Odpowiedzialny biznes

Koncert dla Haiti – zobacz transmisję live

Ryszard Kaminski Ryszard Kaminski
27 lutego 2010
Koncert dla Haiti – zobacz transmisję live

W warszawskim Klubie 1500m2 (przy ulicy Solec 18/20) zabrzmi dziś ponad 20 zespołów i soundsystemów, łącznie około 150 muzyków. Już od 15.00 przez 12 godzin będzie brzmiała muzyka serc, rytmy pochodzące z Jamajki – od ska, poprzez rocksteady, roots reggae, ska-jazz, po raggamuffin i dancehall. Pokażemy Haitańczykom, że choć dzielą nas tysiące kilometrów to Warszawa i Polska pamiętają o ich tragedii. Wpływy z koncertu zorganizowanego przez cudownych ludzi z "Koalicji Sił Jamajskich" w całości zostaną przeznaczone na pomoc Haitańczykom. Konkretnym ludziom, do których dotarła KSJ. My w Grupie TP również postanowiliśmy pomóc - tak jak umiemy. Dzięki współpracy trzech firm: Telekomunikacji Polskiej, Wirtualnej Polski i Emitela koncert będzie w profesjonalny sposób transmitowany na portalu WP oraz na naszym blogu. Chcieliśmy, by mogli w nim uczestniczyć wszyscy zainteresowani.

Zobaczcie kto zagra dziś dla Haiti, jakie atrakcje czekają na uczestników koncertu i wybierzcie się do Klubu 1500m2 w dzisiejszy wieczór. Dla tych wszystkich, którzy nie będą mogli być dziś w Warszawie przygotowaliśmy niespodziankę. Będziemy transmitować dla Was całość dzisiejszego wydarzenia. Zapraszamy.


Sieć

The TeleOskar goes to…

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
27 lutego 2010
The TeleOskar goes to…

W czwartek wieczorem byłem na gali miesięcznika Mobile Internet, na której co roku wręcza się Wirtualne Telefony dla liderów polskiego rynku telekomunikacyjnego. Organizatorzy z lekkim zadęciem mówią nawet o Oskarach. Warszawa to nie Los Angeles, a telefon na kolumnie nie przypomina rycerza opierającego się na dwuręcznym mieczu, ale impreza jest fajną okazją, aby spotkać się w telekomunikacyjnym gronie. Bryndal ze swadą przeprowadził uroczystość i nawet pojawiło się kilku celebrytów ze świata showbiznesu. W komplecie przybyli moi koledzy i koleżanki rzecznicy (Marcin jak zwykle w odjazdowej koszulce :-) więc było o czym poplotkować. Przyznane nagrody to oczywiście subiektywna ocena tzw. Kapituły. Nie będę rozwodził się, kto co dostał pozostawiając to do Waszej oceny. Przyznam, że jestem niezmiernie ciekawy, komu Wy najbardziej wymagający klienci, przyznalibyście telekomunikacyjne Oskary za 2009 w podanych kategoriach.


Odpowiedzialny biznes

Co mnie motywuje

Monika Kulik Monika Kulik
27 lutego 2010
Co mnie motywuje

Liliana niedawno pisała o nagrodach w konkursie Fundacji Orange. Ja widzę ten konkurs z zupełnie innej strony – dla mnie to ogromna pozytywna energia na cały rok, 1400 dowodów na to, że moja praca ma sens. Prowadzę program Telefon do Mamy od początku. Opisując go mówię często o zaangażowaniu społecznym firmy, pokazuję efekty społeczne - miliony minut wydzwonionych do domu przez chore maluchy. Ale na co dzień potrzebuję też dowodu bardziej ludzkiego – i właśnie prace dzieci są takim upewnieniem, że warto.

Co roku rysunki są podobne – kartka podzielona na pół, z jednej strony smutna rzeczywistość szpitalna, z drugiej kolorowy dom, a oba obrazki łączy kabel telefoniczny, którym pomiędzy rodzicami a dzieckiem płyną czerwone serduszka. Tak dzieci widzą Telefon do Mamy, to się nie zmiania.

 

Myślę, że każdy w pracy ma coś, co go napędza i motywuje. Dla mnie jest to list 7 letniej  Sary, laureatki pierwszego konkursu Telefonu do Mamy, który wisi oprawiony w moim biurze.

A co Was motywuje do codziennych zmagań z rzeczywistością?

Scroll to Top