
My już wiemy, że warto było poczekać 🙂
Niebawem powiemy Wam, jak zostać szczęśliwym posiadaczem LG V30, którego europejską premierę mieliśmy w ubiegły poniedziałek. Tymczasem dziś zapraszamy Was, byście razem z nami rzucili okiem na tę długo oczekiwaną nowość. Naszym gościem jest Jarek Bukowski z LG, który zdradza nam kilka fajnych szczegółów tego, co Was czeka.
Zajrzyjcie do nas już jutro – będzie czekała kolejna porcja wiadomości o LG V30 w Orange i spora garść subiektywnych wrażeń po pierwszym dniu używania tego niezwykle multimedialnego sprzętu.
Teraz dodam tylko, że materiał, który możecie zobaczyć był rejestrowany właśnie za pomocą LG V30. Z góry więc przepraszamy, ale nie ogarniamy jeszcze fantastycznej czułości nagrywania dźwięku i stąd trochę niepotrzebnych dźwięków z tła znalazło się na nagraniu. Niestety nie jesteśmy też w stanie pokazać pełni jakości materiału zarejestrowanego w jakości UHD – 3840×2160 – musicie nam uwierzyć, że obraz jest doskonały.
Komentarze
-
Piękny kawałek elektroniki. Poetycznie ujmując: niebieski obiekt pożądania. Premiera późna, ale parametry codo. Słuchawki i możliwości DACa coś wspaniałego dla takiego maniakalnego wielbiciela słuchania muzyki jak ja. I ten ekran, ależby się na nim ebooki czytało.
-
Szlag: parametry cudo.
-
-
Możliwości filmowe po w/w materiale oceniam na 4+ :p Trochę za dużo w nim pomarańczy - chyba za Wojtek i Pan Jarek to "króliczki" wcinające codziennie marchewkę :) Urządzenie prezentuje się bardzo dobrze, ale jako "koneser" fotografii smartfonowej musiałbym przeprowadzić test tego urządzenia. Dla mnie jak na razie nr 1 pod względem fotografii jest HTC U11.
-
Czy ten model będzie obsługiwał Orange-owe VoLTE i WiFi Calling?
-
Mam LG V10 od dwóch lat i powiem, że NIGDY nie miałem tak długo smartfona ???? co wskazuje wg mnie, że taki sprzęt to dobry kombajn ! Polecam LG i czekam juz z miesiąc na jakąś nową ofertę.... ktoś obiecał , ale zapomniał więc złożyłem wypowiedzenie tv, światłowodu bo tego czego nie pisze się tu zmieniono oferte tv i można bez kary rozwiązać umowę....
-
I po co chwaliłem ... :) właśnie zawiesza się, i restartuje i znów zawiesza i restartuje :( idzie do serwisu, ale już mam po wszystkich danych . . . :(
-