Film

Gwiezdne wojny w Orange TV (10)

Kasia Barys

4 kwietnia 2017

Gwiezdne wojny w Orange TV
10

Kwiecień już się zaczął a razem z nim w Orange TV dostępne są nowe filmy. Legalnie można obejrzeć gwiazdy światowego kina, doświadczyć mocy efektów specjalnych, przeżyć mnóstwo akcji i wzruszających historii.  Szczególnie polecam takie hity, jak „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, „Pasażerowie”, „Ukryte piękno”, „Jestem mordercą” czy „Underworld: Wojny krwi”. O tych filmach mówię w materiale wideo. Zapraszam

Ale oprócz tych tytułów w Orange VOD nie zabraknie także polskich hitów, m.in doskonały thriller „Jestem mordercą”, w którym wystąpili Arkadiusz Jakubik i Agata Kulesza. To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z lat 70-tych XX wieku historia śledztwa w sprawie seryjnego zabójcy kobiet – „wampira z Zagłębia”. Polecam także ekranizację bestsellerowej powieści Patricka Nessa – „Siedem minut po północy”. To mądra i wzruszająca opowieść o chłopcu, który szukając ratunku dla umierającej mamy, wkracza do mrocznego świata, którego istnienia nikt nie podejrzewał. Tam odnajdzie odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. A jeśli lubicie mocne kino i chcecie dowiedzieć się jak naprawdę wyglądał pościg za sprawcami zamachu terrorystycznego w Bostonie, w 2013 roku możecie sprawdzić 7 kwietnia oglądając opartą na faktach produkcję pt.: „Dzień Patriotów”. W tym filmie wystąpili m.in.: Mark Wahlberg, John Goodman oraz Kevin Bacon.

Tradycyjnie mam dla Was konkurs. Napiszcie (tym razem jest dużo czasu) do końca miesiąca swoją recenzję filmu  „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. W Orange TV lub Orange TV Go film dostępny będzie od 26 kwietnia. Dla trzech osób będę miała pakiety gadżetów z mojej szafy 😉

 

Udostępnij: Gwiezdne wojny w Orange TV
podaj nick
podaj poprawny adres e-mail
komentarz jest wymagany

Komentarze

 • komentarz
  Pan Pikuś 14:48 04-04-2017
  Widzę, że szafa zmieniła właściciela :-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 17:34 05-04-2017
  Nie siej herezji Pikuś (Pan) ;) Każdy ma teraz własną szafę (względnie szafeczkę lub magiczny kuferek) :P
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 22:16 05-04-2017
  Moja recenzja: "Ekipa produktowców z Orange ukrywa się na planecie Orange. Pablo_ck dyrektor pracujący nad nową zaawansowaną taryfą prepaid razem z Pan Pikuś oraz Astis chcą stworzyć coś naprawdę ekstra. Jednak fioletowa konkurencja zdobywa informacje o nowym planie taryfowym. Zieloni też dostają od fioletowych newsa w zamian za tańszy dostęp do kosmicznej zielonej sieci LTE. Dochodzi do wojny na pomarańcze, gruszki i pietruszki. Wojnę wygrywa trzech muszkieterów z Orange. Tworzą kosmiczną ofertę prepaid w której no limit goni no limit. Na ziemi ludzie się cieszą bo wreszcie pomarańczowa oferta na kartę rynek prężnie zdobywa i na koniec roku ofertą #1 się nazywa :)".
  Odpowiedz
  • komentarz
   Pan Pikuś 10:47 06-04-2017
   A na początku filmu, zamiast lecącego statku kosmicznego pokazuje się Samsung Galaxy S8 w kolorze pomarańczowym :-D
   Odpowiedz
   • komentarz
    pablo_ck 21:34 26-04-2017
    Dokładnie ;)
    Odpowiedz
 • komentarz
  Aleksandra 23:16 29-04-2017
  Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie to dobre, sprawnie zrealizowane kino. Jest to pierwsza część Gwiezdnych wojen, którą obejrzałam od początku do końca. Na szczęście film został skonstruowany w taki sposób, że osoba, która po raz pierwszy ogląda Gwiezdne Wojny kompletnie się w nim nie zagubi. Oglądając ten film na pewno nie można narzekać na nudę, bo cały czas coś się dzieje. Film ma ciekawe efekty specjalne i dobrą muzykę. Naprawdę warto go zobaczyć. Polecam :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 22:31 30-04-2017
  „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” pierwszy spin-off z wielu zapowiadanych przez firmę Disney. Film który jest filmem dobrem, dynamicznym, klimatycznym i bardzo efektownym. Cgi na poziomie expert w zasadzie. Ożywienie niezapomnianego Petera Cushinga w roli Wilhuffa Tarkina czy odmłodzenie zmarłej niedawno Carrie Fisher to popis speców od efektów specjalnych. Rozbudowana historii Jyn Erso (Felicity Jones) to w zasadzie jedyna kreacja bohatera z krwi i kości. Reszta drużyny nie wyłączając Saw Guerry (Forest Whitaker) w moich oczach jest dwu wymiarowa, nie wykreowana, jakby komuś zabrakło koncepcji na uczynienie bohaterów bardziej żywymi. Sytuacji nie ratuje nawet robot K2-S0 (Alan Tudyk znów w roli pilota jak w Serenity ) którego komentarza są zabawne. Film akcji na pewno, film świetny na pewno. Ale czy są to Gwiezdne Wojny których kanon określił Lucas blisko 40 lat temu. Na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć sam. Jak dla mnie mimo Gwiezdnych Niszczycieli, X-Wingów, At-At czy Gwiazdy Śmierci było troszkę mało Gwiezdnych Wojen w Gwiezdnych Wojnach.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Katarzyna Barys 09:42 02-05-2017
  Kreatywnie :) PabloCK, Aleksandra i Mike278 poproszę dane do przesyłki. Gratulacje!!!
  Odpowiedz
  • komentarz
   Aleksandra 10:17 02-05-2017
   Dziękuję :)
   Odpowiedz
   • komentarz
    pablo_ck 11:58 02-05-2017
    Dziękuję ;)
    Odpowiedz

Odpowiedzialny biznes

Pomaganie przez telefon (9)

Kasia Barys

4 kwietnia 2017

Pomaganie przez telefon
9

Kasia Barys

Zamiast wysyłać kolejnego SMS do znajomego o treści  „co słychać?”  może lepiej przeznaczyć go na pomaganie innym? Bo SMS może pomóc! Jak?  Dla Orange kwestie społeczne są istotne. Jednym ze sposobów, dosyć prostym, jest udostępnianie numerów na potrzeby akcji charytatywnych. Zaangażowaliśmy się w ważne wydarzenia społeczne, pomoc ofiarom klęsk żywiołowych czy działalność różnych fundacji. Uruchomienie takiego SMSa charytatywnego jest udzielane organizacjom bezpłatnie, a my jako operator pokrywamy wszelkie koszty jego uruchomienia.  Jednak największymi bohaterami jesteście Wy, klienci Orange, którzy angażują się w problemy innych, są empatyczni i blisko spraw ważnych.
W minionym roku uruchomionych zostało 22 numery sms. Dla jedenastu podmiotów został przyznany całoroczny numer charity. Dzięki Wam przekazaliśmy organizacjom m.in. takim jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Caritas, Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?” (i  wiele innych) ponad 6,862 milionów zł. To Wasza zasługa, my byliśmy jedynie pośrednikiem w tym szczytnym celu. Gratulacje!

Kto decyduje o przyznaniu numeru SMS? Operatorzy wspólnie ustalili, że do zbiórek na szczytny cel zalicza się:

 • zapobieganie biedzie lub zapobieganie jej skutkom,
 • rozwój opieki zdrowotnej i ratowania życia,
 • pomoc osobom znajdującym się w potrzebie m.in. ze względu na zły stan zdrowia, niepełnosprawność, trudności finansowe.

Cel zbiórki musi być ważny, a organizacja, która chce przeprowadzić zbiórkę wiarygodna.  Zazwyczaj wartość SMS-a nie jest wygórowana, by była możliwa jej zbiórki, ale wszystko zależy od oczekiwań organizacji. Wydaje się, że najbardziej efektywne są akcje, w których koszt SMS-a nie przekracza kilku złotych.

Treść infografika - 22 numery charytatywne pozwoliły klientom Orange Polska przekazać na rzecz akcji organizacji pozarządowych 6,8 mln złotych w samym 2016 r.

Udostępnij: Pomaganie przez telefon
podaj nick
podaj poprawny adres e-mail
komentarz jest wymagany

Komentarze

 • komentarz
  mike278 10:29 04-04-2017
  Inicjatywa chwalebna. Sam wysłałem pare sztuk przy różnych okazjach. Kasiu może popraw ostatnie zdanie?
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 20:40 05-04-2017
   Też wysyłam od czasu do czasu, ale.....tutaj też ostrożności nie za wiele :)
   Odpowiedz
 • komentarz
  karo 11:01 04-04-2017
  "W minionym roku uruchomionych zostało 22 numery sms", "(...)w których koszt SMS-a nie przekracza kilku złotych 4 zł."... no ludzie!...
  Odpowiedz
 • komentarz
  MAURYCY 11:24 04-04-2017
  "Zamiast wysyłać kolejnego SMS do znajomego o treści „co słychać?” może lepiej przeznaczyć go na pomaganie innym?" Tylko problem w tym, że duży odsetek ludzi ma oferty nolimit lub różne pakiety i przysłowiowy sms "co słychać" jest jakby za darmo...
  Odpowiedz
 • komentarz
  Robero L. 13:34 04-04-2017
  Plush -> 25 zł - rozmowy, smsy, mmsy no limit i 10 GB internetu Heyah -> 25 zł - rozmowy, smsy, mmsy no limit i 10 GB internetu Orange -> 35 zł - rozmowy, smsy, mmsy no limit i od 2 do 5 GB ( w zależności od stażu) Orange czas na zmiany...
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 21:17 05-04-2017
   Ja jako weteran Blogów Orange mogę napisać dla Was super ofertę : nowa taryfa w ofercie na kartę to Super POP - za 25 zł msc dostajemy no limit na numery komórkowe w Polsce i na numery stacjonarne, no limit na sms i mms do sieci komórkowych, na start pakiet 10 gb, darmowy dostęp do portali społecznościowych i........za każdy miesiąc stażu w sieci dodatkowy 1 gb :) Dodatkowo w pakiecie roamingowym za 50 zł dostajemy 2 GB Internetu + rozmowy naliczane jak w kraju ;p
   Odpowiedz
   • komentarz
    pablo_ck 04:21 06-04-2017
    EDIT: od 15 czerwca kolejne zmiany w roamingu i wyrównanie stawek do cen krajowych, ciekawie się to zapowiada :)
    Odpowiedz
   • komentarz
    pablo_ck 05:42 06-04-2017
    W pakiecie tym dodatkowo 120 minut na rozmowy wychodzące ;p
    Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 07:39 06-04-2017
  Tak tylko sms: co słychać? Jest w pakiecie no limit a Premium podnosi nieźle rachunki. Wolę pomagać lokalnie i za pośrednictwem konkretnej osobie. Zresztą, jak kto woli . . . każdy sposób jest dobry .
  Odpowiedz

Innowacje

5Gotowi – czego nie zobaczymy na początku w 5G? (16)

Piotr Domański

3 kwietnia 2017

5Gotowi – czego nie zobaczymy na początku w 5G?
16

Piotrek Domański

O 5G mówi się bardzo dużo. Po Mobile Wolrd Congress w Barcelonie to jeden z głównych tematów w mediach zajmujących się nowymi technologiami. Wizje, które się przed nami jawią zwalają z nóg. Tylko… rzadko pojawiają się w nich konkrety, technologie, rozwiązania, a częściej astronomiczne prędkości transferu danych, futurystyczne rozwiązania w ramach Internetu Rzeczy (IoT), a wszystko to połączone we wszechobecnej sieci.

Domyślam się dlaczego. Technikalia, w tym kolejne fazy Rel-ileśtam i skróty (eMBB, URLLC, mMTC, V2V, V2X) nie są tak pociągające jak wizja 10 Gb/s we własnym smartfonie. Jednak bez tego „mięsa” jak czasem nazywam te wszystkie szczegóły techniczne nie będziecie mieli pełnej wiedzy o 5G. Dlatego razem z Martą ruszyliśmy z tym cyklem wideo – by pokazać nieco konkretów i faktów, wspierając się także wiedzą ekspertów.. Pierwszy odcinek już za Wami. Jeżeli nie obejrzeliście go tutaj znajdziecie link. Teraz czas na drugi.

W tym odcinku opowiedzieliśmy o tym, co na pewno nie znajdzie się w pierwszej wersji standardu 5G. Co ważne, lista elementów wyłączonych jest długa, ale to właśnie one stanowią gwóźdź programu. Marta dodatkowo opowiada o zastosowaniu tych możliwości, które pierwsza faza 5G zapewni. Obejrzyjcie odcinek i sprawdźcie, gdzie najszybciej zobaczymy zastosowanie 5G.

Mamy też dla Was fajny konkurs, więc zapraszamy do oglądania.

P.S. Wideo zawiera lokowanie produktów. Dokładnie czterech. Pierwszym jest Orange Światłowód. Drugim nasza oferta Orange Love. Trzecim Orange Warsaw Festival (jeszcze tylko 2 miesiące!) Ostatnim, troszkę bardziej ukrytym logo naszego forum nasz.orange.pl. Zaglądajcie tam, bo to kopalnia wiedzy o naszych usługach.

P.S. 2 Pablo_ck, tym razem był Snickers, jeszcze na planie i obyło się bez gwiazdorzenia. Poniżej dowód rzeczowy 😉

Grafika ilustracyjna - Piotrek Domański ze Snickersem by mniej gwiazdorzył

Udostępnij: 5Gotowi – czego nie zobaczymy na początku w 5G?
podaj nick
podaj poprawny adres e-mail
komentarz jest wymagany

Komentarze

 • komentarz
  PAWEŁ 14:45 03-04-2017
  To już lepszy " Pwełek " ???
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 18:38 04-04-2017
   Trzy razy przeczytałem... i wydaje mi się, że treść na batoniku zgadza się z tą w tekście. Jeżeli o literówce mówimy. A Pawełek? Niepogardzę, lecz pablo_ck ewidentnie pisał o Snickers'ie, więc trzymałem się konwencji ;-)
   Odpowiedz
   • komentarz
    PAWEŁ 17:48 05-04-2017
    Wszystko się zgadza , a ja wolę '' Pawełka z E.W .
    Odpowiedz
   • komentarz
    pablo_ck 21:34 05-04-2017
    Widzę że poczucie humoru Was nie odpuszcza, super :)
    Odpowiedz
 • komentarz
  Jkk 17:37 03-04-2017
  A co z przenoszeniem transmisji z 3G do LTE? Mniej więcej na kiedy jest plan?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 18:03 03-04-2017
   Pracujemy nad rozwiązaniem, na razie poradziliśmy sobie z przechodzeniem z 3G na 4G po rozmowie, teraz pracujemy nad tym by działało to tak samo dobrze w trakcie transmisji. Gdy będę wiedział więcej dam znać.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Kajka 18:24 03-04-2017
  3:04 "opuznienia" gratuluję wiedzy ortograficznej...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 18:58 03-04-2017
   Bardzo przepraszam za błąd. Niestety dzisiaj po godzinach pracy nie mamy jak usunąć go z YouTube. Jutro rano podmienimy film. Jeszcze raz przepraszam.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 18:39 04-04-2017
    Poprawione, jeszcze raz przepraszamy!
    Odpowiedz
 • komentarz
  mmmm 21:23 03-04-2017
  Wolałbym żeby został rozwinięte skróty z 1:20, bo tak naprawdę na tym temat odcinka się kończy, a potem jest to co się pojawi i przykłady wykorzystania.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 18:42 04-04-2017
   Jeżeli tak mówisz przygotujemy na przyszły tydzień wyjaśnienie najważniejszych skrótów o których mówimy w filmie. Mamy także plan, by każdy z nich opisywać w kolejnych materiałach, by mogli je obejrzeć także fani YouTube, którzy na bloga nie zaglądają.
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 21:54 04-04-2017
  Dobre :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Piotr Domański 17:51 05-04-2017
  Ja też. Ale Pablo_ck napisał o Snickersie, to był Snickers. A Pawełka lubię za porządną twardą czekoladę i smaczne nadzienia. Niestety czasami się rozwala :-(. Który smak ulubiony? (ale offtop nam wyszedł ;-) )
  Odpowiedz
  • komentarz
   PAWEŁ 18:00 05-04-2017
   Wszystkie dobre ale toffi chyba najlepszy ?
   Odpowiedz
   • komentarz
    PAWEŁ 18:07 05-04-2017
    Rozwala się przez to rzadkie nadzienie .
    Odpowiedz

Urządzenia

LG G6 w przedsprzedaży (12)

Piotr Domański

3 kwietnia 2017

LG G6 w przedsprzedaży
12

Piotrek Domański

W tym roku, po raz kolejny już, wiosna wiąże się z wysypem nowych telefonów, także tych z najwyższej półki. Dzisiaj ruszamy z przedsprzedażą LG G6, czyli najnowszego flagowego modelu tego koreańskiego producenta. Jeżeli śledzicie Twitter Wojtka, już pewnie widzieliście zapowiedź startu przedsprzedaży.

Zresztą ten smartfon nie po raz pierwszy pojawia się na blogu. O LG G6 pisał już Michał Rosiak, więc jeżeli chcecie poznać jego opinię, zajrzyjcie tam.

LG G6 to bardzo solidny smartfon

Pierwsze słowo, które przyszło mi do głowy na widok LG G6 to „solidny”. Z jednej strony biorąc pod uwagę wygląd – solidną obudowę dwóch tafli szkła i metalową ramką, z drugiej parametry wewnętrzne. Smartfon bardzo dobrze leży w ręce, jest węższy i nieco dłuższy od modelu LG G5, a ekran o przekątnej 5,7 cala prezentuje się bardzo dobrze. Z drugiej strony znajdziecie podwójny aparat o matrycy 13 MPx i bardzo dobrze umiejscowiony czytnik linii papilarnych. Obudowa ma być odporna na kurz, wodę, a także uderzenia. W środku mieści się czterordzeniowy procesor, 4 GB RAM i 32 GB pamięci, którą można dodatkowo rozbudować kartą microSD o pojemności do 2 TB. LG G6 posiada także bardzo pojemną baterię. Obsługuje go system operacyjny Android 7.0 Nougat.

G6 w Orange

W ramach przedsprzedaży LG G6 będzie dostępny w kolorze platynowym. W najbliższym czasie dodamy do niego także dwa kolejne kolory – czarny i biały. Do pierwszych 300 kupionych urządzeń dorzucamy bardzo fajne słuchawki LG TONE INFINIM oraz dodatkową gwarancję na wyświetlacz. A smartfony wysyłamy do Was już 19 kwietnia

Akapit o cenach tradycyjnie już zacznę od Orange Love, która będzie dostępna od 4 kwietnia. Tradycyjnie już w Orange Love ceny prezentują się najlepiej. Jeżeli zdecydujecie się na LG G6 w tej ofercie, to zapłacicie za niego na start 99 zł, a później 95 zł miesięcznie. Z kolei w naszych ofertach głosowych, dostępnych już od dzisiaj, ceny na start zaczynają się od 599 zł w ofertach z jednym SIM, a we Smart Planie LTE Wspólnym od 299 zł. Do mnie najbardziej przemawia Smart Plan LTE 69,99 zł, w którym za telefon zapłacicie na start 599 zł, a później miesięcznie dodatkowo 60 zł.

Tutaj znajdziecie link do strony z przedsprzedażą na orange.pl

Co sądzicie o najnowszych flagowcach? Który Waszym zdaniem jest najlepszy? Piszcie w komentarzach.

Udostępnij: LG G6 w przedsprzedaży
podaj nick
podaj poprawny adres e-mail
komentarz jest wymagany

Komentarze

 • komentarz
  MAURYCY 12:38 03-04-2017
  Pewnie flagowce z Androidem (S8, G6, P10) są bardzo dobrymi telefonami, ale jakbym miał możliwość wyboru to tylko iPhone 7.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 18:45 04-04-2017
   Hmm... no tak, to już tradycyjny podział. Sam korzystam i z telefonu z iOS i z Androida i mam poczucie, że żaden z systemów nie jest idealny.
   Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 12:52 03-04-2017
  Nie cierpię przedsprzedaży ;) A co do flagowcow to wg mnie najlepszym wyborem jest P10 Huawei a. Podkreślam wyborem a nie terminalem. Jak dla mnie ma najlepszy stosunek parametry/jakość/cena. Inne sa lepsze parametrami w tym i mate 9 pro.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 18:46 04-04-2017
   Czemu nie cierpisz przedsprzedaży? Przyznaję, jestem ciekaw ;-)
   Odpowiedz
   • komentarz
    mike278 16:56 05-04-2017
    Bo mam skazę i nie lubię kupować kota w worku. Przypomnij sobie Piotrze No man's sky. Ogólnie lubię poczytać, popatrzeć, kupić świadomie. Nie zaprzeczysz chyba że wiele z tzw recenzji nie oddaje rzeczywistości. Zrobione na kolanie, na podstawie informacji prasowych i nie zawsze zgodnie z prawdą. Pomijam kwiatki typu Note 7. Po prostu nie lubię płacić za bycie beta testerem ;) Czy lubię nowości? Uwielbiam. Czy lubię być niemile zaskoczony? No niezbyt.
    Odpowiedz
    • komentarz
     Adam 18:01 06-04-2017
     Kupując Huawei już po roku zostaniesz zaskoczony brakiem aktualizacji, bo oni nie aktualizują nawet P8 i Mate S.
     Odpowiedz
  • komentarz
   Adam 18:06 06-04-2017
   P10 to kiepski wybór bo ma wydajność na poziomie dwuletnich telefonów konkurencji takich jak iPhone 6S. Poza tym Huawei już po roku nie aktualizuje nawet flagowców.
   Odpowiedz
   • komentarz
    mike278 12:07 07-04-2017
    Sprawdzę to. Na razie z M zrobiło mi się N na Honorze 8. Na dodatek Panowie na prezentacji twierdzili że wsparcie to 2 lata i zobaczę jeszcze androida O. Na moim bylem telefonie (Sony Z brand Orange) przeskoczyłem z K do L jedynie.
    Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 07:43 06-04-2017
  Czy ludzi naprawdę na to stać? Abo z kredytem za 129 zl ? :( ja chyba dalej będę marudzil :/
  Odpowiedz
  • komentarz
   Adam 17:59 06-04-2017
   A czemu nie, ten telefon kosztuje tylko tyle co miesięczny koszt eksploatacji auta.
   Odpowiedz
 • komentarz
  Adam 17:58 06-04-2017
  Czy to prawda że sprzedajecie zubożoną wersję G6 pozbawioną DAC i ładowania bezprzewodowego?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 19:47 06-04-2017
   Jeżeli pytasz o Quad DAC i ładowanie bezprzewodowe, to faktycznie LG G6 dostępne w Orange nie posiadają tych funkcji. Podobnie zresztą jak z tego co wiem, urządzenia dostępne w całej Europie. Jeżeli chcesz skorzystać z Quad DAC musisz ściągnąć telefon z Azji. Jeżeli zależy Ci tylko na bezprzewodowym ładowaniu - wystarczy zajrzeć do USA. Niestety ograniczenia producenta.
   Odpowiedz

Urządzenia

Huawei P10 Lite zawitał do oferty Orange (14)

Piotr Domański

31 marca 2017

Huawei P10 Lite zawitał do oferty Orange
14

Kiedyś myślałem o wersjach Lite, jako o „mniejszych braciach” flagowców Huawei. Był to błąd, a najlepszym tego dowodem jest Huawei P10 Lite, który właśnie wszedł do sprzedaży w Orange. Elegancka, pokryta z dwóch stron szkłem obudowa otoczona aluminiową ramką w niczym nie przypomina urządzenia z niższej półki. Parametry techniczne aspirują do wyższej „kategorii wagowej” idąc bokserskim porównaniem. A to wszystko w bardzo fajnej cenie.

Przyjemna dla oka cena

I właśnie od ceny zacznę. Kształtuje się ona na przystępnym poziomie, szczególnie w ofercie Orange Love. Jeżeli zdecydujecie się na nasz pakiet łączony z internetem domowym (również poprzez 4G LTE) i planem komórkowym, lub większą wersję z internetem domowym, internetem komórkowym i domowym oraz telewizją nie nic na start za sam smartfon. Później do kosztów pakietu, zaczynających się od 69 zł miesięcznie dopłacicie 55 zł.

Jeżeli chcecie mieć u nas wyłącznie abonament mobilny to w najtańszym z planów za telefon zapłacicie razem z abonamentem 64,99 miesięcznie i 299 zł na start. W tej cenie macie 1,9 GB przez pierwsze trzy miesiące, później 0,5 GB oraz 200 min lub 200 SMS-ów do wszystkich sieci. Jeżeli preferujcie opcje no-limit polecam tą za 89 zł miesięcznie, w której macie obok Huawei P10 Lite także nielimitowane połączenia, 9 GB internetu przez pierwsze 3 miesiące (później 5 GB), a także niewielki pakiecik minut i danych w roamingu. Na start za telefon płacicie wtedy 149 złotych.

A więcej szczegółów oferty znajdziecie na stronie orange.pl

Huawei P10 Lite – elegancka powierzchowność i godne jej wnętrze

A teraz klika zdań o samym Huawei P10 Lite. To bardzo fajne urządzenie w kompaktowych rozmiarach – 146,5 mm x72 mm x 7,2 mm. Wyświetlacz o przekątnej 5,2 cala pokazuje obraz w jakości 1920x1080Full HD. O to by było co wyświetlać dba ośmiordzeniowy procesor Kirin658 i 3 GB RAM, wraz z 32 GB pamięci, którą można dodatkowo rozbudować. Wszystko napędza bardzo porządna bateria o pojemności 3000 mAh. Oczywiście aparaty są dwa – przedni o rozdzielczości matrycy 12 MP, a ten służący w pierwszej kolejności do robienia „selfies” – 8 MP. Nie byłbym sobą, gdybym nie napisał o szybkość transferu danych, jaką oferuje ten telefon. Pozwala on na transfer z prędkością do 300 Mb/s więc wykorzystuje (prawie) całość możliwości naszej sieci mobilnej.

Warto dodać, że urządzenie ma dwa wejścia na kartę nanoSIM, wspiera także technologię szybkiego ładowania.

Podoba się Wam taki układ treści, czy wolicie gdy najpierw opisujemy urządzenie, a potem przechodzimy do jego ceny?

P.S. mike278, tak jak pisałem – na blogu napiszemy, jak wejdzie do oferty 😉

Mediateka

Udostępnij: Huawei P10 Lite zawitał do oferty Orange
podaj nick
podaj poprawny adres e-mail
komentarz jest wymagany

Komentarze

 • komentarz
  PAWEŁ 11:40 31-03-2017
  Czy Orange myśli zakasować te nowe oferty ❓? A2mobile i Plush .
  Odpowiedz
  • komentarz
   Pan Pikuś 22:34 01-04-2017
   A2mobile zgoda. Ale oferta Plusha jest tak słaba, że nie bardzo jest co zakasowywać.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 18:52 04-04-2017
    My kasujemy Orange Love, choć to już inna kategoria wagowa ;-)
    Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 15:42 31-03-2017
  Heh czuję się wyróżniony ;) Piotrze. A terminal naprawdę świetny. Wypadkowa (obudowa i wyświetlacz) z Honora 8 i polepszony parametrami P9 lite. I jak już wspomniałem ceny nawet przystępne. To może byc typowy "koń pociagowy" oferty. Jesli za jakiś czas trafi do Happy Week to podejrzewam że sprzeda się wyśmienicie.
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 12:00 02-04-2017
   Kiedyś HUAWEI będzie, ba już jest poważnym zagrożeniem dla Samsunga :)
   Odpowiedz
   • komentarz
    mike278 13:14 03-04-2017
    Pablo raczej już jest. Dziwi mnie tylko że Orange nie ma w swojej ofercie marki Honor.
    Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr Domański 18:51 04-04-2017
    Pożyjemy, zobaczymy. Na razie robi się nam taka mała smartfonowa trójeczka. Przynajmniej na polu komunikacji ;-)
    Odpowiedz
 • komentarz
  mike278 15:56 31-03-2017
  Piotrze jeśli można. W ostatnim akapicie "Elegancka powierzchowność ..." powtorzyles zdanie o kompaktowych wymiarach. Można poprosić o przredagowanie? ;)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 18:46 04-04-2017
   Przeredagowane ;-)
   Odpowiedz
 • komentarz
  Maj 22:51 01-04-2017
  ciekawe'kiedy orange wprowadzi nowa ciekawa ofertę dla wszystkich i również mms bo ma razie to bardzo drogo jest
  Odpowiedz
 • komentarz
  Juzew 07:26 03-04-2017
  Czy aby na pewno kamera przód to 12 a tył to 8mpix? No i "tylnY" a nie "tylni"...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 10:04 03-04-2017
   Poprawiłem, mam nadzieję w "salomonowy" sposób ;-)
   Odpowiedz
   • komentarz
    Karo 13:59 03-04-2017
    chyba nadal jest źle, bo ten z 12 Mpix to tylny aparat, a nie przedni - jak piszesz :)
    Odpowiedz
    • komentarz
     Piotr Domański 18:50 04-04-2017
     Wszystko zależy od punktu widzenia ;-)
     Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej