Oferta

I znów zbliżają nas piłkarskie emocje

Kasia Barys Kasia Barys
01 czerwca 2021
I znów zbliżają nas piłkarskie emocje

Za nami pierwszy mecz treningowy przed Euro. Przed chwilą Biało-Czerwoni zremisowali 1:1 z Rosją w meczu towarzyskim we Wrocławiu. Z tej okazji można dostać tyle gigabajtów internetu ile padło bramek czyli 2 GB. Wystarczy wysłać SMS-a o treści ROZGRZEWKA pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego, max 0,20zł). GB mogą zgarnąć także użytkownicy Flexa. Wystarczy  wpisać ROZGRZEWKA w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”. Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. do jutra do godziny ok. 22:45.  Promocyjne GB ważne są 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.

Link do regulaminu dostępny jest tutaj

Komentarze

mike278
mike278 23:34 01-06-2021

Zwyczajowo fajnie.

Odpowiedz
mike278
mike278 23:46 01-06-2021

Hmm. Czy macie jakiś problem z logowaniem na stronie? Czy zglaszane jakies problemy z kontami abonenckimi?Moj orange aplikacja chodzi, natomiast na strone zalogowac sie nie moge. Ani z telefonu ani z komputera. Z kontem w nju mam identycznie. Nie dziala mi strona. Chetnie doladowal bym jakiegos lezaka na lato, ale wole z kompa niz z telefonu z aplikacji.

Odpowiedz
pablo_ck
pablo_ck 01:23 02-06-2021

To zaczynamy. Dziękuję. Fajnie ze z regulaminu wynika że pakiet ten „schodzi” jako pierwszy.

Odpowiedz
Alicja
Alicja 07:18 02-06-2021

A nie jest tak, że od czerwca sms już 25gr jest?

Odpowiedz
Katani1
Katani1 09:37 02-06-2021

Zgadza się, już 25 groszy…

Odpowiedz

Oferta

Promocja 120 gigabajtów na całe lato w Orange na kartę

Beata Giska Beata Giska
01 czerwca 2021
Promocja 120 gigabajtów na całe lato w Orange na kartę

Od 1 czerwca 2021 r. udostępniamy użytkownikom Orange na kartę morze internetu na całe lato, czyli Pakiet 120 GB, dzielony na 3 paczki – każda po 40 GB na 31 dni. Przyda się do surfowania po sieci, oglądania filmów, grania online czy słuchania muzyki podczas wakacyjnych wojaży – bez obaw, że zabraknie intenretu.

 

Jak otrzymać dodatkowe gigabajty?

  • Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści LATO pod 811 lub skorzystać z aplikacji Mój Orange (sekcja: Oferta dla Ciebie)
  • Jednorazowa opłata za włączenie to 15 zł

Co warto wiedzieć o wakacyjnej akcji?

  • Kolejne bonusowe paczki będą przyznawane automatycznie, co 31 dni. Wystarczy, że konto będzie aktywne na połączenie wychodzące.
  • Gigabajty z kolejnych paczek sumują się.
  • Pakiet można włączyć tylko raz, w każdej taryfie w Orange na kartę.
  • Promocja trwa od 01/06 do 31/08/2021 roku.

Regulamin znajduje się tutaj. A więcej o ofercie Orange na kartę i wszystkich wakacyjnych okazjach można przeczytać na orange.pl/nakarte.

 

Komentarze


Odpowiedzialny biznes

Kobiety w technologiach

Monika Kulik Monika Kulik
01 czerwca 2021
Kobiety w technologiach

Kontynuujemy temat zarządzania różnorodnością. Tym razem od strony obecności kobiet w obszarze STEM (nauka, technologia, inżynieria i matematyka).

Dla nas jako firmy technologicznej ta kwestia jest niezwykle ważna. Choć 40% naszej załogi stanowią kobiety – w obszarach technologicznych takich, jak sieć czy IT, jest ich mniej – od 12 do 26%.

Staramy się zmienić te statystyki poprzez promowanie obecności kobiet i pokazanie dobrych praktyk w tych obszarach. Temu służy projekt taki, jak WłączOne czy zachęcanie studentek z kierunków technologicznych do praktykowania u nas. W Orange działa też aktywnie wewnętrzna sieć Kobiet w IT, która poprzez wewnętrzne i zewnętrzne wydarzenia pokazuje, jak ważna i wartościowa jest różnorodność zespołów odpowiedzialnych za technikę i technologię

Zależy nam, aby walczyć ze stereotypami na temat płci – jedno z naszych szkoleń „Czy kobiety są z Wenus a mężczyźni z Marsa” pokazuje, jak wiele błędnych przekonań na temat osobowości, zdolności czy predyspozycji w odniesieniu do płci wciąż obecnych jest w naszych głowach. Wciąż z tym walczymy i mamy wiele do odrobienia.

Na zakończenie miesiąca Różnorodności wspólnie z Forum Odpowiedzialnego Biznesu zapraszamy na odcinek  #OdPOWIEDZialnie. O naszych działaniach na rzecz różnorodności w miejscu pracy opowiedziały Edyta Pawlik, Kierownik Wydziału Projektów Rekrutacyjnych i Wizerunku Pracodawcy i Renata Gąsecka, Ekspert ds. Projektów Rekrutacyjnych i Wizerunku Pracodawcy.

Komentarze

Scroll to Top