Oferta

Kolejna Xperia w Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
08 kwietnia 2013
Kolejna Xperia w Orange

Od jutra wprowadzamy do oferty smartfona Sony Xperia E. Moim zdaniem to przyzwoity telefon w rozsądnej cenie dla tych z Was, którzy cenią sobie funkcjonalność i mocną baterię. Dostaniecie go w Smart Planach: Halo, Multi i Mix oraz biznesowych: Firma bez Ograniczeń i Planie Korzystnym.

c675866f12c936a641b9b0d3bc1c78b6808


Oferta

Odbijaj i wygraj SMS-y

Arletta Wojtala Arletta Wojtala
08 kwietnia 2013
Odbijaj i wygraj SMS-y

Na profilu Orange Polska na Facebooku wszyscy użytkownicy Orange na kartę mogą wygrać 100 darmowych SMS-ów ważnych dwa dni. Wystarczy wykazać się zręcznością i 100-krotnie odbić SMS-a w aplikacji Odbijaniec.

f9ee471d3a8f0d87dd899c62f336244cdf1

Pamiętajcie też,  że w Orange One dostępne są nielimitowane, darmowe SMS-y do wszystkich sieci za doładowanie. Być może widzieliście już spot z kampanii, z fantastycznym, zapadającym w pamięć utworem "Splitting Colors" Lemaitre

Nielimitowane SMS-y po doładowaniu to jedyna usługa na rynku, w której SMS-y przyznawane są za całkowicie darmo - automatycznie po doładowaniu konta, a nie po wykupieniu pakietu. Aby ją włączyć, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści PROMOCJA pod numer 203. Warto się śpieszyć, bo promocja trwa tylko do 6 maja.


Rozrywka

Nagraj swój własny teledysk

Aleksandra Urbańska Aleksandra Urbańska
08 kwietnia 2013
Nagraj swój własny teledysk

Moja głowa zawsze byla pełna pomysłów, ale problem był jeden: jak to sfinansować? ;) Teraz mogę zrealizować jeden z nich - nagrać teledysk. Wy też możecie nakręcić swój autorski teledysk pod okiem profesjonalistów!

5c1cebfb32a895a4f9a1a652978375e1e20

Wystarczy, że pobierzecie utwór „Youth” zespołu Lilly Hates Roses i do 30 kwietnia za pomocą previsu, czyli klipu nakręconego „na brudno” telefonem komórkowym, przedstawicie swój oryginalny pomysł na teledysk. 10 najciekawszych wizji  wybranych przez jury zostanie opublikowane na orange.pl. Dalej to już użytkownicy portalu orange.pl zadecydują, jakie trzy pomysły przerodzą się w produkcje najwyższej klasy. Zwycięzcy pojadą na Plenery Film Spring Open w Krakowie (26 maja - 5 czerwca) by  pod okiem specjalistów zrealizować prawdziwe klipy dla zespołu Lily Hates Roses. Co więcej, jest szansa, że któryś z powstałych teledysków  stanie się oficjalnym klipem do utworu!!:). Ktoś spróbuje?

PlayWyłącz głos

Konkurs organizowany jest przez Orange we współpracy z Sony Music Polska oraz założoną przez Sławomira Idziaka fundacją Film Spring Open.

Szczegółowe informacje nt. konkursu znajdziecie na: orange.pl

A tych, których nie udało mi się zachęcić do wzięcia udziału w konkursie, mam inną, filmową propozycję;) Zapraszam do naszego objazdowego kina Orange.Jego dokładną, kwietniową trasę możecie sprawdzić tutaj i pamiętajcie, że klienci Orange, mogą kupić 2 bilety w cenie 1.

Scroll to Top