Odpowiedzialny biznes

Konkurs: Zgarnij bilety na Nitro Circus Live 2013

Bartosz Nowakowski Bartosz Nowakowski
13 listopada 2013
Konkurs: Zgarnij bilety na Nitro Circus Live 2013

Jeśli chcesz zobaczyć popisy zespołu Travisa Pastrany, w którym znajdują się medaliści X-Games, spece od freestyle motocrossu, bmx’a i deskorolki weź udział w konkursie.

Wydarzenie niesamowitych akrobacji odbędzie się 14 grudnia na Stadionie Narodowym. Szczegóły konkursu oraz wypełnienie formularza konkursowego znajdziesz pod tym linkiem.

Travis Pastrana i wejściówki czekają.


Oferta

Smartfony za punkty PAYBACK

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
13 listopada 2013
Smartfony za punkty PAYBACK

Sezon świątecznych zakupów rozkręca się i pewnie szukacie sposobów, aby wydać jak najmniej. Dlatego wprowadziliśmy kolejną możliwość tańszego kupienia smartfona, czy modemu. Jeśli korzystacie z programu PAYBACK, teraz zgromadzone punkty obniżą Wam ich cenę. Każdy tysiąc punktów równa się 10 zł obniżki. Wiem, że czekaliście na taką opcję, bo kilka razy zahaczaliście mnie o to na blogu. Punkty na tańsze urządzenia możecie wymienić zarówno w salonach sprzedaży, jak i w naszym e-sklepie.

87059af800a6a773bfa87aa55692da31598


Odpowiedzialny biznes

Zagłosuj na nasz Raport Społeczny!

Monika Kulik Monika Kulik
12 listopada 2013
Zagłosuj na nasz Raport Społeczny!

Czy firma może być dobrym sąsiadem? Jaki wpływ na środowisko ma nasza działalność biznesowa? Jak firma traktuje swoich pracowników? Dlaczego wspiera organizacje pozarządowe i angażuje się w rozwiązywanie problemów społecznych? – na te i inne pytania możecie znaleźć odpowiedź w raportach Społecznej Odpowiedzialności.

Takie raporty publikuje coraz więcej firm, także w Polsce. Są one najczęściej sporządzane według międzynarodowych standardów raportowania społecznego, które mówią, jakie dane firma powinna ujawniać i w jaki sposób. Niektóre z raportów sprawdzane są jeszcze przez niezależnego audytora. Nie przypominają więc ulotek reklamowych ani materiałów public relations, ale bardziej roczne raporty finansowe korporacji - pełne danych, tabel i liczb. Mówimy, że te raporty pokazują pozafinansowe wskaźniki funkcjonowania firmy na rynku.

My również od kilku lat wydajemy Raport Społecznej Odpowiedzialności Orange Polska, w którym pokazujemy nasz wpływ na otoczenie społeczne i przyrodnicze. Integracja cyfrowa, edukacja w zakresie nowych technologii, dbałość o bezpieczeństwo produktów i ich użytkowników, odpowiadanie na oczekiwania klientów, zagwarantowanie bezpiecznego i inspirującego miejsca pracy, zaangażowanie w rozwiązywanie problemów społecznych czy dbałość o czyste środowisko- to tematy, o których piszemy.

0318352b755da94e1e06b9692273951047b

Jeśli podoba Wam się Raport Społecznej Odpowiedzialności Orange Polska 2012, znajdujecie w nim ciekawe informacje na temat naszej firmy, a także odpowiedź na pytanie, co robi Orange, by być firmą odpowiedzialną społecznie – zapraszam do głosowania na nas w Konkursie Raporty Społeczne. A przy okazji zobaczcie, co inne korporacje piszą o swojej społecznej odpowiedzialności.

Scroll to Top