Oferta

Jak nie szczypać się z Internetem

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
28 czerwca 2013
Jak nie szczypać się z Internetem

Mieliśmy mały przeciek na Facebooku z wakacyjnym pakietem internetowym w ofertach na kartę. News nie rozlał się przesadnie mocno, być może dlatego, że oferta jest tak atrakcyjna, że niewielu w nią uwierzyło… Ale do rzeczy. Nasza oferta dla Was to 6 GB za 6 zł na 60 dni. Pakiet jest dostępny w taryfach: Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go. Aby go aktywować wystarczy, że wyślecie SMS o treści START pod numer 260 (koszt zgodny z taryfą, jaką macie). Jak dla mnie, pakiet pozwoli zdecydowanej większości z Was spokojnie korzystać przez całe wakacje z Internetu w telefonie. I to za cenę 3 puszek coca-coli! Teraz możecie martwić się już tylko tym, czy lato będzie słoneczne :-)

c2f2eb23cca32bf221174e6e67247f9a0ce


Sieć

WiFi od Orange w Łazienkach Królewskich

Marta Krajewska Marta Krajewska
28 czerwca 2013
WiFi od Orange w Łazienkach Królewskich

Zaczynają się wakacje, a wraz z nimi okres urlopów, długich spacerów, wypraw rowerowych, pikników i imprez pod chmurką.

Jeśli będziecie w tym czasie w Warszawie, zajrzyjcie do Łazienek Królewskich. Od końca lipca będziecie mogli tam przetestować nasze WiFi offload, czyli rozwiązanie, które przełącza użytkownika między siecią 3G a siecią WiFi w pobliżu punktów dostępowych, umożliwiając szybką i bezpieczną transmisję danych.

Sieć WiFi będzie dostępna w Podchorążówce, Pałacu Myślewieckim, Pałacu na Wyspie, Amfiteatrze, Starej Pomarańczarni i w okolicy pomniku Chopina. W sumie zainstalujemy w parku 22 punkty dostępowe.

Goście będą mogli skorzystać z transmisji o szybkości do 100 Mb/s bez konieczności łączenia się za każdym razem, gdy znajdą się w zasięgu punktu dostępowego. Wystarczy jednorazowa konfiguracja telefonu, która umożliwi łączność z siecią WiFi, a urządzenia będą samoczynnie przełączać się pomiędzy punktami dostępu.

A już w najbliższą niedzielę 30 czerwca pod pomnikiem kompozytora odbędzie się koncert Chopinowski. Wybieracie się?

O szczegółowym harmonogramie uruchomienia będę Was informować na bieżąco.


Oferta

Konkurs – zdobądź laptop Lenovo Z500

Czytelnicy Bloga Czytelnicy Bloga
27 czerwca 2013
Konkurs – zdobądź laptop Lenovo Z500

Kolejny konkurs na Orange Ekspert! Tym razem do wygrania laptop dla tych, którzy poza korzystaniem z internetu i oglądaniem seriali na komputerze lubią sobie również pograć.

15-calowy laptop może się bowiem pochwalić naprawdę niezłą kartą graficzną... Jaką dokładnie? Na to właśnie pytanie należy odpowiedzieć, by móc wygrać Lenovo Z500. Zadanie banalnie proste, bowiem odpowiedź bez problemu znajdziecie oglądając 58. odcinek cyklu O rety! Gadżety! (znajdziecie go w tym miejscu), w którym testowalismy ten sprzęt.

Coś jeszcze? Kliknij w baner poniżej, wypełnij formularz, odpowiedź na pytanie i krótko napisz, dlaczego laptop Lenovo ma trafić właśnie do Ciebie. Na najciekawsze odpowiedzi czekamy do 11 lipca. Powodzenia!

f2c092f7d322433f95c1a875634501bbf09

Scroll to Top