Rozrywka

Konkurs – bilety na premierę „W ukryciu”

Kasia Barys Kasia Barys
06 grudnia 2013
Konkurs – bilety na premierę „W ukryciu”

Szybki konkurs związany z filmem "W ukryciu", którego premiera już 11 grudnia. Na pewno przygotuję dla Was materiał wideo z tego wydarzenia i opowiem o filmie. Tymczasem mam 10 podwójnych zaproszeń na 12 grudnia do kina Atlantic w Warszawie (godz. 20:45). Pierwsze 10 osób, które do poniedziałku do południa odpowie na pytanie: W jakiej innej naszej koprodukcji, reżysera J. Kidawy-Błońskiego, grała Magdalena Boczarska? wygra zaproszenie. Poprawne odpowiedzi wraz z adresem pocztowym potrzebnym do wysyłki nagrody prześlijcie na mój adres: katarzyna.barys@orange.com

284f46dd1c254ab63bd288dfd53dc465bac


Odpowiedzialny biznes

Mikołaje – Wolontariusze!

Monika Kulik Monika Kulik
06 grudnia 2013
Mikołaje – Wolontariusze!

Dziś Mikołajki a wczoraj był Dzień Wolontariusza – to chyba nie przypadek, że te dwa dni są obok siebie w kalendarzu. Wiele ich łączy – zaangażowanie, pomaganie, wywoływanie radości.

Szczególnie teraz przed Gwiazdką jesteśmy owtarci na potrzeby innych. W naszym biurze też trwa już świąteczna gorączka pomagania – pakujemy szlachetne paczki, losujemy listy z marzeniami dzieci, organizujemy drużyny Mikołajowe. W tym roku pobiliśmy rekord – do naszej akcji „Zostań Mikołajem” zgłosiło się aż 1250 wolontariuszy z firmy. Dzięki nim świąteczne prezenty trafią aż do 15 000 dzieci w szpitalach. Ruszamy już dziś ;)

Ale nasze pomaganie nie musi kończyć się zaraz po Świętach. Wolontariat może być dobrym sposobem dla firmy na integrację zespołu, zwiększenie zaangażowania czy budowanie liderstwa. Wczoraj na konferencji Koalicji „Prezesi – wolontariusze” rozmawialiśmy o odpowiedzialnym przywództwie i o tym, że wolontariat ma też dobry wpływ na firmę, na budowanie jej kultury organizacyjnej, na lepsze zrozumienie idei społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Pamiętajmy więc, że Mikołajem możemy być tylko raz w roku, wolontariuszem przez cały rok!


Rozrywka

Najmniejszy Koncert Świata

Kasia Barys Kasia Barys
05 grudnia 2013
Najmniejszy Koncert Świata

Nie zawsze możesz pójść na koncert, choć bardzo byś tego chciał. Ze względu na czas, pieniądze lub lokalizacja jest za daleko. Mam w takim razie rozwiązanie: cykl koncertów na www.orange.pl. Zobaczycie koncert m.in. Ani Rusowicz. W listopadzie Natalia Przybysz zagrała dla 6 osób, wyjatkowych szczęśliwców.  A już za chwilę, o godzinie 20.00 koncert Meli Koteluk. To jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, czego dowodem są dwa przyznane jej Fryderki - Debiut Roku i Artysta Roku. Tak mały koncert, dla kilku osób, to nielada wyzwanie dla artysty. Wejdźcie tutaj i bawcie się dobrze! Koncert rozpoczyna się o godzinie 20:00.

 

 

 

Scroll to Top