Odpowiedzialny biznes

Już tylko finały

Marek Wajda Marek Wajda
09 lutego 2012
Już tylko finały

Zambia sprawiła mega sensację pokonując Ghanę. Ghana nie wykorzystała rzutu karnego i pożegnała się ze snem o mistrzostwie. Wybrzeże Kości Słoniowej pewnie, choć skromnie pokonało Mali. Obaj faworyci: Ghana i WKS od początku ruszyli do ataku. Tyle, że Ci drudzy byli skuteczniejsi.

W sobotę o 3 miejsce zagra Ghana z Mali. W niedzielę poznamy Mistrza Afryki - czy to będzie Zambia czy WKS?

Cóż, pewnie wygra Ghana (pokonała już przeciwnika w fazie grupowej 2:0) i WKS (fajnie, jakby w końcu zdobyli to co należy się im od lat), ale żeby mieć jakiekolwiek szanse w naszym konkursie muszę poszaleć ;)

Ghana-Mali 0:1

Zambia-WKS 1:0

W naszym konkursie zmiana na pozycji lidera i wicelidera: Maurycy (10. pkt) wyprzedził Tomsa (8 pkt). Kilka osób ma też po 7 i 6 pkt, emocje będą więc do samego końca ;)

Zgodnie z propozycją Tomsa, żeby podnieść temperaturę zabawy, Wasze typy zostaną upublicznione dopiero po meczu finałowym. Nie typujcie więc po kilka razy, no chyba, że chcecie zmienić wyniki ;)

Więcej zdjęć i materiałów o wczorajszych półfinałach oraz całych Mistrzostwach na Live Orange.


Oferta

Doładowanie promocyjne z telefonu TP

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
08 lutego 2012
Doładowanie promocyjne z telefonu TP

Dziś tylko krótka informacja o szybkiej promocji doładowań realizowanych przez telefon stacjonarny TP. Do każdego zasilenia za 5,10 i 25 zł dodajemy w tym tygodniu 20 proc. na konto promocyjne. Szczegóły, jak skorzystać znajdziecie tutaj.


Oferta

Automatyczny Serwis Informacyjny *200

Marek Krupa Marek Krupa
08 lutego 2012
Automatyczny Serwis Informacyjny *200

Jeżeli korzystacie z usług telefonii stacjonarnej oraz VoIP TP to zapraszam Was do korzystania z nowego Automatycznego Serwisu Informacyjnego *200, czynnego 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Usługa *200 jest skróconym numerem infolinii 801 200 222, warunkiem skorzystania z usługi jest wykonanie połączenia z telefonu w sieci TP.

Dzwoniąc na * 200 bezpośrednio otrzymacie informacje dotyczące:

- stanu salda

- bieżącego wykorzystania minut

- statusu zgłoszenia/zamówienia

- aktywnych usług

Najszybszy dostęp do informacji uzyskacie wykonując połączenie ze swojego numeru telefonu i potwierdzając wyborem klawisza #. W przypadku kontaktu z innego numeru w sieci TP, w celu uzyskania informacji niezbędne będzie podanie jednej z poniższych informacji:

- numer telefonu w sprawie, którego dzwonicie,

- identyfikator usługi Neostrada,

- ID Naked Neo, oraz

- wpisanie swojego kodu PIN.

Jeżeli  nie dokonaliście jeszcze identyfikacji, nie dzwonicie ze swojego numeru telefonu stacjonarnego i nie posiadacie nr PIN, usłyszycie komunikat z prośbą o kontakt z Doradcą infolinii 19393, który po pozytywnej weryfikacji dokona przekierowania na założenie 6 cyfrowego kodu PIN.

W przypadku kontaktu z telefonu komórkowego w sieci Orange nastąpi połączenie z analogiczną pod względem funkcjonalności infolinią dotyczącą rozliczeń z Orange.

Całkowity koszt połączenia niezależnie od czasu jego trwania to 0,36 zł. brutto.

Wystarczy, że w okresie od 7 lutego do 7 marca 2012 roku skorzystacie z Automatycznego Serwisu Informacyjnego *200, a za pierwszy kontakt z infolinią otrzymacie aż 50 punktów PAYBACK

Scroll to Top