka wymiata
   Odpowiedz
  • komentarz
   kubusrez 17:58 16-11-2017
   hahah ufo na kibelku;D
   Odpowiedz
  • komentarz
   Judge 19:07 16-11-2017
   No takie 2/10. Taka kopia poprzedników w innej formie xD
   Odpowiedz
 • komentarz
  waldib 23:50 15-11-2017
  Sylwestrowe fajerwerki! Mają z nimi problem nawet specjaliści. Nowy Note 8 zrobi to profesjonalnie. Z każdym. Ma do tego technologię! https://youtu.be/oSV5ferlheo
  Odpowiedz
 • komentarz
  VaendX 23:51 15-11-2017
  Gdybym miał aparat rodem z Galaxy Note8 , uwiecznił by on podróż dookoła świata w którą udał bym się z moją cudowną Partnerką, zdjęcia uchwyciły by piękno dzikiej natury, zabytkowe budowle oraz historie które przeżylibyśmy podczas podróżowania. Ach jak pięknie jest czasem pomarzyć.
  Odpowiedz
 • komentarz
  12bat22man 23:53 15-11-2017
  W jaskini światła ni słychu ni widu – ja nietoperzy się nie boję! Z Note 8 zrobię im zdjęcia bez wstydu, a może nawet (z techniką) oswoję?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Damian ek 23:54 15-11-2017
  Poszedłbym w nocy w miejsce gdzie fotografowanie jest zakazane i zrobiłbym sobie zdjęcie w stylu retro z poker face'em jak gdyby nigdy nic!
  Odpowiedz
 • komentarz
  MarcITK 23:55 15-11-2017
  Ciemną nocą w środku miasta chciałbym stanąć niczym gwiazda i podpisać się publicznie jak graficiarz - artystycznie https://youtu.be/fkfuOb36oc4
  Odpowiedz
 • komentarz
  bright_black 23:55 15-11-2017
  Brałam udział w poprzednich odsłonach.. nie udało się, ale może tym razem? Poświęciłam dużo czasu na przygotowanie tego. Efekty? Zobaczcie sami :) Ps. Pamiętajcie że nie rzucam obietnic na wiatr :) https://youtu.be/YftfuugXLjo
  Odpowiedz
 • komentarz
  Male 23:56 15-11-2017
  Sprawdziłabym czy szkielety rzeczywiście ożywają nocą w muzeach: https://ibb.co/eo4qa6
  Odpowiedz
 • komentarz
  Glis_Magno 23:57 15-11-2017
  Chciałabym sfotografować dzikie ptactwo. Przycupnąć pewnego nocy i czekać. Na doskonałe ujęcie. Płochliwa natura w idealnym kadrze.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Navy10 23:58 15-11-2017
  Uwielbiam oglądać panoramę oświetlonych miast nocą. Zawsze jest to dla mnie duże przeżycie, gdyż jestem wrażliwy na takie widoki. Mam szczęście mieszkać w mieście, które otaczają góry (Nowy Sącz) z których idealnie widać piękny krajobraz. Chciałbym uwiecznić tak piękny obraz, który mam okazję oglądać.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Dominika 00:06 16-11-2017
  Jako wielka pasjonatka fotografii chciałabym bardzo fotografować wszystko co mnie otacza w każdy dzień i o każdej porze, niestety o ile smartfon jest zawsze w kieszeni, tak nie zawsze sprosta wymagania nocnej pory. Spacery przy świetle księżyca i odbijające się jego blaski w Wiśle wyglądają przecudownie, ale nie da się tego oddać na fotografii za pomocą telefonu. Nocne życie toruńskiej starówki też ciężko zamrozić nocą na fotografii. Miłości, które można zauważyć na staromodnych ławkach i ptaki, które skubią ziarenka na środku starówki dodając jej uroku oraz pięknie oświetloną panoramę miasta.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Rudy 00:20 16-11-2017
  Proszę oceniających, aby w tej edycji ściśle trzymać się regulaminu. Wiele prac w komentarzu przekracza limit 140 znaków, a na filmach przedstawione są nieautorskie produkcje.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ktoś 15:21 16-11-2017
   Proszę abyś nie wrzucał wszystkich do jednego worka. Nie wszyscy ci co nagrali filmik mają nieautorską pracę. Zawsze mogą żądać od nich dowodu ze jest to ich praca. A Tobie nic do tego, widać zazdrość cie zżera ze niektórzy włożyli w to wiele pracy a ty napisałeś tylko żałosny komentarz.
   Odpowiedz
 • komentarz
  kidshub 00:44 16-11-2017
  sen moich dzieci, gdy są takie grzeczne i niewinne. niestety zawsze wychodzi mi czarna plama,więc marzy mi się choć jedno takie zdjęcie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  angelawasyl 10:04 16-11-2017
  Zawsze chciałam sfotografować cmentarz 1 listopada. Ogrom latareczek, i zniczy położonych na grobach, oświetlających cały cmentarz. Nie zapomniany widok. Niestety mój obecny aparat mi na to nie pozwala... :(
  Odpowiedz
 • komentarz
  Wiola 11:04 16-11-2017
  Zawsze chciałam zrobić zdjęcie pełni księżyca, niestety mój telefon nie ma tak dobrego aparatu abym mogła to zrealizować.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Bess77 12:16 16-11-2017
  Interesuje mnie świat zwierząt od zawsze ale nie domowych a tych dzikich, a jakże. Chciałbym zrobić zdjęcia w ciemności jak one polują, egzystują na wolności. Ryś, dzik, jeleń, koala niech Note 8 mi na to pozwala.
  Odpowiedz
 • komentarz
  moniqlii 12:25 16-11-2017
  W moje urodziny 12 sierpnia zawsze chciałam sfotografować nietypowe zjawisko jakim jest ''noc spadających gwiazd'', jednak żadnym z aparatów nie udało mi się uchwycić tej chwili.
  Odpowiedz
 • komentarz
  zaggy 12:47 16-11-2017
  Chciałabym móc sfotografować dzikie zwierzęta nocą tj. sarny, zające na łące.. Niestety przy obecnym aparacie w telefonie jest to nie możliwe
  Odpowiedz
 • komentarz
  rudykrolik 12:57 16-11-2017
  Rzadko się zdarza aby telefon sprostał wyzwaniu ciemności, jeśli nowy Galaxy Note 8 to potrafi, to ja go poproszę :P Temat się znajdzie :) https://drive.google.com/file/d/12EL0rMM1czfN4oDu2ThDkwtKvIaduywE/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/1MK1E9cP187Bju3K9MIdqd915kpj-4yBf/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/1PZSW1HcgLIMOMvavEc-RrsBUu_dFwA7T/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/1_55UuUZRPf5MZy23VDz7kX5pyySH8UKz/view?usp=sharing
  Odpowiedz
 • komentarz
  Raqel 15:39 16-11-2017
  Skroplone w deszczu drzewa łzy na zawsze w pamiętniku mym pozwoli ukryć w dysku kąt nowy Aparat Galaxy Note https://preview.ibb.co/d1dqtR/11016509_838894219516150_1314835150_n.jpg
  Odpowiedz
 • komentarz
  Niko 16:53 16-11-2017
  Zawsze chciałem zrobić reportaż ludzi pracujących w nocy. Kiedy Ty śpisz, nawet nie wiesz ile się dzieje i nie doceniasz ich pracy!
  Odpowiedz
 • komentarz
  MakeMeFeel 17:42 16-11-2017
  Mógłbym fotografować morze nocą, a może i Afrodytę wyłaniającą się z morskiej piany... Może?
  Odpowiedz
 • komentarz
  DTR 18:59 16-11-2017
  Zawsze chciałem zrobić zdjęcie gdzie na pierwszym planie stoi fiat 125 p, a za nim zalew i zachodzące słońce, kryjące się za linią drzew.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Jacek 22:19 16-11-2017
  Moim marzeniem jest uwierzenie najpiękniejszego widoku dla męża i ojca. Zdjęcie mojej cudownej żony i wspaniałego syna w kolorowym blasku świateł z fontanny. To niesamowity widok który zachwyca mnie tak samo mocno za każdym razem.
  Odpowiedz
 • komentarz
  jedras1410 23:29 16-11-2017
  Myślę, że wielu z nas się zastanawia jak wygląda we śnie. Ja zawsze chciałem to sfotografować. Dzięki Galaxy Note 8 i specjalnemu algorytmowi do robienia zdjęć w określonym czasie zrobiłbym śpiące selfie. Kolejny krok w ewolucji selfie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Azure 06:17 17-11-2017
  Chciałbym sfotografować wielki wóz na niebie, lica mej dziewczyny pogrążonej we śnie, kometę na nieboskłonie, straszne oczy czarnego kota wieczorem... Ogród o zachodzie słońca, księżyc odbijający się w kałuży, ostre błyskawicę podczas burzy. Chciałbym te wszystkie zdjęcia do mojego albumu pozbierać, jednak do mego smartfonowego aparatu zbyt mało światła dociera...
  Odpowiedz
 • komentarz
  myslirzadz 09:04 17-11-2017
  Mój brat jest lunatykiem, w co nie wierzy. Aparatem Samsung Galaxy Note 8 zrobiłbym mu zdjęcie podczas nocnych eskapad, nie budząc go.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kamcia06 09:13 17-11-2017
  Marzę o fotce podczas deszczu perseidów, by spadające gwiazdy uwiecznione przez Samsunga Galaxy Note 8 codziennie spełniały moje marzania :) <3
  Odpowiedz
 • komentarz
  Justyna096 09:21 17-11-2017
  Jestem na studiach architektonicznych. Dostajemy rozne zadania typu uchwycic ducha miejsca. Jak wspaniale byloby z note8 uchwylic piekno architektury nocą❤
  Odpowiedz
 • komentarz
  cezi44 09:26 17-11-2017
  "Bo tam jest kosmos…" Spójrz! Widzisz światło na niebie? To nie jest samolot. To statek kosmiczny kiedyś zrobię mu zdjęcie, udowodnię Ci.
  Odpowiedz
 • komentarz
  piotrekpitt 11:01 17-11-2017
  Super aparat pozwoliłby mi sfotografować Grzyby bioluminescencyjne. A później zebrałbym je do bigosu!
  Odpowiedz
 • komentarz
  Kasia 12:03 17-11-2017
  Z mojego balkonu często widać pokazy i kilka razy próbowałam je uwiecznić. Jednak mój aparat głupieje jak nie ma na czym wyostrzyć zwłaszcza przy wydłużaniu czasu naświetlania. Przyznaję, że cieszyłam się, jak dziecko, gdy mi wyszły efekty, do których póki co wzdychałam.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Wojk 12:42 17-11-2017
  Zwycięska praca jest naprawdę Ciekawa ale czy była gdzieś informacja że odpowiedź zawierająca link może być dłuższa niż 140 znaków ?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Wojk 12:48 17-11-2017
  Jeszcze jedno trochę współczuje osobą które miały ciekawe pomysły o zdjęciach nocnyc czy przyłapywaniu podjadających No ktoś to lepiej wykorzystał
  Odpowiedz
 • komentarz
  Moimzdaniem 12:56 17-11-2017
  Wygląda na to, że osoby, których pisemne prace były bardziej ambitne i pomysłowe nie miały żadnych szans na wygraną w "starciu" z animacją. Zatem czy nie lepiej było od razu napisać- chodzi nam tylko o wideo/zdjęcie? Szkoda tych wszystkich fajnych pomysłów, bo były naprawdę świetne. Takie jest moje zdanie, ale mimo wszystko gratuluję zwycięzcy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Refleksja 13:04 17-11-2017
  Można by podyskutować o tym, że ta praca prawdopodobnie jest odwzorowana na kilku innych tekstowych, które niektórzy wstawiali niecały tydzień temu. Kilka pomysłów ze złodziejami już było.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Alberto9 13:10 17-11-2017
   troche głupie gadanie, bo ktoś na początku napisał o zdjęciach gwiazd a ten motyw pojawia się w kilkudziesięciu pracach i co Ci pozostali też skopiowali pomysł?
   Odpowiedz
  • komentarz
   To bardzo niesprawiedliwe 13:26 17-11-2017
   To bardzo niesprawiedliwe, że wygrywa akurat osoba która miałam kilka pozytywnych komentarzy pod swoją pracę. Równie dobrze mógł sam je sobie napisać z innego emaila. Poza tym prawda jest taka ze Shark3000 ukradł pomysły osob które napisały je tekstowo i zrobił animacje, nie byliście restrykcyjni, żałosne i płytkie.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Shark3000 13:49 17-11-2017
    zanim oskarżysz kogoś o kradzież weź się zastanów dwa razy!!! Animację zacząłem tworzyć jeszcze w dniu, kiedy etap się nie zaczął, czyli 9 listopada, temat konkursowy był podany w regulaminie więc wolałem po prostu wcześniej zacząć, pomysły miałem już sporządzone jeszcze przed tym, jak inni dodawali swoje. Jak widzisz stworzyłem animację, nie wiem czy masz pojęcie jak długo takie coś się wykonuje, nie jest to kwestia kilkunastu minut jak w przypadku tekstu ale kwestia kilku dni! Gdybym był robotem może dodałbym tą animację jeszcze w dniu kiedy ja zacząłem...ale niestety nie jestem i mam też inne obowiązki i stąd data dodania mojej pracy przypada na 15 listopada. Cieszę się , że zdążyłem, choć miałem jeszcze kilka innych pomysłów do dodania, to, że pomysł się powtarza to przy tylu zgłoszeniach jest wielce prawdopodobne, ale ja nie mam nic sobie do zarzucenia, ponieważ moje pomysły wymyśliłem sam by potem przelać je w taką formę, w jakiej są! Co do komentarzy pozytywnych, może po prostu spodobał się mój film innej osobie i ta postanowiła ją skomentować? Zauważ, że były też komentarze podszywające się pod mój nick, aby tylko mój dorobek zniszczyć. dziękuję za tak wspaniałe wyróżnienie i pozdrawiam wszystkich pozostałych.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 14:01 17-11-2017
     Cześć, w imieniu jury prośba o przesłanie namiarów do siebie na mail podany w regulaminie. Bez tego nie możemy wysyłać nagrody.
     Odpowiedz
     • komentarz
      Shark3000 14:07 17-11-2017
      Teraz wysłałem ;D
      Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr 23:16 17-11-2017
     W jakim programie utworzona była animacja?
     Odpowiedz
 • komentarz
  Nikkadong 14:16 17-11-2017
  następnym razem proponuję w konkursach Dac równe szanse i podzielić je na kategorie - trzy nagrody, trzy różne techniki :) wtedy twórcy filmików mogą walczyć między sobą, Ci co rysują między sobą, a Ci co ciekawie piszą nie mają ograniczeń znakow do 140. Trochę przykro, bo widzę podobne pomysły ale tylko napisane i widać, że podział na trzy kategorie byłby rozsądny, ja narysowałam ufo i jestem dumna z tego, a że nie mam dobrego sprzętu dlatego też brałam udział, by tskowy dobry sprzet zdobyc, bo nie mogłam pokazać tego w jakiś mega profesjonalny sposób, więc proszę, następnym razem dajcie znać ze szukacie dobrej jakości rzeczy to wtedy omine konkurs i zostawię to dla profesjonalistów i będę uważać to za sprawiedliwe wymagania ktorym nie mogę podołać ;) Gratuluję.
  Odpowiedz
  • komentarz
   MAURYCY 14:37 17-11-2017
   A co jak ktoś w jednym komentarzu jednocześnie dokładnie to opisze, doda zdjęcia i link do filmu? :-D Ludzie dajcie sobie spokój, konkurs to konkurs a nie loteria, regulamin każdy zaakceptował (choć jak widać dla wielu przeczytanie go sprawiło trudność - długość wpisu i data publikacji komentarzy konkursowych...) i wygrywa najlepszy wg jury a nie was. Jak się regulamin nie podoba to nie bierzcie następnym razem udziału. Naprawdę niektórzy uważają że im się coś bardziej należy niż innym, mimo że to konkurs :-) Gratulacje dla zwycięzcy się należą, ot co!
   Odpowiedz
   • komentarz
    WAŻNE 13:17 19-11-2017
    Spoko gratulacje, Film też okej. Aczkolwiek po diabła zawracać ludziom głowę i pisać, że to konkurs pisemny itp., nie ma szansy nigdy żeby ktoś kto tylko napisze wygrał. tzn w teorii są, ale to teoria tak samo zakłamana, bo nie patrząca na realia. Czyli robienie z ludzi wariatów i nabijanie wejść.
    Odpowiedz
  • komentarz
   WAŻNE 13:25 19-11-2017
   Masz rację. Dokładnie. tzry kategorie, bo film który wygrał jest zrobiony profesjonalnie, spoko, ale nuda w pień. Natomiast słowo pisane nigdy z nim nie wygra, bo weź opisz sytuacyjki z filmu: babcia zżera z lodówki, para ludków się całuje, baba robi foty żarcia i przybliżenie na księżyc a tam ufo na kiblu. INFANTYLNE? Serio? Opisane słowem. Taki jest film zwycięzca i tyle można o nim powiedzieć, ale i tak słowem go nei pokonasz, bo mózg nie przetwarza.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Radek 16:15 17-11-2017
  Marzę o sfotografowaniu Puchacza Nocą.!Zwłaszcza zrobić zdjęcie z dźwiękiem Tym o to SAMSUNGIEM NOTE 8 !
  Odpowiedz
 • komentarz
  ania_jukej 16:15 17-11-2017
  Dlaczego konkurs jest już rozstrzygnięty, skoro według regulaminu trwa do 17.11,2017 do godziny 23:59?
  Odpowiedz
  • komentarz
   MAURYCY 17:13 17-11-2017
   Przeczytaj w tymże regulaminie do kiedy można było pisać komentarze z odpowiedzią i do kiedy jury miało ogłosić zwycięzcę... Czas trwania to czas np. na zgłoszenie reklamacji.
   Odpowiedz
 • komentarz
  ciekawe 10:42 18-11-2017
  zabawne jest tylko to, że " restrykcyjnie " traktowany limit 140 znaków został przekroczony przez osobę, która wygrała.
  Odpowiedz
 • komentarz
  lol 12:51 18-11-2017
  Jak by światła nie miał w domu i nie mógł zapalić tylko musiał robić zdjęcia złodzieja ;D
  Odpowiedz
 • komentarz
  gratuluję ale.... 13:06 18-11-2017
  Wypowiedź zwycięzcy była fajna ale przekroczyła limit znaków. Z tego co rozumiem na wypowiedź składa się wszystko co jest w komentarzu czyli z tego co wiem komisja brała limit 140 znaków.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Beata 14:20 18-11-2017
  Zawsze latem, nocą, razem z córką chcemy sdotografować... jeża, który zamieszkał w naszym ogrodzie. Nawet śpimy pod namiotem w tym celu, jednak lampa flesh z telefonu skutecznie go odstrasza :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  beldzia 17:11 18-11-2017
  Co chciałabym fotografować nocą? Zwyczajną, polską wieś. Tę charakterystyczną dla niej dynamikę. Komary bzyczące przy uchu, żabki rechoczące w bagnie, sowy straszące w nocy, spadające gwiazdy, które tak dzielnie spełniają nasze marzenia, deszcz, wicher, śnieg... jednym słowem piękno, które w tym całym zabieganiu dnia powszedniego nam umyka. Noc to idealna pora do zatrzymania siebie i tego wszystkiego co nas otacza w tak małym formacie jakim jest zdjęcie.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Emilia 09:52 19-11-2017
  Chciałabym w końcu nakręcić film lub zrobić serię zdjęć jak zmieniam się podczas pełni. Wychodzę na balkon i wyję... z zachwytu. Moja skóra okraszona blaskiem księżyca, nie potrzebuje fotoszopa ani tapety. W moich oczach odbijają się przelatujące nietoperze... nie wierzę... że jakiś aparat jest w stanie to uchwycić, ale najnowszy Samsung może spróbować.
  Odpowiedz
 • komentarz
  WAŻNE 13:14 19-11-2017
  A CZY... MOGLIBYŚCIE nastepnym razem nie pisać, że konkurs jest tekst, foto, video? bo Nie ma takiej mozliwosci zeby tekst kiedykolwiek przewyższyl foto, nawet Słowacki z Mickiewiczem nie zwrócą uwagi jak Banksy namaże na ścianie. Oczywiście jest tak dlatego, że umysły sa proste i nie chwytają niedopowiedzeń, ale moglibyście chociaż nie truć ludziom dupy i nie kazac pisac. Zróbcie konkurs video i będzie wszystko jasne i uczciwe. I jeszcze 140 znaków - a video może trwać kij wie ile. Może limit 3 sekundy powinien być, żeby było sprawiedliwe? Tak czy siak, po prostu: SZANUJCIE CZAS ludzi i nie każcie im pisać, skoro to NIE MA SENSU, bo i tak zawsze video czy foto pobije SŁOWO. Popatrzcie na to realnie i na to jakie są wybory i naprawdę nie zawracajcie głowy.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Emajla 18:59 19-11-2017
  Jestem w trakcie zbierania pieniędzy na wycieczkę do Japonii, a tam marzę o tym by idealnie sfotografować świecące kalmary które występują w zatoce Toyama <3
  Odpowiedz
 • komentarz
  Gwizdeczkaxp 14:19 20-11-2017
  Zawsze chciałam sfotografować miasto noca z panoramy miasta.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Samuraj 17:30 20-11-2017
  Zawsze chciałam z fotografować piękny księżyc, mój dotychczasowy telefon na to nie pozwala.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mateusz 21:29 24-11-2017
  Zawsze chciałem sfotografować moją dziewczynę w jesiennej scenerii ale aparat mi nie pozwalał na to a jest ona dla mnie bardzo ważną osobą.
  Odpowiedz
 • komentarz
  WOjtek 08:21 19-12-2017
  A ja nocą chciałbym zrobić zdjęcie swojego ogrodu warzywnego który jest regularnie dewastowany przez dziki i chciałbym udowodnić sąsiadom że to dzikie zwierzęta niszczą ogród a nie sam niszczę własny ogród dla urozmaicenia czasu ;) i takie zdjęcie można właśnie wykonać tym aparatem:)
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej