Oferta

Kupony, czyli 20% rabatu na abonament

Piotr Domański Piotr Domański
02 lutego 2016
Kupony, czyli 20% rabatu na abonament

Ruszyliśmy z jednodniową promocją kuponową. Zasady są proste: wchodzicie na stronę internetową, generujecie kupon, następnie i możecie albo przejść bezpośrednio do sklepu internetowego, lub też zapisać kod i wykorzystać go później. W obydwu przypadkach otrzymacie 20% rabatu na 24 cykle rozliczeniowe we wszystkich Smart Planach LTE.

Proste, prawda? Jak już wspomniałem w tytule, promocja jest jednodniowa. Kod można wygenerować do 3 lutego do godziny 8:59, a wykorzystać do końca tego dnia. Jeżeli chcecie od razu przejść do sklepu internetowego i kontynuować zakupy pamiętajcie by wyłączyć blokadę plików coockies. Jeżeli tego nie zrobicie cała akcja nie wyjdzie ;-) Oczywiście zawsze pozostaje Wam opcja numer dwa, czyli wygenerowanie kodu.

Gdybyście szukali linku do strony, na której możecie wygenerować kod, znajdziecie go tutaj.


Rozrywka

„Przydasie” w nowej kampanii Orange

Stella Widomska Stella Widomska
01 lutego 2016
„Przydasie” w nowej kampanii Orange

Stare telefony lub tablety nie muszą wypełniać zapomnianych szuflad i czekać tam na moment, gdy się jeszcze raz przydadzą. W nowej kampanii zachęcamy, by „przydasie” przynieść do salonu Orange, przenieść numer i otworzyć konto w Orange Finanse. Osoby, które tak zrobią, mogą liczyć nawet na 300 zł na koncie bankowym. O nowej, nietypowej promocji informuje kampania przygotowana przez agencję Publicis. Jej produkcją zajął się Platige Image, postprodukcją Orka Film i Lunapark. Media kupił dom mediowy Initiative Media. Reżyserię spotu powierzyliśmy Árniemu Ólafurowi Ásgeirssonowi.

Zobaczcie Olgę Bołądź i Tomasza Schuchardta w naszym najnowszym spocie.

8ad24d36d8223a3d719fa2e298461fc261f


Oferta

Szalony Weekend z Samsungiem

Piotr Domański Piotr Domański
29 stycznia 2016
Szalony Weekend z Samsungiem

Trzy smartfony koreańskiego producenta potaniały o średnio 20%. Czyli sporo! W ten weekend postawiliśmy w naszym e-sklepie z telefonami bez umowy na sprawdzone modele Samsung S5 Neo, Samsung Grand Prime G531F VE i Samsung Trend 2 Lite. Czyli odpowiednio: odświeżony flagowiec, półka średnia i coś dla nieco bardziej oszczędnych :-). Cena  pierwszego z telefonów spadła o 18% z 1459 zł do 1199 zł, tradycyjnie już przebijając ceny, które możecie znaleźć w Internecie. Samsung Grand Prime G531F VE kosztuje do końca weekendu 549 złotych, co oznacza obniżkę o równo 20%, a Galaxy Trend 2 Lite kosztuje teraz 110 złotych (31%) mniej niż wcześniej.

Jak zawsze ruszamy w piątek, kończymy w poniedziałek z samego rana. Do każdego z telefonów dokładamy kartę Orange Free na Kartę z 2GB Internetu.

Jestem ciekawy Waszych opinii o samym sklepie i szalonych weekendach. A tutaj znajdziecie odnośnik do naszego sklepu z telefonami bez umowy!

Scroll to Top