Oferta

Giga gole dla wszystkich

Kasia Barys Kasia Barys
08 września 2020
Giga gole dla wszystkich

Nasi piłkarze pokonali wczoraj Bośnię i Hercegowinę,  zdobywając dwie bramki. Puchar Ligii Narodów UEFA jest zatem w naszym zasięgu. Z tej okazji Orange  daje 2 GB internetu. Wystarczy wysłać SMS-a o treści DOBOJU pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem posiadanego planu taryfowego, max 0,20zł).  Także użytkownicy Flexa mogą zgarnąć dodatkowe GB, wpisując DOBOJU w apce, w zakładce „Kody promocyjne”. Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od wczorajszej publikacji posta na fanpagu Orange Polska, czyli dzisiaj do późnych godzin wieczornych (do godz. 22:48). Promocyjne GB ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju.

 

Komentarze

Kasia Barys
Kasia Barys 08:01 08-09-2020

Regulamin: https://t.co/CQD1rJXiEj?amp=1

Odpowiedz
mike278
mike278 12:56 08-09-2020

Macie jakieś problemy z Twój Orange? Po zalogowaniu wywala mi komunikat że strona nie istnieje.

Odpowiedz
    emitelek
    emitelek 15:11 08-09-2020

    W dniu wczorajszym miałem takie problemy, ale po południu ustąpiły i teraz jest ok. 🙂

    Odpowiedz
pablo_ck
pablo_ck 14:58 08-09-2020

Ja aktywowałem pakiet, tzn wysłałem smsa po meczu i do tej pory pakietu nie dostałem. Poczekam jeszcze chwilę.

Odpowiedz
emitelek
emitelek 18:31 11-09-2020

Zawsze przy kupnie nowego aparatu/telefonu/smartfona, jak zwał, tak zwał – jednym z kryteriów był dualSIM.
A czemu? Bo te biedne GB na biedne 3 dni mi do niczego nie potrzebne! Różowy operator daje co jakiś czas w ramach swojej promocji „HR” dużo więcej i na dłużej bez żadnych obostrzeń i całkowicie ZA DARMO, a nie jakiś tam koszt SMS-a! – ot tak! – wstydź się orange 😛

Odpowiedz

Odpowiedzialny biznes

Otworzyliśmy nowe biuro Orange Polska we Wrocławiu

Wojciech Jabczyński Wojciech Jabczyński
07 września 2020
Otworzyliśmy nowe biuro Orange Polska we Wrocławiu

Dzisiaj udostępniliśmy naszym pracownikom we Wrocławiu nowoczesne biuro w budynku City Forum II. Przeniesie się do niego ok. 350 osób pracujących wcześniej w innych lokalizacjach w mieście: pracowników sprzedaży, IT, wsparcia, obsługi klienta i administracji. Nasze biuro zajmie w ostatnie, piąte piętro w biurowcu.

Na powierzchni ok. 2 tys. mkw. będą nie tylko stanowiska pracy, ale także sale konferencyjne, pomieszczenia do relaksu oraz miejsca do  cichej pracy. Oczywiście wszystko przygotowaliśmy w ścisłym reżymie sanitarnym.

W aranżacji biura pojawiło się wiele elementów związanych z kulturą. To nawiązanie do wyróżnienia Wrocławia w 2016 roku tytułem Europejskiej Stolicy Kultury. Wśród elementów wystroju wnętrz nie zabrakło też wrocławskich krasnali.

„Naszym celem jest zapewnienie nowoczesnego, cyfrowego i elastycznego środowiska pracy. Taki model funkcjonuje już w innych miastach: Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Radomiu, Toruniu i Bydgoszczy. W przyszłości wprowadzimy go także w innych miastach” - mówi Adam Wrzosek, dyrektor środowiska pracy w Orange Polska

Proszę, zobaczcie jak wygląda nasze biuro w Wrocławiu.

 

 

Komentarze


Oferta

Giga za gole już dzisiaj. Kibicuj Polakom

Kasia Barys Kasia Barys
04 września 2020
Giga za gole już dzisiaj. Kibicuj Polakom

Piłkarska reprezentacja Polski zaczyna walkę w Lidze Narodów. Już dzisiaj o 20:45 mecz z Holandią. W zespole rywali mnóstwo gwiazd z najlepszych europejskich klubów. A niestety w naszej drużynie zabraknie Roberta Lewandowskiego. Mimo wszystko jednak liczymy na dobry występ zespołu. Kibicujcie z całych sił.

Jak zawsze, w zależności od wyniku spotkania, po meczu możecie spodziewać się extra GB od Orange. Promocja będzie ważna dla klientów usług mobilnych a także po raz pierwszy dla użytkowników Orange Flex.

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji posta na fanpagu FB Orange Polska. Promocyjne GB ważne będą 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.

 

 

Komentarze

Scroll to Top