Oferta

Hitowy pakiet netowy z ekstra SMS-ami

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
13 sierpnia 2013
Hitowy pakiet netowy z ekstra SMS-ami

Hit tego lata, czy wakacyjny pakiet netowy 6 GB za 6 zł na 60 dni dla posiadaczy ofert na kartę, możecie teraz mieć z dodatkowym bonusem. Wystarczy, że skorzystacie z zakupów grupowych. Jeśli zbierze się 1000 osób, które będą chciały pakiet, to każda otrzyma ekstra 100 SMS-ów do wszystkich sieci, ważnych przez 30 dni. Jak przytulić bonus? Wystarczy zarejestrować się w aplikacji na Facebooku i aktywować pakiet. Po osiągnięciu tysiąca chętnych, bonus włączy się automatycznie.

65e05d63ac0bac2d7e0c7cf7c6c101cc9d0


Odpowiedzialny biznes

Nowy cykl „jest otwarte” i od razu konkursy

M Modrzejewska M Modrzejewska
13 sierpnia 2013
Nowy cykl „jest otwarte” i od razu konkursy

Startujemy z wideoblogiem o nowościach i ciekawostkach na orange.pl. Pokażemy w nim, jak powstają nasze programy, z kim przeprowadzamy wywiady i na jakich imprezach jesteśmy obecni z kamerą.

Na początek zapraszamy jednak do udziału w dwóch filmowych konkursach, w których są do wygrania m.in. iPhone’y oraz tablet Sony Xperia Z.

30 sierpnia na ekrany polskich kin wchodzi „jOBS” - filmowa biografia Steve'a Jobsa. U nas możecie wygrać zaproszenia na pokaz, ale nie tylko. Wystarczy w kilku zdaniach opisać, co uważacie za najbardziej fascynujące w fenomenie Steve'a Jobsa. Pierwsze miejsce na liście naszych supernagród zajmuje oczywiście iPhone. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Więcej iPhone’ów czeka w konkursie „nakręć recenzję”, o którym już pisaliśmy na blogu. Wystarczy nakręcić telefonem komórkowym krótką recenzję filmu, który obejrzeliście w kinie i wysłać nam wideo za pośrednictwem formularza konkursowego.  W drugim etapie konkursu jury wyłoni 15 finalistów, ale o tym, kto zajmie pierwsze trzy miejsca, zadecydują internauci.

PlayWyłącz głos

Zapraszamy i czekamy na Was na orange.pl – 24 godziny na dobę. Wpadajcie, jest otwarte.


Oferta

Koniec wakacji i FunSpot przeciek

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
13 sierpnia 2013
Koniec wakacji i FunSpot przeciek

Wakacje są przyjemne, ale niestety mają jedną zasadniczą wadę. Po prostu szybko się kończą, a proces aklimatyzacyjny nie należy do najłatwiejszych. Ogarnięcie masy zaległych e-maili i spraw, które cierpliwie na mnie czekały trochę zajmuje. Ciekawe, jakie Wy macie sposoby na łagodne wejście „w pracę”? Przy okazji dziękuje kolegom z redakcji bloga korporacyjnego, że dostarczali Wam newsy. Powrót zaczynam od przecieku na Telepolis.pl dotyczącego planowanego wprowadzenia usługi FunSpot, czyli udostępniania publicznie części pasma na dostęp WiFi dla innych użytkowników mających modem Livebox. Potwierdzam, że planujemy jej wprowadzenie, ale na szczegóły i datę uruchomienia musicie jeszcze chwilę poczekać. Usługa będzie dostępna najpierw w Warszawie, a potem szybko, także w całym kraju. Oczywiście "współdzielenie się" będzie dobrowolne. Dla mnie wszelkie rozwiązania oparte na możliwości korzystania z WiFi są fajne i wygodne, nie mówiąc już o kosztach. Zawsze "łapię" WiFi, podłączając swojego smartfona i tablet, gdzie tylko można. Zresztą po komentarzach pod tekstem na Telepolis.pl wnioskuję, że ten pomysł większości przypadł do gustu.

c692f9c87db418dd2c9df9b457e8a979532

Scroll to Top