Odpowiedzialny biznes

Gąsienica na stoku „Nie mogę doczekać się pierwszych startów”

Kasia Barys Kasia Barys
14 lutego 2010
Gąsienica na stoku „Nie mogę doczekać się pierwszych startów”

Jako narciarka miałam ogromną przyjemność rozmowy z Agnieszką Gąsienicą - Daniel. Zawodniczka jest debiutantką w reprezentacji olimpijskiej. Ale jest wyjątkowa, gdyż pochodzi z rodziny z ogromnymi tradycjami olimpijskimi. Bardzo cieszyła się z powołania i obiecała, że da z siebie wszystko. A igrzyska zapowiadają się dla niej pracowicie, bo weźmie udział w kombinacji alpejskiej, slalomie gigancie i supergigancie.


Odpowiedzialny biznes

Adam Małysz „Dmuchajcie w telewizory”

Kasia Barys Kasia Barys
13 lutego 2010
Adam Małysz „Dmuchajcie w telewizory”

Adam Małysz dzień przed wylotem do Vancouver był przekonany, że na kibiców może liczyć. I na pewno się nie myli. Na ślubowaniu 7 lutego był oblegany przez wszystkich dziennikarzy i pytany o formę. Ze spokojem odpowiadał, że jedzie z 4 kompletami strojów a wróci ze złotem. Poniżej zobaczcie wywiad, jaki dla Was przeprowadziłam z Adamem Małyszem. Dla osoby, która prześle na adres konkurs.blogowy@orange.pl nietypowe (zdjęcie, video z tel. komórkowego), oryginalne, własne kibicowanie Adamowi Małyszowi  - otrzyma kartę Orange z oryginalnym podpisem skoczka! Konkurs trwa do końca trwania Igrzysk


Odpowiedzialny biznes

Kibicujmy olimpijczykom z całych sił – konkurs

Kasia Barys Kasia Barys
12 lutego 2010
Kibicujmy olimpijczykom z całych sił – konkurs

Możemy dać z siebie wszystko, tak samo jak sportowcy - dla nas - zrobią co w ich mocy, by stanąć na podium Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Możecie polskim olimpijczykom - kibicować tak, jak tylko chcecie i umiecie. Ja szczególnie trzymam kciuki za ekipę bobsleistów, których poznałam podczas uroczystego ślubowania w PKOl. Chętnych do kibicowania zapraszam serdecznie do specjalnej Strefy Olimpijskiej TP na lodowisku przy Złotych Tarasach, gdzie będą transmisje zawodów oraz liczne konkursy. Na antenach Orange Sport i Orange Sport Info oraz olimpijskim portalu pod adresem http://www.igrzyska.wp.pl/vancouver znajdziecie najświeższe wiadomości. A u nas na blogu - od jutra - będziecie mogli śledzić apele olimpijczyków o wsparcie. My Polakom kibicujemy również orzełkiem - zobaczcie.

Także u nas mały konkurs - dla pierwszych 5 osób, które poprawnie wytypują do najbliższej niedzieli do godz. 22.00 ilość i kolor medali, jakie przywiozą nasi sportowcy - nagrody (m.in rękawice narciarskie z kolekcji olimpijskiej Vancouver 2010)

Scroll to Top