Rozrywka

Kino Letnie pod gwiazdami

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
28 czerwca 2013
Kino Letnie pod gwiazdami

Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na spędzanie wieczorów wakacyjnych, przygotowaliśmy dla was już po raz szósty Orange Kino Letnie – czyli kino pod gwiazdami. Największe polskie i zagraniczne hity filmowe będą codziennie wyświetlane na sopockim Molo i przy zakopiańskich Krupówkach. Przez cały lipiec i sierpień te dwa miasta zamienią się w największe w Europie kino pod gołym niebem. Co wieczór seanse rozpoczynają się tuż po zachodzie słońca na pneumatycznych ekranach, można obejrzeć kinowe hity.

75464daeb3d6f9db19a2ab96406ab50f30d

We wszystkie weekendy wakacji oba kinowe miasta połączy Wagon Filmowy Orange Kino Letnie. W tej mobilnej sali kinowej, przez całą podróż, wyświetlane będą hity kinowe ostatnich lat. Ważny bilet na pociąg jest jednocześnie biletem wstępu do Wagonu Filmowego. Rodzicami chrzestnymi Wagonu są Katarzyna Figura i Piotr Siwkiewicz, niezapomniany duet aktorski z kultowego filmu Radosława Piwowarskiego „Pociąg do Hollywood”.

Zachęcam Was do śledzenia naszego bloga, na którym będziemy Was na bieżąco informować o całym festiwalu.

Co sadzicie o takich inicjatywach? Jaki film najbardziej lubicie?


Oferta

Jak nie szczypać się z Internetem

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
28 czerwca 2013
Jak nie szczypać się z Internetem

Mieliśmy mały przeciek na Facebooku z wakacyjnym pakietem internetowym w ofertach na kartę. News nie rozlał się przesadnie mocno, być może dlatego, że oferta jest tak atrakcyjna, że niewielu w nią uwierzyło… Ale do rzeczy. Nasza oferta dla Was to 6 GB za 6 zł na 60 dni. Pakiet jest dostępny w taryfach: Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go. Aby go aktywować wystarczy, że wyślecie SMS o treści START pod numer 260 (koszt zgodny z taryfą, jaką macie). Jak dla mnie, pakiet pozwoli zdecydowanej większości z Was spokojnie korzystać przez całe wakacje z Internetu w telefonie. I to za cenę 3 puszek coca-coli! Teraz możecie martwić się już tylko tym, czy lato będzie słoneczne :-)

c2f2eb23cca32bf221174e6e67247f9a0ce


Sieć

WiFi od Orange w Łazienkach Królewskich

Marta Krajewska Marta Krajewska
28 czerwca 2013
WiFi od Orange w Łazienkach Królewskich

Zaczynają się wakacje, a wraz z nimi okres urlopów, długich spacerów, wypraw rowerowych, pikników i imprez pod chmurką.

Jeśli będziecie w tym czasie w Warszawie, zajrzyjcie do Łazienek Królewskich. Od końca lipca będziecie mogli tam przetestować nasze WiFi offload, czyli rozwiązanie, które przełącza użytkownika między siecią 3G a siecią WiFi w pobliżu punktów dostępowych, umożliwiając szybką i bezpieczną transmisję danych.

Sieć WiFi będzie dostępna w Podchorążówce, Pałacu Myślewieckim, Pałacu na Wyspie, Amfiteatrze, Starej Pomarańczarni i w okolicy pomniku Chopina. W sumie zainstalujemy w parku 22 punkty dostępowe.

Goście będą mogli skorzystać z transmisji o szybkości do 100 Mb/s bez konieczności łączenia się za każdym razem, gdy znajdą się w zasięgu punktu dostępowego. Wystarczy jednorazowa konfiguracja telefonu, która umożliwi łączność z siecią WiFi, a urządzenia będą samoczynnie przełączać się pomiędzy punktami dostępu.

A już w najbliższą niedzielę 30 czerwca pod pomnikiem kompozytora odbędzie się koncert Chopinowski. Wybieracie się?

O szczegółowym harmonogramie uruchomienia będę Was informować na bieżąco.

Scroll to Top