Odpowiedzialny biznes

Koniec starego, początek nowego

Bartosz Nowakowski Bartosz Nowakowski
28 listopada 2011
Koniec starego, początek nowego

Wyjątkowo przejściowy weekend w sportowych dyscyplinach. Zakończyła się runda jesienna naszej polskiej Ekstraklasy. Śląsk Wrocław przezimuje, przepraszam na zimę posiedzi na fotelu lidera. Chociaż to taka troszkę umowna sprawa, bo nasi kopacze jeszcze parę kolejek w ramach rundy wiosennej w grudniu zagrają i mam nadzieję, że nie przemęczą się jak na amen w pacierzu. Wszystko w ramach przyszłorocznych mistrzostw Europy. Szanse na liderowanie miała Legia, ale szansy nie wykorzystała. Rekordy szlag trafił czyli maraton bez porażki to już historia, Kuciak o swoich szansach przez setki minut bez wpuszczenia bramki też zapomniał. Ale Lechowi też liczą ponoć pewien rekord i to też w setkach minut. Bo Kolejorz od 14 października, bramki nie strzelił...

W Sao Paulo zakończył się kolejny sezon Formuły 1. Tytuł obronił młodzieniec Vettel. Trochę nudą powiało, bo nikt nawet nie podjął walki, co mówić o jakimś zagrożeniu dla Niemca ze strony konkurencji. W zakończonym sezonie Robert Kubica nie wyjechał  na ani jedno okrążenie. Trzeba patrzeć z optymizmem i mieć nadzieję, że cuda się zdarzają i 18 marca Robert stanie w linii startowej w Melbourne.

Tak, w Brazylii rozpoczyna się lato, ale trzeba szybko wrócić do Europy, choć tu troszkę chłodniej. W każdym razie z opon letnich wskakujemy w zimowe albo... Zakładamy narty. W Kuusamo szalał "wezyrek", który jest już normą w tej części świata. Ale Kamil Stoch wskoczył w miarę poprawnie w nowy sezon. Przed nim na podium ustawili się tylko Austriacy. Justyna Kowalczyk walczy za to z koalicją Norweżek.

I jeszcze podczas sobotniej nocy w Łodzi na Atlas Arenie, coś się zadziało. Z duchem sportu? Nie wiem. Nie wiem też, czy to początek starego, czy nowego, ale o tym opowie Wam poniżej Marek.


Odpowiedzialny biznes

No contest

Marek Wajda Marek Wajda
28 listopada 2011
No contest

Nie wiem czy i Wy po sobotniej walce Pudzianowskiego czuliście ... no właśnie. Niedosyt, rozczarowanie, żenadę, oszustwo? Pudzianowski zyskał w moich oczach bo ... wytrzymał 2 rundy. Jak pamiętacie  ostatnie dwie przegrywał bo po I rundzie nie był w stanie stać na nogach. Tym razem było inaczej. Wytrzymał 10 minut, a sędziowie widocznie uznali, że to wystarczy do zwycięstwa.

Przez kilka dni szefowie federacji podtrzymywali opinię, że wygrał Pudzianowski. Na szczęście widać musieli zobaczyć powtórkę z tej walki i zrozumieli, że dłużej nie mogą ciągnąć tej farsy i anulowali jej wynik - w tej dyscyplinie to pierwszy taki przypadek na świecie!

Czyli czeka nas trzeci pojedynek Pudzianowski - Thompson i mam nadzieję, że do pracy KSW zatrudni sędziów bez kłopotów ze wzrokiem, bo jeśli Pudzianowski chce coś osiągnąć w MMA to musi pokazać, że jest wojownikiem i nie potrzebna mu taka wątpliwa pomoc. O ile Thompson, moralny zwycięzca, tej walki będzie chciał dać kolejną szansę.


Oferta

Wsparcie prosto z Facebook`a

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
28 listopada 2011
Wsparcie prosto z Facebook`a

Na stronie Orange na Facebook`u dodaliśmy specjalną zakładkę "Pomoc Orange", która pozwala na bezpośrednie uzyskanie wsparcia doradców w rozwiązywaniu kłopotów, z jakimi możecie się czasami spotkać korzystając z usług. Ułatwiliśmy Wam też dostęp do serwisów Orange On-line, forum pomocy technicznej, obsługi klientów i e-sklepu, a ponadto będziemy tam na bieżąco informować o aktualnych utrudnieniach. Myślę, że rozwiązanie idzie dokładnie w tym kierunku, jaki ostatnio sugerowaliście. Teraz nie tylko będziecie mogli opisywać swoje przypadki, ale od razu je rozwiązywać, jeśli będzie potrzeba. Facebook`owy zespół doradców pomoże wszystkim użytkownikom Facebooka (a więc nie tylko fanom), niezależnie czy są klientami indywidualnymi, czy biznesowymi. Zachęcam Was, naszych fanów, do korzystania z tej możliwości.

FireShot capture #157 - 'Orange Polska'

Scroll to Top