Oferta

Gorąco polecam, wielka swoboda

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
27 kwietnia 2012
Gorąco polecam, wielka swoboda

Wczoraj hitem był nasz pakiet 600 SMS-ów do wszystkich sieci za 6 zł na 30 dni, którym jak wnioskuję po komentarzach, pozytywnie was zaskoczyliśmy, nie wspominając już fioletowej konkurencji. Ale to nie wszystko. Niektórzy pewnie zauważyli, że wróciła też po korzystnym liftingu Wielka Swoboda, czyli pakiet 2000 minut i 2000 SMS-ów do Orange. Szczegóły znajdziecie w tabelce i tutaj.

81ae0a1338b28fd7a7abe4aafc2b8d37dcf

Ponadto chcę was jeszcze zaiteresować zupełnie nową propozycją, którą nazwaliśmy „Gorąco Polecam”. To usługa premiująca tych z was, którzy polecą Orange na kartę drugiej osobie. Jeśli wasz znajomy kupi nasz starter lub przeniesie numer z innej sieci, wspólnie będziecie otrzymywać dziesięciozłotowe bonusy przy kolejnych doładowaniach za minimum 25 zł.  Szczegóły tutaj.


Odpowiedzialny biznes

Liga Mistrzów z bier und wurst

Bartosz Nowakowski Bartosz Nowakowski
26 kwietnia 2012
Liga Mistrzów z bier und wurst

Krzyczeli: "Real-Barcelona" Finał? Real-Barcelona"! Nie ma. Nie będzie takiego finału. Wcześniej posłani do diabła czyli ci Niebiescy i ci od piwa i kiełbasy będą tworzyć w Monachium finałowy spektakl.

Chociaż niebieskie serce zostało oderwane od reszty. Czerwień oderwała. Pecha ma ten Jan, niebieski filar przecież. To była szansa, żeby zapomnieć o Moskwie, o Łużnikach, o karnym, o słupku. Pech. Może to śmierć kliniczna, a z takiej można powrócić. Drużyna "półfinał", bo przecież zabrakłoby palców u rąk, ile półfinałów zagrała Chelsea w Lidze Mistrzów. Finał tylko raz, teraz drugi. I jeszcze o karnym. Tak, ta poprzeczka Messiego. Najwięksi też nie strzelali. Maradona (nie było mnie jeszcze na świecie), Deyna (też mnie nie było), Beckham, to już widziałem...

W Madrycie w środowy wieczór kilku też dopisało się na listę tych, którzy nad nerwami nie panują podczas "jedenastek". Ale Iker! Bramkarz jakiego długo ten świat nie zobaczy!

W ogóle w Monachium szykują fetę. "Bier und wurst" na wielką majówkę pod trybuny Alianz Arena. Bayern gra u siebie. Nawarzyli piwa w Madrycie, dlatego teraz chcą zrobić dolewkę w stolicy Bawarii. Stadion już czeka i ciekawe na jaki kolor podświetli się po ostatnim gwizdku? Na czerwono czy niebiesko?

Od późnych godzin wieczornych wtorku, po głowie chodzi mi jedna kwestia. Czy 60 milionów Euro może zwrócić się podczas jednego meczu? Czy może to pobudka Torresa przed mistrzostwami Europy?


Rozrywka

Serce i Rozum mają już milion fanów na Facebook’u!

Tomasz Owsianko Tomasz Owsianko
26 kwietnia 2012
Serce i Rozum mają już milion fanów na Facebook’u!

Nasz profil jako pierwszy komercyjny fanpage w Polsce może pochwalić się taką ilością przyjaciół. Ostatnio dołączyło do nas wielu nowych fanów, którym spodobała się nasza kampania przeprowadzkowa z TP do Orange. Było o nas głośno w telewizjii, było o nas głośnow w mediach społecznościowych. Napisali o nas blogerzy: kominek.es/2012/04/serce-i-rozum-zagladaja-na-esiatko i segritta.pl/jak-wzruszyc-blogera. Cześć naszej przeprowadzkowej historii możecieteż zobaczyć na pamietnik.serce-rozum.pl. Z tej okazji na FB ułożyliśmy mozaikę z naszymi fanami!

PlayWyłącz głos

Scroll to Top