Oferta

Jak mieć tańszy laptop?

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
05 sierpnia 2011
Jak mieć tańszy laptop?

Jeśli ktoś z Was rozważa właśnie kupienie laptopa, to prócz hipermarketów RTV, polecam odwiedzić salony komputerowe, z którym współpracujemy m.in. Komputronik, Sferis, Reactor i Alsen. Tam kupując laptopa wraz z internetem mobilnym od Orange dostaniecie dobry rabat. Sklepy, z którymi współpracujemy znajdziecie bez problemu, bo jest ich ponad 200 w całym kraju.

Opcja usługi   Rabat na laptopa
 Orange Free 59  184,50 zł
 Orange Free 99  492,00 zł
 Business Everywhere Standard  307,50 zł
 Business Everywhere Premium  615,00 zł

 

 

 

 


Odpowiedzialny biznes

Gaga Warszawski Wilkołak

Bartlomiej Roch Bartlomiej Roch
04 sierpnia 2011
Gaga Warszawski Wilkołak

Dziś kolejny przykład pozafirmowych pasji naszych pracowników. Nieczęsto zdarza się nam tutaj pisać o własnych kierownikach... "Gaga Warszawski Wilkołak" autorstwa Macieja Balcerzaka to, jak twierdzi autor a mój kierownik właśnie, pierwsza powieść celebrycka w Polsce. Akcja dzieje się ‘tu i teraz’ i jest propozycją z pogranicza rozrywki, horroru i obserwacji obyczajowej.

Od Maćka wiem, że z przymrużeniem oka opowiada o świecie kolorowych mediów i rozrywki. Książka pełna jest odniesień do rzeczywistości i skojarzeń z bohaterami współczesnej popkultury. Aby streścić Wam o czym jest, powiem tylko, że to historia gwiazdy polskiego show biznesu Gagi, która w kontakcie z muzyką Ludwiga Van Beethovena przemienia się w Warszawskiego Wilkołaka… Resztę doczytacie sami:)

Gaga ma własną stronę WWW, prowadzi też bloga, a Maria Czubaszek w swym felietonie na WP napisała, że tą książką Maciej Balcerzak poruszył ją - jak Kopernik ziemię.

Uwaga - trzy pierwsze osoby, które wskażą dwa warszawskie miejsca wykorzystane w materiale otrzymają od nas książkę z autografem autora.


Oferta

Dłuższa gwarancja zwrotu

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
04 sierpnia 2011
Dłuższa gwarancja zwrotu

Na blogu krytykowaliście przepadanie zablokowanych środków po 5 dniach od chwili, kiedy traciliście możliwość wykonywania połączeń wychodzących. Daniel wręcz wyspecjalizował się w tym, aby nam to do znudzenia wypominać przy każdej okazji. Teraz powodów do krytyki będzie mniej, bo termin wydłużyliśmy do 30 dni. Myślę, że to wystarczająco długi czas i jeśli w tym okresie doładujecie konto, "zamrożona" kasa wróci na Wasze konto. Szczegóły tutaj.

Scroll to Top