Odpowiedzialny biznes

I liga na pierwszym planie. Jak kręciliśmy spot

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
25 lipca 2013
I liga na pierwszym planie. Jak kręciliśmy spot

Startu rozgrywek I ligi nie możemy się już doczekać. Tęsknimy za sportowymi emocjami i za... kolorytem stadionów polskich miast i miasteczek. Zanim - już w najbliższą sobotę - obejrzymy pierwszą transmisję meczu w Orange sport, zobaczcie, jak powstawał spot promujący nadchodzący sezon. Ten klip zrobił prawdziwą furorę w internecie!

A tutaj możecie zobaczyć końcowy efekt.


Sieć

80 tys. w dwa miesiące – dużo czy mało?

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
25 lipca 2013
80 tys. w dwa miesiące – dużo czy mało?

Wczoraj informowaliśmy o wyniku nju mobile i rozpoczęła się gorąca dyskusja na forach i moim blogu. Dużo, czy mało klientów? Dopytywali mnie o to również dziennikarze. Zatem kilka słów więcej. Wprowadziliśmy nju mobile żeby skuteczniej rywalizować o tych z Was, dla których najważniejsze są niskie koszty, proste rozwiązania i brak ograniczeń w korzystaniu z telefonu. Zdobycie przez dwa miesiące 80 tys. użytkowników, na tak konkurencyjnym rynku, uważam za bardzo dobry wynik. I nie ma co tego porównywać z Heyah, jak niektórzy próbują. To były zupełnie inne czasy, rynek, konkurencja i ceny. Ponadto cieszy mnie, że liczba klientów przechodzących z Orange do nju mobile jest o wiele niższa niż zakładaliśmy. Na ofertę abonamentową zdecydowało się 69 proc. klientów z konkurencji, a 31 proc. z Orange. Warto przy tym zwrócić uwagę, że w drugim kwartale 2013 przybyło nam również klientów postpaid w Orange. Pierwsze miesiące nju mobile na rynku pokazały, że dalej można stworzyć coś nowego i zaskakującego dla konkurencji, a zarazem atrakcyjnego dla klientów. Co więcej okazało się, że nie jest łatwo skopiować nasze rozwiązania, choć próby były czynione. Fajnie przyjął się zaszyty mechanizm maksymalnych cen po osiągnięciu, których rozmowy, SMS-y i internet są za darmo. Przez lata rynek pamiętał słynne 29 gr za minutę, a teraz hitem jest 29 zł, ale za rozmowy bez limitu i do wszystkich sieci.Kilka dni temu pokazałem Wam preferencje klientów wybierających nju mobile, ale z przeprowadzonych badań wynika dla nas coś jeszcze ważniejszego. Klienci bardzo chętnie polecają nową markę znajomym. Dlatego jestem przekonany, że kolejne miesiące będą dla nju mobile równie udane.

dcedc8f24dceb372cc41a73ea6175d2e050

 


Rozrywka

Smerfy 2 i smerfny konkurs

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
24 lipca 2013
Smerfy 2 i smerfny konkurs

Jeszcze niedawno wizytowały w Warszawie w Parku Skaryszewskim, a już za chwilę będą gościć na ekranach polskich kin. Tak ;-) Mam na myśli niebieskie ludziki w opałach zwane Smerfami. Od 2 sierpnia będą uprzyjemniać lato nie tylko tym najmłodszym. Ja też z chęcią zobaczę losy mojej już koleżanki Smerfetki na dużym ekranie ;-) w Smerfach 2 . Przyznam, że trochę niepokojąco brzmi fabuła  - Gargamel porywa Smerfetkę i zabiera ją aż do Paryża, a tam pojawiają się nowe postacie zwane Wredkami. I wszystko wskazuje na to, że Smerfetka będzie w poważnych tarapatach... Czy Papa Smerf, Ciamajda, Maruda i Laluś dadzą radę ją uratować ? Ja mocno kibicuję tej niebieskiej bandzie ;-). Jeśli i Wy macie ochotę wybrać się do kina na drugą część kinowych przygód przesympatycznych, niebieskich Smerfów, zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania 10 podwójnych zaproszeń na pokaz przedpremierowy filmu, który w Multikinie Ursynów już. 30.07. (wtorek) o godz. 18.30

Odpowiedz na pytanie, kto użyczył głosu Smerfetce, a kto Wredzce – zasada – kto pierwszy, ten lepszy ;-). Podwójne zaproszenia powędrują więc do pierwszych 10 osób, które najszybciej udziela odpowiedzi (oczywiście w komentarzach)

Dla tych, którym nie uda wygrać zaproszeń na przedpremierowy pokaz, mam dodatkowy konkurs ze smerfnymi gadżetami do wygrania dla najmłodszych

Odpowiedz na pytanie, kto podkłada głos pod Gargamela i co to za wyjątkowa środa dzisiaj :P.

Do wygrania, kolejno : filmy na DVD (mam do rozdania trzy dla trzech osób ), zestaw szkolny (4 zeszyty, piórnik, 2 notesiki) dla kolejnego zwycięzcy i wreszcie smerfny worek. Zasada ta sama ;-)

6088bddac07213a3676aea3a787bddd6697

3.2.1 Start

Na odpowiedzi czekam do końca tygodnia. Informuję, że będzie lista z nazwiskami przed wejściem na pokaz filmu.

Scroll to Top