Odpowiedzialny biznes

Historia Bez Cenzury i Orange Energia

Stella Widomska Stella Widomska
25 listopada 2015
Historia Bez Cenzury i Orange Energia

Jest na YouTube taki kanał, na którym odkryjecie, że historia wcale nie musi być nudna. Nazywa się Historia Bez Cenzury, a prowadzi go Wojtek Drewniak. W ostatnich wywiadach podkreślał, że historia może być ciekawa, jeśli spojrzymy na nią nie przez pryzmat dat, ale poprzez seks, pieniądze i przemoc, które miały dużo większy wpływ na jej bieg niż niejedna bitwa. Musicie przyznać, że to ciekawe podejście.

W najnowszym odcinku Wojtek zajął się zdaniem wielu najbardziej niedocenionym geniuszem w historii, który wywołał trzęsienie ziemi, wynalazł śmiercionośną broń, potrafił kontrolować pogodę i przesyłać bezprzewodowo prąd.  Kto to taki? Nikola Tesla. A skoro prąd, to nie mogło w tym materiale zabraknąć informacji o  energii od Orange.

Sami zobaczcie!

 

 


Oferta

3GB za 3 zł na Mikołajki

Piotr Domański Piotr Domański
23 listopada 2015
3GB za 3 zł na Mikołajki

Pakiety internetu w ofertach prepaid zawsze spotykają się z Waszym zainteresowaniem, więc mam nadzieję, że podobnie będzie tym razem. Jako prezent na Mikołajki mamy dla Was pakiet 3 GB za 3 zł na 30 dni. Możecie go aktywować od dzisiaj do 6 grudnia, a więc do mikołajek. Mogą z niego skorzystać wszyscy użytkownicy ofert na kartę: Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, oraz Abonentów ofert Zetafon i Minutofon w tych taryfach. By aktywować pakiet wystarczy tylko wysłać SMS o treści AKT3 pod numer 260 lub wpisać kod *110*76# i wcisnąć przycisk „zadzwoń”. Koszt SMS-a jest zgodny z Waszą taryfą. Promocja będzie trwać do 6 grudnia.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie promocji.


Oferta

Przepraszamy za kłopoty z promocją „Prezenty przez cały rok”

Piotr Domański Piotr Domański
23 listopada 2015
Przepraszamy za kłopoty z promocją „Prezenty przez cały rok”

Przepraszamy Was za kłopoty z promocją „Prezenty przez cały rok”.  Choć, jak wynika z regulaminu promocja powinna rozpocząć się 18 listopada, w dalszym ciągu osoby, które wysyłając SMS o treści PREZENT na numer 8066 otrzymują wiadomość o treści „nieprawidłowa treść SMS-a”. Robimy wszystko by promocja działała poprawnie, jednak w tym momencie nie jesteśmy w stanie powiedzieć kiedy dokładnie to się uda.  Dziękuję za Waszą cierpliwość i wyrozumiałość.

Aktualizacja:

Promocja działa już poprawnie, jeszcze raz przepraszamy za wszystkie trudności.

Scroll to Top