Oferta

Lepsze bonusy za przejście do Orange

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
17 lutego 2012
Lepsze bonusy za przejście do Orange

Rynek staje się coraz bardziej nasycony, dlatego podbieranie sobie klientów jest na porządku dziennym. W ubiegłym roku operatora zmieniło ponad milion klientów. W tym pewnie będzie, co najmniej podobnie. Jeśli planujecie już teraz przenieść numer prepaidowy do Orange, to macie świetną okazję, bo właśnie uatrakcyjniliśmy powitalne bonusy. Do tej pory otrzymywaliście od nas ekstra 120 zł oraz rok ważności konta. Teraz dodajemy jeszcze na pół roku, po 100 minut miesięcznie do wszystkich sieci. Bonus wpada przy każdym pierwszym doładowaniu w danym miesiącu, dowolnym nominałem i jest ważny przez 20 dni. Akcji towarzyszy kampania reklamowa. Szczegóły znajdziecie na stronie www.przenoszenumer.pl, a regulamin jest tutaj.


Oferta

Prada 3.0 dla koneserów

Wojtek Jabczyński Wojtek Jabczyński
17 lutego 2012
Prada 3.0 dla koneserów

Dziś do oferty wprowadzamy smartfona LG PRADA 3.0, czyli design i elegancja plus całkiem przyzwoite wnętrze. Dostępny będzie w Delfinie, Pelikanie, Panterze oraz Planach Korzystnych dla Firm, również przez e-sklep. To trochę nie moja telefoniczna bajka, ale urządzenie na pewno znajdzie swoich koneserów. Smartfon ma na pokładzie Androida 2.3, wyposażony jest w aparat 8 Mpix, odtwarzacz plików muzycznych i video, pamięć wewnętrzną 8 GB i obsługuje karty pamięci MicroSD do 32 GB. Mały off topic. Zwycięzców konkursu o usługach w prepaid podam jutro. Czeka mnie trochę czytania :-)

Prada LG 3


Odpowiedzialny biznes

Duże zmiany

Kasia Barys Kasia Barys
17 lutego 2012
Duże zmiany

Nowe biurko, twarze i projekty. Bez mrugnięcia okiem wcisnęłam "delete+all" i skasowałam ponad 3 tys. nieaktualnych maili i ok. 200 wezwań na spotkania. Po półtorarocznej przerwie wróciłam do pracy. A tu niespodzianki. Cieszy mnie, że platforma blogowa ma coraz więcej użytkowników i kolejne blogi. Pojawili się Serce i Rozum. Pamiętam firmę sprzed ery "Serca i Rozumu" a teraz są to ulubieni bohaterowie wielu z nas, zresztą nagrodzeni marketingowymi statuetkami EFFIE. "Lubi" ich blisko 700 tys. użytkowników Facebooka. Środy z Orange goszczą teraz w Multikinach.

Kilka projektów na mnie poczekało, na szczęście mój ulubiony czyli Euro 2012. Jako Partner Technologiczny UEFA zbudowaliśmy już część infrastruktury na stadionach. Podpisaliśmy umowę sponsorską na wsparcie polskiej reprezentacji olimpijskiej. To też mnie cieszy.

Całkiem miło jest znów blogować. Nie miałam tej okazji przez ostatnie kilkanaście miesięcy, ponieważ cały swój czas dzieliłam pomiędzy Antosia i Ignasia. To właśnie z ich powodu miałam przerwę w pracy zawodowej. Bo tej w domu wcale nie było mało. Obaj chłopcy są wesołymi urwisami, którzy nie pozwalają mi się nudzić. W każdym razie już jestem. Dla Was również!

Na zdjęciu przedstawiam Wam mojego starszego synka. Młodszego - jeszcze wtedy nie było widać "gołym okiem":)

Scroll to Top