Oferta

Kupuj na żywo: Xiaomi 13T

Marta Krajewska Marta Krajewska
02 października 2023
Kupuj na żywo: Xiaomi 13T

Macie plany na poniedziałkowy wieczór? Już dziś o godz. 19:00 zapraszamy na kolejne "Kupuj na żywo z Orange". Tym razem będę gościła znanych już Wam ekspertów z firmy Xiaomi. Wydarzenie będzie poświęcone niedawnej premierze serii Xiaomi 13T.

Nasi goście, Adrian Kiebzak i Ania Rogowicz to wyjątkowe połączenie niesamowitej energii oraz wiedzy. Gwarantowana dobra zabawa!

Podczas transmisji na żywo poznacie najnowszą serię smartfonów Xiaomi 13T i zobaczycie wszystkie modele w akcji. Przypominam o naszej ofercie, w której kupując teraz Xiaomi 13T PRO otrzymujecie w prezencie Mi Electric Scooter Essential, a wybierając Xiaomi 13T - Redmi Pad 4+128G.

Jak zwykle odpowiemy też na Wasze pytania i postaramy się zapewnić dawkę dobrych emocji.

Widzimy się o godz. 19:00 na: Kupuj na żywo z Orange. Do zobaczenia!


Oferta

Niedzielna okazja: laptop HP OMEN 17

Beata Giska Beata Giska
01 października 2023
Niedzielna okazja: laptop HP OMEN 17

Jeśli szukacie gamingowego komputera – to okazja dla Was. Tylko dziś, w ofercie bez abonamentu, obniżyliśmy ceny cenionych przez graczy laptopów HP OMEN 17 CK1440NW. Możecie je kupić aż 750 zł taniej.

Atutami laptopa są bez wątpienia szybki procesor i karta graficzna. To sprzęt wybierany przez profesjonalistów i hobbystów. Warto się pospieszyć z zakupem, bo akcja jest ograniczona czasowo i ilościowo. Szczegóły dostępne są tutaj.

Dodam też, że na naszej stronie znajdziecie specjalną strefę gracza – z elektroniką (sprzęty – od laptopów po konsole czy słuchawki) i poradami. Czeka też na Was oferta od Boosteroid – do grania w chmurze (można otrzymać zniżkę na te usługi, kupując kontroler Nacon MG-X). Na blogu, co poniedziałek pojawia się nowy tekst – recenzja, felieton itp. od Bartka Graczyka – specjalisty w tym temacie. Nazwisko zobowiązuje. A Orange, ze swoim superszybkim światłowodem, aspiruje by być siecią nr 1 dla graczy i nie tylko zresztą dla nich.

Komentarze


Oferta

Orange Energia obniża rachunki klientom

Beata Giska Beata Giska
29 września 2023
Orange Energia obniża rachunki klientom

Niedawno otrzymaliście maile i SMS-y od Orange Energia, odnośnie rabatu na rachunku za energię. Cena może być mniejsza o 125 złotych. To nie jest podstęp. Spokojnie klikajcie i korzystać ze zniżki. Wyjaśniamy o co chodzi.

Wiele mówi się o oszustwach internetowych, podszywaniu się pod firmy, wysyłaniu informacji z fałszywymi fakturami oraz niebezpiecznymi linkami, o czym zresztą najlepiej wie i pisze nasz spec od cyberbezpieczeństwa – Michał Rosiak. Tym razem jest sytuacja odwrotna, dlatego chcieliśmy odpowiedzieć zbiorczo na Wasze pytania i uspokoić wszystkich.

Tak to my, a właściwie nasza spółka Orange Energia – zajmująca się m.in. sprzedażą energii i fotowoltaiki - rozsyła wiadomości o niższych kosztach użytkowania. Choć w pierwszej chwili może brzmieć to zbyt pięknie, by było prawdziwie, jednak nie ma tu żadnych haczyków ani zagrożeń. Sprawdziliśmy to u źródła.

Jak zmniejszyć rachunki za prąd?

Jeśli spełnicie jeden z warunków, opisanych w Rozporządzeniu Ministerstwa Klimatu i Środowiska, takich jak: zgoda na korzystanie z e-faktur (ograniczymy wysyłkę papierową i wszyscy rozliczymy się szybko, wygodnie, elektronicznie) lub potwierdzicie swoje dane czy też zgodzicie się na otrzymywanie informacji marketingowych – wówczas Wasze rachunki będą niższe o około 125 złotych. Czysta energia i czysty zysk.

Można spełnić jeszcze kilka innych warunków, aby otrzymać rabat, dlatego polecamy zapoznać się dokładnie z całą informacją (dostępna tutaj: Zmiana rozporządzenia w sprawie sposobu kształtowania i kalkulacji taryf oraz sposobu rozliczeń w obrocie energią elektryczną. - Dz.U.2023.1847 - OpenLEX). Pełną treść maila, którego otrzymali klienci, znajdziecie też poniżej.

A jeśli rozważacie dopiero instalacje paneli fotowoltaicznych czy założenie pompy ciepła i zainteresowała Was oferta Orange Energia – szczegóły znajdują się tutaj.
Więcej o zielonych działaniach naszej firmy czy innych promocjach, przeczytacie na blogu.

Wiadomość wysyłana do użytkowników OE

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 9 września 2023 roku, zmieniającym rozporządzenie w sprawie sposobu kształtowania i kalkulacji taryf oraz sposobu rozliczeń w obrocie energią elektryczną, w Orange Energia przyznajemy obniżkę należności za energię elektryczną w kwocie 125,34 zł. Obniżka przysługuje odbiorcom w gospodarstwach domowych (grupa taryfowa G).

Obniżka będzie Ci przysługiwać, jeśli spełnisz w terminie do 30 listopada 2023 roku przynajmniej jeden z trzech poniższych warunków:

1.       wyrazisz zgodę na otrzymywanie od Orange Energia faktur drogą elektroniczną, lub

2.       potwierdzisz poprawność swoich danych kontaktowych znajdujących się w posiadaniu Orange Energia, lub

3.       wyrazisz zgodę na otrzymywanie od Orange Energia informacji marketingowych.


Kliknij tutaj, aby wypełnić i wysłać do nas formularz, w którym potwierdzisz dane i wyrazisz wymagane zgody.

Obniżkę przyznamy Ci również, jeśli:

4.       w okresie co najmniej trzech następujących po sobie miesięcy między dniem 1 stycznia 2023 roku a dniem 30 września 2023 roku, Twoje zużycie energii elektrycznej obniżyło się w punkcie poboru energii do poziomu poniżej 95% zużycia energii elektrycznej w odniesieniu do tych samych trzech następujących po sobie miesięcy między dniem 1 stycznia 2022 roku a dniem 30 września 2022 roku, lub

5.       jesteś prosumentem energii odnawialnej w rozumieniu art. 2 pkt 27a ustawy z dnia 20 lutego 2015 roku o odnawialnych źródłach energii, lub

6.       otrzymaliśmy od Ciebie oświadczenie, o którym mowa w art. 9 ust. 1 ustawy z dnia 7 października 2022 roku o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej.


Jeżeli spełniłeś warunek, który uprawnia Cię do obniżki, pomniejszymy Twoją płatność o 125,34 zł najpóźniej na ostatniej fakturze za energię zużytą w 2023 roku.

Pozdrawiamy,
Orange Energia

Scroll to Top