Oferta

Kanał medyczny w Telewizji Orange

Kasia Barys Kasia Barys
18 stycznia 2022
Kanał medyczny w Telewizji Orange

Polacy coraz bardziej interesują się tematyką zdrowia. Pewnie ma na to niemały wpływ pandemia. Dobrze o siebie dbać i mieć wiedzę. Od stycznia w Pakiecie Optymalnym w Telewizji Orange dostępny jest nowy kanał. STUDIOMED TV to pierwsza polska telewizja o zdrowiu i medycynie skierowana do szerokiej widowni. Jej misją jest zwiększanie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie leczenia, profilaktyki zdrowotnej oraz o zdrowym stylu życia.

W ofercie STUDIOMED TV dostępne są cykle programów edukacyjnych i poradniczych oraz pojedyncze dokumenty. Stosowane formaty to reportaże, wywiady oraz magazyny informacyjne. Nad jakością i aktualnością informacji czuwa Rada Programowa składająca się z ekspertów: m.in. lekarzy i profesorów.

Kanał dostępny jest wybierając 354 na pilocie telewizora

Przykładowe programy jakie są dostępne w STUDIOMED TV to np. ten o tym, „Jak zrzucić nadwagę?” W tym paśmie można poznać kilka niekonwencjonalnych sposobów na zdrowszą sylwetkę, obejrzeć przegląd badań naukowych na temat przyczyn choroby otyłościowej a także poznać mity związane z leczeniem tej choroby. Program jest do obejrzenia od poniedziałku do piątku o 23:10 a w weekend o 12:00

Na kanale można też dowiedzieć się jak zmienić swój styl życia na zdrowszy. Jakie jedzenie poprawia pamięć i pracę mózgu, a jakie potrawy sprzyjają depresji? Czy są potrawy, które powinniśmy szczególnie wybierać, jeśli chorujemy na określone choroby? Jaki rodzaj ruchu pasuje nam najbardziej: dynamiczny fitness czy joga, która pomaga wzmocnić ciało i ducha? Zmiana stylu życia może być ciekawą przygodą. Program można obejrzeć w weekendowym paśmie porannym o godz. 8.00

 

Komentarze

Leon
Leon 19:50 18-01-2022

Kiedy Canal+4K ULTRA HD na kanale 29 w DTH i Wasze usługi tv na satelita z pakiety Canal+ na dekoder 4K ULTRABOX+? Sprzedajecie i nie działa? Jest tylko w kablówka w promocja do końca luty wszystkim, a na satelita jak i w usługi satelitarne? Może nie być wcale? Ludzie miesiącami czekają na tego uruchomienie, chodź mają na umowy.

Odpowiedz
pablo_ck
pablo_ck 20:43 20-01-2022

O proszę. Trzeba by może sprawdzić tematykę takiego kanału. Wiele scen z kultowych seriali o tematyce medycznej/ratunkowej nadawanych w TV to dla medyków science fiction. Jak oglądam niektóre sceny to kaniula dożylna potrafi być założona na odwrót, etc…..jest tyle „wpadek” czasem że…..aż strach brać przykład z takich seriali.

Odpowiedz

Oferta

Oferta tygodnia ze smartfonami vivo

Ewa Wróbel Ewa Wróbel
18 stycznia 2022
Oferta tygodnia ze smartfonami vivo

Przypominam, że wielka wyprzedaż w Orange trwa do 2 lutego. A dzisiaj startujemy z nową ofertą tygodnia dla klientów indywidualnych. Mamy dla Was tańsze smartfony vivo.

Ceny telefonów obniżamy aż o 360 zł w pakietach Love Standard, Love Extra, Love Premium oraz przy zakupie Planu 60 i 80. W ofercie bez abonamentu oba modele pozostają w supercenie od 23 grudnia.

 

vivo V21 5G

Co go wyróżnia? Zdecydowanie ultrasmukły design, 90 Hz ekran AMOLED, czy aparaty przystosowane do zdjęć nocnych i selfie. Można na nim grać w wymagające gry mobilne albo pracować na kilku aplikacjach jednocześnie. Procesor MediaTek Dimensity 800U i 8 GB pamięci RAM są na to gotowe. Nowy algorytm AI i tryb usuwania szumów z pewnością poprawi jakość galerii zdjęć. Smartfon vivo V21 5G daje także dostęp do błyskawicznej łączności 5G.

Test tego telefonu wykonany przez Karola znajdziecie na blogu.

 

vivo Y52 5G

Również ze smartfonem vivo Y52 5G będziesz mieć jeszcze więcej przyjemności z fotografii. Posiada wiele przeróżnych trybów i funkcji, np. zdjęć poklatkowych i naklejek AR, dla pięknego odwzorowania kolorów i dużej szczegółowości zdjęć. Do dyspozycji aż 128 GB, a w razie potrzeby można skorzystać z dodatkowej karty microUSB o pojemności aż 256 GB. Na smartfonie korzystaj z szybkiego internetu i z łatwością przesyłaj dane do innego urządzenia. Smartfon jest przystosowany do obsługi sieci 5G, wspiera szybki standard Bluetooth 5.1 i ma pojemną baterię.

 

Oferta tygodnia jest dostępna do 24 stycznia br. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Komentarze


Oferta

Skocz po smartfon vivo do Sklepu Flex

Kasia Barys Kasia Barys
17 stycznia 2022
Skocz po smartfon vivo do Sklepu Flex

Orange Flex przygotował promocję na smartfony z okazji sezonu skoków narciarskich. Można kibicować polskim skoczkom i skorzystać z rabatów w Sklepie Flex.

Od listopada do portfolio Sklepu Flex zawitała marka vivo, która jest partnerem Polskiego Związku Narciarskiego.  W Sklepie Flex obecnie można znaleźć cztery modele tego producenta: vivo V21 5G, vivo Y52 5G, vivo Y21s oraz vivo Y11s.

Kibicujcie skoczkom narciarskim

Od weekendu w Zakopanem 15-16.01, aż do finału Pucharu Świata w słoweńskiej Planicy 25-27.03.2022, czyli aż przez 7 weekendów zachęcamy do trzymania kciuków za naszych zawodników. Im więcej punktów polscy skoczkowie wyskaczą w konkursie indywidualnym, czy drużynowym, tym większy rabat na wybrany smartfon vivo będzie czekał w Sklepie Flex w poniedziałek i wtorek po konkursie.

Harmonogram akcji:

Miejsce Data konkursów Data akcji z rabatem
Zakopane 15-16.01 17-18.01
Willingen 28-30.01 31.01-1.02
Lahti 26-27.02 28.02-1.03
Lillehamer 3.04 4.03
Oslo 5-6.03 7-8.03
Obersdorf 18-19.03 20-21.03
Planica 25-27.03 28-29.03

Mechanizm naliczania zniżek

Mechanizm jest prosty a przede wszystkim korzystny. Przykładowo 4 grudnia odbył się konkurs drużynowy, w którym Polska drużyna zajęła 4 miejsce, zdobywając tym samym 250 punktów w klasyfikacji Drużynowego Pucharu Świata. Stąd potencjalny rabat to 250 zł na wybrany smartfon vivo. Jeśli (czego nie życzymy!) naszym zawodnikom podwinie się noga jak w przypadku konkursu w Wiśle, wtedy Flex daje gwarancję: minimum 100 zł zniżki, za dzielne kibicowanie.

Więcej o mechanizmie naliczania rabatu przeczytajcie we wpisie: https://flex.orange.pl/blog/post/Skocz-po-smartfon-vivo-do-Sklepu-Flex

 

Komentarze

Scroll to Top