Oferta

Grupuj się ze znajomymi

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
07 września 2011
Grupuj się ze znajomymi

Witam wszystkich po długim urlopie. Wczoraj w Gdańsku była naprawde gorąco. Stadion godny ME, a historyczne zwycięstwo było tak blisko. Ale nie ma co biadolić, mecz mógł się podobać. Gdybyście chcieli o tym, ale nie tylko, pogadać ze znajomymi, mamy dla Was nową usługę, która to ułatwi. Chodzi o Orange Grupa, w której można rozmawiać ze znajomymi dłużej i taniej. Co trzeba zrobić? Zebrać grupę od 5 do 10 osób i wspólnie doładować swoje konta w czasie sesji trwającej 48 godzin (muszą to zrobić minimum 3 osoby). Założenie grupy to jeden SMS o treści GRUPA  pod numer 610. Wysyłając go stajecie się liderem, który może zapraszać kolejnych (SMS-em z komendą DODAJ i ich numerami pod numer 610). Jeśli zbierzecie od 5 do 10 osób, staje się ona aktywna i zaczyna zbierać bonusy. Członkowie najlepiej skoordynowanych grup mogą otrzymać nawet 2 minuty za każdą złotówkę doładowania. O co chodzi możecie zobaczyć tutaj, a szczegóły oferty są tu. Usługa dla użytkowników ofert One, OPOP i NOG.


Oferta

Orange Free tanie, jak nigdy

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
06 września 2011
Orange Free tanie, jak nigdy

Mój urlop już właściwie się zakończył i pozostał mi jeszcze ostatni wakacyjny akord – dzisiejszy mecz w Gdańsku. Mam nadzieję, że wygramy. W każdym razie na pewno wygrają Ci, którzy skorzystają z naszej nowej promocji na internet mobilny Orange Free. Chodzi o opcję OF 59, którą teraz kupicie o 10 zł taniej. Nowa cena 49 zł będzie obowiązywała przez cały czas trwania umowy. Oferta ma spory limit 4 GB na surfowanie oraz nielimitowany nocny transfer w usłudze Szczęśliwe Godziny, a do tego modem za złotówkę. Dobrym wyborem będzie Huawei E372, który umożliwia dostęp z prędkością do 42 Mb/s. Jeśli nic się nie zmieniło od mojego wyjazdu, to w przedziale poniżej 50 zł będzie to najatrakcyjniejsza oferta na rynku. Myślę, że to promocja w sam raz m.in. dla wracających do szkoły, czy na uczelnię, zwłaszcza w połączeniu z laptopami, netbookami i tabletami. Szczegóły znajdziecie tutaj.


Oferta

Więcej Korzyści Optymalnych w Propozycji dla Firm

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
05 września 2011
Więcej Korzyści Optymalnych w Propozycji dla Firm

Dla użytkowników naszych taryf biznesowych przygotowaliśmy nową ofertę. W promocji Więcej Korzyści Optymalnych klienci zyskują 50 proc. więcej minut do wszystkich, internet w telefonie w abonamencie, rozmowy z Orange za 0zł oraz smartfony od 1 zł + VAT. Usługi, które wprowadzają powiew świeżości do naszej oferty znajdziecie tutaj. Jak widzicie można wybrać jeden z 5 planów taryfowych, w każdym z nich klient otrzymuje inny zestaw usług. W wyższych planach oprócz usług klienci dostają rabat na abonament, na cały czas trwania umowy. Zapraszam do dokładnego przestudiowania oferty, bo mam wrażenie, że pozytywnie Was zaskoczy.

Scroll to Top