Oferta

Huawei, Lumia i LG – dwie „Szalone” promocje w jeden dzień (Aktualizacja)

Piotr Domański Piotr Domański
20 maja 2016
Huawei, Lumia i LG – dwie „Szalone” promocje w jeden dzień (Aktualizacja)

Dzisiaj ruszają dwie równoległe promocje. Obie ze słowem „Szalone” w nazwie, co najczęściej sygnalizuje, że obniżyliśmy cenę kilku telefonów. Nie inaczej jest tym razem. Po pierwsze wraca nasza cykliczna promocja w sklepie z telefonami bez umowy, czyli „Szalony weekend”. Trzy fajne smartfony będzie można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Dwa z nich to zupełne świeżynki w ofercie naszego sklepu.

W promocyjnej cenie znalazły się także dwa modele Huawei - P8 i ShotX. Ceny obydwu spadły o kilkanaście procent. Rabat na pierwszy na z nich wynosi 13%, co oznacza, spadek ceny z 1649 złotych na 1429. W podobnym stopniu – o 14% obniżyliśmy cenę Huawei ShotX, co oznacza że telefon ten kosztuje do końca weekendu 1149 zł. W promocji znalazła się także Lumia 650, która przez najbliższe kilka dni będzie tańsza o 10% - z 979 złotych na 879. Koledzy, który zajmują się sklepem z telefonami bez umowy prosili, bym wspomniał, że ostatnio potaniało tam nieco ponad 20 telefonów, co też niniejszym czynię ;-)

Szalony weekend trwa do niedzieli 22 maja do godziny 24.

Jest też druga, zupełnie odrębna promocja – „Szalone Dni”, które jednak dotyczą ofert z abonamentem. Telefony się nie powtarzają, więc nie mam nadzieję nie będzie pomyłek ;-) W ramach Szalonych dni obniżyliśmy cenę dwóch telefonów - Huawei P8 lite i LG G3. Jeżeli posiadacie Neostradę lub nasze usługi stacjonarne za pierwszy z nich zapłacicie w Smart Plan LTE 0 złotych (zamiast 119 na start) i opłatę miesięczną wysokości 50 zł (zamiast 80 zł). W jej skład wchodzi cały pakiet Smart Plan LTE Open za 54,99 zł oraz 25,01 zł opłaty za telefon. W sumie oszczędzacie w ciągu 24 miesięcy trwania umowy 839 zł. W Przypadku LG G3 cenę na start obniżyliśmy z 259 zł na 0 zł, a opłatę miesięczną z 110 zł na 80 zł. Oznacza to, że w ciągu dwóch lat trwania umowy zaoszczędzicie blisko 979 zł. Na opłatę miesięczną składa się natomiast cały pakiet Smart Plan LTE Open 74,99 i opłata za telefon wysokości 35,01.

Jeżeli nie posiadacie Neostrady lub naszych usług stacjonarnych korzyści są nieco mniejsze – sami rozumiecie – konwergencja ;-) Cena na start Huawei P8 lite w Smart Plan LTE za 54,99 (dawny Smart Plan LTE 69,99) spadła z 119 do 0 złotych. W przypadku LG G3 cena, którą zapłacicie na początku za ten telefon spadła z 259 do 0 złotych.

„Szalone dni” trwają do 31 maja.

Wszystkie te urządzenia obsługują technlogię 4G LTE, z której możecie już korzystać w większej części Polski. Już prawie 90% z nas i Was ma dostęp do tej technologii ;-)

Wszystkie informacje o ofercie znajdziecie na naszej stronie internetowej. Życzę Wam udanego weekendu i równie udanych zakupów ;-)

Aktualizacja

Do oferty "Szalonych dni" dołączył się jeszcze jeden telefon - Samsung Galaxy J5. Jeżeli macie nasze usługi stacjonarne możecie zaoszczędzić na nim (i abonamencie na 2 lata) nieco ponad 1000 złotch.


Odpowiedzialny biznes

366 maratonów w 336 dni – Travelery rozdane

Kasia Barys Kasia Barys
20 maja 2016
366 maratonów w 336 dni – Travelery rozdane

Dzięki osobom z pasjami świat zmienia  się każdego dnia, idzie do przodu i jest niesamowity. Takimi osobami są zwycięzcy dziesiątej edycji konkursu Travelery, którego Orange jest partnerem. W kilku kategoriach m.in: Wyczyn Roku, Społeczna Inicjatywa Roku, Naukowe Osiągnięcie Roku, Podróżnicza Książka Roku, Podróżnik Online poznaliśmy naprawdę świetnych podróżników. O laureatach dowiecie się tu. Ja chciałam zwrócić uwagę na pana Ryszarda Kałaczyńskiego, którego Orange wyróżniło dodatkową nagrodą specjalną. Dokonał on  niesamowitego wyczynu: przebiegł 366 maratonów w 366 dni. Wyobrażacie sobie codziennie przebiec 42 km, dzień w dzień, czy pada śnieg, czy pali słońce, przez cały rok. Tym samym ustanowił rekord Guinnessa! Poza tym ten maratończyk ma na swoim koncie także 17 ultramaratonów oraz jedne z 10 najtrudniejszych biegów świata w maratonie greckim Spartathlon. Myślę, że kolejnym godnym podziwu wyczynem Pana Ryszarda jest indywidualny bieg przez Polskę – pokonał trasę z Zakopanego do Sopotu, czyli 800 kilometrów, a zrobił to w 7 dni! Jeśli myślicie, że takie bieganie jest zarezerwowane dla zawodowych sportowców, jesteście w błędzie. Ryszard Kałaczyński na co dzień jest rolnikiem i hodowcą trzody chlewnej :)

001ebd5c9e2059d6ca47fb249e1e68e95cd

Ja biegłam swoją pierwszą sztafetę w maratonie 7 maja, przygotowywałam się do niej, bo nigdy nie biegałam, a 5 km wcale nie było dla mnie tak mało. Tym bardziej podziwiam pana Ryszarda. Jesli macie jeszcze jakieś wątpliwości, albo wymówki, żeby zacząć biegać to przestańcie. Chyba po tym co napisałam straciliście argumenty ;)


Odpowiedzialny biznes

Byliśmy na premierze książki „Halo Człowiek”

Piotr Domański Piotr Domański
20 maja 2016
Byliśmy na premierze książki „Halo Człowiek”

„Halo Człowiek” to niezwykły projekt. Jego twórca - Konrad Kruczkowski, autor bloga haloziemia.pl podjął się trudnego wbrew pozorom zadania – rozmowy z ludźmi. Nie szybkiej wymiany zdań, lecz długiej, spokojnej rozmowy o sprawach istotnych. Również bohaterowie jego wywiadów to ludzie niepospolici. Znaleźli się wśród nich Ewa Błaszyk – twórczyni kliniki „Budzik”, krytyk filmowy – Tomasz Raczek, Marcin Meller – dziennikarz i podróżnik, a także Anna Dymna, prezeska Fundacji „Mimo Wszystko”. Konrad Kruczkowski rozmawiał także z ojcem Leonem Knabitem i Henryką Bochniarz. Stella pisała już o tym na blogu.

Czemu o tym wszystkim piszę? Do tej pory wywiady te funkcjonowały w internecie, teraz opublikowano je także w wersji papierowej. Miałem wielką przyjemność być na premierze książki (dziękuję Stella ;-) ). A co widziałem, zobaczycie i Wy, bo razem ze mną pojawiła się tam blogowa kamera.

Orange jest mecenasem całego projektu. Z powyższego reportażu dowiecie się dlaczego.

Ja już czytałem część z tych rozmów. Was też do tego zachęcam. I nawet nieco pomogę – mam dla Was trzy podpisane przez autora egzemplarze. By je wygrać napiszcie z kim i o czym chcielibyście najbardziej porozmawiać. Bawimy się do 25 maja. Później w rozsądnym czasie postaram się podać zwycięzców.

Zapisz

Scroll to Top