Rozrywka

Jutro do kina… w Drohiczynie

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
10 stycznia 2013
Jutro do kina… w Drohiczynie

Dlaczego akurat tam? Bo jutro w Drohiczynie rozpoczyna się kolejna trasa objazdowego Kina Orange. Jeśli macie tam znajomych, dajcie im znać, że czeka ich filmowa uczta - w miejscowym ośrodku kultury bedą mogli zobaczyć 4 filmy. Zacznie się o godz. 10 seansem dla najmłodszych "Dino mama 3D" - jak sama nazwa wskazuje w 3D. To technologiczna nowinka naszego kina - dostępna już od jutra! Następnie, o 15 znakomity komediodramat  "Mój rower" (widziałem - polecam), o 17 "Operacja Argo", o której już Wam pisałem, a na koniec o 19.30 kinowa premiera polskiego thrillera "Sęp".

Kinomani i kinomaniacy są nie tylko w Warszawie, Poznaniu czy Krakowie. Tym, którzy mieszkają w małych miasteczkach i wsiach nie zawsze udaje się wybrać do kina w dużym mieście. Dlatego już ponad 3 lata wspólnie Outdoor Cinema w nowoczesnym wydaniu przywracamy ideę kin objazdowych specjalnie dla mieszkańców miejscowości, w których nie ma czynnych sal kinowych. Ceny biletów zaczynają się już od 12 złotych. Wszyscy klienci Orange, mogą kupić 2 bilety w cenie 1. Wystarczy, że wyślą SMS o treści kino pod numer 2360.

 

Tylko w styczniu objazdowe kino odwiedzi 21 miejscowości. Ich pełną listę, łacznie z repertuarem i lokalizacją znajdziecie tutaj.


Rozrywka

Serce i Rozum na komendzie

Tomasz Owsianko Tomasz Owsianko
09 stycznia 2013
Serce i Rozum na komendzie

Nasi bohaterowie wracają. Tym razem przesadzili i będę musieli ponieść tego konsekwencje. Sprawa jest poważna, bo są oskarżeni o włam i pranie pieniędzy.

Nowa reklama jest częścią kampanii 100 sposobów na zaoszczędzenie od Orange. Serce i Rozum prezentują sposób #62, który pozwala zaoszczędzić. Od teraz każdy, kto zdecyduje się na zamówienie Neostrady lub FunPacka HD otrzyma za 1zł tablet FunTab 7.0 o wartości 499 zł.

Kampania została przygotowana przez agencję Publicis,  za Internet i media społecznościowe Lemon Sky,  a za media odpowiada MEC.


Oferta

Millennium w promocji do posłuchania

Wojciech Jabczyński Wojciech Jabczyński
09 stycznia 2013
Millennium w promocji do posłuchania

Przyznaję, że lubię skandynawskie klimaty i ich wyśmienite kryminały. Dlatego, jeśli ktoś z Was nie poznał jeszcze kultowej powieści Stiega Larssona „Millennium”, to ma okazję skorzystać z promocji audiobooka, która potrwa w Orange do 16 stycznia. Za komplet trzech części (74 godziny słuchania - idealne do samochodu na dłuższe trasy) zapłacicie 45,51 zł, czyli o jedną czwartą mniej niż stadardowa cena. A w porównaniu z kupowaniem całej trylogii w częściach, zaoszczędzicie ponad 60 proc. Jak skorzystać z promocji przeczytacie tutaj.

d0f9b4c917e73d473a1775992b954e61423

Scroll to Top