Oferta

Halo Granie w tonacji Pipika

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
02 lipca 2013
Halo Granie w tonacji Pipika

Dawno nie pisałem nic o ofercie nju mobile, co absolutnie nie oznacza, że nic się nie dzieje. Wręcz przeciwnie. Nasz marketing cieszy rosnąca sprzedaż i właśnie uruchomiliśmy znaną Wam usługę Halo Granie. Prócz standardowych utworów do ściągnięcia macie cztery numery w wykonaniu naszego bohatera. Dla mnie daje radę i wreszcie jest coś innego niż tylko klasyka z list przebojów. Szczegóły znajdziecie tutaj, ale zapim kupicie posłuchajcie :-)

dcedc8f24dceb372cc41a73ea6175d2e050


Odpowiedzialny biznes

KIG – czy jesteśmy innowacyjni?

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
02 lipca 2013
KIG – czy jesteśmy innowacyjni?

Polska jest niestety jednym z najmniej innowacyjnych krajów w Unii Europejskiej. Jak to zmienić zastanawiano się podczas Kongresu Innowacyjnej Gospodarki, którego po raz czwarty partnerem strategicznym była Orange Polska.

Jak co roku, wzięli w nim udział kluczowi przedstawiciele polityki, biznesu i nauki oraz dziennikarze. Obecni byli też goście specjalni z Polski i ze świata, w tym Joseph E. Stiglitz, amerykański ekonomista, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii w 2001.

Nie zabrakło również głosu Orange w ważnych debatach na temat sytuacji polskiej gospodarki oraz rynku cyfrowego w Unii Europejskiej.

Zobaczcie nasz materiał video przygotowany z Kongresu!

PlayWyłącz głos


Oferta

Doładowania z ekstra kodami na wakacje

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
02 lipca 2013
Doładowania z ekstra kodami na wakacje

Pisałem o killerskim pakiecie internetowym, ale żeby z niego skorzystać powinniście mieć aktywne konto. Dlatego, jako uzupełnienie polecam wakacyjną promocję doładowań, która ruszyła wczoraj i potrwa do 31 sierpnia. Za każde doładowanie na kwotę 25 zł lub wyższe, otrzymacie unikatowy kod z ukrytymi, darmowymi minutami. Możecie go wykorzystać sami lub przekazać dowolnej osobie, również posiadającej ofertę w Orange na kartę. Co więcej, jeśli doładujecie konto przez Internet dostaniecie dwa razy większy bonus, czyli łącznie nawet 120 minut do wszystkich sieci. Aby skorzystać wysyłacie SMS-a o treści LATO pod bezpłatny numer 815 i potem dopiero doładowujecie konto. W odpowiedzi otrzymacie SMS z kodem. Jak pewnie domyślacie się obowiązuje zasada im wyższe doładowanie, tym większy bonus. Szczegóły i regulamin znajdziecie tutaj.

31458ebbedd15b394a90fa3f52fae6735f0

Scroll to Top