Oferta

Jesienią bardzo szybka neostrada

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
09 lipca 2009
Jesienią bardzo szybka neostrada

Ostatnio media, zwłaszcza internetowe rozpisywały się, że od 1 października zaproponujemy neostradę o prędkości 10 i 20 Mb/s. Podały też ceny 260 zł i 300 zł za miesięczny abonament, czerpiąc informacje z opublikowanych przez nas za wczasu cenników. To wszystko prawda. Komentarze zwłaszcza dotyczące cen, były łatwe do przewidzenia, bo czytającym umykała kluczowa informacja, że takie stawki są przy umowie na czas nieokreślony. To oznacza, że z automatu są najwyższe. Ile będzie kosztowała najszybsza neo w kontraktach powiemy przed startem komercyjnym. Teraz mogę zapewnić, że sporo mniej, a do tego możemy dodać ekstra promocje. Rozwiązanie znacie doskonale, bo obecnie przedłużając lub podpisując umowę, można dostać drukarkę lub nawigację satelitarną. Dodam, że przygotowujemy się, aby dostępność neo 10 i 20 Mb/s była możliwie duża. W zależności od miejscowości i konkretnej lokalizacji szacujemy, że nawet 70 proc. klientów będzie mogło z niej skorzystać. Sam jestem ciekawy, jakie będzie zapotrzebowanie na tak szybki net.


Oferta

Sylwek wygrał Motorolę E8

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
05 lipca 2009
Sylwek wygrał Motorolę E8

Południe w niedzielę, najlepszy czas by rozstrzygnąć konkurs na nowe doładowanie. Najpierw wielkie dzięki dla wszystkich za tak liczne uczestnictwo. Jestem pod wrażeniem. Wdzięczni są też marketingowcy, którym jako najbardziej aktywni użytkownicy, daliście ciekawy materiał do refleksji. Zobaczymy co z nim zrobią :-) Nie przedłużając Motorola E8 + starter NOG wygrał Sylwek2k, który jako jedyny wytypował, że od poniedziałku nowe doładowanie w Orange jest za 10 zł i przedłuża ważność konta na połączenia wychodzące o 5 dni. Z kwotą nie mieliście problemów - pojawiała się wielokrotnie, za to ważność konta dawaliście za długą. Cztery osoby były blisko i typowały 10/7. Zatem dodatkowe dwa filmy na dvd, których koproducentem jest TP, pojadą do najszybszych z nich tj. Krzysia i Andrzeja. Na koniec dodam, że nowe doładowanie wydłuża ważność konta na rozmowy przychodzące o 10 dni. Będzie dostępne jest w formie doładowania elektronicznego czyli: wydruki z terminali, POS on-line, Internet i bankomaty. W ofercie Nowe Orange Go dziesiątka nadaje takie same stawki, jak piątka. Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom i na pewno to nie jest ostatni konkurs na blogu.


Odpowiedzialny biznes

BMW dla mojej dziewczyny

Redakcja Bloga Redakcja Bloga
04 lipca 2009
BMW dla mojej dziewczyny

Dziś pierwszych 20 osób odebrało czarne BMW, które wylosowali w loterii Orange. Kiedy chodziłem po Placu Konstytucji w Warszawie łatwo było rozpoznać szczęśliwców po szerokim uśmiechu i wpatrywaniu się w rząd lśniących samochodów. Fajnie znaleźć się w miejscu, gdzie wszyscy się cieszą. Największymi farciarzami okazała się rodzina z miejscowości Niedźwiedź. Auto najpierw wylosowała mama, a kilka dni później jej córka. Ciekawe, co na to specjaliści od rachunku prawdopodobieństwa. Inny szczęśliwiec obiecał publicznie ze sceny, że wygrane BMW dostanie w prezencie urodzinowym jego dziewczyna. To się nazywa być dżentelmenem :-)

ludzie_bmw_500.JPG 

Kto nie miał dotychczas szczęścia w losowaniu nie powinien tracić nadziei. Loteria dopiero się rozkręca. Od dziś codziennie będą losowane po dwa samochodzy, zamiast jednego. Oznacza to większe szanse, aby również odjechać czarnym BMW z Warszawy. Przypomnę, że wystarczy wysłać jeden sms o treści BMW na numer 7400, aby brać udział w losowaniu. Szczegóły loterii na stronie www.150bmw.orange.pl Powodzenia!

bmw_500.JPG

Scroll to Top