Oferta

Kiedy Samsung Galaxy S II w Orange?

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
14 maja 2011
Kiedy Samsung Galaxy S II w Orange?

Po informacji Samsunga, że Galaxy S II startuje na polskim rynku, pytaliście niecierpliwie kiedy będzie dostępny w Orange. Zatem uprzejmie donoszę, że powinniśmy go mieć w cennikach i sprzedaży w drugiej połowie maja. Konkretny dzień trudno mi podać, bo to zależy od wielu czynników. Swoją drogą, nie dziwię się, że podpytujecie i czekacie na tego smartphona. Samsung Galaxy S II został wyposażony m.in. w mocny, dwurdzeniowy procesor 1.2 GHz, szybką transmisję danych do 21 Mb/s, rewelacyjny, dotykowy ekran 4,3 SUPER AMOLED Plus i aparat 8 mpix z nagrywaniem wideo HD. Jednym słowem pełny wypas.

Samsung_Galaxy_I9100_Galaxy_SII.jpg


Odpowiedzialny biznes

Dilbert o 4G

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
13 maja 2011
Dilbert o 4G

Wygląda na to, że Dilbert odwiedził niektórych naszych konkurentów :-)

dilbert_4G.jpg


Rozrywka

Na Kaszubach spisali się z Kinem Orange

Liliana Kulesza Liliana Kulesza
12 maja 2011
Na Kaszubach spisali się z Kinem Orange

Czy da się połączyć coś fajnego i coś obowiązkowego? Czasami tak, oto przykład. W ubiegłym tygodniu na Kaszubach można było obejrzeć dobry film i wziąć udział w spisie powszechnym. Wszystko dzięki akcji „Spisz się z Kinem Orange”.

Objazdowe kino gościło w 5 kaszubskich miejscowościach (Lipnicy, Luzinie, Cewicach, Brusach i Wielkim Klinczu). Można było zobaczyć filmy związane z Pomorzem: „Miasto z morza” i „Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł”! A przy okazji działały tam mini-kafejki z bezpłatnym internetem, gdzie można było dokonać samopisu. Byli też fachowcy, którzy chętnym tłumaczyli jak to zrobić.

Fajny pomysł? Mi się spodobał, a jakie jest Wasze zdanie? Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zajrzyjcie na stronę Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.

Scroll to Top