Odpowiedzialny biznes

Kartki ze wspomnieniami z 6. Zlotu Blogowego

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
23 lipca 2015
Kartki ze wspomnieniami z 6. Zlotu Blogowego

Roksana, Pan Pikuś, Paweł Uliczny, Ziemowy, Astis, pablo_ck, Underek, sd, Prezesek dziękuję, że przyjechaliście na wakacyjny 6. Zlot Blogowy. Pewnie powoli zapominacie o wizycie w Orange Smart Store, spotkaniu z technologiami w Miasteczku Orange, a potem podróży  do Trójmiasta i pokazie Orange Kino Letnie. Dlatego by pomóc Wam odświeżyć pamięć, proponuję krótki film ze zdjęciami, do których tak ochoczo pozowaliście. Ps. Przy okazji przepraszam, że nie powiedziałem na zlocie o ostatnich nowościach. Marketing urwałby mi język :-)

 


Rozrywka

Chemia w kinie

Kasia Barys Kasia Barys
23 lipca 2015
Chemia w kinie

Wielokrotnie gazety plotkarskie donosiły o tym, że na planie filmowym "zaiskrzyło" między aktorami. I dobrze :) Bo wtedy ta chemia pomaga samym aktorom w pracy, a przede wszystkim jest widoczna w efekcie końcowym, już w kinie. Aktorzy potrafią wykorzystać te prawdziwe emocje między nimi. Na tym polega moim zdaniem sztuka aktorska. Podczas gali wręcznia nagrody Diamentowego Klapsa podczas Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane 2015 mieliśmy okazję odpytać m.in. Borysa Szyca o chemię na planie filmowym. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu.

 


Bezpieczeństwo

(nie)Bezpieczna Sieć, cz. 6

Michał Rosiak Michał Rosiak
23 lipca 2015
(nie)Bezpieczna Sieć, cz. 6

Macie czasami wrażenie, że ktoś za Wami idzie? Najczęściej w ciemnej ulicy, ale czasami może się też zdarzyć w godzinach szczytu w zatłoczonym centrum miasta. W internecie jest z tym - jak zwykle - nieco inaczej. Bo tutaj moga nas śledzić, podglądać, praktycznie patrzeć nam na ręce, a my w ogóle nie zdajemy sobie z tego sprawy!

I o tym właśnie jest dzisiejsza (nie)Bezpieczna Sieć. Miłego oglądania!

Scroll to Top