Oferta

Kolekcja audiobooków Tu i Tam

Aleksandra Wójcik Aleksandra Wójcik
18 lutego 2014
Kolekcja audiobooków Tu i Tam

Dla fanów literatury mam dobrą wiadomość, właśnie udostępniliśmy nową wersję popularnej aplikacji Audiobooki Tu i Tam. Jedną z nowości jakie znajdziecie jest Kolekcja Orange. To nowa oferta, dzięki której co miesiąc będziecie mogli pobrać jeden z trzech audiobooków, które znajdą się w naszej specjalnej kolekcji i oczywiście specjalnej cenie - 4,92 zł. W tym miesiącu polecamy Wam: „Pod Mocnym Aniołem”, „Bikini”, „Plastusiowy pamiętnik”.

Dla tych z Was, którzy lubią mieć większy wybrór, proponuję Pakiet XL. Znajdziecie w nim blisko 3000 tytułów, z których co miesiąc jeden możecie mieć za niecałe 20 zł, nawet jeśli w ofercie regularnej ten sam audiobook kosztuje blisko 100 zł. Jeśli chcecie pobrać audiobooka na smartfon lub tablet z systemem Android, wcześniej powinniście zainstalować bezpłatną aplikację mobilną Audiobooki Tu i Tam. Można to również zrobić wpisując swój numer telefonu na naszej stronie, poprzez którą zostanie do Was wysłany link do aplikacji. Niezdecydowani, którzy jeszcze nie korzystali z naszych subskrypcji mogą testować je za darmo przez 30 dni.

08482771c8fd443283f1be29932b0621bad


Odpowiedzialny biznes

Piszemy z Wami Raport CSR

Monika Kulik Monika Kulik
18 lutego 2014
Piszemy z Wami Raport CSR

Jak co roku o tej porze zaczynam pisać Raport Społecznej Odpowiedzialności Orange Polska, w którym pokazujemy szeroką perspektywę naszego funkcjonowania na rynku, w społeczeństwie, w środowisku. To podsumowanie naszej rocznej pracy, ale też pokazanie naszego sposobu myślenia, wyzwań i planów.

Nasz Raport przygotowywany jest wg międzynarodowych standardów GRI, sprawdzany przez zewnętrznego audytora i jest bardzo dobrze oceniany na polskim rynku, na którym tego typu publikacje pokazujące pozafinansowe aspekty funkcjonowania firmy na rynku nie są dość powszechne.

Zwykle pomaga mi kilkadziesiąt osób z firmy, które przygotowują dane, opisy projektów. Pytam też o zdanie ekspertów CSR i współpracujących z nami partnerów społecznych. W tym roku chciałabym, abyście Wy także pomogli mi w tym procesie. Wasze komentarze pod wpisami na temat CSR pokazują dużą znajomość rzeczy i zainteresowanie tematem.

Dlatego zaczynam cotygodniowy cykl – „Piszemy Raport CSR”, w którym co wtorek będę wspólnie z Wami mierzyła się z wyzwaniami, jakie niesie raportowanie społeczne. Będziemy razem wybierać tematy i projekty, które opiszemy w Raporcie, zastanawiać się nad jego formą czy sposobem komunikacji.

d22f1abaf5ebea22b19b9d1f2d00a1a8651

Mam nadzieję, że będzie to dla Was ciekawe doświadczenie. Dla mnie na pewno będzie to duże wyzwanie i odpowiedzialność za efekt końcowy. Ale jestem pewna, że wspólnie stworzymy bardzo dobry i rzetelny Raport Społecznej Odpowiedzialności Orange Polska 2013.

Aby Was zachęcić do udziału i komentarzy co tydzień będę nagradzać najbardziej aktywnego i konstruktywnego uczestnika naszych dyskusji. Nazwiska najbardziej zaangażowanych osób zostaną też wymienione w Raporcie.

Chyba jeszcze nikt w ten sposób na polskim rynku nie pisał Raportu CSR – więc jesteśmy pionierami;). Co sądzicie o tym pomyśle?


Oferta

LG G Flex – szybki, giętki, duży

Michał Rosiak Michał Rosiak
17 lutego 2014
LG G Flex – szybki, giętki, duży

Wojtek zapowiadał w ubiegłym tygodniu, że wybiera się na premierę LG G Flex i jakoś tak wyszło, że spotkaliśmy się tam razem, a wszystkiemu przyglądała się nasza blogowa kamera. Ja miałem okazję rzucać okiem na sam telefon już od dwóch tygodni, nie dając mu chwili wytchnienia podczas testów. Choć dla mnie chyba jest ciut za duży, zalet nie można mu ująć - w kieszeni się nie łamie, wygina śmiało ciało i nie ma aplikacji, która byłaby mu straszna. Jeśli lubicie duże smartfony i szukacie topowego modelu, warto mu się przyjrzeć.

 

Scroll to Top