Oferta

Gigabajty za gole czyli „pakiet kibica”

Piotr Domański Piotr Domański
10 czerwca 2017
Gigabajty za gole czyli „pakiet kibica”

Piotrek Domański

Pewnie przyzwyczailiście się już, że każdy mecz polskiej reprezentacji kończy się paczką 3 GB, która trafia na Wasze konta. Nie inaczej jest tym razem. Gdy już opadną sportowe emocje po trzech golach Lewandowskiego, weźcie swój telefon i wyślijcie SMS z hasłem na numer 277. Hasło znajdziecie na Facebooku Orange Polska.

Tradycyjnie wielkość paczki to bezpośrednio związana jest z liczbą bramek strzelonych przez reprezentację Polski. Pakiet mogą zgarnąć klienci korzystający z naszych ofert głosowych, zarówno tych na kartę jak i w abonamencie, a także zetafon i minutofon. Będzie on ważny przez 5 dni, a aktywować go można tylko raz na jednym numerze. Możecie aktywować go do 13.06.2017.

Miłego korzystania, w końcu internet mobilny Orange Polska to czołówka, jeżeli chodzi o średnią prędkość. Tak wynika ze strony speedtest.pl ;-)

Grafika informacyjna mówiąca o możliwości otrzymania 3GB internetu mobilnego w Orange

Komentarze

h
h 11:21 11-06-2017

Obecny prezes Orange Polska cieszy się z wygranej z Rumunią, w którym to kraju był prezesem Orange Romania przez ostatnie 5 lat. 😛

Odpowiedz
  Elo
  Elo 14:25 19-06-2017

  Wczesniej cieszył sie ze zwycięstw Rumunii :). Co poradzić, taka praca.

  Odpowiedz
emitelek
emitelek 15:14 11-06-2017

Czym różni się „zatafon” od dotychczasowego zetafona; to jakaś nowa odsłona tej usługi sprzedażowej? 😉 Pewnie Ctrl c Ctrl v zadziałało Piotrze?, bo na FB to samo 😀

Odpowiedz
MAURYCY
MAURYCY 17:25 11-06-2017

W nju też działa? 😛

Odpowiedz
  mike278
  mike278 09:16 12-06-2017

  Nie ma i nie będzie. Nie ma i nie będzie. Nie ma i nie będzie. 😛

  Odpowiedz
manyaky
manyaky 00:04 13-06-2017

Po promocji 1410GB nie ma sensu nawet aktywować tych 3GB. ;P

Ale to akurat dobrze, bardzo dobrze.

Odpowiedz
  emitelek
  emitelek 20:58 13-06-2017

  Jeszcze nie wszyscy włączyli, bo po co teraz? Właśnie grała reprezentacja i coś zawsze jest, a za chwilę wakacje i pewnie będą jakieś fajne pakiety wakacyjne!!! 😀

  Odpowiedz
Astis
Astis 14:45 18-06-2017

No super, że wróciły 😉 Super Orange Kibic.

Odpowiedz

Rozrywka

Czerwcowe nowości w kinie Orange TV

Kasia Barys Kasia Barys
09 czerwca 2017
Czerwcowe nowości w kinie Orange TV

Fani dobrych tytułów filmowych, mają co wybierać do oglądania w ofercie Orange TV. Do wyboru duże produkcje amerykańskie m.in. "Manchester by the sea" z oskarową rolą C. Afflecka czy "John Wick2" z Keanu Reevesem. Ale są także polskie filmy, mocny "Konwój" oraz koprodukcja Orange "Sztuka kochania. Hostoria Michaliny Wisłockiej". Więcej o naszej ofercie telewizyjnej na najbliższe tygodnie znajdziecie w materiale wideo poniżej.

Pada deszcz, pociąg w góry się opóźnia? W wakacje każdy czas jest dobry na nadrobienie kinowych zaległości. Jak mówiłam w wideo mam dla was konkurs. Wakacyjne gadżety (m.in okulary, śniadaniówkę czy paletki do gry) wyślę 3 osobom, które napiszą w komentarzu jak najlepiej spędzić filmowo wakacje? Konkurs trwa do 18 czerwca. Powodzenia. Liczę na zgłoszenia konkursowe nowych osób :)

 

Komentarze


Oferta

Zapraszamy Warszawiaków na „Piknik Mieszkaniowy”

Piotr Domański Piotr Domański
08 czerwca 2017
Zapraszamy Warszawiaków na „Piknik Mieszkaniowy”

Piotrek Domański

Ów Piknik Mieszkaniowy, pod nazwą Dni Warszawy 2017 to miejsce, gdzie powinni się wybrać wszyscy, którzy  (a jakże by inaczej!)…  szukają swoich czterech kątów ;-). Będzie tam także stoisko Orange Polska, na którym będziemy opowiadać o Orange Światłowodzie. A w Warszawie w nasze „światełko” jest już dość powszechne – jak pewnie pamiętacie we wpisie dotyczącym zasięgu w Polskich miastach pojawia się informacja o ponad 400 tys. gospodarstw domowych, które są w zasięgu.

Dlatego zdecydowaliśmy się opowiedzieć o naszym szybkim internecie światłowodowym wszystkim tym, którzy poszukują nowego mieszkania. Oczywiście zademonstrujemy jego możliwości na bardzo konkretnym przykładzie – WiFi działającego dzięki Orange Światłowodowi. Jeżeli akurat będziecie w okolicy warto do nas zajrzeć także by pobawić się na symulatorze wyścigów samochodowych. Nie byle jaki – ruchomym i wyposażonym w gogle VR. Bawiliśmy się podobnym, w trakcie Innovation Gardens Summit, więc polecam z czystym sumieniem. Będzie można zrobić z siebie… gif-a, w specjalnej budce ;-) W sumie fajny bajer, szczególnie dla tych nieco młodszych. Na naszym stanowisku odbędzie się też konkurs, w którym nagrodą będą dwie karty upominkowe do Media Markt a także głośniczki.

Sam Piknik Mieszkaniowy również zapowiada się na całkiem niezły plan na najbliższy weekend. Wystawia się tam ponad 30 deweloperów z mniej więcej 100 inwestycji, a do tego firmy zajmujące się chociażby aranżacją wnętrz. Organizatorzy zadbali, byśmy nie chcieli się ruszać z Pola Mokotowskiego gdzie odbywa się impreza. 10 i 11 czerwca stanie tam strefa kulinarna, miejsce do zabaw dla dzieci czy kino letnie.

Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o imprezie zajrzyjcie na stronę www.dniwarszawy.pl

Mediateka

Komentarze

Scroll to Top