Oferta

iPhone tani jak nigdy wcześniej

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
02 lipca 2010
iPhone tani jak nigdy wcześniej

Jak zauważyliście mamy promocyjną wyprzedaż iPhone 3G S i pewnie domyślacie się, dlaczego opróżniamy półki w magazynie ;-) Zostało nam już niewiele sztuk, a cena telefonu jest tak niska, jak nigdy wcześniej. Co więcej patrząc na to, co dzieje się na innych rynkach z iPhone`m myślę, że w przyszłości długo takiej ceny nie będzie. Dlatego moim zdaniem to okazja nie do pogardzenia zwłaszcza, że można załadować sobie odnowiony system operacyjny iOS 4. Wiem, że część fanów czeka na iPhone`a 4 i absolutnie nic nie przekona ich do 3G S. Jednak dla niektórych może to być dużo tańsza alternatywa. A tak swoją drogą to udało mi się zupełnie nieoficjalnie ściągnąć iPhone`a 4. Dziś mam dostać do niego nasz micro SIM 3G i pobawię się trochę nowym cackiem Apple`a. Po weekendzie napiszę o swoich wrażeniach.

iphone-3gs-4g.jpg


Odpowiedzialny biznes

CSR w Orange

Monika Kulik Monika Kulik
01 lipca 2010
CSR w Orange

Niedawno miałam okazję uczestniczyć w corocznym spotkaniu  zespołów CSR-owych i Fundacji Orange z całego świata. Mieszanka krajów, projektów pod jedną pomarańczową marką. Niby mówimy tym samym językiem społecznej odpowiedzialności, projektów społecznych czy edukacyjnych, ale każdy z nas rozumie je inaczej. W Nigerze najważniejsza w tej chwili jest pomoc w zapewnieniu żywności, w Kenii czy Ugandzie  problemem jest dostęp do edukacji czy służby zdrowia. Dla nas ważne jest bezpieczeństwo dzieci w Interencie czy pomoc chorym dzieciom w kontakcie z bliskimi.

Każde z 32 miejsc, w których działa Orange stawia przed firmą nie tylko inne wyzwania biznesowe, ale też społeczne.  Dobrze, jeśli firma może im sprostać nie tylko poprzez dotacje finansowe, ale także poprzez sposób prowadzenia biznesu. W Senegalu na dachach szkoły, którą zbudował Orange zamontowano baterie słoneczne, które zasilają stacje przekaźnikowe, ale służą też lokalnej społeczności.  I chyba o to chodzi w społecznej odpowiedzialności firmy – korzyści ze współpracy ma mieć każda ze stron.

Zobaczcie, jak rozumiemy społeczną odpowiedzialność Orange:


Oferta

Laptop Sony VAIO za doładowanie

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 lipca 2010
Laptop Sony VAIO za doładowanie

Niedawno pytaliście o wakacyjne pomysły Orange, także związane z doładowaniami, stąd śpieszę z informacją, że od dziś każde doładowanie przez stronę www.doladowania.orange.pl za minimum 25 zł uprawnia do wzięcia udziału w konkursie wakacyjnym. Co tydzień do wygrania są 3 aparaty cyfrowe Sony Cyber-shot  i 10 odtwarzaczy mp3  Creative Zen. Nagrodą główną jest elegancki laptop Sony VAIO. Aby wziąć udział w konkursie należy zasilić konto i poczekać na e-mail potwierdzający doładowanie, w którym będzie tzw. identyfikator transakcji. Kolejny krok to wysłanie SMS-a o treści PTW pod numer 71480 (koszt 1,22 zł). Po otrzymaniu potwierdzenia należy, jak najszybciej wysłać kolejnego SMS-a pod numer 71480 (1,22 zł) o treści PTW.identyfikator transakcji (na przykład: PTW.1234567). Wygrywa osoba, która najszybciej prześle drugiego SMS-a. W konkursie można wziąć udział wiele razy.

Scroll to Top