Oferta

Korzystniejszy Orange Open

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
01 października 2012
Korzystniejszy Orange Open

Zgodnie z zapowiedzią od dziś ruszyliśmy z ulepszoną ofertą Orange Open. Przede wszystkim nie musicie już kupować całego zestawu usług stacjonarnych i mobilnych, aby dostać nawet 30 zł rabatu. Teraz wystarczy, że połączycie przynajmniej jedną usługę stacjonarną z jedną lub dwoma mobilnymi. Do wyboru macie stacjonarne: Neostradę, Neostradę z TV, Neostradę z Nielimitowanymi Rozmowami i FunPack HD oraz mobilne: komórkę z abonamentem za minimum 39 zł, np. Smart Plany, czy Rozmowy bez limitu oraz Orange Free z abonamentem za co najmniej 39 zł. Orange Open aktywujecie wysyłając SMS-a o treści OPEN na numer 230, dzwoniąc pod numer 801 505 505 lub przez stronę www.orange.pl Pamiętajcie, że przynajmniej jeden produkt wchodzący do Orange Open, musiał był kupiony lub przedłużony po 16 kwietnia 2012. Startowi oferty towarzyszy kampania reklamowa, oczywiście z Sercem i Rozumem w rolach głównych.

PlayWyłącz głos


Oferta

Cracovia w Pucharze i Lidze

Marek Wajda Marek Wajda
28 września 2012
Cracovia w Pucharze i Lidze

Kolejne mecze 1/8 Pucharu Polski na żywo na antenie Orange sport i w Telewizji Tu i Tam. We wtorek (godz. 18) hit tej kolejki czyli spotkanie drużyn z Ekstraklasy: KGHM Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa. Dzień później (godz. 15) spotkanie I-ligowców: Flota Świnoujście - Cracovia. Mecze zobaczycie na żywo na Orange sport oraz w internecie w Telewizji Tu i Tam w systemie Pay Per View (5 zł za mecz).

55b634a4e2b4a8af1ae5ef423382fc17785

Skoro już jesteśmy przy zespole  z Krakowa, mamy wielką niespodziankę dla kibiców tego klubu. Będą mogli zobaczyć wszystkie mecze z udziałem swojej drużyny. Niektóre będą transmitowane w telewizji Orange sport, a część na stronie orange.pl. Już w niedzielę w internecie będzie można trzymać kciuki za Cracovię podczas ich pojedynku z Kolejarzem Stróże (godz. 12.15).


Odpowiedzialny biznes

Milion fanów i milion bonusów

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
28 września 2012
Milion fanów i milion bonusów

Nasz profil na Facebooku obchodził niedawno drugie urodziny, a teraz uprzejmie donoszę, że pobiliśmy kolejny rekord. Już milion osób zadeklarowało się jako nasi fani. Dzięki Wam jesteśmy pierwszym na świecie fanpage’em Orange, któremu udał się taki wyczyn. Taka sztuka nie udała się we Francji czy Wielkiej Brytanii. To nasz wspólny sukces i jeszcze raz za niego każdemu z osobna dziękuję. Co więcej, mamy najwyższy tzw. współczynnik interaktywności spośród polskich operatorów mobilnych (za ostatnie dwa lata), co w skrócie oznacza, że na naszej stronie piszecie i like’ujecie najczęściej. Odwdzięczamy się Wam, starając się odpisywać na wszystkie pytania i uwagi. Na razie nieźle to wychodzi, bo rankingu Socialbakers jesteśmy najlepsi w Polsce pod względem responsywności. Z okazji okrągłego miliona przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcji. Po pierwsze, zapraszam do obejrzenia filmowego podziękowania, które nakręciliśmy w technice light painting, a po drugie mamy dla Was milion prezentów. Zachęcam do sprawdzenia jakich? Wystarczy wysłać SMS-em hasło MILION pod bezpłatny numer 80408.

Scroll to Top