;

Oferta

Kup Samsung Galaxy, odsprzedaj inny smartfon, zyskaj (aktualizacja) (9)

Piotr Domański

23 kwietnia 2018

Kup Samsung Galaxy, odsprzedaj inny smartfon, zyskaj (aktualizacja)
9

Dobry smartfon nie jest zły. Ale są wśród nas fani pewnych marek, którzy wybierają konkretne smartfony, na przykład takie z zagiętymi ekranami. Na przykład Samsung Galaxy S9. Jeżeli czujecie, że chcielibyście przejść do tej drugiej grupy, a jednocześnie być nieco do przodu z gotówka, to właściwy moment. Teraz możecie zrobić to zgarniając przy okazji maksymalnie 1720 zł, które trafią na Wasze konto. Cała akcja działa przy zakupie Samsung Galaxy S9, S9+, S8, S8+, Note8, a minimalna kwota, którą dostaniecie, obojętnie jakiego „złomka” odsprzedajecie Samsungowi to 250 złotych polskich.

Cała zabawa zaczyna się od zakupu w Orange najnowszego smartfona Samsunga. Najlepiej S9 i S9+, bo obniżyliśmy ich cenę (zupełny zbieg okoliczności ;-)) i Galaxy S9 można kupić w Orange już od 2943 zł a Galaxy S9+nawet za 3336 zł. Następnie odpalacie aplikacje Samsung Members, na swoim nowiutkim smartfonie. Dostajecie wtedy kod, który podbija wycenę oddawanego smartfona o 250 zł. Dzięki temu zawsze dostaniecie całkiem sympatyczną kwotę. Następnie wchodzicie na stronę www.odkup.samsung.pl i wyceniacie smartfon, który chcecie oddać. Przy okazji wpisujecie też kod, który dostaliście z apki i wycena nawet największego grata idzie w górę o 250 zł.

Pozostaje Wam już tylko poczekać na kuriera, a gdy już odbierze Wasz stary smartfon – na przelew. Może brzmi to skomplikowanie, ale jeżeli udało się całą procedurę opisać w jednym akapicie, to jest to jedynie pierwsze wrażenie.

Teraz pozostają Wam jedynie dwie rzeczy. Po pierwsze upewnijcie się, że najnowszy S9 jest tym, czego pragniecie. Możecie o nim przeczytać choćby w tekście Galaxy S9 i S9+ w przedsprzedaży, czyli Gwiazdy od Samsunga. Po drugie zajrzyjcie do naszego salonu lub na stronę orange.pl i kupcie S9 lub S9+.

A jeżeli chcecie przeczytać więcej o akcji, zajrzyjcie na wcześniej wspomnianą stronę Samsung. Na Orange.pl jeszcze dzisiaj powinna zawisnąć odpowiednia podstrona.

P.S. analogiczna akcja ruszy także w ofercie dla firm.

Aktualizacja [24.04.2018 12:12]

Jest jeszcze jeden news – klienci, którzy do 29 kwietnia zdecydują się na Samsung J5, J7 (2017), S8 i S8+ mogą otrzymać zwrot część kwoty zakupu. W przypadku J5 i J7 to 250 zł, a w przypadku S8 i S8+ – cztery stówki. Czyli całkiem sporo. Po zakupie każdego z tych urządzeń otrzymujecie kod do wypłaty gotówki z bankomatu. Proste i skuteczne.

Aktualizacja 2 [30.04.2018 10:25]

Udostępnij: Kup Samsung Galaxy, odsprzedaj inny smartfon, zyskaj (aktualizacja)
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Car. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  Tomasz 17:06 23-04-2018
  Cóż Piotrze, umowa o biznesowy abonament telefoniczny wypowiedziana. Bo nie uważaliście za stosowne po 11 latach mojego rzetelnego stażu obniżyć raty telefonu o 4zł miesięcznie. Zaoszczędziliście 96zł ale utraciliście klienta. Pewnie było warto.
  Odpowiedz
  • komentarz
   emitelek 18:29 23-04-2018
   Zauważam, że całe orange jest teraz sterowane zgrzybiałymi i NIE reformowalnymi (przykre!!!) TREŚCIAMI! Skąd to się wzięło w ostatnich czasach? Nie mam ZIELONEGO pojęcia! :(
   Odpowiedz
  • komentarz
   Tomasz 07:12 25-04-2018
   I tak na koniec najlepsze jest w tym wszystkim to, ze dziś rata telefonu jest już oficjalnie obniżona aż o 8zl. A jak ja prosiłem tylko o 4zł to sie przecież nie dało.
   Odpowiedz
 • komentarz
  pablo_ck 21:45 23-04-2018
  Trochę skomplikowanie to wygląda, ale jeśli działa to pewnie znajdą się osoby które skorzystają z takiej promocji, zawszę to 250 zł na ratę i opłatę abonamentową zostanie w kieszeni, a może i ciut więcej. Ciekawy jestem wyceny lepszych smartfonów które mają 2-3 lata :)
  Odpowiedz
 • komentarz
  Ron 14:14 24-04-2018
  Bronią się przed innym producentem, który planuje zostać liderem w PL. Zobaczcie jak Samsung potrafi taką kasę oddać, to znaczy że ile te telefony są warte ??
  Odpowiedz
  • komentarz
   Piotr Domański 19:18 24-04-2018
   Dużo więcej niż się powszechnie uważa. To małe cuda techniki, wyprodukowane z rzadkich metali, zminiaturyzowane do granic możliwości, zawierające w sobie masę możliwości, do zamknięcia których jeszcze kilkanaście lat temu potrzebny byłby porządny plecak, a mimo to nadal względnie wytrzymałe. Zawsze zadziwia mnie, jak bardzo ludzie bagatelizują fakt, że posiadają w kieszeni niesamowitą maszynę, o której 30 lat temu czytało się w książkach SF na tej samej zasadzie, co o lądujących synchronicznie rakietach SpaceX.
   Odpowiedz
   • komentarz
    pablo_ck 08:46 25-04-2018
    Promocja dotyczy też smartfonów kupionych na wolnym rynku??
    Odpowiedz
    • komentarz
     ziemowy 09:35 25-04-2018
     Pablo obie promocje dotyczą też tel z wolnego rynku. Ale Samsung zastrzega, że muszę one pochodzić od "autoryzowanych partnerów" czyli zakup na Allegro odpada. Swoją drogą chciałem już zamówić tego Samsunga S8 przy przedłużeniu umowy ale widzę, że Orange dziś podniosło cenę o 500 zł :(
     Odpowiedz
 • komentarz
  Astis 13:38 29-04-2018
  No łaaaaaadnie ... Co za walka :) 250 zl za grata, 400 zeta za zakup .... A mnie na stronie sprzedaj ... LG V10 chcą odkupić za 1 zeta ... Aż głupio powinno im być. Podziekuje. Xd :)
  Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

Pomożemy w nauce dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (5)

Bartosz Rymkiewicz

20 kwietnia 2018

Pomożemy w nauce dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
5

Do 27 kwietnia trwa nabór do dwóch naszych programów dedykowanych szkołom: MegaMisji i #SuperKoderów. Drugi z nich, od roku szkolnego 2018/2019, wzbogacamy o nową ścieżkę edukacyjną. Od 1 września nowe technologie, dzięki nam, lepiej poznają także dzieci z Zespołem Downa i autyzmem.

Dla przypomnienia: #SuperKoderzy to nasz ogólnopolski program edukacyjny, którego kluczowym elementem jest nauka programowania. Adresujemy go do szkół podstawowych oraz uczniów w wieku 9-12 lat. Szkoły, które kwalifikują się do #SK decydują, którą spośród 9 ścieżek tematycznych, w ramach wybranego przedmiotu, będą realizować. W tym gronie plasuje się m.in. muzyka. Uczniowie podążający tą ścieżką, między innymi, uczą się programować podłączone do komputera przedmioty i…komponować na nich dźwięk.

Od 1 września chętnie szkoły będą realizować nową ścieżkę – Młodzi Patrioci, która dedykowana jest dzieciom z niepełnosprawnościami. Mimo, że do naszych programów, począwszy od edycji pilotażowej, zgłaszały się już szkoły specjalne to Młodzi Patrioci są pierwszą ścieżka, która będzie w stu procentach wychodziła naprzeciw potrzebom dzieci z zespołem downa lub autyzmem. – Dostawaliśmy liczne sygnały od nauczycieli np. z klas integracyjnych. Mówili, ze chcieliby spróbować naszych zajęć ale dzieci z niepełnosprawnościami sobie z nimi nie poradzą. Dlatego właśnie zrodził się pomysł stworzenia ścieżki specjalnie dla nich, dostosowania naszych materiałów do specyfiki szkół specjalnych. Wdrażając tę ścieżkę, chcemy udowodnić że każdy, przy odpowiednim podejściu, może przystąpić do nauki kodowania i programowania – mówi Monika Wrońska, koordynatorka programu #SuperKoderzy w Fundacji Orange.

Scenariusze lekcji do Młodych Patriotów skonstruowaliśmy we współpracy z dwiema doświadczonymi nauczycielkami ze szkoły specjalnej w Obornikach: Jolantą Majkowską i Zytą Czechowską. – One najlepiej wiedzą czego potrzebują dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – tłumaczy Monika Wrońska.

W ramach 15 lekcji dzieciaki, przy wykorzystaniu m.in. nowoczesnych robotów edukacyjnych, poznają wybrane aspekty historii Polski. I nie tylko.

Rekrutacja dla szkół na przyszły rok szkolny kończy się w przyszły piątek. Więcej informacji TUTAJ. Koniecznie dajcie znać zaprzyjaźnionym szkołom.

Udostępnij: Pomożemy w nauce dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Key. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  karo 09:16 23-04-2018
  Komu, czemu pomożemy? - Dzieciom. A jeżeli koniecznie "dzieci" to "Pomożemy w nauczaniu dzieci ze..."
  Odpowiedz
  • komentarz
   Bartosz Rymkiewicz 10:41 23-04-2018
   dzięki!
   Odpowiedz
 • komentarz
  robert 10:18 23-04-2018
  Podobają mi się społeczne inicjatywy Orange. To bardzo ważne dla Ludzi oczekujących wsparcia, pomocy. Tylko wspólnie można pokonać poważne problemy, jakie funduje nam życie i tylko razem można pokonać mrok bezradności.
  Odpowiedz
  • komentarz
   Bartosz Rymkiewicz 10:41 23-04-2018
   Dziękujemy, staram się aby nasze programy były prawdziwą wartością dodaną!
   Odpowiedz
   • komentarz
    pablo_ck 20:38 23-04-2018
    I starajcie się tak cały czas :) Wówczas będą tego owoce w postaci mądrej młodzieży :)
    Odpowiedz

;

Odpowiedzialny biznes

Centrum Pomocy Dzieciom (1)

Monika Kulik

20 kwietnia 2018

Centrum Pomocy Dzieciom
1

W Warszawie, przy ulicy Przybyszewskiego 20/24, w dawnym budynku TP, mieści się teraz zupełnie nowa instytucja – Centrum Pomocy Dzieciom, prowadzone przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Nowa placówka oferuje kompleksową pomoc: psychologiczną, prawną oraz medyczną dzieciom – ofiarom przemocy lub wykorzystywania i ich rodzinom.

Centrum Pomocy Dzieciom w Warszawie to ważny punkt na mapie pomocy dzieciom krzywdzonym, miejsce wzorowane na najbardziej innowacyjnych tego typu ośrodkach na świecie – amerykańskim Child Advocacy Center czy skandynawskim Barnahus. Miejsce jest nowe, ale sama instytucja Centrum Pomocy Dzieciom ma już swoje lata, wcześniej przez 15 lat Centrum mieściło się przy ul. Mazowieckiej.

Centrum Pomocy dzieciom w Warszawie - budynek

W Centrum dzieci i ich opiekunowie otrzymają szeroki zakres pomocy. Pod jednym dachem swoje siły połączyło tu wielu wykwalifikowanych specjalistów: psychiatrów dziecięcych, psychologów i pedagogów doświadczonych w pracy z dziecięcą traumą, prawników towarzyszących dzieciom i ich rodzicom w procedurach prawnych i sądowych, pracownik socjalny, a także lekarz pediatra. Centrum będzie działać w oparciu o najskuteczniejszy, interdyscyplinarny model pomocy dzieciom krzywdzonym. W Centrum znajduje się również pokój, w którym dzieci w bezpieczny i przyjazny dla nich sposób mogą zostać przesłuchane.

Pierwszy przyjazny pokój przesłuchań dla dzieci powstał z inicjatywy Fundacji Dzieci Niczyje (wcześniejsza nazwa Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę) w roku 1997, przy ul. Walecznych w Warszawie,
a od 2003 roku mieścił się przy ul. Mazowieckiej. W nowym Centrum lustro weneckie w pokoju przesłuchań zostało zastąpione dużym ekranem w pokoju technicznym. Pokój został też wyposażony
w nowoczesną aparaturę rejestrującą przesłuchanie dziecka.

Centrum Pomocy Dzieciom w Warszawie - pokój przesłuchań

W nowym budynku pojawiła się też przyjazna poczekalnia. Dotychczas dzieci wraz z opiekunami oczekiwały na konsultację czy na przesłuchanie siedząc na krzesełkach rozstawionych pod ścianą w korytarzu. Teraz przestrzeń wspólna, z dużym stołem ustawionym w centrum hallu, miejscem do zabawy, kuchnią, gdzie można w każdej chwili zrobić sobie np. herbatę, pozwoli dzieciom i ich bliskim już od samego początku poczuć się w Centrum Pomocy Dzieciom dobrze i bezpiecznie.

Centrum Pomocy Dzieciom w Warszawie- poczekalnia

Zmienia się nie tylko sama przestrzeń, ale też poszerza się zespół. W nowym Centrum Pomocy Dzieciom będzie dostępny lekarz pediatra, a także pracownik socjalny. Dzięki większej powierzchni można będzie też prowadzić zajęcia grupowe: grupy wsparcia dla rodziców, grupy psychoedukacyjnych dla dzieci i rodziców. Planowane są zajęcia m.in. z muzykoterapii, dogoterapii, artterapii.

Nowe Centrum już w tym roku zamierza otoczyć kompleksową opieką 300 dzieci i ich rodzin.
To drugie z 4 nowoczesnych Centrów Pomocy Dzieciom. Pierwsze powstało we wrześniu 2017 roku w Starogardzie Gdańskim, kolejne wkrótce.

Naszą cegiełką w działaniu Centrum jest Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 oraz telefon pomocowy dla rodziców i nauczycieli w zakresie bezpieczeństwa dzieci w sieci 800 100 100.

Centrum Pomocy Dzieciom - rysunek poglądowy

Udostępnij: Centrum Pomocy Dzieciom
podaj nick
komentarz jest wymagany
Please prove you are human by selecting the Cup. wybierz ikonę
proszę zaznaczyć zgodę

Komentarze

 • komentarz
  pablo_ck 17:47 20-04-2018
  Można przekazać swój 1% podatku na w/w ośrodek :) KRS 0000204426 :)
  Odpowiedz

Dodano do koszyka.

zamknij
informacje o cookies - Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z orange.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza,
że pliki cookies będą zamieszczane w Twoim urządzeniu. dowiedz się więcej