Oferta

Kolejny Szalony Weekend w Orange z telefonami Huawei

Piotr Domański Piotr Domański
19 lutego 2016
Kolejny Szalony Weekend w Orange z telefonami Huawei

Sklep z telefonami bez umowy rusza z kolejnym Szalonym Weekendem. Warto tam zajrzeć, by poprawić nadwątlony przedwiosenną pluchą nastrój ;-) W dół poleciały ceny trzech fajnych modeli Huawei.

Szczególnie chciałbym Wam polecić jeden z nich – Huawei P8Lite. Sam z niego korzystam od jakiegoś czasu i przyznaję, że to całkiem ciekawy model. Może nie z najwyższej półki i może pozbawiony części rozwiązań zastosowanych w P8, ale to nadal bardzo dobry sprzęt. W porównaniu z modelami z metalową obudową jest bardzo lekki, a przy tym nadal elegancki. Technikalia też niczego sobie – telefon bez problemu sobie radzi z najpopularniejszymi aplikacjami, zdjęcia wychodzą ładne i wyraźne, a bateria trzyma. Jeżeli nie potrzebujecie nic więcej polecam. Szczególnie, że do końca weekendu zapłacicie za niego 749 złotych, czyli o 10% taniej niż normalnie. I taniej niż w przypadku większości innych sklepów internetowych.

Jeżeli potrzebujecie, nieco bardziej zaawansowanego modelu polecam Huawei ShotX, czyli ten słynny telefon z obrotowym aparatem ;-). Jeżeli jesteście zainteresowani jego możliwościami, polecam film Michała Rosiaka.  Kosztuje on 1299 złotych – obniżyliśmy jego cenę o 7%, czyli 100 złotych. Z kolei dla tych, dla których liczy się głównie cena rozwiązaniem będzie tańszy o 18% Huawei Y5. Zapłacicie za niego do końca tygodnia 319 zł.

Linki do poszczególnych modeli znajdziecie w tekście, więc tutaj tylko napiszę, że w naszym sklepie z telefonami bez umowy dostajecie za darmo kartę prepaid z 2 GB transferu danych. Jakby jeszcze trzeba było Was zachęcać ;-)


Rozrywka

Kygo na Opener

Kasia Barys Kasia Barys
19 lutego 2016
Kygo na Opener

Świeżynka na letnim festiwalu, ale za to jaka! Kygo zagra 2 lipca na Orange Stage podczas Open'er Powered by Orange. To norweski producent muzyczny, dj, prawdziwy król remiksu dźwięków. Bardzo popularny w Szwecji, Finlandii czy Niemczech. Ale szersza publiczność także go poznała, dwa lata temu, kiedy stworzył remiks do utworu "I see fire" Eda Sheerana. Tworzy muzykę w stylu tropical house i deep house. Te elektroniczne dźwięki idealnie pasują na wakacyjny czas nad morzem. Prawda?

9a54d229f68daffa62080f20c415fb06d4f


Oferta

Po lekcjach w sieci z Arleną Witt

Stella Widomska Stella Widomska
19 lutego 2016
Po lekcjach w sieci z Arleną Witt

Czasem mamy wątpliwości i potrzebujemy coś sprawdzić. Albo przetłumaczyć. A już przetłumaczyć coś, co jest wyrażeniem potocznym, slangowym i po prostu nie znajdziemy tego w papierowym słowniku. Co wtedy? Internet jest tak ogromny, że znajdziemy w nim na prawdę wszystko. Ale czy wiecie jak szukać wiedzy w internecie? O tej przydatnej wiedzy opowiada w najnowszym odcinku Po Cudzemu Arlena Witt. Zdarza Wam się czasem pamiętać śmieszny dialog, ale nie nie możecie sobie przypomnieć z jakiego filmu? Wiedzieliście, że jest strona, która Wam pomoże i po wpisaniu wyrażenia pokaże całą listę scen/ filmów, w jakich te słowa padły? Jest też strona, która po wpisaniu wyrażenia wyszukuje filmy na YouTubie, w których ono pada. Człowiek uczy się całe życie i to jest święta prawda! Zobaczcie czym Was zaskoczy Arlena.

Już wiecie jak szukać. Ale gdyby jednak ktoś z Was chciał spotkać się z Arleną i ją o coś zapytać osobiście, to wystarczy wziąć udział w konkursie na polekcjachwsieci.pl organizowanym przez Orange i wygrać z nią lekcję. Powodzenia!

Zapisz

Zapisz

Scroll to Top