Oferta

Gramy w kategorii Open

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
16 kwietnia 2012
Gramy w kategorii Open

To mój drugi rebranding. Pamiętam jak Idea zmieniała się w Orange by niedługo potem stać się siecią numer jeden w Polsce. Kwestią czasu był kolejny krok, który zrobiliśmy dzisiaj. Do Orange dołączyło TP i mogliśmy stworzyć unikatową ofertę pod jedną marką, bo dla mnie rebranding, który nie daje korzyści klientom jest po prostu bez sensu. Naszym celem od początku było przygotowanie zupełnie nowej kategorii usług Open, dzięki której Orange Polska gra teraz w innej lidze. To oferta głównie do walki z największymi kablówkami i dająca wam zarazem możliwość stworzenia kompletnego zestawu usług stacjonarnych i mobilnych, z telewizją na wszystkich urządzeniach, które mają ekran. Takiej oferty nie ma nikt na rynku i do tego jest tańsza od konkurencji. Wiem, że część z was czekała na błyskawiczne wprowadzenie abonamentów no limit, ale dla nas to był tylko jeden z elementów i oczywiście też go znajdziecie. Co więcej, jeśli spakujecie go w pakiet Open, to wyjdzie najtaniej na rynku. Mamy też inne, ciekawe no limit np. na połączenia międzynarodowe w Funpacku HD. Polecam też przyjrzeć się abonamentowi za niecałe 39,99 zł z rozmowami za free w Orange i 350 minutami do T-Mobile, Plusa i Playa. Nie będę dalej wypisywał szczegółów, bo znajdzie wszystko na naszej stronie w necie i prezentacji z konferencji prasowej, którą umieścimy w biurze prasowym. Rebranding to nie tylko Orange Open, ale też zmiana standardów obsługi, którą na pewno zauważycie. Ponadto klienci stacjonarni skorzystają z akcji Środy z Orange, czy loterii biletów na Euro 2012. Na koniec uwaga uprzedzająca wasze pytania. Tak, to nie wszystko co dla was przygotowujemy. Orange Open będzie się rozwijał. Wkrótce oferta biznesowa i pracujemy też nad zmianami w ofercie prepaidowej.

PlayWyłącz głos


Oferta

Od jutra bardziej Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
15 kwietnia 2012
Od jutra bardziej Orange

Obiecywaliśmy, że wkrótce wiele się zmieni i ten czas nadszedł. Jutro na konferencji prasowej, która zaczyna się o godz. 10.00 przedstawimy wszystkie szczegóły. Relacje na żywo zapowiadają portale telko i możecie je śledzić. W jednym zdaniu - będzie bardziej Orange, pojawi się niekopiowalna oferta i kilka niespodzianek. Wcześniej zmiany dotarły do naszych blogów, które są już w nowych szatach i mam nadzieje, że wam się podoba. Jeśli macie jakieś sugestie proszę piszcie do mnie na e-mail. Przy okazji niektórzy zgłaszali, że strona bloga nie zawsze się otwiera. W takim przypadku proponuję wyczyścić cookies lub próbować z innej przeglądarki.


Odpowiedzialny biznes

Wygraj bilety na Euro – już niedługo

Jarosław Konczak Jarosław Konczak
13 kwietnia 2012
Wygraj bilety na Euro – już niedługo

Pozazdrościłem dziewczynie! Dopiero co Kasia pisała, że ma dla Was szybki konkurs z Pucharem w tle, a już dziś zapowiadam następny konkurs – choć z pewnością będzie dużo "wolniejszy".

Nie dam Wam wprawdzie możliwości zapisania się do historii nie tylko piłki nożnej i "zwędzenia" Pucharu Henry'ego Delaunaya - prosto z centrum Warszawy - oczywiście nie polecam!!!. Będą za to do wygrania piłki, gadżety Euro 2012 … no i niech będzie  - będą też bilety na mecze Euro 2012. Jakie bilety? Tego też dziś nie powiem tylko zasugeruję, że będą to bilety na mecze drużyny, której kibice z niezrozumiałych dla innych nacji europejskich jedzą kiszone ogórki i kiszoną kapustę, ale już z bardziej zrozumiałych względów ubierają się na "biało-czerwono".

Dziś życzę Wam miłego weekendu, ale o ile się nie mylę już w następny piątek będę Wam życzył nie tylko miłego weekendu, ale też … powodzenia. Zaglądajcie na nowy blog Euro 2012.

A Ci, którzy wygrają niech poczują właśnie to

Scroll to Top