Rozrywka

Kino przy Twardej 18

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
28 października 2010
Kino przy Twardej 18

Gdy wchodziłem dziś do pracy przywitał mnie Chuck Norris, a miłe damy zaprosiły na prażoną kukurydzę. Można było zrobić sobie fotkę z królem kopnięcia z półobrotu i posłuchać muzyki. Fajna odmiana w drodze do biura, ale prawdziwa niespodzianka to filmowa aktywacja sali kinowej w naszym biurowcu. Co czwartek, po pracy o godz. 17.15, firma zafundowała nam projekcje hitów filmowych. W końcu od dawna angażujemy się w sponsoring kina, "Środy z Orange" są niezwykle popularne, to czemu nie pójść dalej. Zaczynamy od Sherlocka Holmesa, potem będą: Kac Vegas, Mroczny Rycerz, Autor Widmo i The Hurt Locker. Można zapraszać osoby towarzyszące i gości, więc pewnie w listopadzie urządzę konkurs z nagrodą, jakiej możecie się domyślać :-)

chuck-norris.jpg


Odpowiedzialny biznes

b-Link w Brukseli

Bartlomiej Roch Bartlomiej Roch
27 października 2010
b-Link w Brukseli

Jutro w Brukseli CSR Europe organizuje targi dobrych praktyk CSR „Enterprise 2020”. Wśród zaproszonych firm europejskich jesteśmy także my! TP będzie prezentować aplikację b-Link, o którym więcej tu.

Poza wyborem najciekawszych dobrych praktyk w Europie, wzajemnym poznaniem się i współpracą w ramach programu  „Enterprise 2020”,  podczas targów będzie głównie mowa o wyzwaniach stojących przez najblizsze lata przed nie tylko biznesem i społeczeństwem, ale również przed aministracjami krajów UE oraz instytucjami europejskimi w kontekście zrównoważonego rozwoju.

Podczas targów  wymienimy się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz naszymi doświadczeniami. Nieskromnie powiem, że mamy już w tym doświadczenie, bo w latach ubiegłych prezentowaliśmy tam już  i  "Edukację z internetem TP" i "Telefon do mamy". Teraz kolej na b-link! :)

 

CSR Europe logo_200px.jpg

Komentarze


Sieć

Grupa TP liderem na wszystkich rynkach

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
27 października 2010
Grupa TP liderem na wszystkich rynkach

Dziś ogłosiliśmy wyniki Grupy TP za III kwartał. Utrzymaliśmy pozycję lidera na wszystkich rynkach: mobilnym, stacjonarnym i broadbandu. Tradycyjnie nie będę wdawał się w szczegóły, które możecie sami przeczytać albo tutaj pobrać cały raport. Chcę tylko zwrócić uwagę na kilka elementów, które zazwyczaj Was ciekawią. Kolejny kwartał z rzędu wzrosła nam liczba klientów Orange. Mamy ich 14,141 mln, czyli o ponad 400 tys. więcej niż 9 miesięcy temu. To efekt dobrego przyjęcia ofert abonamentowych i prepaid. Cieszy zwłaszcza rosnący udział postpaidu, bo to najbardziej wartościowy kawałek tortu. Przełamaliśmy się w broadbandzie, a przecież dopiero przed nami efekt nowych ofert neo, który zobaczymy w wynikach IV kwartału. Warto wspomnieć, że już pół miliona neostradowiczów korzysta z oferty telewizyjnej. Perspektywa równie dobra, bo podpisaliśmy umowę z TVN. Wyniki cieszą, ale wiemy, że jak zawsze sporo można poprawić. Dlatego dziękując Wam, że korzystacie z oferty Grupy TP zobowiązujemy się dalej ciężko pracować.

Scroll to Top