Oferta

Jeśli nowy pakiet, to musi być OPOP

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
10 listopada 2009
Jeśli nowy pakiet, to musi być OPOP

Kiedy dostaję informację z marketingu o kolejnym pakiecie, który wprowadzamy od razu włącza mi się skojarzenie z Orange POP i tańszymi rozmowami. Nie inaczej było i tym razem. Dziś rusza w OPOP Pakiet Wygadany, w którym za minutę do wszystkich operatorów, prócz Play i Cyfrowego Polsatu, zapłacicie 24 gr, czyli o 5 gr mniej niż wynosi niekwestionowana liczba roku w prepaid! Pakiet jest ważny 7 dni, kosztuje 7,20 zł, a w nim 30 minut do wykorzystania. Można go włączyć wysyłając SMS-a o treści WYGADANY pod numer 474 (opłata, jak za zwykłego SMS-a), za darmo poprzez www.orange.pl/online lub automatyczny BOK *500. Wygadany łączy się z innymi pakietami w OPOP, ale nie z usługą Ty i 3. Minuty można wykorzystać, nawet jeśli nie ma środków na koncie głównym lub skończył się jego okres ważności.


Oferta

Biznes rozmawia za 17 groszy

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
09 listopada 2009
Biznes rozmawia za 17 groszy

Wczoraj na blogu mieliśmy krótką dyskusję na temat oferty dla biznesu. Dobrze się złożyło, gdyż od jutra wprowadzamy w Orange dla Firm promocję Cięte Stawki do Wszystkich. Dzięki niej co miesiąc klienci dostaną dodatkowy pakiet minut na rozmowy, ważny przez cały okres umowy. Stawka za minutę połączenia w ramach abonamentu wyniesie nawet 0,17 gr netto. Jeśli wybierzemy ofertę bez telefonu stawki będą niższe o dalsze 1-2 gr/min. Dodatkowko chcę zwrócić uwagę, że jako jedyny operator w Polsce, do telefonu Samsung Omnia II dołączamy program antywirusowy ArcaVir z bezpłatną licencją na 12 miesięcy. Jestem przekonany, że nowa oferta pozwoli utrzymać Orange pozycję lidera, wśród operatorów, których wybiera biznes. Uprzedzając pytania dodam, że na razie nie planujemy takich stawek w ofercie prepaid.

tabela-blog-911.jpg


Oferta

Wybrany numer lub nawet trzy

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
06 listopada 2009
Wybrany numer lub nawet trzy

W tygodniu Play wprowadził do oferty usługę darmowych połączeń z wybranym numerem we własnej sieci po doładowaniu za 30 zł. Rozgorzała gorąca dyskusja http://telepolis.pl/news.php?id=16404&limit=1000 o wadach i zaletach, co zmobilizowało mnie, aby lepiej przyjrzeć się ofercie Orange, bo takie usługi mieliśmy wcześniej. Dla przypomnienia w NOG mamy usługę „Pogadaj Sobie”, która w zależności od kwoty zasilenia konta pozwala rozmawiać z wybraną osobą za free nawet przez dwa miesiące. To znaczy doładowując się za 25 zł - 14 dni; 50 zł - 30 dni; 100 zł i więcej - 60 dni. Fajnym rozwinięciem dla darmowego numeru jest „Ty i 3” w OPOP, czyli rozmowy z wybranymi trzema osobami z Orange przez 30 dni za 3 gr/min. Oczywiście nie jest to za darmo, ale za to grono rozmawiających trzy razy większe. Szczegóły na www.orange.pl A swoją drogą przed startem Playowej usługi, zapytałem sms-em Marcina Gruszkę, czy numer będzie allnet, czy onnet? Spodziewałem się drugiej odpowiedzi, ale zastanawiałem się zarazem, kiedy i na jakich warunkach pierwszy operator zrobi w prepaid free numer do dowolnej sieci?

Scroll to Top