Oferta

Łatwe zakupy w Kinguin.net z Orange Polska

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
14 czerwca 2017
Łatwe zakupy w Kinguin.net z Orange Polska

Tematyka sprzętu do gier i samego gamingu coraz częściej pojawia na naszym blogu. Niedawno pisaliśmy choćby o HP Omen czy mega zestawie VR od PlayStation. Dziś mamy kolejnego, fajnego newsa - myślę, że ucieszy tych z Was, którzy szukają legalnego dostępu do gier w dobrych cenach.

Rozpoczynamy współpracę z kinguin.net – internetową platformą, na której można kupować i sprzedawać gry, a także akcesoria i gadżety do nich. Teraz będziecie mieli jeszcze więcej powodów, by dołączyć do ponad 6 mln aktywnych kupujących i wybierać wśród ofert 6 tysięcy sprzedających, oferujących dziesiątki tysięcy gier i nie tylko.

Grafika ilustracyjna przedstawiająca ofertę serwisu Kinguin.net

EA Origin, Steam, Battle.net i wiele innych…

A co możecie kupić? Cóż… Wybór tematyczny jest naprawdę spory – od pre-orderów, nowości i bestsellerów do starszych – kultowych tytułów i to na praktycznie wszystkie popularne platformy – od PC, przez PS3, PS4, XBOX po Androida. O tym, jak to bogactwo działa na wyobraźnie może świadczyć fakt, że Piotrek, kiedy zobaczył w ofercie Morrowind on-line, natychmiast zaczął wspominać wieczory spędzone przy oryginalnym Morrowindzie, a potem z ognikami w oczach zaczął nawijać o swoich osiągnięciach w Diablo II. Ja zaś z przyjemnością powspominałem Fallouta 4, którego CD Key można tu kupić za 59,54 zł. Nie wspominamy już nawet o CS, do którego można tu kupić chyba wszystko. Generalnie wszystkiego jest tu dużo i moglibyśmy tak wspominać do…

Grafika ilustracyjna prezentująca ofertę serwisu Kinguin.net w zakresie skinów do gry CS:GO

Łatwo, bezpiecznie i w kilku krokach na Kinguin.net

A teraz to, co najważniejsze. Od dzisiaj możecie znacznie łatwiej i wygodniej kupować na platformie kinguin.net/pl. Należność za zakupy możecie doliczyć do swojego rachunku w Orange i zapłacić z fakturą za abonament i usługi. By to zrobić wystarczy mieć aktywny numer mobilny w Orange. Oczywiście, jeśli chcecie płacić z fakturą powinien to być numer na abonament, ale bez obaw, możecie kupować i na prepaid - wtedy kwotę pobieramy z konta.

Proces płatności jest prościutki – to w sumie kilka prostych kroków. Wybieracie produkt, klikacie „kup”, a następnie przechodzicie do wyboru metody płatności. Tam szukacie naszego logo i klikacie w nie. Wyświetla się Wam ekran z podsumowaniem. Kolejnym krokiem jest wpisanie Waszego numeru telefonu. Po chwili dostajecie SMS z PIN, wpisujecie go w okienko i klikacie w wielki zielony button. Po chwili dostajecie potwierdzenie, że zapłaciliście i to wszystko. Jak się to odbywa, krok po kroku pokazuje nasza infografika:

Jak doliczyć zakupy na kinguin.net do rachunku za telefon w Orange. Krok 1: Wybierz produkt, który chciałabyś/chciałbyś kupić. Krok 2: Wybierz liczbę produktów, podaj kod rabatowy i przejdź do ekranu płatności Krok 3: Wybierz opcję płatności, w tym przypadku Orange Polska i kliknij "kontynuuj" Krok 4: Przejrzyj podsumowanie zakupów i upewnij się, że wszystko sie zgadza. Krok 5: Podaj swój numer telefonu i naciśnij przycisk "kontynuować" Krok 6: Wpisz kod, który otrzymasz SMS-em, potwierdź, że przeczytałeś/aś warunki umowy i kliknij "Zamawiam i płacę" Krok 7: Płatność została dokonana, otrzymasz SMS z potwierdzeniem. Koszt zakupu zostanie doliczony do Twojego rachunku za telefon lub pobrana z Twojego konta prepaid.

Karta kredytowa nie jest potrzebna

Rozwiązanie jest wygodne i bezpieczne, by z niego skorzystać nie jest potrzebna karta kredytowa, czy rachunek bankowy. Nie musicie także podawać żadnych danych (poza tymi do logowania do platformy Kinguin. Dla klientów abonamentowych zakupy są chronione limitem miesięcznym w wysokości 400 zł. Dla prepaidowców – limit stanowią środki na koncie.

Jak wiecie, takie płatności działają u nas już od pewnego czasu - można już z nich korzystać w wargaming.net, Microsoft Windows 10 i Xbox. Jak nie trudno przewidzieć na tym nie poprzestaniemy i na pewno damy Wam znać o kolejnych.

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej lub po prostu ruszyć na zakupy wejdźcie na stronę www.kinguin.net/pl/orange – warto zrobić to teraz, bo na dobry początek przygotowaliśmy dla Was extra promocję gierek – więc do dzieła.

Komentarze

pablo_ck
pablo_ck 10:49 15-06-2017

Coś się „pomiksowało” – drugi raz ten sam filmik – jest on już w powyższym wpisie ;p

Odpowiedz
Gosia
Gosia 20:49 16-06-2017

Miałabym zły dzień więc poszłam do sklepu i kupiłam PS4 😀 już nie mogę się doczekać nowych gier, bo narazie mam tylko dwie 🙁 skorzystam z oferty na 100%

Odpowiedz
  Pan Pikuś
  Pan Pikuś 14:52 18-06-2017

  Ja też nie mogę się doczekać złego dnia.Pójdę wtedy i kupię sobie S8 🙂

  Odpowiedz
  MAURYCY
  MAURYCY 07:12 19-06-2017

  😀

  Odpowiedz
mike278
mike278 11:36 19-06-2017

Piotrze pozwoliłem sobie wysłać do Ciebie maila
Można Cię prosić o info czy zauważyłeś go w spamie? ?

Odpowiedz
ann
ann 10:29 30-11-2018

Czy ta metoda płatności została wycofana z Kinguin?

Odpowiedz
Artur
Artur 16:54 13-12-2018

Opcja byłaby świetna gdyby nie ogromna prowizja która zabija sens robienia w ten sposób zakupów.

Odpowiedz
Krzysztof
Krzysztof 10:05 03-05-2021

Już nie pojawia się w serwisie możliwość płatności z orange. Jedyny operator obecnie dostępny to PLAY i nie da się uzyskac żadnych informacji czemu bądź jak skorzystać z tekiej opcji aby zakupić.

Odpowiedz

Odpowiedzialny biznes

Podłączamy tysiące szkół do światłowodu – pierwsza setka za nami!

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
13 czerwca 2017
Podłączamy tysiące szkół do światłowodu – pierwsza setka za nami!

Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważny jest szybki internet w szkołach. Trudno mi sobie wyobrazić nowoczesną placówkę oświatową bez dostępu do sieci czy z internetem, który bez przerwy się zacina.  Dlatego cieszę się, że dziś rząd zdecydował, by wszystkie szkoły w Polsce podłączyć do szerokopasmowego internetu. Cieszę się tym bardziej, że w 3 lata to właśnie my przyczynimy się do tego w bardzo znaczący sposób. Mam na myśli ponad 4,5 tysiąca szkół, do których doprowadzimy światłowód o prędkości, co najmniej 100 Mb/s. Patrząc przez pryzmat liczb, to oznacza, że dzięki Orange Polska dostęp do superszybkiego netu uzyska ok. 15 proc. wszystkich szkół w kraju. Maszyna inwestycyjna ruszyła i 138 szkół już dziś może z niego korzystać. Mądrzejsi ode mnie wielokrotnie mówili, że edukacja i umiejętności cyfrowe, które teraz zdobywają nasze dzieci będą procentować w przyszłości i zwiększają ich szanse na lepsze życie oraz karierę zawodową. Mocno w to wierzę i jestem dumny, że moja firma zaangażowała się w ten projekt, a Fundacja Orange od kilkunastu już lat robi fantastyczne projekty, by internet był mądrze i bezpiecznie wykorzystywany w szkołach.

 

Komentarze


Oferta

Nokia 3310 w Orange

Piotr Domański Piotr Domański
12 czerwca 2017
Nokia 3310 w Orange

„Jaki jest Twój rekord w snake’a?” – jeżeli to pytanie uruchomia u Was szereg skojarzeń z przełomem XX i XXI wieku, to oznacza że pewnie, podobnie jak ja korzystaliście z komórki o nazwie Nokia 3310. Nic dziwnego, to były czasy gdy Nokia była liderem w produkcji telefonów komórkowych, a ten model jednym z ich najbardziej popularnych produktów, który został sprzedany w ponad 126 mln egzemplarzy.

Powrót legendy - Nokia 3310

Teraz to urządzenie wraca do sprzedaży w Orange w nowej wersji – z kolorowym wyświetlaczem, aparatem 2 Mpx oraz wejściem MicroSD do 32 GB.

Z uwagą śledziłem doniesienia o tym urządzeniu. Na początku była euforia, później lekkie rozczarowanie… a później informacje o sprzedaży znacznie przekraczającej założenia. Zresztą początkowe zainteresowanie, świetnie pokazuje ten wykres z Google Trends.

Późniejszy spadek zainteresowania to zapewne wynik konfrontacji nowej Nokii z otaczającymi ją w Barcelonie flagowcami. Nie dziwi mnie to, zresztą pisał też o tym Wojtek relacjonując MWC2017.

A teraz mamy tę trzecią część historii – sprzedaż. Która jak się okazuje wypada całkiem dobrze. Moim zdaniem nie jest to efekt sentymentów, lecz bardzo konkretnych zalet tego telefonu.

Kluczowy, moim zdaniem jest czas pracy na jednym ładowaniu. W internecie bez problemu można znaleźć komentarze, mówiące że telefon wytrzymuje bez ładowania 5-6 dni intensywnego wykorzystywania. Nie miałem tyle czasu, by pobawić się tym telefonem, ale jestem skłonny w to uwierzyć. Sam telefon jest dobrze wykonany, nic nie trzeszczy, a obudowa wytrzymała. Plusem jest też prostota. Obsługa tego telefonu jest prosta, jak budowa cepa, wszystko działa intuicyjnie, a dla kogoś, kto kiedyś miał w łapkach Nokię 3310 wszystko będzie oczywiste. W telefonie jest też aparat, raczej służący do udokumentowania czegoś niż fotografii artystycznej, ale jest.

Cena nie powala - Nokia w Orange Polska

To telefon, który może spotkać się z zainteresowaniem. Nie tylko nieco starszych klientów, których przekona prostota, wytrzymałość i fizyczna klawiatura. Z tych samych powodów telefon docenią chodzący po górach (próbowaliście kiedyś wpisywać numer w rękawiczkach?). A także, Ci którzy uważają na domowy budżet.

Bo plusem nowej Noki jest także cena. W naszych planach taryfowych jego ceny zaczynają się od 69 zł na star, a następnie miesięczną opłatę wysokości 10 zł – to w planie za 29,99. W kolejnym na start zapłacicie 29 zł, a od Smart Plan LTE za 59,99 na start za 0 zł. Czyli w gruncie rzeczy tyle co nic. A jeszcze dostaniecie kartę SD ;-)

Link do oferty na orange.pl. Udanego "wężyka" ;-)

Komentarze

Scroll to Top