Oferta

Kupuj na żywo z Orange – Samsung Galaxy A

Marta Krajewska Marta Krajewska
05 kwietnia 2023
Kupuj na żywo z Orange – Samsung Galaxy A

Już jutro (czwartek) o godz. 19:00 zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Kupuj na żywo z Orange". Tym razem będziemy gościć eksperta z firmy Samsung, a całe wydarzenie będzie poświęcone smartfonom serii Samsung Galaxy A.

Podczas transmisji na żywo przybliżymy wam tajniki serii smartfonów Samsung Galaxy A i pokażemy w akcji modele A14, A34 i A54.

Nasi widzowie zyskają też szansę zakupu smartfonów w promocyjnych cenach. Po wysłaniu SMS-a otrzymają kod rabatowy, który obniży cenę telefonów o 200 zł. Treść i numer będę podane podczas wydarzenia.

Zapraszamy: https://www.orange.pl/zobacz/kupuj-na-zywo

Pod tym samym linkiem zobaczycie również nagranie transmisji.


Oferta

20 GB na 20 dni za darmo – promocja na kartę

Beata Giska Beata Giska
05 kwietnia 2023
20 GB na 20 dni za darmo –  promocja na kartę

Wystartowała kolejna odsłona akcji Prezent na kartę. Tym razem na Wielkanoc mamy dla Was dodatkowe gigabajty. Przydadzą się, by w wolnym czasie móc surfować po internecie, szukać przepisów na święta, rozmawiać z bliskimi czy relaksować się oglądając filmy.

Prezentem jest bezpłatny pakiet 20 GB na 20 dni. Bonus możecie odebrać w aplikacji Mój Orange lub po zalogowaniu się do swojego konta na orange.pl - w zakładce Pakiety i Usługi. Nie musicie wysyłać SMS-ów aktywacyjnych. Z dodatkowych gigabajtów możecie skorzystać tylko raz. Akcja trwa od 5 do 30 kwietnia.

Promocja dotyczy użytkowników taryf: Orange YES, Orange POP, Orange Free na kartę, Zawsze bez limitu. Ważność bonusowych środków można sprawdzić w aplikacji Mój Orange.

Regulamin akcji „20 GB na 20 dni” dostępny jest tutaj.


Oferta

1000 minut do Ukrainy, wiadomości bez limitu i 45 GB

Beata Giska Beata Giska
04 kwietnia 2023
1000 minut do Ukrainy, wiadomości bez limitu i 45 GB

Orange stale angażuje się w różne formy pomocy dla naszych wschodnich sąsiadów. Tym razem startujemy z kolejną promocją ułatwiającą im kontakty z bliskimi.

Oferta skierowana jest dla obywateli Ukrainy, przebywających na terenie Polski.

Co zapewniamy?

  • Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce
  • 45 GB
  • 1000 minut z Polski do Ukrainy

Ofertę można aktywować wysyłając SMS o treści START pod 364.
Promocja będzie trwała do 30 czerwca 2023 roku.
Koszt usługi to 40 zł, a jej trwałość - 31 dni od daty włączenia.

Regulamin akcji „1000 minut do Ukrainy, wiadomości, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 45 GB w Polsce” dostępny jest tutaj. Szczegółów można dowiedzieć się też w głównych punktach rejestracji dla Ukraińców i Ukrainek.

Scroll to Top