;

Oferta

Jeszcze więcej GB w nju mobile (6)

Kasia Barys

28 lutego 2024

Jeszcze więcej GB w nju mobile
6

Ulepszamy oferty w nju na abonament i nju subskrypcja. Od dziś we wszystkich opcjach dodajemy GB do wykorzystania, nie zmieniając ceny. Pozostałe elementy oferty zostają bez zmian. Liczba GB wciąż będzie Wam rosła wraz ze stażem w nju.

Zmiany dotyczą ofert: nju za 29 zł z TV, nju za 39 zł z TV, nju za 49 zł z TV, nju internetowy oraz nju subskrypcja (plan nju komórkowy).

Dalej pozostają dostępne w nju na abonament oferty w parze i trio z dodatkowymi numerami za 9 i 19 zł. Natomiast w subskrypcji – przy zakupie 2 numerów za 29 zł –  każdy z numerów zostaje „zrabatowany” o 10 zł. To oznacza świetną ofertę po 19 zł na osobę w parze z nielimitowanymi rozmowami, SMS/MMS w kraju i roamingiem UE oraz po 60 GB internetu na każdy numer. Z czasem liczba GB może urosnąć do 180 GB na numer.

Zmiana oferty dostępna jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów usług nju mobile:

 • dla nowych klientów nju na abonament od 28 lutego 2024,
 • dla obecnych klientów nju na abonament (korzystających z usług „nju 29 zł z TV”, „nju 39 zł z TV”, „nju 49 zł z TV”, nju komórkowy oraz nju internetowy) od początku najbliższego okresu rozliczeniowego, nie później niż 31 marca 2024 r. Pakiet GB zostanie zwiększony automatycznie,
 • pozostali klienci nju na abonament (posiadający inne usługi niż „nju 29 zł z TV”, „nju 39 zł z TV”, „nju 49 zł z TV”) mogą przenieść się do nowej oferty wybierając ją w zakładce Usługi na swoim koncie na njumobile.pl.
Udostępnij: Jeszcze więcej GB w nju mobile
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Truck. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 19:52 28-02-2024
  Zmiany na 💪💪💪
  Odpowiedz
 • komentarz
  sd 10:50 01-03-2024
  Od 01.03. mam nowy okres rozliczeniowy a za abo 29 zł ze stażem +2 lata mam nadal 60 GB - coś się nie zaktualizowało - ma ktoś podobnie?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Olo 14:19 01-03-2024
   Masz uruchomioną opcję TV?
   Odpowiedz
 • komentarz
  Kartofelek 08:39 06-03-2024
  Mam 4 numery w subskrypcji. Dwóm włączyła się większa liczba GB 5 marca (okres rozliczeniowy zaczął się 3 marca), a dwa pozostałe mają poprzedni pakiet (okres rozliczeniowy zaczyna się 9 marca). Czy to znaczy, że kilka dni po 9 marca opcja włączy się na 2 pozostałych numerach?
  Odpowiedz
 • komentarz
  Mateo 15:51 07-03-2024
  Nie we wszystkich opcjach. W nju internet dodatkowy nic się nie zmieniło.
  Odpowiedz
 • komentarz
  igoro 17:29 08-03-2024
  A możecie zdradzić, jaką pokrętna logika kierowała wami, gdy pozbawiliście numery dodatkowe możliwości korzystania z usług obniżających koszta w roamingu poza EU? Rozumiem, że współdzielenie tych usług z numerem głównym może być zbyt kosztowne dla usługodawcy, ale czemu nie pozwalacie ich dokupić do numerów dodatkowych?
  Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

Współpraca z NGO-sami jest dla nas ważna (1)

Ewa Wróbel

28 lutego 2024

Współpraca z NGO-sami jest dla nas ważna
1

Pomagają, angażują, uczą i są nieocenione w społecznie ważnych tematach. Zajmują się edukacją, ochroną praw człowieka, klimatem, wsparciem osób potrzebujących, zagrożonych wykluczeniem. Są wszędzie tam, gdzie pojawiają się wyzwania, problemy i alarmują, podnosząc świadomość społeczną.

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych – ważne święto także dla ponad 130 tys. NGO-sów działających w Polsce. To dobry czas, aby zwrócić uwagę na to, czym zajmują się na co dzień, ale także zastanowić się, na którą z nich przekazać 1,5% swojego podatku w rozliczeniu za miniony rok.

Jest wiele NGO-sów, o których na pewno słyszał każdy z nas. Działają na dużą skalę, od lat konsekwentnie realizując swoją misję. Są też takie, które działają zupełnie lokalnie, a ich funkcjonowanie często opiera się o pracę wolontariacką i zaangażowanych liderów. To one często angażują całe społeczności i sprawiają, że w danej miejscowości tak wiele się dzieje. Często są też miejscem pierwszych doświadczeń wolontariatu dla młodych osób, zaszczepiają NGO-sowego „bakcyla”, wspierają też w rozwoju różnych umiejętności, takich jak zarządzanie czy współpraca.

Wczoraj wszystkie z nich, bez względu na wielkość i pole działania, świętowały Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych, który został ustanowiony 17 kwietnia 2010 r. przez 12 państw Bałtyckiego Forum Organizacji Pozarządowych. Czemu to ważny dzień? – Bo to dobra okazja, by zainspirować ludzi do aktywnego angażowania się w działalność organizacji pozarządowych, a także zachęcać NGO-sy do realizacji wspólnych przedsięwzięć.

Warto wiedzieć, że…

 • W Polsce jest obecnie zarejestrowanych 138 000 organizacji.
 • Zajmują się głównie: sportem, turystyką, rekreacją i hobby (35%), kulturą i sztuką (15%), edukacją i wychowaniem (14%), usługami socjalnymi i pomocą społeczną (7%), ochroną zdrowia (6%), rozwojem lokalnym (6%).
 • Aż 61% organizacji współpracuje z wolontariuszami i wolontariuszkami.
 • 35% opiera się wyłącznie na pracy społecznej.
 • 39% organizacji działa lokalnie na rzecz swojego sąsiedztwa, gminy lub powiatu.*

  *badania pochodzą ze strony: https://fakty.ngo.pl/

Współpraca z NGO-sami jest dla nas ważna

Niektóre NGO-sy są szczególnie bliskie dla Orange Polska i Fundacji Orange. Wymienię tylko kilka z nich, np.:

 • Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę współpracuje z naszą Fundacją w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego,
 • Fundacja Widzialni – organizuje dostępność stron internetowych Orange Polska – ,,Orange bez barier”,
 • Fundacja Katarynka – organizuje dostępność festiwali,
 • Fundacja Integracja – pomaga w dostosowaniu naszej obsługi do klientów z niepełnosprawnościami,
 • Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej – pomaga szkolić seniorów z edukacji cyfrowej,
 • Forum Odpowiedzialnego Biznesu – pomaga w naszym zrównoważonym rozwoju, a teraz także w implementacji standardów ESG,
 • … i wiele innych, które pracują na co dzień z naszą Fundacją.

Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych

Wiele organizacji skupionych jest w różnych federacjach. Fundacja Orange należy m.in. do Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. OFOP to zrzeszenie organizacji społecznych z całej Polski, które działają na rzecz przyjaznych warunków i dobrego prawa dla organizacji pozarządowych i inicjatyw społecznych. To daje nam możliwość tego, by działać w oparciu o idee społeczeństwa obywatelskiego, które i dla nas są ważne.

1,5% Waszego podatku bardzo pomoże

Wczorajsze święto to także dobra okazja do tego, żeby przypomnieć, że Wy także możecie się w prosty sposób włączyć we wsparcie NGO-sów. Niedawno ruszył czas rozliczeń podatku za miniony rok. Przy tej okazji możecie przekazać 1,5% swojego podatku wybranej organizacji pożytku publicznego. Ich listę znajdziecie tutaj. Dla wielu z nich pozyskane w ten sposób środki są ważnym źródłem finansowania realizacji ich celów społecznych.

Dzięki środkom z 1,5% mogą one wesprzeć więcej dzieci w trudniejszej sytuacji, zorganizować dodatkowe zajęcia dla seniorów, zwiększyć pomoc w hospicjach, leczyć zwierzęta i zdziałać wiele innych dobrych rzeczy. Warto skorzystać z tej szansy i przy rozliczeniu podatku za miniony rok wskazać organizację, której chcecie przekazać środki.

Udostępnij: Współpraca z NGO-sami jest dla nas ważna
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Key. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 19:51 28-02-2024
  💪💪💪
  Odpowiedz

;

Oferta

Premiera Xiaomi 14 w Orange (1)

Beata Giska

26 lutego 2024

Premiera Xiaomi 14 w Orange
1

Wystartowaliśmy z przedsprzedażą Xiaomi 14. Jeśli teraz zdecydujecie się kupić smartfon otrzymacie w prezencie hulajnogę Mi Electric Scooter 3.

Najnowszy telefon Xiaomi 14 5G 12/512 GB, obsługujący 5G jakości Orange, możecie zamawiać od dzisiaj. Wśród telefonów z najwyższej półki – w porównaniu np. z iPhone czy Samsungami – wyróżnia się ceną a wiele im nie ustępuje w kwestii parametrów i możliwości. To na pewno świetne urządzenie, a do tego dochodzi upominek na start o wartości prawie 2 tys.

Jak skorzystać z promocji

 • Kupcie smartfon do 3 marca i zarejestrujcie urządzenie na promocjexiaomi.pl/premiera14 (do 5 marca).
 • Po weryfikacji zgłoszenia otrzymacie prezent. Pula nagród jest ograniczona.

Oferta obowiązuje do 3 marca lub do wyczerpania zapasów. Smartfon wysyłamy do klienta od razu po złożeniu zamówienia, a hulajnogę dopiero po zakończeniu akcji i weryfikacji wszystkich zgłoszeń. Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Dodatkowo, w najbliższą środę, 28 lutego o godz 19:00, kolejny odcinek z cyklu Kupuj na żywo z Orange. Bohaterem będzie zestaw Xiaomi – smartfon z hulajnogą. Odcinek poprowadzi Michał Rosiak. Nasz ekspert i tester, który przedpremierowo używał nowość Xiaomi i jest pod jej dużym wrażeniem.

Xiaomi 14 – czym zaskakuje

Główny aparat o przysłonie ƒ/1,6 z czujnikiem obrazu Light Fusion 900 zapewnia wysoki zakres dynamiki i 14-bitową głębię kolorów. Dzięki temu obiektyw Xiaomi 14 wpuszcza o 80% więcej światła niż Xiaomi 13. Teleobiektyw Leica 75 mm świetnie poradzi sobie z portretami i zbliżeniami, a minimalna odległość ustawiania ostrości to zaledwie 10 cm. Ultraszerokokątny aparat Leica 14 mm 50 MP sprawdzi się w ciasnych przestrzeniach lub do rejestrowania krajobrazów. Sympatycy kinematografii docenią funkcję Dolby Vision® i nagrania w rozdzielczości do 4K przy 60 kl./s. Można je edytować bezpośrednio w albumie. Nowy tryb Film umożliwi łatwe tworzenie filmów w kinowym formacie obrazu.

AMOLED CrystalRes o zmiennej częstotliwości 1-120 Hz

Xiaomi 14 wyposażony jest w 6,36-calowy ekran o rozdzielczości 1,5K (2670 x 1200) i gęstości 460ppi. To doskonały standard dla multimediów i gier, charakteryzujący się imponującą jasnością szczytową o wartości 3000 nitów. Ponadto, wyświetlacz Xiaomi 14 posiada certyfikat TÜV Rheinland EyeCare oraz ulepszone funkcje redukcji światła niebieskiego, dzięki czemu wytwarza go o 56% mniej niż poprzednia generacja.

Wydajność i wytrzymałość

Platforma Snapdragon® 8 Gen 3 to znaczący krok do przodu pod względem wydajności i efektywności zużycia energii – osiąga wyniki o ponad 30% lepsze w porównaniu do poprzedniej generacji. Bateria 4610 mAh Xiaomi 14, wspierana przez procesory Xiaomi Surge P2 oraz Xiaomi Surge G1 zapewni niezawodne i trwałe działanie. Szybkie ładowanie HyperCharge 90W pozwoli na pełne naładowanie Xiaomi 14 w zaledwie 31 minut. Natomiast bezprzewodowe ładowanie o mocy 50W zapewni pełną baterię już w 46 minut.

Kompaktowy kształt i elegancki wygląd

Xiaomi 14 może pochwalić się wyjątkowo smukłą dolną ramką obudowy wynoszącą zaledwie 1,71 mm. Pozbawiona wszelkich portów konstrukcja górnej ramki zapewnia urządzeniu doskonałą spójność. Wyprofilowany tylny panel pomaga zapewnić doskonały chwyt, a zdobienie aparatu inspirowane Clous de Paris dodaje Xiaomi 14 elegancji.

Udostępnij: Premiera Xiaomi 14 w Orange
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Star. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 19:50 28-02-2024
  Mhm............ 🤔
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej