;

Sieć

Kolejnych 100 000 gospodarstw domowych ma światłowód (8)

Wojtek Jabczyński

2 sierpnia 2022

Kolejnych 100 000 gospodarstw domowych ma światłowód
8

W pierwszym półroczu 2022, w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC), najszybszy światłowodowy internet podłączyliśmy w 100 000 gospodarstw domowych. Większość z nich znajduje się we wsiach i małych miejscowościach.

Konkretnie chodzi o 5 projektów, w których byliśmy inwestorem w konkursie POPC2. To obszary: Gdański i Trójmiejski, Starogardzki, Szczecinecko-Pyrzycki część A, Jeleniogórski oraz Wrocławski i Wrocław. Dzięki ich zakończeniu światłowód pojawił się w 35 powiatach, 159 gminach i aż 1 128  miejscowościach. Warto podkreślić, że sieć jest dostępna dla wszystkich operatorów, chcących świadczyć klientom usługi detaliczne.

Przypomnę, że w ramach wszystkich zrealizowanych przez nas od 2017 roku projektów POPC –  wspieranych środkami Unii Europejskiej – do dziś objęliśmy zasięgiem blisko 366 tys. gospodarstw domowych, budując 23 tys. km linii światłowodowej. Dotarliśmy z szybkim Internetem do ponad 3 800 miejscowości w całej Polsce.

Także dzięki tym inwestycjom w POPC, na koniec pierwszego półrocza 2022 roku w zasięgu światłowodów od Orange było już 6,5 mln gospodarstw domowych w kraju. To o ponad 1 milion więcej niż rok wcześniej. W samym tylko 2 kwartale br. zasięg zwiększył się o ponad 320 tys.

Udostępnij: Kolejnych 100 000 gospodarstw domowych ma światłowód
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Star. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Marek 18:02 02-08-2022
  Komentarze są moderowane mocno?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 19:38 02-08-2022
   Jeśli przestrzega się zasad netykiety komentarze zawsze są publikowane. Pozdrawiam
   Odpowiedz
 • komentarz
  Juras 21:38 02-08-2022
  Czy jest szansa na informację dotyczącą położenia światłowodu w projekcie POPC przy ul. Drzymały w Kobylnicy w województwie pomorskim? Na mapach Centrum Projektów Polska Cyfrowa punkty podłączenia istniały... ale do tej pory się nie urzeczywistniły
  Odpowiedz
  • komentarz
   Juras 14:29 05-08-2022
   Chyba nikt już nie czyta postów sprzed kilku dni :(
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 20:56 03-08-2022
  Ja ubolewam nad tym że.....słabo walczycie o klienta w dużych miastach. U mnie w w bloku (klatce schodowej) klientów Orange zero, u rodziców to samo. UPC, Vectra.....prxyzeyczajenis klientów robią swoje. Uważam że trzeba zawalczyć cenę i promocjami.
  Odpowiedz
  • komentarz
   pablo_ck 16:29 07-08-2022
   przepraszam za literówki 😀
   Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 16:35 09-08-2022
   Mam UPC i niestety nie skorzystam z orange, który też jest u mnie... Czemu? Proste! Oferta dużo gorsza i cenowo też nie bije na kolana! Więc z czym i o czym... Niestety stwierdzam, że w orange coraz więcej twardogłowych... :/
   Odpowiedz
 • komentarz
  Aleksander 18:53 10-08-2022
  Potwierdzam. Okolice Jeleniej Góry 600 Mbit hula aż miło. Komfort nieporównywalny z innymi technologiami.
  Odpowiedz

;

Gaming

Playstation tworzy mobilny pad (1)

Bartosz Graczyk

2 sierpnia 2022

Playstation tworzy mobilny pad
1

Mobilny pad do gier? Takie rzeczy już istnieją, ale gdy do akcji wchodzi duży producent to coś oznacza. Fani „przenośnego” gamingu od dłuższego czasu potrzebują lepszego sprzętu do zabawy z ambitnymi produkcjami. Nowe tytuły wysokobudżetowe chwalą się skomplikowaną grafiką i rozgrywką, ale również…sterowaniem. W takich momentach właśnie przydaje się pad.

Mobilny pad Playstation – komu to potrzebne?

Pad możemy podłączyć za pomocą bluetooth. Targanie dodatkowego sprzętu z natury przystosowanego do innego rodzaju zabawy nie należy do wygodnych. Wyobrażacie sobie spacer z padem w ręku? Dla mnie to absurd, chyba że jest wkomponowany w urządzenie jak w przypadku Nintendo Switch. Z podobnym założeniem wychodzi do graczy Playstation rozpoczynając współpracę z firmą Backbone. Urządzenie ma być kompatybilne z najpopularniejszymi produkcjami np. Genshin Impact, Call of Duty Mobile, czy Diablo Immortal. To przenośny pad, który możemy podczepić do smartfonów Apple.

Ergonomia przycisków jest identyczna względem pierwowzoru, czyli pada od Playstation 5. Sprzęt możemy podłączyć do iPhone`’a przy pomocy złącza Lightning i telefon staje się przenośną konsolą. Od kilku lat w AppStore dostępna jest darmowa aplikacja RemotePlay pozwalająca na zdalne sterowanie konsolą Playstation 4/5 oraz granie poprzez połączenie internetowe. Z padem Backbone niewiele brakuje by Nintendo Switch odeszło w odstawkę na rzecz iPhone’a z nowym akcesorium. Urządzenie można kupić za 99 dolarów, ale na razie nie jest dostępne w Polsce. Tego typu sprzęt nie jest jednak czymś nowym, a w podobny kontroler możesz zaopatrzyć się już dziś.

Poznajcie Razer Kishi

razer kishi pad mobilny

Kontroler Razer Kishi działa na takiej samej zasadzie jak produkt od Playstation. Podstawową różnicą jest…kolor. Czarny zamiast białego. Prócz tego rozstawienie przycisków jest niemal identyczne. Urządzenie jest niezwykle lekkie – waży 163 gramy. To oznacza, że nie jest dużym balastem w plecaku, a przydatnym dodatkiem dla pasjonatów gamingu. Można go ładować w trakcie rozgrywki, za pomocą złącza Lightning, dzięki czemu nie trzeba martwić się kolejny kabel.

Kontroler Razer Kishi w wersji na iPhone możesz zakupić na stronie Orange – jednorazowo lub w ratach.

Udostępnij: Playstation tworzy mobilny pad
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Heart. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 20:51 03-08-2022
  Dla mnie mega fajne urządzenie od Playstation. Każdy lubi co innego. Jeden blondynki, drugi szatynki.
  Odpowiedz

;

Oferta

Wakacje z promocjami w Orange na kartę (60)

Ewa Wróbel

1 sierpnia 2022

Wakacje z promocjami w Orange na kartę
60

Za nami połowa wakacji i już co 10 klient Orange na kartę aktywował promocję 300 GB za darmo przez rok. A od dziś możecie skorzystać z kolejnego hitu – 1200 GB za darmo przez rok dla wszystkich klientów, którzy mają aktywną usługę Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB w wersji cyklicznej miesięcznej.

Przypomnę, że promocja 300 GB za darmo przez rok to 12 paczek po 25 GB każda, przyznawanych co 31 dni. Jedyne, co trzeba zrobić, to doładować się za minimum 5 zł i wysłać SMS-a rejestracyjnego. Gigabajty z promocji sumują się z gigabajtami po doładowaniu, więc można zebrać pokaźną sumę GB. A przecież właśnie o to chodzi – im więcej GB, tym lepiej!

Nic dziwnego, że promocja zebrała wielu zwolenników, ale również niedowiarków, którzy wątpili, że nie ma czegoś „małym druczkiem”. Nic z tych rzeczy. Wystarczy kilka złotych i można cieszyć się promocją. Więcej o ofercie możecie przeczytać tutaj.

Bez limitu robi różnicę

Jako ciekawostkę mogę podać, że niemal 50% naszych klientów Orange na kartę korzysta z oferty Bez limitu. Ponadto, w 2022 roku rozdaliśmy za darmo ponad milion usług nielimitowanych. Cieszymy się z Waszego zainteresowania ofertą, dlatego kilka razy w roku udostępniamy wszystkim klientom Orange na kartę możliwość włączenia tej usługi na próbę – za darmo na 5 dni.

1200 GB za darmo przez rok

To nie koniec dobrych wiadomości i niespodzianek wakacyjnych. Od dziś, aż na pół roku (do 31 stycznia 2023) uruchamiamy promocję 1200 GB za darmo przez rok dla wszystkich klientów, którzy mają aktywną usługę Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB w wersji cyklicznej miesięcznej. Nasza oferta to 12 paczek po 100 GB każda, które włączają się po aktywacji usługi, a także po każdorazowym odnawianiu jej w kolejnych miesiącach.

Aby skorzystać z promocji, należy wysłać SMS-a o treści 1200 GB na numer 811, następnie włączyć usługę Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB na 31 dni (cykliczna). Możecie to łatwo zrobić za pomocą: SMS-a, kodu USSD lub w aplikacji Mój Orange. Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Przypominam przy okazji, jak włączyć usługę Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB na 31 dni (cykliczna). Można to zrobić za pomocą: SMS-a: START CYKL pod numer 630, kodu USSD: *101*2*31# lub w aplikacji Mój Orange.

Na koniec mam dla Was kilka rad, jak możecie ulepszyć swoją ofertę Orange na kartę. Każda z poniższych promocji łączy się z 1200 GB za darmo:

Wypróbuj Bez limitu tylko za 15 zł

Nie korzystaliście z usługi Bez limitu? Możecie to zrobić za 50% ceny. Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz pakiet GB tylko za 15 zł na 31 dni. Wystarczy wysłać SMS-a o treści CYKL pod numer 816. Pierwszy miesiąc kosztuje 15 zł, a po 31 dniach usługa automatycznie odnowi się za 30 zł.

Włącz w aplikacji i zyskaj 2x więcej GB

Włączając usługę Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz pakiet GB w aplikacji Mój Orange, otrzymacie 2x więcej GB: 30 GB zamiast 15 GB.

Doładuj się w aplikacji i zyskaj 20 GB extra

Jeśli doładujecie swój numer na kartę w aplikacji Mój Orange za przynajmniej 5 zł, my dodamy 20 GB do Waszego konta. I to za każde doładowanie!

Udostępnij: Wakacje z promocjami w Orange na kartę
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Star. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  ralf 12:06 01-08-2022
  Czyli starego OF za 25 zł nie obejmuje?
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 13:13 01-08-2022
   Tak, nie obejmuje. Działa na nowym za 30 zł i obejmującym rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + pakiet GB. Pozdrawiam
   Odpowiedz
   • komentarz
    emitelek 13:23 01-08-2022
    Wojtku! Może w końcu jakiś komentarz nt. likwidacji usługi Przelew SMS??? Na różnych forach aż wrze, a tutaj cisza!... :/
    Odpowiedz
    • komentarz
     Ron 14:01 01-08-2022
     Podobno nadużycia byly ze strony klientów. Dla mnie usługa nieistotna.
     Odpowiedz
     • komentarz
      emitelek 16:41 01-08-2022
      Jakie nadużycia??? Max 5zł przelewu za 20 groszy to "interes" życia??? Nadużycia były i owszem w tej usłudze w jej pierwszej odsłonie, gdzie można było przelewać nawet 200zł!.. Teraz tak prawie z dnia na dzień "WYŁĄCZAMY"... A kilka dni wcześniej wielkie HALO, z nowym regulaminem o zniesieniu opłaty za wykonanie przelewu... Ktoś coś tu BARDZO KRĘCI!... :/
      Odpowiedz
      • komentarz
       Ron 17:19 01-08-2022
       To może niszowa usługa? Jak mało osób korzysta to do wycofania.
       Odpowiedz
      • komentarz
       Wojciech Jabczyński 17:20 01-08-2022
       To decyzja biznesowa. Pozdrawiam
       Odpowiedz
       • komentarz
        Kamil 20:01 01-08-2022
        a tydzień wcześniej (od 24 lipca) była decyzja rozdawnicza, ku uciesze rozradowanych klientów. Heh, jak to mówią - szczęście trwa zwykle krótko. To może w zastępstwie jakiś inny pomysł na dzielenie się zawartością kont prepaid w ograniczonej grupie?
        Odpowiedz
        • komentarz
         andrzej 14:40 03-08-2022
         Kamil. Zmiana regulaminu SMS nie zmieniła jednak pobierania opłaty za jednorazowe przelewy w wysokości 20 gr w kraju.
         Odpowiedz
        • komentarz
         Andrzej 14:47 03-08-2022
         Kamil. Decyzją rozdawnicza była miesiąc wcześniej. Nawet regulamin przelewów zmieniono, ale w praktyce i tak pobierało 20 gr od jednorazowych
         Odpowiedz
       • komentarz
        emitelek 20:29 01-08-2022
        Ogłoszona w taki sposób? Wojtku! A gdzie wizerunkowo??? Niżej chyba się nie da!... :(
        Odpowiedz
       • komentarz
        Artur 09:37 03-08-2022
        Panie Wojtku, taka moja skromna rada że wystarczyło ograniczyć przelew do kart zarejestrowanych na jeden pesel. Problem z nadużyciami przeróżnych handlarzy byłby rozwiązany.
        Odpowiedz
   • komentarz
    Piotr 16:45 01-08-2022
    Jak nie działa, jak u mnie się włączyło - dostałem SMS z potwierdzeniem.
    Odpowiedz
    • komentarz
     emitelek 17:17 01-08-2022
     Ale co nie działa? I co Ci się włączyło??? :/
     Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 12:47 01-08-2022
  No przyznam, że możliwość wyboru usług w Orange FREE jest ogromna. 25GB co miesiąc w promocji 300GB jest konkretna. Z tego co się orientuje Orange ma najwięcej klientów na kartę. Co najważniejsze oferty bez umów, bo w abonamentach zaczyna się bałagan z antyinflacyjną itp. Wzrośnie zainteresowanie ofertami typu FLEX i na kartę, gdzie nawet przy podniesieniu cen klient nie ma zobowiązań na 2 lata.
  Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 20:51 01-08-2022
  Fajna promocja, ale mi wystarczają GB zdobyte za doładowania w OFnK.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 23:57 01-08-2022
  Lubie takie oferty ale tez mam pytania mam stara oferte ze 25 zł jesli bym przeszedł na nową za 30 zł to pakiety które posiadam wszystko przejdzie czy raczej cos zostanie usuniete mam mnóstwo GB internetu drugie pytanie do specjalisty korzystam z 300 GB na ofercie 25 zł ona przejdzie na nowa opcję ? i czy trzeba także doładować konto online przez mój orange jesli mamy dostac co miesiac 100 GB to chyba na razie tyle po prosze o odpowiedz specjalisty Orange dzieki
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 19:29 02-08-2022
   Potwierdzam, że przy zmianie pakietu z 25 zł na 30 zł zostaną zachowane wszystkie zgromadzone w ramach tej oferty GB. Jak najlepiej przenieść się? Mając nadal ofertę za 25 zł zlecić aktywację usługi za 30 zł (cyklicznej). Polecam to zrobić w apce bo otrzymuje się jeszcze więcej GB za sam fakt włączenia usługi przez ten kanał. Można też SMS-em i skróconym kodem. Wtedy dni ważności dni pakietów się zsumują. Tak samo zachowają się GB. Przykładowo: 1. Klient ma usługę za 25 zł ważną jeszcze przez 5 dni, w której zgromadził 17,3 GB 2. Włącza usługę za 30 zł cykliczną na 31 dni z 15 GB (lub jak włączy przez apkę to z 2x GB czyli 30 GB) 3. W efekcie ma się usługę na 36 dni oraz 32,3 GB (17,3 GB + 15 GB) lub jeśli przez apkę 47,3 GB (17,3 GB + 30 GB). 4. Kolejne odnowienia usługi będą za 30 zł.
   Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 19:34 02-08-2022
   Jeśli chodzi o drugie pytanie. Promocja 300 GB nie jest zależna od oferty „Bez limitu” (zarówno za 25 czy 30 zł). Warunkiem promocji jest tylko doładowanie się co miesiąc za minimum 5 zł kanałem online: apka lub strona doładowania.orange.pl (jeśli aktywowało się starter przed 1 czerwca 2022r.). Nie sprawdzamy czy ma się ofertę Bez limitu. Pozdrawiam
   Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 19:35 02-08-2022
   Trzeci wątek. Przy promocji 1200 GB za darmo przez rok gdzie co miesiąc dajemy 100 GB nie sprawdzamy kanału doładowania. Tutaj weryfikowane jest tylko, czy klient ma aktywną usługę Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB (cykliczna, miesięczna). Pozdrawiam
   Odpowiedz
   • komentarz
    Łukasz 19:45 02-08-2022
    Dzięki Wojtku za wszelkie informację tego mi było trzeba a jeszcze z innej bęczki mam ofertę 25 zł ale opłaconą z góry na rok przy zmianie na 30 zł ona zostanie sumowana co jesli właczę pakiet 1200 GB on bedzie uruchamiony od daty ostatniej czy odrazu dostane 100 GB jak to wygląda i pakiet za gole także przejdzie do nowej opcji bede Ci wdzięczny za odpowiedz.Pozdrawiam
    Odpowiedz
    • komentarz
     Wojciech Jabczyński 13:04 03-08-2022
     W takim przypadku klient dostanie pierwszą paczkę 100 GB dopiero przy odnowieniu, czyli za ponad rok. Pozdrawiam
     Odpowiedz
     • komentarz
      Jackson 15:11 03-08-2022
      Podepnę się pod pytanie o tą promocje 1200 gb mam uzbierane z różnych pakietów bez limitu około 380 gb ważne do 11.10.2022 gdybym włączył cykliczny pakiet za 30 zl przez apke to jak by to w moim przypadku wyglądało? Pozdrawiam
      Odpowiedz
      • komentarz
       Wojciech Jabczyński 10:22 05-08-2022
       Jeśli uzbierane GB są w ramach usług (tylko tych dwóch!): Rozmowy, SMS-y bez limitu + pakiet GB lub Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB (ale nieważne czy to będą usługi jednorazowe, cykliczne oraz czy to wersje roczne, miesięczne, tygodniowe, itd.) to włączenie usługi wymaganej przez promocje 1200 GB czyli Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB miesięczna, cykliczna spowoduje, że dni ważności wszystkich pakietów się zsumują. Tak samo zachowają się GB. Włączenie wymaganej usługi przez aplikację opłaca się bo podwajamy ilość standardowych GB w tej usłudze. Aktywacja SMS-em lub skróconym kodem daje 15 GB co miesiąc a aktywacja przez apkę 30 GB co miesiąc. Oczywiście do tego dochodzi 100 GB miesiąc jeśli klient zarejestruje się do promocji 1200 GB za darmo przez rok. Pozdrawiam
       Odpowiedz
       • komentarz
        Łukasz 17:16 05-08-2022
        Wojtku a jeszcze takie ostatnie pytanie jak przejde z opcji 25zł na 30zł czy usługi Więcej czasu na internet i Więcej czasu na wszystko beda dostepne w opcji za 30 zł dzieki za odpowiedz.Pozdrawiam
        Odpowiedz
        • komentarz
         Łukasz 11:00 12-08-2022
         Moglby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie dzieki
         Odpowiedz
 • komentarz
  Sylwek 05:33 02-08-2022
  275 GB za 30 zł na 31 dni tylko cyklicznie. Doładuj 6 x 5 zł = 135 GB, tylko w aplikacji Mój Orange lub na stronie doladowania.orange.pl Aby skorzystać z promocji, 1200 GB przez rok należy wysłać SMS-a o treści 1200 GB na numer 811, następnie włączyć usługę Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet 15 GB na 31 dni (cykliczna) kodem *101*2*31# polecam aplikację Mój Orange. kolejne 25 GB otrzymamy po uruchomieniu promocji, 300 GB za darmo przez rok, Potem już tylko pilnujemy terminu doładowań na następne cykliczne odnowienia się no-limit + 15 GB, oraz 1200 GB przez rok I promocji 300 GB za darmo przez rok.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 12:05 02-08-2022
  Póki co przelew sms dziala
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 20:03 02-08-2022
   Potwierdzam - dzisiaj 5zł przelane bez problemów, ale kosztowo. Zrobię przelewów ile się da i wtedy dopiero reklamacja o zwrot kosztów ;)
   Odpowiedz
   • komentarz
    OZON 08:25 03-08-2022
    Reklamację na usługę której nie ma od dwóch dni? Życzę powodzenia.
    Odpowiedz
    • komentarz
     emitelek 14:24 04-08-2022
     Dzisiaj właśnie reklamacja rozpatrzona pozytywnie, nawet na przelewy wykonane 1 i 2.08 ;)
     Odpowiedz
     • komentarz
      Łukasz 17:00 04-08-2022
      Gratulacje w takim razie że sie udało ;)
      Odpowiedz
      • komentarz
       emitelek 19:15 05-08-2022
       A dlaczego miało by się nie udać? Regulamin i tyle w temacie ;)
       Odpowiedz
      • komentarz
       Zuza 19:32 05-08-2022
       A na wygaszenie ulubionej usługi przelewu też można zgłosić gdzieś reklamacje/skarge?
       Odpowiedz
       • komentarz
        Łukasz 09:10 06-08-2022
        Mozna tylko czy to cos da wątpię..
        Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 17:21 02-08-2022
  Macie jakieś problemy przy dodawaniu komentarzy ?
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 21:14 02-08-2022
   Po pracach serwisowych w ostatnich dniach na blogu - niestety znowu coś sp......lili... U mnie też są problemy... ;)
   Odpowiedz
 • komentarz
  Roman 08:07 03-08-2022
  Zróbcie kiedyś kilkudniową promocje na te pakiety roczne za pół ceny to byłby dopiero hit. Wersja dla mega skąpców takich jak ja. ;-)
  Odpowiedz
 • komentarz
  5g 10:22 03-08-2022
  Kiedy 5G w Orange w Tarnowie? :)
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 10:04 05-08-2022
   Nie mogę konkretnie odpowiedzieć. Na bieżąco informujemy o nowych lokalizacjach. Jeśli chodzi o zapewnienie większego zasięgu, będzie to możliwe dopiero po rozstrzygnięciu aukcji na docelowe częstotliwości. Pozdrawiam
   Odpowiedz
   • komentarz
    5g 00:10 06-08-2022
    Dzięki za odpowiedź Wojtku! Pozdrawiam, Wojtek :)
    Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 21:02 03-08-2022
  Przelew sms juz nie działa jest komunikat: Usługa przelew SMS została zamknieta
  Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 07:34 04-08-2022
  Ostatnio promocje sa mega oby tak dalej co do usługi przelew sms ok jakoś do przeżycia.Życze wszystkim miłego urlopu jak wróce pomysle nad zmianą opcji na 30 zł.Dzieki Wojtus za wszystkie informację.
  Odpowiedz
 • komentarz
  Sylwek 16:21 04-08-2022
  Mam małe pytanie ,czy promocja, 1200 giga przez rok, Obowiązuje również w taryfie za 39 zł na 31 dni 5G, oczywiście cyklicznie.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Wojciech Jabczyński 10:01 05-08-2022
   Nie, obowiązuje tylko w wersji bez 5G czyli Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + pakiet GB (miesięczna, cykliczna). Pozdrawiam
   Odpowiedz
   • komentarz
    Sylwek 10:54 05-08-2022
    Dziękuję za odpowiedź ,również pozdrawiam
    Odpowiedz
 • komentarz
  człowiek 23:04 07-08-2022
  Takie mam pytanko, bo chat Orange z aplikacji nie zdał egzaminu, bot się zawiesił, a konsultant rozłączył, nim zdobył informacje, by odpowiedzieć na pytanie :))))))) Krótko: jeśli dostaję esemesa, że "jutro podejmiemy próbę przyznania ci pakietu GB, pamiętaj o spełnieniu warunków" - to czy wystarczy, że TRZY DNI WCZEŚNIEJ podładowałem konto, czy muszę to zrobić DOKŁADNIE w przeddzień, hę? Taki niuans...
  Odpowiedz
  • komentarz
   Ewa Przybylińska 16:34 08-08-2022
   Warunek doładowania trzeba spełnić w oknie czasowym 30 dni przed kolejnym przyznaniem bonusu. Wiec w tym przypadku warunek zostanie spełniony. Pamiętać tylko należy, że w dniu przyznania kolejnej paczki, będzie również sprawdzane czy numer ma aktywne konto na połączenia wychodzące i przychodzące.
   Odpowiedz
   • komentarz
    Sylwek 06:14 09-08-2022
    Mam pytanie czy w tej promocji działa automatyczne doładowanie ze strony doladowania.orange.pl/auto-doladowanie
    Odpowiedz
    • komentarz
     Ron 12:50 09-08-2022
     A dlaczego ma nie działać? Warunkiem przyznania 100GB co miesiąc jest utrzymywanie Pakietu rozmowy SMS/MMS + GB, a nie w jaki sposób doładujesz konto.
     Odpowiedz
     • komentarz
      Sylwek 17:51 09-08-2022
      Ok Mój błąd, chodzi o 300 GB za darmo przez rok, czy ta usługa wystarczy, bierze z karty dlatego pytam.
      Odpowiedz
      • komentarz
       Ewa Przybylińska 10:18 24-08-2022
       Tak, ten sposób doładowania również uprawnia do korzystania z promocji 300 GB za darmo przez rok.
       Odpowiedz
       • komentarz
        Sylwek 12:06 25-08-2022
        Ślicznie dziękuję za odpowiedź, serdecznie pozdrawiam.
        Odpowiedz
 • komentarz
  Łukasz 14:17 17-08-2022
  Podobno macie zamiar zlikwidować ofertę za 25 zł czy to prawda czy fałsz i jeszcze jedno pytanie jak przejde z opcji 25zł na 30zł czy usługi Więcej czasu na internet i Więcej czasu na wszystko beda dostepne w opcji za 30 zł i jest kumulacja GB w tej ofercie to wszystko dzieki za odpowiedz.Pozdrawiam
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 17:06 17-08-2022
   Łukasz! A skąd masz takiego fake newsa???
   Odpowiedz
   • komentarz
    Łukasz 17:47 17-08-2022
    Nie moge udzielić skąd mam info poza tym jak sam widzisz wszystko drożeje wiec spodziewać się możemy różnych ruchów operatora dlatego zapytałem czy to prawda czy fałsz..
    Odpowiedz
  • komentarz
   Ewa Przybylińska 10:23 24-08-2022
   Usługa Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB w cenie 25 zł jest cały czas dostępna w naszej ofercie. O wszelkich zmianach będziemy informować klientów na naszej stronie z ważnymi komunikatami https://www.orange.pl/view/komunikaty?footerlink=true Jeśli chodzi o drugą część pytania - usługi Więcej czasu na internet i Więcej czasu na wszystko są dostępne w opcji za 30 zł, jest także kumulacja GB w tej ofercie (pod warunkiem ciągłości odnawiania usługi).
   Odpowiedz
   • komentarz
    Łukasz 12:00 24-08-2022
    Dziękuje za odpowiedz Pani Ewo.Pozdrawiam
    Odpowiedz
   • komentarz
    Ela 10:05 23-09-2022
    Chciałam skorzystać z oferty za 25 zł ale okazało się że jest dostępna tylko dla tych, którzy aktywowali numer przed 19.09.2021, szkoda...
    Odpowiedz
 • komentarz
  Piotr 21:35 28-10-2022
  Może jakieś nowe promo z gigabajtami na oglądanie mundialu ? 😉
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej