Oferta

Kamerki na każdą okazję

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
17 stycznia 2014
Kamerki na każdą okazję

Podczas urlopu przegapiłem ciekawą nowość w naszej ofercie i teraz pokornie nadrabiam. Chodzi o fajne, poręczne kamerki HP. Myślę, że zalet tych urządzeń nie muszę nikomu opisywać. Proponujemy dwa modele HP: AC200 action cam i F150 smartfon cam. Dostaniecie je w Smart Planach Multi, Halo i Mix od 1 zł, a HP F150 także w Zetafonie. Miłego filmowania i dzielenia się filmami z przyjaciółmi :-)

9dcd567d9fa8b93d9f2ad8ebe70604d72d5 296a2a62502def1ded97a40aafe5a0e3790

 

 

 


Oferta

Reyo – nowy smartfon pod marką Orange

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
16 stycznia 2014
Reyo – nowy smartfon pod marką Orange

Po długiej przerwie prezentujemy Wam nowy smartfon Orange Reyo, który został wyprodukowany dla nas na wyłączność. Będzie dostępny we wszystkich salonach Orange pod koniec tego tygodnia. Orange Reyo pracuje jest na systemie Android 4.2, obsługuje transmisję HSDPA+, ma duży ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, aparat 5 Mpx, dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz, 1GB pamięci RAM . Cechą wyróżniającą są stworzone specjalne dla Orange aplikacje: Orange Assistant, która w przystępny sposób pokazuje i uczy posługiwania się telefonem oraz Orange Gesture, która umożliwia przypisanie gestu/symbolu do wybranej funkcjonalności. Smartfon możecie dostać w Smart Planie Multi, Smart Planie Halo oraz ofercie "Przenieś numer do Orange". Mój kolega redakcyjny Michał Rosiak w najbliższym czasie przetestuje Orange Reyo. Jeśli  macie do Michała pytania dotyczące naszej nowości napiszcie je proszę kometarzach, bo to przestrzeń dla wiecznie ciekawych :-)

5cf10f777da8421bc82f5834ec32790f899


Rozrywka

DAVID GUETTA z multimedialnym show na Orange Warsaw Festival

Kasia Barys Kasia Barys
16 stycznia 2014
DAVID GUETTA z multimedialnym show na Orange Warsaw Festival

Każdy fan muzyki Davida Guetty będzie szczęśliwy. Zagra on bowiem na OWF! Jeden z najlepszych DJów oraz producentów na świecie  wystąpi  z multimedialnym, muzycznym show trzeciego dnia Orange Warsaw Festival. Artysta  zagra w niedzielę 15 czerwca. To niekwestionowana gwiazda muzyki house i electro house. Współpracuje z największymi muzykami m.in. Madonną, Rihanną, Jay-Z, Davidem Bowie czy 50 Cent. Wiecie, że DJ ma swój własny program radiowy na stacji radia internetowego RauteMusik? Emisja odbywa się w każdą sobotę.

Do tej pory ogłosiliśmy cztery gwiazdy tegrocznej edycji OWF.  To jeszcze nie koniec listy wykonawców :)

 

Scroll to Top